PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : یه کتاب خوب واسه vb.net معرفی کنید

3Dmajid
04-02-2010, 14:39
لطفا یه کتاب خوب واسه vb.net معرفی کنید که همه شو بخونم خوب یاد بگیرم :20:
البته من زیاد با vb6 کار کردم و با vb.net هم کار کردم، ولی میخوام از طریق یه کتاب بخونم و پیش برم تا خوب یاد بگیرم :11:

misoft
05-02-2010, 19:42
سلام عزیز
پیشنهاد من اینه:
برای شروع کتاب آقای جعفر نژاد( فقط به درد شروع می خوره) بعدش کتاب VB.net آقای مقدسی( انتشارات ناقوس)

3Dmajid
07-02-2010, 22:20
مرسی دوست عزیز.
کتاب آقای جعفر نژاد رو خریدم ... خیلی کتاب خوبیه واسه شروع. :11:

anvar.net
08-02-2010, 23:18
من شخصا کتابهای زبان های اصلی رو پیشنهاد می کنم, حتی اگه زبانتون قوی نیست شروع کنید , به هر حال واسه هر کسی یه ابتدایی وجود داره که باید پشت سر گذاشته شود

در ضمن یه کتاب فایده ای ندارد, معمولا کتاب ها تو بعضی از مسائل تمرکز دارند و نمیشه یه کتابی رو گیر اورد که همه مفاهیم رو داشته باشه واسه همین سعی کنید هر چقدر بیشتر مطالعه و کار کنید.

واسه کار با بانک های اطلاعاتی تو Vb یه کتابی به فارسی ترجمه شده که توسط انتشارات نص چاپ شده, اسم انگلیسی این کتاب begining visual basic 2005 datavasees هست , تو وب سایت انتشارات نص بگردید پیدا م یکنید, مفاهیم این کتاب بصورت بنیادی هستند و با نسخه 2008 و حتی 2003 هم قابل استفاده است.

ولی بهترین کتابی که خودم خوندم :

pro .net 2 windose forms and custom controls in vb 2005

این کتاب فوق العاده است, واسه مفاهیم شی گرایی , کنترل های مختلف و طراحی کنترل های کاربر و شخصی جدید خیلی اطلاعات داره

3Dmajid
09-02-2010, 01:10
ممنون دوست عزیز از راهنماییت ...
من کتابای زبان اصلی پی دی اف زیاد دارم.
ولی خب پای کامپیوتر آدم بخونه زیاد حال نمیده ... از اونام چیزی یاد گرفتم.
دنبال یه کتاب میگشتم که از پایه ی وی بی دات نت شروع کنم، کتاب آقای جعفرنژاد واسه مبتدیا خیلی خوبه، ولی من چون با وی بی 6 کار کردم و با دات نت هم قبلا کار کرده بودم وقتی میخونم میبینم اکثر مفاهیمش رو بلدم :20:
بعد از اینکه پایه قوی شد حتما سراغ کتاب های خفن واسه بانک اطلاعاتی هم میرم :11: