PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : iPhone 3G یا samsung i8000 omnia II

mehdi_47
05-02-2010, 01:47
سلام
دوستان بنده یک ماه هست که تو خرید گوشی موندم ( شتاب زده رفتم و استار سامسونگ رو خریدم اون هم در اوج گرونی 180+برنامه به قول فروشنده شد نزدیک 200 تومن ) الان زده به سرم که گوشی رو بفروشم و باز روش پول بزارم و برم یه مدل بالا بگیرم.
حالا بین دو مدل iPhone 3G یا samsung i8000 omnia II موندم.آیفون لامستب خیلی خوش فرم و جذابه و lcd خازنی داره ولی خوب محدودیتهایی هم داره که مهمترینش میتونه دوربینش باشه که 2 مگا پیکسله.
بعد گوشی samsung i8000 omnia II یه سری خوبیهایی داره که ایفون نداره که بارزترینش دوربینشه.
محیط آیفون خیلی نرم و جذابه و به نظر من تکراری نمیشه
محیط گوشیهای سامسونگ همه یکشله تقریبا البته یه سری تفاوتها دارن ولی در مجموع یک شکل هستن

موندم چه گوشی بخرم چون این مدل میشه گفت هم قیمت هستن
دوستان اگه قیمت روز گوشی رو دارن لطف کنن بگن
با تشکر

pulp_152
05-02-2010, 01:50
نه عزیز محیط 8000 با سامسونگها فرق میکنه ... کم هم نه ! ...

در کل 3g هیچ برتری غیر از سیستم عامل نسبت به 8000 نداره که اگه با ویندوز راحت باشی اون برتری هم دیده نمیشه و بر عکس یه سری مشکلات اعصاب خورد کن مثل بلوتوث ؟! و غیره داره ... از لحاظ سخت افزاری هم که خودت به دوربین و .. اشاره کردی از لحاظ صفحه نمایش و cpu و اسپیکر و .. نمیتونه به پاش برسه

زلف علی
05-02-2010, 01:52
سلام
دوستان بنده یک ماه هست که تو خرید گوشی موندم ( شتاب زده رفتم و استار سامسونگ رو خریدم اون هم در اوج گرونی 180+برنامه به قول فروشنده شد نزدیک 200 تومن ) الان زده به سرم که گوشی رو بفروشم و باز روش پول بزارم و برم یه مدل بالا بگیرم.
حالا بین دو مدل iPhone 3G یا samsung i8000 omnia II موندم.آیفون لامستب خیلی خوش فرم و جذابه و lcd خازنی داره ولی خوب محدودیتهایی هم داره که مهمترینش میتونه دوربینش باشه که 2 مگا پیکسله.
بعد گوشی samsung i8000 omnia II یه سری خوبیهایی داره که ایفون نداره که بارزترینش دوربینشه.
محیط گوشیهای سامسونگ همه یکشله تقریبا البته یه سری تفاوتها دارن ولی در مجموع یک شکل هستن

با تشکر

شما اینو ببین :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

mehdi_47
05-02-2010, 01:57
مرسی که سریع جواب دادین.زلف علی عزیز لینک ویدیو برای من نمایش داده نمیشه.
خلاصه گیری کردم.موندم چی بخرم.رابط کاربری آیفون خیلی دلچسبه ، اصلا یه چیز دیگست.حیف که دوربینش ضعیفه
به نظر شما من چیکار کنم ؟

زلف علی
05-02-2010, 02:04
مرسی که سریع جواب دادین.زلف علی عزیز لینک ویدیو برای من نمایش داده نمیشه.
خلاصه گیری کردم.موندم چی بخرم.رابط کاربری آیفون خیلی دلچسبه ، اصلا یه چیز دیگست.حیف که دوربینش ضعیفه
به نظر شما من چیکار کنم ؟

اگه بتونی ببینیش نظرت عوض میشه
رام hd2 رو گزاشتن رو امنیا2 که خیلی از آیفون جالبتره
حتا اینترفیس خودشم خیلی خوبه
بعدشم ویندوز موبایله میتونی خیلی تغییرش بدی
کلاً از نظر محیطش خیالت راحت باشه

mehdi_47
05-02-2010, 02:07
اگه بتونی ببینیش نظرت عوض میشه
رام hd2 رو گزاشتن رو امنیا2 که خیلی از آیفون جالبتره
حتا اینترفیس خودشم خیلی خوبه
بعدشم ویندوز موبایله میتونی خیلی تغییرش بدی
کلاً از نظر محیطش خیالت راحت باشه

یه سوال دیگه که داشتم اینه که تو مدل سامسونگ ورژن قبلیش 8 مگاپیکسل دوربین داشت و این جدیده 5 ماگپیکسل و اینکه تو سایت دیدم بچه ها بهش اشاره کردن که اگه فیلم برداری توپ میخواین باید اون ورژن قبلیش رو بخرین که من اصلا از ظاهرش خوشم نیومد.این 5 مگاپیکسل که شده قدرتش کمتره ؟

زلف علی
05-02-2010, 02:13
یه سوال دیگه که داشتم اینه که تو مدل سامسونگ ورژن قبلیش 8 مگاپیکسل دوربین داشت و این جدیده 5 ماگپیکسل و اینکه تو سایت دیدم بچه ها بهش اشاره کردن که اگه فیلم برداری توپ میخواین باید اون ورژن قبلیش رو بخرین که من اصلا از ظاهرش خوشم نیومد.این 5 مگاپیکسل که شده قدرتش کمتره ؟

فک کنم منظورت امنیا اچدی هست
این 2 تا اصلاً ربطی به هم ندارن
امنیا اچدی سیمبینه این ویندوز موبایله
دوربین این تو بعضی جاها از امنیا اچدی بهتره
فیلم برداری اینم یکی از بچه های موبایلستان گزاشته بود خیلی خوب بود

mehdi_47
05-02-2010, 02:19
منکه اصلا از سیمبین خوشم نمیاد وقتی میشنوم یاد نوکیامیفتم :2:
با تعاریف شما باید برم سراغ samsung i8000 omnia II
اگه اون ویدیویی که تو موبایلستان بود رو برام بزارید ممنون میشم

pulp_152
05-02-2010, 02:23
دوست من محیط کاربری ! امنیا 8000 بسیار جذابه مشکلی هم نداره ... به نظرم دلچسب تر از 3g هستش ... هر کسی نظری داره

زلف علی
05-02-2010, 02:44
منکه اصلا از سیمبین خوشم نمیاد وقتی میشنوم یاد نوکیامیفتم :2:
با تعاریف شما باید برم سراغ samsung i8000 omnia II
اگه اون ویدیویی که تو موبایلستان بود رو برام بزارید ممنون میشم

Microsoft24
05-02-2010, 03:07
سلام

با تشکر

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

OR

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

با سلام به شما دوست عزیز ،

خب ببینید ،

آیفون ویژگی های منحصر بفردی داره ! که omnia II نداره!

اگر دنبال کیفیت عکس و منوی عکاسی وفیلم برداری کامل می گردید ، برید سراغ omnia II!

اگر کیفیت تاچ و تعداد رنگ و رزولوشن صفحه نمایش براتون مهم نیست ، برین سراغ omnia II1!

اگر دنبال یک گوشی کاملا خشک واداری میگردید برید سراغ omnia II!

اما ،

اگر دنبال گوشی هستید ، که بهترین گوشی سال 2009 انتخاب شده

و یا کیفیت تاچ گوشی براتون مهمه ویا رزولوشن وتعداد رنگ های صفحه براتون مهمه برین سراغ آیفون!

اگر دوست دارید گوشی شما همانند یک کنسول بازی قابل حمل (مثل PSP ) باشه ، برید سراغ آیفون!

اگر دوست دارید هیچ وقت کم نیارید برید سراغ آیفون!

سیستم عامل گوشی آیفون (مک) به مراتب بهتر و قوی تر از ویندوز موبایله! (چون از هسته ی یونیکس استفاده میکنه!)

اینم بگم که ، اپل واسه ماشین های دیگه یه بنزه! پس زیاد مقایسه نکنید!

هر وقت با هر دوگوشی هم زمان کار کردید ! اونوقت نظر بدید !

من خودم رو پلت فرم ویندوز موبایل زیاد کار کردم! هیچ جایی برای سرگرمی درش نیست!

یه چیز دیگه هم بگم ، بعد از نمایشگاه بارسلون ، ویندوز موبایل 7 رونمایی میشه! اونوقت تکلیف این گوشی های 65000 رنگ چی میشه؟؟؟؟ معلوم نیست!

دیگه هر چی به ذهنم اومد نوشتم! هیچ تعصبی هم رو اپل و یا آیفون ندارم! فقط نگاه واقع بینانه دارم!

سامسونگ پیشرفت خوبی داشته ، البته به لطف پردازنده های Qualcomm! خب ، آینده اش معلوم نیست! اما آینده ی اپل معلومه! چرا؟؟؟ (چون گذشته ی درخشانی داره!)

در هر صورت تصمیم گیرنده شمایید ! (یکم تحقیق بد نیست!) البته هرکس سلیقه ای داره! دیگه!

اگر زیاد شد ببخشید دیگه!

pulp_152
05-02-2010, 03:15
نظرتون کاملا محترم و شاید درست باشه اما نه در مورد 3g بلکه در مورد 3g s

دقت کنید پردازنده های ایفون رو معمولا سامسونگ تغذیه میکنه ... مثال a8 cortex 600 که روی 3gs موجوده متعلق به سامسونگ هستش ...

....

در هر صورت 3g هیچ وقت به عنوان برترین گوشی سال 2009 انتخاب نشد با ایراداتی که داره ... 3gs شاید یکی از بهترینها باشه ولی 3g هرگز

زلف علی
05-02-2010, 11:25
اگر کیفیت تاچ و تعداد رنگ و رزولوشن صفحه نمایش براتون مهم نیست ، برین سراغ omnia II1!

چرا برعکس میگی
رزولوشن امنیا 800x480 ه در برابر 320x480 ... خب حالا کدومش بیشتره ؟! فرقشونم خیلی زیاده ها

تعداد رنگ مهم نیست ... مهم اینه که امنیا amoled هست کیفیت خیلی بالاتری نسبت به آیفون داره

اگر دنبال یک گوشی کاملا خشک واداری میگردید برید سراغ omnia II!

[quote]

اون فیلمرو که صفحه قبل گزاشتم نگا کن بعد این حرفو بزن

[quote]اگر دوست دارید هیچ وقت کم نیارید برید سراغ آیفون!

اتفاقاً اگه دوس دارید همیشه کم بیارید آیفون بخرید

آخه گوشیی که بخای یه اهنگ بزنی روش حتماً باید آیتیونز داشته باشی اصلاً آدم حساب میشه :دی
لطفاً نگید چمیدونم با آیتیونز کار نکردی و از این حرفا ...
بعدشم آیفونو به تعداد محدودی کامپیوتر میشه وصل کرد
تازه آیتیونز تحریمه

مثلاً من میخام برم خونه دوستم بعد میبینم یه آهنگ یا هر چیزی داره منم میخام کپیش کنم رو گوشیم ولی وقتی آیفون داشته باشم اصلاً به این چیزا نباید فکر کرد

دوربین که تعطیل ... لطفاً نگید هر کی آیفون داره دوربینم داره ... 99% مواقع آدم با خودش دوربین نمیبره ... بعد فوکوسم که نداره بشه باهاش یه عکس از یه نوشته ای بگیری که اینم خیلی لازم میشه

فیلم برداریم که نمیکنه ... بلوتوثم که نداره ... برنامه کاربردیم که نداره ... مثلاً آفیس نمیخونه

از همه بدتر مولتی تسکینگ نداره ... مثلاً من میخام آهنگ گوش بدومو و تو اینترنت بچرخم نمیشه ...
بعدش تو ایران که هزینه gprs انقدر بالاست اگه بخای با اینترنت خودش یه صفحه باز کنی یه دفه 5 تومن پر
ولی رو گوشیهای دیگه اپرا مینی میریزی از همه نظر عالیه

سی پی یو آیفون 3g از نوع سامسونگ S3C6410 با فرکانس 412 مگاهرتزه و سی پی یو امنیا 2 هم S3C6410 با فرکانس 800 مگاهرتزه ینی قدرتش تقریباً دو برابره ... رمشم که دو برابره

ویندوز موبایل به اندازه کافی بازی و بزنامه سرگرم کننده داره در کنارش برنامه های کاربردی داره
ولی ایفون فقط به درد بازی میخوره و هیچی نداره

mehdi_47
05-02-2010, 11:36
سلام
مرسی از راهنمایی دوستان :40:
lcd که در سامسونگ به کار رفته خازنی هست یا مقاومتی ؟
در ضمن من psp هم دارم و از لحاظ گیم به طرف گوشی نمیرم (چون گوشی هر چی باشه به پای psp نمیرسه)

زلف علی
05-02-2010, 11:40
سلام
مرسی از راهنمایی دوستان :40:
lcd که در سامسونگ به کار رفته خازنی هست یا مقاومتی ؟

مقاومتیه ... اون فیلمرو اگه میتونستی نگا کنی خیلی کمکت میکرد ... تاچش واقعاً حساسه نیازی به فشار نداره

mehdi_47
05-02-2010, 11:45
مقاومتیه ... اون فیلمرو اگه میتونستی نگا کنی خیلی کمکت میکرد ... تاچش واقعاً حساسه نیازی به فشار نداره

فیلمه ر دیدم.کیفیت خوبی داشت فقط نمیدونم چرا تیک میزد ( راستی آیفون رو میگن که برای هر امکاناتی که بخوای استفاده کنی برنامه داره که با نصبش درست میشه )

زلف علی
05-02-2010, 11:52
فیلمه ر دیدم.کیفیت خوبی داشت فقط نمیدونم چرا تیک میزد ( راستی آیفون رو میگن که برای هر امکاناتی که بخوای استفاده کنی برنامه داره که با نصبش درست میشه )

منظوم فیلم یوتیوب بود
بعضی چیزاش اره دست میشه ولی خیلیاشم نه

اصلاً نصب برنامه روی ایفون خیلی سخته ولی تو ویندوز موبایل فایلو میریزی رو گوشیو نصبش میکنی

mehdi_47
05-02-2010, 12:00
منظوم فیلم یوتیوب بود
بعضی چیزاش اره دست میشه ولی خیلیاشم نه

اصلاً نصب برنامه روی ایفون خیلی سخته ولی تو ویندوز موبایل فایلو میریزی رو گوشیو نصبش میکنی

اون یوتیوب رو نتونستم ببینم.اگه لینک مستقیمش رو بدین میتونم دانلودش کنم.
راستی گفتم از مشخصات سخت افزاری psp هم اینجا یه چیزایی بگم بد نباشه.( با cpu که 333 هست چه کارا که نمیکنه :40:)

General
Brand SONY

Type PlayStation Portable (Slim)
Color Black
Media Type UMD (Universal Media Disc)
Processor
Processor Type 333 MHz
Data Width 128 bit
Memory
RAM Installed 64 MB
Display
Screen Size 4.3"
Display Format 130,560 pixels
Color Support 24-bit (16.7 million colors) vaghan ke keyfyate khafani dare
Resolution 480 x 272 (16:9)
Audio
Speakers Built-in
Sound Output Mode Stereo
Communication
Wi-Fi IEEE 802.11 b
Input Device
Controller Directional buttons (up/down/right/left), Analog stick
Action buttons (triangle, circle, cross, square)
START button, SELECT button, PS button
POWER/HOLD switch, WLAN switch
Display button, Sound button, Volume (+/-) buttons
Connections
Interfaces Main input/output
Wireless LAN (IEEE 802.11b) (Wi-Fi)
High Speed USB (USB2.0) (mini-B)
Memory Stick PRO Duo
Analog Video Out
Microphone

Main connectors
DC IN 5V connector
DC OUT connector
Video out/headset connector
USB connector
Memory Stick Duo slot
Power
Power Device Power adapter - external
Battery 1 x Game console battery - Rechargeable - Lithium
Capacity 1200 mAh
Feature
Package Contents AC adaptor
Battery pack (1200mAh)
Dimensions & Weight
Height 6.67"
Width 0.73"
Depth 2.81"
Weight 0.42 lbs.

merikh_merikh
05-02-2010, 13:08
سلام

با تشکر
دوست عزیز اومنیا2 100 در 100 بهتر از ایفن 3 جی میباشد همچنین اومنیا2 نسبت به کارایی قیمت بسیار مناسبی هم داره.

mehdi_47
05-02-2010, 13:08
زلف علی عزیز من اون یوتیوب رو هم دانلود کردم منتها خیلی گنگ بود و اینکه یارو خیلی بد با گوشی کار میکنه اصلا مشخص نشد داشت چیکار میکرد.با htc داشت مقایسه میکرد یا داشت نشون میداد ویندوز موبایل هر دو مدل یه شکله :19:
اینقدر ویدیو دیدم که پاک گیج شدم :31: تو یه ویدیوی دیگه یه زنه داره با گوشی کار میکنه منتها اصلا محیطش با اون ویدیویی که شما دادی فرق میکنه، بعد تم گوشی هم به صورت مشکیه بیشتر و اینکه اصلا توش حرکات سه بعدی ندیدم ( مثلا تو مدل جت وقتی به یه قسمتی از منوها میری انگار که کاغذ رو داری ورق میزنی یا کاغذی رو میزاری روی کاغذ دیگه) اگر روی همین مدل سامسونگ که ویندوز موبایله بشه تم نصب کرد و چهره ی محیط رو تغییر داد خیلی امتیاز بالایی به شمار میاد

system1000
05-02-2010, 13:24
نظر من روی ایفونه.
ویندوز موبایل در برابر مک هیچه.
شما می تونی یه گوشی 200 تومنی مثل ویوا بخری که وین موبایله!!!! و هیچ فرقی از نظر سیستم عامل با امنیا نداره(هر دو به وین 6.5 اپ میشن). اما هرگز نمی تونی سیستم عامل مک رو در گوشی بجز ایفون (600 تومن) گیر بیاری.
این نشون میده مک ارزشش خیلی بیشتر از وین موبایله.
تو تنوع نرم افزاری + کیفیت بازی + که امنیا باید بوق بزنه. ایفون مالتی تاچ هم هستش.
تنها نکته منفی ایفون دوربینشه. که اونم کیفیتش بد نیست.
کسی گوشی رو نباید بخاطر دوربین بخره . شما می تونی یه دوربین 10 مگا با کیفیت وامکانات بسیار عالی که تو هیچ گوشی گیر نمیاد رو 100 تومن بخری. پس دوربین خوب رو زیاد ملاک نگیر.چون حتی یه گوشی که 12 مگا پیکسله بصورت real نیستش.

وین موبایل خسته کنندس اما مک هرگز.
این amoled و tft هم دوغه و فقط زیر نور خورشید می تونه تفاوت زیاد شه.
در ضممن کیفیت تاچ ایفون بی نظیره و حتی اچ دی 2 تو حساسیت تاچ در برابر ایفون کم میاره.
من خودم حدود 2 سال 3 جی دارم و با هرگوشی مقایسه کردم برتری با ایفون بوده.
گول این سخت افزار بهتر و.. هم نخور. اینا روی کاغذه.
ایفون بهترین بازی ها و سنگین ترین برنامه ها رو بدون هیچ مشکلی اجرا می کنه.
در کل ایفون 3جی بهتره.3جی اس که خیلی بهتره.

mehdi_47
05-02-2010, 13:35
نظر من روی ایفونه.
شما می تونی یه گوشی 200 تومنی مثل ویوا بخری که وین موبایله!!!! و هیچ فرقی از نظر سیستم عامل با امنیا نداره(هر دو به وین 6.5 اپ میشن). اما هرگز نمی تونی سیستم عامل مک رو در گوشی بجز ایفون (600 تومن) گیر بیاری.
این نشون میده مک ارزشش خیلی بیشتر از وین موبایله.
تو تنوع نرم افزاری + کیفیت بازی + که امنیا باید بوق بزنه. ایفون مالتی تاچ هم هستش.
تنها نکته منفی ایفون دوربینشه. که اونم کیفیتش بد نیست.
کسی گوشی رو نباید بخاطر دوربین بخره . شما می تونی یه دوربین 10 مگا با کیفیت وامکانات بسیار عالی که تو هیچ گوشی گیر نمیاد رو 100 تومن بخری. پس دوربین خوب رو زیاد ملاک نگیر.چون حتی یه گوشی که 12 مگا پیکسله بصورت real نیستش.

وین موبایل خسته کنندس اما مک هرگز.
این amoled و tft هم دوغه و فقط زیر نور خورشید می تونه تفاوت زیاد شه.
در ضممن کیفیت تاچ ایفون بی نظیره و حتی اچ دی 2 تو حساسیت تاچ در برابر ایفون کم میاره.
من خودم حدود 2 سال 3 جی دارم و با هرگوشی مقایسه کردم برتری با ایفون بوده.
گول این سخت افزار بهتر و.. هم نخور. اینا روی کاغذه.
ایفون بهترین بازی ها و سنگین ترین برنامه ها رو بدون هیچ مشکلی اجرا می کنه.
در کل ایفون 3جی بهتره.3جی اس که خیلی بهتره.

مرسی که راهنمایی میکنید.الان شما به غیر از سرعت که تو مدل 3gs هست تفاوت دیگه ایی بین گوشیتون با این مدل میبینید؟
میشه یه نمونه فیلم و عکسی که خودتون با گوشی گرفتید برام قرار بدید؟
ممنون میشم اینکارو بکنید

system1000
05-02-2010, 13:43
خواهش می کنم.
3جی اس سی پی یو قوی تری داره و قطعا سرعتش بهتره.
جنس بدنه 3 جی اس هم بهتر از 3 جی هستش.
دوربینشم بهتر شده 3.2 با امکانات بهتر.
3 جی اس دوربینش فیلمبرداری هم داره. اما 3 جی : باید با نرم افزار دورببیشنو قابلیت فیلمبرداری رو بهش اضافه کنی.
باتری 3 جی اس هم بهتر شده.
در کل مشخصه 3 جی اس بهتر از 3 جی هستش.(چون نسخه بهبود یافته اونه).
عکسم چشم می ذارم.
الان می خوام جایی برم.
واست می زارم.

زلف علی
05-02-2010, 13:51
زلف علی عزیز من اون یوتیوب رو هم دانلود کردم منتها خیلی گنگ بود و اینکه یارو خیلی بد با گوشی کار میکنه اصلا مشخص نشد داشت چیکار میکرد.با htc داشت مقایسه میکرد یا داشت نشون میداد ویندوز موبایل هر دو مدل یه شکله :19:
اینقدر ویدیو دیدم که پاک گیج شدم :31: تو یه ویدیوی دیگه یه زنه داره با گوشی کار میکنه منتها اصلا محیطش با اون ویدیویی که شما دادی فرق میکنه، بعد تم گوشی هم به صورت مشکیه بیشتر و اینکه اصلا توش حرکات سه بعدی ندیدم ( مثلا تو مدل جت وقتی به یه قسمتی از منوها میری انگار که کاغذ رو داری ورق میزنی یا کاغذی رو میزاری روی کاغذ دیگه) اگر روی همین مدل سامسونگ که ویندوز موبایله بشه تم نصب کرد و چهره ی محیط رو تغییر داد خیلی امتیاز بالایی به شمار میاد

اون گوشی همون امنیا 2 هست با رام hd2
منظورم اینه تو ویندوز محیطشو هر جور که دلت بخاد میتونی تغییر بدی ... اون چیزایی که تو جت هست بهترش تو خود امنیا 2 هست ... اگه خوشت نیومد با spb shell میتونی تغییرات خیلی زیادی توش بدی .. همینطور استفاده از رام hd2

---------- Post added at 01:51 PM ---------- Previous post was at 01:47 PM ----------

نظر من روی ایفونه.

اتفاقاً میشه با 250 تومن یه دونه آیپاد خرید که سیستم عاملش دقیقاً همون آیفونه !

تو تنوع نرم افزاری

همون بازی دیگه

mehdi_47
05-02-2010, 13:53
پاک گیج شدم دیگه ( هر دو گوشی مزایا و معایبی دارن که آدم رو بدجور تو دو راهی قرار میده) راستی زلف علی جان spb shell چیه ؟

dark fear
05-02-2010, 13:56
به نظر من یه نگاهی هم به آیپاد داشته باش
همون آیفونه .. فقط نمیشه sms داد و زنگ زد ..
درمورد omnia ii .. من خودم قصد خریدشو داشتم .. ولی یه چیزی رو توی تاپیکش خوندم که حالمو گرفت
یکی از بچه که این گوشی رو خریده بود میگفت فقط یه عیب داره .. اونم اینه که 3 ثانیه طول میکشه
تا هر عکس رو لود کنه (این فیلم هایی که تو نت هست همه مال زمانیه که گوشی خالی خالیه ..)
البته این مشکل ممکنه با آپدیت حل بشه .. مثل omnia hd که ورژن های قدیمیش کند بود

زلف علی
05-02-2010, 14:00
به نظر من یه نگاهی هم به آیپاد داشته باش
همون آیفونه .. فقط نمیشه sms داد و زنگ زد ..
درمورد omnia ii .. من خودم قصد خریدشو داشتم .. ولی یه چیزی رو توی تاپیکش خوندم که حالمو گرفت
یکی از بچه که این گوشی رو خریده بود میگفت فقط یه عیب داره .. اونم اینه که 3 ثانیه طول میکشه
تا هر عکس رو لود کنه (این فیلم هایی که تو نت هست همه مال زمانیه که گوشی خالی خالیه ..)
البته این مشکل ممکنه با آپدیت حل بشه .. مثل omnia hd که ورژن های قدیمیش کند بود

این آخه چه مشکلیه دیگه !

اینم 100% با آپدیت مثله 8910 حل میشه
تازه 8910 اولش سرعت گالریش خیلی پایین بود بعد درست شد

تو موبایلستان یکی خریده میگه با ویندوز 6.5 گوشی سرعت واقعیشو پیدا میکنه

system1000
05-02-2010, 14:12
دوست عزیز اینجا گویا ایشون مشاوره گوشی خواستن.
نه mp4 که میگی ایپاد همون مکه.
شما گوشی معرفی کن که با 200-300 تومن مک داشته باشه.نمی تونی چون چنین چیزی نیست.
اما وین موبایل 170 تومنی داریم. :27:
در ضمن تنوع نرم افزاری و بازی نه همون بازی.

tamhanks
05-02-2010, 14:16
نظر من هم نظر دوستمونه: آیفون:11:

mehdi_47
05-02-2010, 14:38
دوستانی که آیفون دارند به خصوص نسخه ی 3g میشه بگید این مدل چه معایبی داشته که به وسیله ی نرم افزارها حل شده

زلف علی
05-02-2010, 14:44
شما گوشی معرفی کن که با 200-300 تومن مک داشته باشه.نمی تونی چون چنین چیزی نیست

کی میگه نیست ؟
آیفون 2g دست سوم :27:

خب این چه ربطی داره ؟ وقی میشه با 250 تومن یه ایپاد خرید دیگه چه کاریه 700 تومن پول بدی ؟!

اما وین موبایل 170 تومنی داریم

حتماً ویوای دست دوم :27:

mehdi_47
05-02-2010, 14:47
دوستانی که آیفون دارند به خصوص نسخه ی 3g میشه بگید این مدل چه معایبی داشته که به وسیله ی نرم افزارها حل شده

pulp_152
05-02-2010, 14:52
تا دلت بخواد در مورد ایفون 3g و 3gs تو این تاپیکها بحث شده ! ... ایفون 3g گوشی خوبیه اما دلیل نمیشه چون یه ویوا 250 هزاره پس دیگه وین موبایل بدرد نخور باشه ! وین موبایل شاید از مک در سطح پایینتری در جهان قرار بگیره اما تو ایران بهتره با بسیاری از دلایل که به چند نمونه نگاهی میندازیم ... راحتتر و کاربردیتره ... مثلا 3g یه چیزایی داره مثل کارتهای اعتباری یا کنترل بوسیله ماهواره و ... که هیچ کدوم تو ایران کاربرد نداره .. ایتونز و app store هم همش دردسره در حالی که وین موبایل نرم افزاراش تقریبا ارزانتر و رایگان میشه گفت هستش برای ما ایرانیها ... از این که بگذریم ریختن نرم افزار رو وین موبایل مثل کامپیوتر های خانگی با next و .. هستش اما ایفون باید کلی دردسر بکشی و ...

از این که بگذریم از لحاظ مشخصات سخت افزاری برتری کامل با امنیا 8000 هستش ...

مگه میشه گفت led بوقه ! یا دوغه ! کلی بابتش هزینه میشه شما برو یه ال سی دی بخر یه ال ای دی هم تفاوت تصویرو ببین هم تفاوت قیمت ! ... بالاخره دوربین خوب چه فیلمبرداری چه عکسبرداری روی 8000 سواره که کلی بابتش هزینه شده و کاربرد زیادی هم داره نمیشه گفت بیخیالش ! ...از اینکه باز بگذریم ! اینترفیس 8000 از 3g جذابتر و قشنگتره و تنوعشم بیشتره ... و اینکه در نهایت باید بگم به نظرم خرید 3g اشتباهی محض هستش اگه پول داری که میتونی هر روز گوشی عوض کنی بخر ! اما اگه میخوای یه گوشی داشته باشی و نگهش داری یه چند سالی حداقل اصلا بهت توصیه نمیکنم ...

mehdi_47
05-02-2010, 14:53
دوستان من نمیخوام به خاطر من با هم بحث کنید.
ازتون کمک و راهنمایی خواستم.
چی میشد سامسونگ هم lcd رو به صورت خازنی تولید میکرد که دیگه خیال همه از نظر کیفیت صفحه و حساسیت راحت باشه ( در مورد AMOLED میشه یکم توضیح بدید)

mehdi_47
05-02-2010, 14:59
تا دلت بخواد در مورد ایفون 3g و 3gs تو این تاپیکها بحث شده ! ... ایفون 3g گوشی خوبیه اما دلیل نمیشه چون یه ویوا 250 هزاره پس دیگه وین موبایل بدرد نخور باشه ! وین موبایل شاید از مک در سطح پایینتری در جهان قرار بگیره اما تو ایران بهتره با بسیاری از دلایل که به چند نمونه نگاهی میندازیم ... راحتتر و کاربردیتره ... مثلا 3g یه چیزایی داره مثل کارتهای اعتباری یا کنترل بوسیله ماهواره و ... که هیچ کدوم تو ایران کاربرد نداره .. ایتونز و app store هم همش دردسره در حالی که وین موبایل نرم افزاراش تقریبا ارزانتر و رایگان میشه گفت هستش برای ما ایرانیها ... از این که بگذریم ریختن نرم افزار رو وین موبایل مثل کامپیوتر های خانگی با next و .. هستش اما ایفون باید کلی دردسر بکشی و ...

از این که بگذریم از لحاظ مشخصات سخت افزاری برتری کامل با امنیا 8000 هستش ...

مگه میشه گفت led بوقه ! یا دوغه ! کلی بابتش هزینه میشه شما برو یه ال سی دی بخر یه ال ای دی هم تفاوت تصویرو ببین هم تفاوت قیمت ! ... بالاخره دوربین خوب چه فیلمبرداری چه عکسبرداری روی 8000 سواره که کلی بابتش هزینه شده و کاربرد زیادی هم داره نمیشه گفت بیخیالش ! ...از اینکه باز بگذریم ! اینترفیس 8000 از 3g جذابتر و قشنگتره و تنوعشم بیشتره ... و اینکه در نهایت باید بگم به نظرم خرید 3g اشتباهی محض هستش اگه پول داری که میتونی هر روز گوشی عوض کنی بخر ! اما اگه میخوای یه گوشی داشته باشی و نگهش داری یه چند سالی حداقل اصلا بهت توصیه نمیکنم ...

راستش منکه سرم درد میکنه برای ور رفتن با گوشی و نمیدونم برنامه و اینا(مثلا میگن که برای آیفون باید حتما اکسس پوینت داشته باشی که من دارم) الان قیمت دقیق ساسونگ اومینا2 تو بازار چنده ؟

زلف علی
05-02-2010, 15:06
دوستان من نمیخوام به خاطر من با هم بحث کنید.
ازتون کمک و راهنمایی خواستم.
چی میشد سامسونگ هم lcd رو به صورت خازنی تولید میکرد که دیگه خیال همه از نظر کیفیت صفحه و حساسیت راحت باشه ( در مورد AMOLED میشه یکم توضیح بدید)

تاچش واقعاً حساسه ... درسته به خازنی نمیرسه ولی مطمعن باش راضیت میکنه
AMOLED نوع جدید صفحه نمایشه که شفافیت خیلی بالاتری نسبت به tft داره

ببین ایفون گرونتره ولی دقت کن که تو مثلاً آمریکا کلی اینترنت 3g روش میدن ... پس کلی از هزینه مربوط به اینه که تو ایران وجود نداره

16 گیگش تا 500 تومنم پیدا میشه

mehdi_47
05-02-2010, 15:09
تاچش واقعاً حساسه ... درسته به خازنی نمیرسه ولی مطمعن باش راضیت میکنه
AMOLED نوع جدید صفحه نمایشه که شفافیت خیلی بالاتری نسبت به tft داره

ببین ایفون گرونتره ولی دقت کن که تو مثلاً آمریکا کلی اینترنت 3g روش میدن ... پس کلی از هزینه مربوط به اینه که تو ایران وجود نداره

16 گیگش تا 500 تومنم پیدا میشه

با گارانتی مایکروتل 500 تومن ؟

زلف علی
05-02-2010, 15:13
نه بدون گارانتی

اینم پرسش و پاسخ درباره امنیا 2 :دی

1- مصرف باتريش در كل راضيتون كرده ؟
2- كيفيت lcd خوب هست ؟
3- كيفيت جنس بدنه خوبه ؟
4- اثر انگشت پشت و رو lcd زياد تابلو هست ؟
5- عكسهاي گوشي در فضاي بيرون و داخل چه طوره كيفيت هر دو رو بگيد ؟
6- عملكرد فلاش تو شب خوب هست براي عكاسي ؟
7- تو نور كم نويز عكسها زياده ؟
8- فيلمبرداري گوشي خوب هست ؟
9- در حين فيلمبرداري ميشه فلاش رو روشن كرد ؟
10- صداي اسپيكر گوشي خوب هست ؟ (در این مورد جواب کاملتری رو ارایه بدید)
11- صداي هدفون خوبه يا بايد هدفونشو عوض كرد ؟
12- تا حالا گوشي هنگ كرده ؟ زياد يا كم ؟
13- سرعت گوشي در باز كردن منو ها و گالري عكس و موزيكها چه طوريه ؟
14- اگه 8 گيگ رو كامل پر كني گوشي كند ميشه ؟
15- بهترين فريمور كه براي اين گوشي اومده كدومه ؟
16- سرعت gps گوشي منظور سريع پيدا كردن هست . خوبه ؟
17- اگه گوشي خراب بشه قطعاتش تو بازار هست ؟
18- از 20 به اين گوشي چه امتيازي ميدي ؟
19- نقطع ضعف گوشي از نظر شما كجاست ؟
20- در هنگام خريد گوشي تمام كارهايي كه براي تست گوشي لازمه رو بگيد ممنون ميشم كه نيام خونه ببينم اين قسمتش كار نميكنه يا جاييش خرابه در كل چه جاهايي مهمه كه تستش كنم ؟
22- و اينكه حساسيت تاچش چه جوريه كه من ميرم بخرم بدونم تاچش خرابه يا نه ؟
24- شتابسنج گوشي چه طوره خوب هست ؟؟؟ اين نرم افزار هاي شتابسنج مثل صداي اره و كيلومتر سنج خودرو و ... روش جواب ميده ؟؟؟

1-دو پله بالاتر از راضی
2-از 20 همون 20 رو دست در بازار نداره
3-فوق العاده
4-یه پله بالاتر از تابلو
5-جز بهترین 5 مگاپیکسلی ها
6-بله
7-خیر تقریبا بی نویز
8-بله
9-بله
10-بلندیه صدا در اهنگ و زنگ خور خیلی خوبه ولی یکم صدا از بیس کمی برخورداره
11-باید عوض کرد
12-نوچ عمرا
13-اگه برنامه های بدرد نخوره دره پیتی نریزی روش خیلی خوبه من که تا حالا ازش راضی بودن خیلی روونه
14-ماله من 16گیگ هست تا حالا پر نکردم در ضمن خود هارد کامپیوتر رو هم پر کنی سیستم کند میشه این طبیعی هستش
15-نمی دونم
16-تا حالا امتحان نکردم
17-اگه گارانتی دار باشه هست
18 - 19.5
19-عدم ارائه گوشی با ویندوز 6.5 بصورت اپشنال
20-موقع خرید باید همجاشو تست کرد. به عجله فروشنده هم توجه نکنین موارد تست هم زیاده، نمیتونم همشو تایپ کنم اونو دوستان جوا بدن
22- در حد یکی از بهترین تاچ مقاومتی ها
24-شتاب سنجش خیلی حساسه در ضمن به سه جهت عین ایفون میچرخه

mehdi_47
05-02-2010, 15:18
میشه گفت تمام ابهامات در مورد گوشی samsung i8000 omnia II از بین رفت.زلف علی جان شما مگه چند تا گوشی دارین ؟

زلف علی
05-02-2010, 15:25
میشه گفت تمام ابهامات در مورد گوشی samsung i8000 omnia II از بین رفت.زلف علی جان شما مگه چند تا گوشی دارین ؟

من فقط یه دونه w700 دارم :27:

اینو یکی از بچه های موبایلستان گفته اگه میخای لینکشو بدم

mehdi_47
05-02-2010, 15:28

نه دادا، ما قبولت داریم
باید بیشتر در مورد این دو مدل فکر کنم ، 500 تومن کم نیست .( راستی تو پست بالایی نوشته بودین که سنسورش در سه حالت حرکت میکنه و مثل ایفون میمونه اینو میشه توضیح بدین.آیا تو منوی اصلی هم ما چرخش منوها رو داریم ؟)

زلف علی
05-02-2010, 15:44
نه دادا، ما قبولت داریم
باید بیشتر در مورد این دو مدل فکر کنم ، 500 تومن کم نیست .( راستی تو پست بالایی نوشته بودین که سنسورش در سه حالت حرکت میکنه و مثل ایفون میمونه اینو میشه توضیح بدین.آیا تو منوی اصلی هم ما چرخش منوها رو داریم ؟)

البته 500 تومن واسه این همه امکانات خیلی خوبه

تو منوی اصلی ویندوز 6.1 فک کنم نمیشه ولی 6.5 میشه
منظورش از 3 حالت اینه که اگه گوشیو به چپ بگیری منوش به چپ میچرخه و اگه به راست بچرخونی به راست میچرخه
تو سیمبین و اکثر گوشیا فقط به سمت چپ کار میکنه

اینم نظرش در مورد باتری این گوشی :

بچه ها این باطریه گوشیه من مثله یه معجزه هست از خود گوشی با ارزش تره از پریروز با یه شارژ دارم باهاش کار میکنم عصرها از ساعت 6 تا 11 شب ، فقط یه خط کم کرده .
در ضمن میخوام بدونم ماله شما بچه ها هم همینه ؟ ساخت ژاپن
این عکسو با 5530 نوکیام گرفتم روزی 4 ساعت باهاش کار کنی باید شب بزاری شارژ دیگه نوکیا بدرد لای جرز در میخوره

dark fear
05-02-2010, 16:11

البته تا اونجایی که ما میدونیم ایشون یه i8510 هم دارن .. علاوه بر این یه جت هم در دسترس
دارن :27:
مگر اینکه خرابشون کرده باشه
-
به نظر من خرید اپل با قیمت فعلی اشتباه محضه چون اصلا نمیرزه
بازم میگم .. اگه خیلی کشته مرده ی اینترفیسشی میتونی یه آیپاد بگیری .. هیچ فرقی
با هم نمیکنن .. یه گوشی ارزون هم بنداز جفتش واسه sms و زنگ زدن :10:
نظر من هم روی امنیا 2 هست (درصورتی که واقعا با آپدیت مشکل سرعت تو لود کردن عکساش حل بشه)

Microsoft24
05-02-2010, 22:19
دوستان ، شما مگه نمیگین ، omnia II سی پی یو و رمش دو برابر آیفون 3G ه !!!!!!

خوب میتونم بپرسم omnia II از این مقدار سی پی یو و رم چه استفاده ای میکنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

در حالی که آیفون 3G بازیهای گرافیکی (که توسط بزرگترین شرکت های بازی سازی نظیر EA Games ، CAPCOM ، Rockstar و .... طراحی شده!) و یا نرم افزار های حرفه ای رو اجرا میکنه!

اصلا ، ویندوز موبایل در مقابل مک حرفی برای گفتن نداره؟؟؟؟؟؟

من بازم میگم شما با آیفون هیچ وقت کم نمیارید!!!!!!

زلف علی
05-02-2010, 22:54
منم گفتم که آیفون فقط به درد بازی میخوره

اینم یه چندتا از بازیهای ویندوز موبایل :

Atlantis Redux v1.4 با حجم 156 مگ

AtlantisRedux v1 با حجم 118 مگ

Egyptian Prophecy - The Fate of Ramses 1.2 با حجم 208 مگ

Return to Mysterious Island 1.22 با حجم 58.8 مگ

Secret Of The Lost Cavern v1.2 با حجم 142 مگ

Syberia با حجم 181 مگ

Syberia 2 v1.00 با حجم 216 مگ

The Secrets of Da Vinci v1.00 با حجم 206 مگ

Riven v1.10 با حجم 154 مگ

Broken Sword Shadow of the Templars v1.0 Full با حجم 109 مگ

Quake2 با حجم 194 مگ

Quake III Arena v1.1 با حجم 133 مگ

game boy با حجم 210 مگ

Quake Mobile v1.2 با حجم 63.7 مگ

DukeNukemFull با حجم 61.5 مگ

sphere-PDA v1.0 با حجم 59.4 مگ

Tony Hawk’s Pro Skater 2 با حجم 56.3 مگ

Gilbert Goodmate PDA با حجم 55.3 مگ

pocket quake 2 با حجم 48.4 مگ

CallOfDuty2_MultiplayerPatch با حجم 36.3 مگ

Call of Duty2 PocketPC Edition WM200X Retail با حجم 35.9 مگ

Allods v2 با حجم 36.2 مگ

ClayGun با حجم 23 مگ

Creatonia با حجم 31.5 مگ

Duke Nukem 3D v0.4c با حجم 11.6 مگ

Fade v.1.09 full version با حجم 12.1 مگ

FinalBurn v0.007 + 5 roms باحجم 35.6 مگ

Hammer Combat v1.0 با حجم 19.4 مگ

Myst 2.11 (Riven) Full -13 با حجم 29.4 مگ

Age of Empires Gold Edition با حجم 37.6 مگ

Sorcery 1.2 با حجم 18.8 مگ

The Quest (Codename Legacy 2) با حجم 17.5 مگ

Virtual Pool Mobile v1.29 با حجم 26.5 مگ

این فقط تعداد کمی از بازیهاشه

اصلاً چرا اینا ... رو پاکت پیسی میشه امولاتور پلی استیشن بریزی حالشو ببری :27:

SevenHaft
06-02-2010, 12:27

خوب میتونم بپرسم omnia II از این مقدار سی پی یو و رم چه استفاده ای میکنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

در حالی که آیفون 3G بازیهای گرافیکی (که توسط بزرگترین شرکت های بازی سازی نظیر EA Games ، CAPCOM ، Rockstar و .... طراحی شده!) و یا نرم افزار های حرفه ای رو اجرا میکنه!

عزیز دلم شما اگه خیلی به بازی کردن علاقه داری بهت پیشنهاد میکنم که بری یه PSP بگیری چون که همین سیستم عامل مک یا در واقع Apple iPhone هیچ حرفی در مقابل PSP برای گفتن نداره.
در ضمن به نظر من کسی که بخواد جهت بازی کردن این مقدار گزاف پول به گوشی بده از نظر من یه مقدار مشکل داره و افکار بچه گانه ای داره البته به دوستان توهین نشه و سوء تفاهم پیش نیاد.
در ضمن این مقدار رم و سی پی یو در گوشیهای ویندوز دار برای برنامه های کاربردی و حرفه ای هستش نه برای بازی کردن که به نظر من و خیلی ها هیچ سیستم عامل همراهی هنوز در ضمینه برنامه های کاربردی به پای ویندوز موبایل نمیرسه زیرا غول نرم افزاری دنیا یا همون مایکروسافت پشتش ایستاده و ازش حمایت میکنه.
با سپاس.

dark fear
06-02-2010, 14:06
این یه چیز بدیهیه که سیستم عامل مک تو زمینه ی بازی از ویندوز جلوتره .. و در مقابل
ویندوز نرم افزار های بسیار کاربردی تر و حرفه ای تری داره ..
منم میگم اگه بازی میخای برو psp یا NDS بگیر

mhargoon
16-02-2010, 10:48
والله مقایسه این دو گوشی فکر نکنم به جایی برسه
البته همه سازندگان گوشی ها سعی میکنند از iPhone تقلید کنند.به نظز من بعضی از اونها تا حدی موفق بوده اند. نمونه بارز اونها همین Omnia II هست. من این گوشی رو دارم و خیلی هم ازش راضیم. در بعضی موارد مخصوصا در ایران، حتی omnia بهتر از iPhone هست. ولی در کل iPhone یه چیز دیگه است. (البته 3g نه بلکه 3gs)

mhargoon
16-02-2010, 11:03
تو منوی اصلی ویندوز 6.1 فک کنم نمیشه ولی 6.5 میشه
منظورش از 3 حالت اینه که اگه گوشیو به چپ بگیری منوش به چپ میچرخه و اگه به راست بچرخونی به راست میچرخه
[/FONT][/COLOR]

شتاب سنج این گوشه هم با ویندوز 6.1 و هم با 6.5سه طرفه هست. تازه اگه گوشی رو مایل نگه داری مثل این میمونه که عکسها سر بخورند و بریزند. خیلی جالبه.

---------- Post added at 11:03 AM ---------- Previous post was at 10:59 AM ----------

زیاد خودتونو خسته نکنید. هرکی میگه سرعت Omnia II حتی از iPhone 2G بالاتره، باور نکنید. هر کسی با هر دوگوشی کار کرده باشه این رو میفهمه. این سرعت به خود گوشی بر نمیگرده بلکه بخاطر سیستم عامل پر سرعت Mac هست. iPhone 3GS از نظر سرعت واقعا بی رقیبه.

tiyam 01
17-02-2010, 16:43
سیستم عامل آیفون مک نیست بلکه iphone os هست ... 3-4 سال پیش میگفتن قراره سیستم عامل مک بزارن اما نذاشتن .. این آیفون او.اس هم مثل ویندوز موبایل می مونه در مقابل ویندوز

من اگه میخواستم از این دوتا یکی رو انتخاب کنم سامسونگ رو انتخاب میکردم..... آیفون بیشتر از 500 هزار تومان نمی ارزه

راستی این تعداد رنگ مال تعداد رنگهای ال سی دیه یا تعداد رنگهایی هست که ویندوز موبایل میتونه نمایش بده؟؟

Vamp!r3
17-02-2010, 17:01
راستی این تعداد رنگ مال تعداد رنگهای ال سی دیه یا تعداد رنگهایی هست که ویندوز موبایل میتونه نمایش بده؟؟

ویندوز موبایل کلا 65 هزارتا رنگ بیشتر ساپورت نمیکنه........توی ویندوز 7 این محدودیت برداشته شده.........

LCD اومنیا 2 یکی از بهترین هاست.........

mhargoon
17-02-2010, 17:22
آقا واقعا تاچ این گوشی (Omnia II) محشره. درست مثل صفحه های خازنی میمونه. خیلی از چیزهای دیگش هم محشره (مثل صدا، gps و ...). مقایسه نکن. برو Omnia2 بخر.

tiyam 01
17-02-2010, 17:26
یعنی تعداد رنگ ال سی دی ها 16میلیون رنگه و ویندوز فقط میتونه 65 هزار تاش رو نشون بده> یا تعداد رنگ ال سی دی هم 65 هزار تاس؟

ویندوز موبایل 7 رو میشه روی پاکت پی سی هایی که ویندوز موبایل 6.1 و 6.5 دارن انداخت (آپگرید کرد)؟

mymail
17-02-2010, 21:32
فك كنم چشم آدميزاد بيشتر از همين 65000 رنگ رو نميتونه تميز بده

tiyam 01
24-02-2010, 11:12

نه حدود 16 میلیون رنگه

AryanLand
24-02-2010, 23:58

سلام.

فکر نکن مطمئن باش.

نه حدود 16 میلیون رنگه

قربان چشم غیر مسلح 65000 رنگ رو هم نمیتونه تشخیص بده.چه برسه به 16 میلیون رنگ.:11:

DJ Fred
25-02-2010, 00:20
omnia 2 با ویندوز 6.5 بسیار عالی میشه و توصیه میشه

pulp_152
25-02-2010, 00:30
اگر رشته هاي عصبي بدن را به سه قسمت تقسيم كنيم يك سوم رشته هاي عصبي بدن در شبكيه چشم قرار گرفته . يك سوم آن در نوك انگشتان ومابقي در ساير اعضاء بدن !!!!
يعني به عبارتي 5/2 ميليون رشته عصبي درچشمان ما قرار دارد كه قدرت نفوذ بسياري را دارا مي باشد و با همين قدرت است كه ميتوان هيپنو تيزم كرد (البته به اضافه قدرت سر انگشتان وتمركز فكري جهت هدايت انرزي جشمان به نقطه مورد نظر)!!!
درچشمان ما 7 ميليون سلول تشخيص رنگ وجود دارد به اضافه 75 الي 175 ميليون سلول ديگر براي ديدن وتخمين وبازسازي شكل هندسي اجسام .!!!
لذا چشمان ما در يك به توان 10 به توان دوازدهم ثانيه(يعني يك ثانيه را به 10به توان دوازده تقسيم كنيم)در اين مدت بسيار بسيار بسيار كم ميتواند 7 ميليون رنگ را تشخيص دهد!!!! وبهمين دليل است كه رنگ لباسهاي ما در جذب ودفع ديگران وحتي دردرمان بسياري از امراض موثر است بعنوان مثال براي دفع چشم زخم كه در قرآن هم تأ ييد شده سفارش به پوشيدن لباس آبي ميشود

------------------------------------------------------------------

از این جهت این مطلب رو عنوان کردم که بار فرهنگی هم داشته باشه انقدر لباسهای تیره نپوشید بابا .. افسردگی گرفتیم :31:

seyed_reza
25-02-2010, 01:41
شما اینو ببین :

لینک شما فیلتره

seyed_reza
25-02-2010, 01:56
البته تا اونجایی که ما میدونیم ایشون یه i8510 هم دارن .. علاوه بر این یه جت هم در دسترس
دارن :27:
مگر اینکه خرابشون کرده باشه
-
به نظر من خرید اپل با قیمت فعلی اشتباه محضه چون اصلا نمیرزه
بازم میگم .. اگه خیلی کشته مرده ی اینترفیسشی میتونی یه آیپاد بگیری .. هیچ فرقی
با هم نمیکنن .. یه گوشی ارزون هم بنداز جفتش واسه sms و زنگ زدن :10:
نظر من هم روی امنیا 2 هست (درصورتی که واقعا با آپدیت مشکل سرعت تو لود کردن عکساش حل بشه)
.
میشه یه آیپاد توپ معرفی کنین

mr_rayan
25-02-2010, 02:11
من کل تاپیک رو خوندم و دیدم متاسفانه یسری از دوستان از روی تعصب نظر دادن.
من خودم آیفون 3gs دارم ولی بدون تعصب نظرم رو در مورد امنیا 2 آیفون 3g میدم.
اول اینکه بین این دو تا من خودم امنیا 2 پیشنهاد می کنم به علت اینکه جدیدتره و برای کسی که می خواد یه گوشی بخره که هنوز دست افراد خیلی کمی هستش بهتره.
و اما آیفون،این گوشی واقعا بدرد کسی می خوره که عشق آیفون داشته باشه.
این گوشی فوق العاده و فوق العاده و فوق العاده راحت و روون سریع و جالبه ولی در عین حال یک سری دردسرهای جزئی هم کنارش داره که مربوط به اتصال به کامپیوتر و ....از این چیزاست.
من خودم این قضیه بلوتوث رو کاملا رد می کنم.بلوتوث داره ولی زیاد به درد نمی خوره یعنی مثل بلوتوث گوشی های معمولی نیست،دردسر خاص خودش رو داره.
در مورد دوربین باید بگم که روی دوربینش تقریبا اصلا حساب نکنید،به نظر من بیشتر جنبه کامل کردن گوشی رو داره تا استفاده.
در مورد بازی که خب همه می دونن که از سن 5 سال داره تا 50 سال.و یکی از دوستان اشاره کرد که بازی مال بچه هاست که باید در جواب این دوستمون عرض کنم آیفون یسری بازی فکری داره که یه آدم بالغ هم به زور می تونه مراحلش رو طی کنه و اصلا ربطی به طرز فکر کودکانه نداره.
من دیدم که یسری از دوستان اشاره به این داشتن که آیفون فقط بازی داره و برنامه کاربردی نداره.باید بگم که اشتباه می کنن چون همه نوع برنامه تخصصی هم داره،انواع برنامه های پزشکی و داروشناسی و مهندسی و حسابداری و رسم نمودار و دیافراگم و حل معادلات سنگین ریاضی و دیکشنری به زبان های مختلف دنیا و ....... که به نظر من چیزی کم نداره و اتفاقا خیلی هم زیاد داره چون مثلا از برنامه حسابداری یکی نداره بلکه شاید بیشتر از 10 مدل با محیط های مختلف.خب بگذریم.
یکی از دوستان در رابطه با صفحه نمایش امنیا 2 گفته بود که فرقی با آیفون نداره،به جرات میتونم بگم کیفیت صفحه نمایش آیفون در برابر امنیا 2 هیچی نیست،امنیا 2 تکنولوژی amoled داره که تقریبا کیفیتش 3 برابر بیشتر از آیفونه ولی توی نور آفتاب آیفون فوق العاده قوی عمل می کنه و اصلا فرقی با یجای کم نور توی صفحه نمایش دیده نمیشه.
من با امنیا2 زیاد کار نکردم فقط در حد چند دقیقه و می تونم بگم که کیفیت لمسش هم قابل قبوله برای کسی که با آیفون زیاد کار نکرده و میشه گفت لمس فوق العاده ای داره و برای من هم در حد خودش خوب بود ولی بازم لمس آیفون یه چیز دیگست.
در مورد نصب نرم افزار یکی از دوستان گفتن که وین موبایل راحت تره که البته این موضوع سلیقه ایه چون با آیفون فقط کافیه که کپی بشه تو آیتونز و بعدش خود آیتونز نصبش می کنه.و من شخصا اینطوری راحت ترم.

مثل اینکه خیلی حرف زدم.من کلا خلاصه می کنم آیفون فقط بدرد کسی می خوره که عشق آیفون داره ، آیفون ایراد خیلی داره و در مقابلش نقطه مثبت هم خیلی داره.
منکه از گوشیم خیلی راضیم و با هیچ گوشی دیگه ای تعویض نمی کنم و برای من اصلا دردسر نداره چون به ضعف هاش توجهی نمی کنم.

*QWERT*
25-02-2010, 10:43
اگه هنوز نخریدی منم بگم که الان توی گوشیها بیشترین بازیها و برنامه ها برای iphone هست (البته بازی ها و برنامه های بدرد بخور)
زیباترین هم هست.
اینترفیس هم که خدایی میکنه برا خودش(همه عاشقشن)
تاچ خازنی هم هست.بلوتوثش هم با این برنامه جدیده کار میکنه و میتونی هر چی خواستی ترانسفر کنی.

مقایسه تعداد رنگها هم بازم iphone برتری داره.برا نمونه شما یه گوشی که 256000 رنگ داره رو با 16میلیون مقایسه کن-بعد تفاوت 65000 رو با 16 میلیون میفهمی(الان همه مانیتورا هم قابلیت نمایش 16 میلیون رنگ رو دارن!)
دوربین هم که برا من اصلا مهم نیست ولی شما رو نمیدونم.
در کل نظر من روی iPhone هست.

یه چیز دیگه:الان هر گوشی top که تو بازار میاد اول با iPhone:40: مقایسه میشه.

tiyam 01
25-02-2010, 16:40
سلام.

فکر نکن مطمئن باش.

قربان چشم غیر مسلح 65000 رنگ رو هم نمیتونه تشخیص بده.چه برسه به 16 میلیون رنگ.:11:
خب اگه 65000 رنگ بود که نمی تونستیم فرق ال سی دی 65000رنگ و 256000 رنگ رو تشخیص بدیم چه برسه به فرق 65000 و 16 میلیون ....
فکر کنم تعداد رنگهای قابل تشخیص چشم حدود 10 میلیون تا باشه و وضوحش هم حدود 130 مگاپیکسله

----------------------------------

نگفتید ویندوز موبایل 7 رو میشه رو امنیا 2 نصب کرد و اونوقت باز گوشی همون 65000 رنگ رو نشون میده یا 16 میلیون تا؟؟