PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشاوره خرید

hamed999
04-02-2010, 23:39
سلام به دوستان واقعا از مشاوره هایی که به من دادم متشکرم و من خودم omina 2رو انتخاب کردم و تا 1یا 2 هفته دیگه میام تهران بخرم اما حالا واسه دوستم یه مشاوره میخواستم بین این گوشی ها s8300و s8000و km900 arena و gc900 viewty 2و diamon2

قبول دارم یکیشون با بقیه فرق داره اما میگه خوشم میاد دیگه چکار کنم
و اما ملاک های رفیقمون

1-تاچ و سرعت گوشی عالی باشه در حد آیفون (میشه به ترتیب لیست کنین گوشی ها رو تو هر مورد--- فقط خواهشا هر کسی یکی از این گوشی ها رو داره بیاد اظهار نظر کنه به طور کلی تجربه کار با اون گوشی را داشته باشه مثلا خودم تا وقتی که با s8300 کار نکرده بودم فکر میکردم با تمجید هایی که سامسونگی ها ازش میکنن تاچش فو ق العاده باشه اما موقعی که خودم گرفتم دستم اصلا تاچش به حساسی یه تاچ خازنی نبود اما خداییش اصلا سرعتش کم نبود و دوربین و فیلم برداری هم واقعا توپ بود حالا بگذریم)
2- صدای گوشی بلندی متوسط به بالا و درون هدفون توپ

3- عکاسی خوب ولی فیلمبرداری عالی باشه
4-از gps شون بشه مثل نوکیاها آفلاین استفاده کرد

5- تو پخش فیلم هم قوی باشه به همینا راضیه

فقط خواهشا تو هر شماره گوشی ها رو لیست کنین و در اخر نظر خودتون بازم مرسی از مشاوره های قبلیتون

hamed999
05-02-2010, 15:12
هیچ کی نمیخواد دوستمون رو راهنمایی کنه ؟

زلف علی
05-02-2010, 15:37
حامد جان خوشحالم که گول نخوردیو میخای امنیا 2 بخری :دی

1- تاچ 2 الجیا از بقیه بهتره ... بعدش جت و اس8300 تقریباً در یه حد هستن و بعدش دایموند 2
البته تاچ جت خیلی خوبه و راضیت میکنه
سرعت اول جت ... بعدش اس8300 و آرنا و ویوتی بعدش دایموند 2

2- صدای اسپیکر جت از بقیه قویتره ... صدای هدفونشم خیلی خوبه ... بقیه هم تو هدفون خوب هستن ... فقط شاید دایموند ضعیفتر باشه

3- عکاسی اول اس8300 بعد جت و ویوتی ... بعد آرنا و دایموند
فیلم برداری اول اس8300 و ویوتی اسمارت ... بعد جت و آرنا ... بعدش دایموند

4- این مورد فقط تو دایموند 2 هست ... البته شاید بشه با trek buddy این کارو کرد

5- پخش فیلم جت و اس8300 و دایموند 2 .. بعدش الجیا ... چون الجیا تو پخش divx محدودیت دارن

به نظر من اول خودت امنیا 2 بخره اگه راضی بودی جت بخر ... اگه مثلاً فکر کردی دوربینش خوب نیست الجی بخر