PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : بشتابید! بشتابید! چرخش صفحه آماده بکار در N82، 5800، 5530 و همه گوشی های شتابسنج داری که صفحه آماده بکارشان نمی چرخد...

DariushGreat
04-02-2010, 14:12
در گشت و گذاری که کردم، بالاخره به چیزی که می خواستم رسیدم :دی

شاید باورش سخت باشه براتون... ولی ممکن شد! :27:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

حتما بیشترتون می دونین که گوشی های N82، 5800 و 5530 با این که دارای شتابسنج هستن، اما مانند دیگر گوشی های FP2 توانایی چرخش صفحه نمایش را ندارند. نوکیا تاکنون نتوانسته دلیل قانع کننده ای برای این کار بیاورد؛ اگر هم بیاورد مانند دلیل حذف تم افکت N82 به خاطر CPU ضعیف ( که کاملا دروغ است! :18: N82 دارای پردازنده 332 مگاهرتزی و یک پردازنده جداگانه و نیرومند گرافیکی است ) مسخره و خنده دار است! :16:[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

این کاری که هم اکنون می خواهیم انجام بدهیم، در اصل متعلق به 5800 است اما در N82 مانند هلو پاسخ می دهد! در 5530 و دیگر گوشی ها هم بی زحمت خودتون امتحان کنین و این جا مطرح کنین که می شه یا نه. البته به احتمال بیش از 80% شدنی باشد...

مراحل کار:

1. این را دانلود و سپس باز کنین:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید2. گوشی رو در حالت هک قرار بدین. سپس با فایل اکسپلورر...

3. پرونده C_sys_hash_domainsrv.exeرادر C:/sys/hash کپی کنید ونام ان را به domainsrv.exe
تغییر دهید.

4. پرونده F_sys_bin_domainsrv.exeرا در memory card":/sys/bin کپی کنید ونام ان را به domainsrv.exe تغییر دهید.

5. پرونده Change WSini path.rmp را در "memory card":/patches قرار دهید و در داخل برنامه آن را apply و آن را Auto Start کنید.

6. فایل Wsini.ini را در C:/System/data کپی کنید.

7. در مسیر c:/sys/bin فایلی به نام RPAutostart.exe تولید میشود که باید به اول اسم فایل،یک 0 اضافه کنید.

8. گوشی رو یه بار خاموش و روشن کنین

9. هم اکنون برنامه Landscape Pro نگارش 2.1 رو نصب کنین ( نیاز به پایتون Python دارد ). به دلیل مشکل این برنامه، شما بایستی به Options >>> Settings رفته و Standby Mode رو روی Normal بگذارید. لینک دانلود برنامه:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداکنون به صفحه آماده به کار گوشیتون برید و گوشی رو به سمت چپ بچرخونین... خواهید دید که صفحه آماده بکارتون افقی می شه! :دی و نکته جالب تر اینه که اسکرین سیور گوشیتون هم می شه مث اسکرین سیور N97!!! افقی و باحال!!! :5::8::10:

منبع: من این آموزش که در اصل برای 5800 هست رو در سایت پی30 موب دیدم. همین جا از محمد جون با نام کاربری [lllOHAlll lllAD] در این وبگاه، سپاسگذاری می کنم
شاد و پیروز باشین :31::40::10:

ویرایش: رمز واژه برنامه LandscapePro 2.1 هر عددیه که دلتون می خواد! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

raminmousavi
04-02-2010, 16:48
والا من N82 داشتم. n79 دارم. برادرم 5800 داره. در همه این گوشیا صفحه کاملا میچرخه )rotate ( میشه. برین تو تنظیمات گوشی SENSOR گوشی رو فعال کنین تا بچرخه. برنامه نمیخواد که.

DariushGreat
04-02-2010, 16:55
والا من N82 داشتم. n79 دارم. برادرم 5800 داره. در همه این گوشیا صفحه کاملا میچرخه )rotate ( میشه. برین تو تنظیمات گوشی SENSOR گوشی رو فعال کنین تا بچرخه. برنامه نمیخواد که.

به تیترش دقت کردی؟ :5: بشتابید! بشتابید! چرخش صفحه آماده بکار در N82، 5800، 5530 و همه گوشی های شتابسنج داری که صفحه آماده بکارشان نمی چرخد...
نوشتم چرخش صفحه آماده بکار Standby. صفحه آماده بکار همون صفحه نخست گوشی هست که عکسش رو انداختم. گوشی هایی که شما نام بردین - جز N79 - قادر به چرخوندن این صفحه نیستن. عملا در همه جا ( فهرست، نقشه ها، تنظیمات، و برنامه های دیگه ) باشی، با برگردوندن گوشی به سمت چپ صفحه افقی می شه جز همین صفحه آماده بکار...

خواهشن کمی دقت کنین :31:

شاد و پیروز باشین [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

mhshaker71
04-02-2010, 19:14
ممنون
این برنامه روی مصرف باطری هم تاثیر داره یا نه؟

DariushGreat
04-02-2010, 19:47
ممنون
این برنامه روی مصرف باطری هم تاثیر داره یا نه؟

کمابیش آره! :دی ولی کشنده نیست :46:

شاد و پیروز باشین [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

esteghla123l
05-02-2010, 12:43
لطف کنید فایلها را تو سایت آپلود کنید.هر کاری میکنم نمیتونم دانلود کنم..

Majid393
05-02-2010, 13:48
لطف کنید فایلها را تو سایت آپلود کنید.هر کاری میکنم نمیتونم دانلود کنم..

ضمیمه شد :

nasi1962
08-02-2010, 21:28
سلام
برو بچ من خواستم صفحه گوشیمو بچرخونم خودم چرخیدم الانم گوشیم بالا نمیاد چه خاکی به سرم بریزم سوکت گوشیمم قاط زده شارژ نمیشه (با شارژر همه کاره دارم شارژش میکنم)در نتیجه نمیشه فلش کرد پس یه راهی غیر از فلش کردن بهم بگین
با بلوتوث میشه فلش کرد؟
گوشیمم Sami Innov8 I8510

DariushGreat
08-02-2010, 21:44
سلام
برو بچ من خواستم صفحه گوشیمو بچرخونم خودم چرخیدم الانم گوشیم بالا نمیاد چه خاکی به سرم بریزم سوکت گوشیمم قاط زده شارژ نمیشه (با شارژر همه کاره دارم شارژش میکنم)در نتیجه نمیشه فلش کرد پس یه راهی غیر از فلش کردن بهم بگین
با بلوتوث میشه فلش کرد؟
گوشیمم Sami Innov8 I8510

ورودتون رو به تالار پی 30 ورلد تبریک می گم و انشالله که مدیر شدنتون رو ببینم :11:
.....

والا این شیوه ویژه نوکیا بوده و هست ( البته شنیدم روی امنیا HD هم پاسخ می ده، ولی خوب چون مطمئن نبودم نام نبردم ) و نمی دونم روی چه حسابی روی اینوو8 آزمایشش کردین؟! :41: عیب نداره. انشالله که مشکل چیز حادی نیست. درون تاپیک اینوو8 مشکلتون رو بگید تا راهنماییتون کنن.
اگه نوکیا بود می گفتم که با یه ریست سخت افزاری مشکلتون حل می شه؛ ولی... این سامسونگه! این لینک تاپیک اینوو8:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

اگر هم خدایی نکرده کار به فلش کشید خیالتون آسوده باشه. فلش به وسیله باکس صورت می گیره و ربطی به شارژ نشدن دستگاه نداره. چون خود کابل مورد استفاده، برق مورد نیاز گوشی رو تامین می کنه.

Oracle_Eldorado
08-02-2010, 22:16
سلام .
ببخشید شاید سئوالم مربوط به اینجا نباشه
ولی من هیچوقت منظور اینو نفهمیدم :

2. گوشی رو در حالت هک قرار بدین. سپس با فایل اکسپلورر...

میشه یکم بیشتر توضیح بدین ؟

DariushGreat
08-02-2010, 22:43
سلام .
ببخشید شاید سئوالم مربوط به اینجا نباشه
ولی من هیچوقت منظور اینو نفهمیدم :

میشه یکم بیشتر توضیح بدین ؟

البته گلم
وقتی گوشی رو با Heloox2.0 یا نگارش های بالاتر هک می کنین، یه برنامه به نام ROMPatcher و یه فایل اکسپلورر هم به نام Modo اضافه می کنه. وقتی شما وارد رام پچر بشین و پچ Open4all رو فعال کنین، یعنی این که گوشی رو روی حالت هک قرار دادید! :دی

raminmousavi
09-02-2010, 19:57
به تیترش دقت کردی؟ :5: بشتابید! بشتابید! چرخش صفحه آماده بکار در N82، 5800، 5530 و همه گوشی های شتابسنج داری که صفحه آماده بکارشان نمی چرخد...
نوشتم چرخش صفحه آماده بکار Standby. صفحه آماده بکار همون صفحه نخست گوشی هست که عکسش رو انداختم. گوشی هایی که شما نام بردین - جز N79 - قادر به چرخوندن این صفحه نیستن. عملا در همه جا ( فهرست، نقشه ها، تنظیمات، و برنامه های دیگه ) باشی، با برگردوندن گوشی به سمت چپ صفحه افقی می شه جز همین صفحه آماده بکار...

خواهشن کمی دقت کنین :31:

بله رشته من زبانه، میدونم استندبای چیه. ان 82 میچرخه اون صفحش.

DariushGreat
11-02-2010, 21:08

شما تشریفتون رو ببرین توی کلوپ N82 بپرسین تا پیش از اجرای این ترفند صفحه نمایششون می چرخیده یا نه!

داری به من می گی که این گوشی رو دارم؟؟؟ :13: با مشخصات N82-1 با RM-313 و شماره ساخت 0561032 و شماره سریال 353188031302967 ریلیز 2008 به رنگ مشکی

Alireza_SA
12-02-2010, 10:58
آره آقا ان 82 بدون ترفند نمیچرخه

MHSM
12-02-2010, 21:27
سلام.
این ریفیقمون گیر داده آقا.شما هم بگو خوب.اصلا هر چی تو بگی.OK
بگو بهش.وگر نه کار به مدیر عامل Nokia و تیم طراحی و برنامه نویسی N82 Project می کشه.:31:

DariushGreat
13-02-2010, 00:35
سلام.
این ریفیقمون گیر داده آقا.شما هم بگو خوب.اصلا هر چی تو بگی.OK
بگو بهش.وگر نه کار به مدیر عامل Nokia و تیم طراحی و برنامه نویسی N82 Project می کشه.:31:
به فاروم پی30ورلد خوش اومدی. انشالله مدیر شدنت رو ببینم :11:
بحث سر گیر دادن بنده نیست! :دی
شما خودت یه N82 یا یه 5800 یا یه 5530 معمولی که این ترفند روش پیاده نشده رو بگیر دستت و برش گردون ببین صفحه اولش می چرخه یا نه؛ اصلا بکوبش زمین ببین می چرخه؟! :27: بابا نمیچرخه...! :19:
این امکانیه که نوکیا برای برخی گوشی های FP2 قائل شده. حالا با یه ترفند ساده می شه اون رو روی گوشی های نامبرده اجرا کرد.

Hadi King
13-02-2010, 01:07
بحث رو ادامه ندید عنوان تایپک چیز دیگه ای رو بیان میکنه :13:
دوست خوبمون DariushGreat درســـت عرض میکنن :11:
اگه N82 دست گرفتــین باید متوجه شده باشیــن که صفحه نخست این گوشی حالت چرخش نداره :41:
موفق باشید!:40:

MHSM
13-02-2010, 03:25
بحث رو ادامه ندید عنوان تایپک چیز دیگه ای رو بیان میکنه :13:
دوست خوبمون DariushGreat درســـت عرض میکنن :11:
اگه N82 دست گرفتــین باید متوجه شده باشیــن که صفحه نخست این گوشی حالت چرخش نداره :41:
موفق باشید!:40:
ولش می کنیم.آقا واقعا دستت درد نکنه با این ترفند.پس هنوز هم می تونم بگم که گوشیم قدیمی نشده و باهاش یه کارایی می شه کرد.
ولی جناب آقای raminmousavi رو گوشی N82 اگه تونستی اسم اپراتور سیم کارتت رو از حالت عمودی به افقی تبدیل کنی (البته فقط با یک چرخوندنه ساده گوشی) من روم کمه.قبوله؟
خرجشم یه ScreenShot ناقابله.:20:
البته شرمنده آقا هادی:11:
و
عرض ارادت به DariushGreat .برادر از خوش آمد گوییت بسیار ممنون و سپاس گذارم ولی داداشی تاریخ عضویت و هم یه نیم نگاهی بنداز.
انشا الله دانشجو می شی می یینی که وقت سر خاروندن نداری.چه برسه به پست وتاپیک زدن.به هر حال ممنونم.:40::11:

total_overdose
13-02-2010, 04:07
سلام بر دوستان گل
البته با اجازه آقا داریوش گل:11:
یه برنامه هست برای سری 60 ورژن 5 که همه ی اینکارا رو که آقا داریوش زحمت کشیدن گفتن خودش انجام میده و فقط ساین نشده و احتیاج به ساین داره یا گوشیتون -- باشه.
دوستان ان82 دار هم تست کنن شاید جواب گرفتن.:46:
برنامه رو که نصب کردید فقط یه خاموش روشن بکنید و همه چی تمومه:31:
اینم از برنامه:

MHSM
13-02-2010, 04:36
آقا من اینو گرفتم ولی رو N82 من جواب نداد.همون روش قبلی واسم کار کرد.دست گلت درد نکنه.:11:خسته نباشی.

online_amin
13-02-2010, 09:55
آقا اولا عکس هات به هیچ وجه لود نمیشن. شما که بهتر میدونی لطفا یه جایی آپلود کن که همه بتونن ببینند.

بعدش این که من منظورت از صفحه اول رو نفهمیدم. منظورت همون دسکتاپ هست دیگه؟

خوب اون بچرخه یا نچرخه چه فرقی میکنه. چیز بزرگی رو از دست ندادیم. اتفاقا بچرخه ناجور میشه. منظورت این صفحه هست؟

DariushGreat
13-02-2010, 18:27
آقا اولا عکس هات به هیچ وجه لود نمیشن. شما که بهتر میدونی لطفا یه جایی آپلود کن که همه بتونن ببینند.

بعدش این که من منظورت از صفحه اول رو نفهمیدم. منظورت همون دسکتاپ هست دیگه؟

خوب اون بچرخه یا نچرخه چه فرقی میکنه. چیز بزرگی رو از دست ندادیم. اتفاقا بچرخه ناجور میشه. منظورت این صفحه هست؟

دقیقا منظورم همین صفحه هست.
خوب اگه برات مهم نیست، کسی زورت نکرده که حتما انجامش بدی! :31: می تونی با همون صفحه کلاسیک ( باکلاس واژه عهد قرقره میرزای خودمون ! :27: ) کار کنی.

صفحه چرخون یه امکان بیشتر تجملی هست که برای تنوع بد نیست. حداقل به ریخت و چهره گوشی یه دستی کشیده می شه و یه تنوعی به وجود میاد. خیلی ها مانند خودم عادت داریم همیشه کارهای خودمون رو به شکل افقی انجام بدیم! پس خیلی خوب می شه که استندبای گوشیمون هم افقی باشه! ! :31::27::46:

درباره عکس ها هم من اون ها رو روی هاست مجید آنلاین آپلود کردم. به محض وصل شدن ADSL ام به یه هاست معتبر تر منتقلشون می کنم

:40:

mmb9
15-02-2010, 14:59
سلام من تمام این کارهارو مو به مو انجام دادم روی n82 v35 جواب داد حتی بازی های n-gage هم اتومات میچرخید خیلی عالی شده بود ولی گوشیمو مستر ریست کردم دیگه نمیچرخه الان سه روز دارم روش کار میکنم ولی......[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

9622663
18-02-2010, 22:45
:10:سلام
من همه رو به ترتيب رفتم ولي كار نكرد حتي ورژن گوشيمم عوض كردم ولي نشد كه نشد
برنامه لندزكاپ هم باز نميشه ساينشم كردم اجرا نميكنه
الان بايد چي كار كنم چيزه جالبي بايد بشه البته اگه بشه
ممنون

dimah2005
20-02-2010, 20:09
lk ildk [,vd
من همین جوریش کلا چرخشش رو غیر فعال کردم !

DariushGreat
22-02-2010, 16:06
سلام من تمام این کارهارو مو به مو انجام دادم روی n82 v35 جواب داد حتی بازی های n-gage هم اتومات میچرخید خیلی عالی شده بود ولی گوشیمو مستر ریست کردم دیگه نمیچرخه الان سه روز دارم روش کار میکنم ولی......[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

خوب دوباره از نو برو انجام بده :دی

:10:سلام
من همه رو به ترتيب رفتم ولي كار نكرد حتي ورژن گوشيمم عوض كردم ولي نشد كه نشد
برنامه لندزكاپ هم باز نميشه ساينشم كردم اجرا نميكنه
الان بايد چي كار كنم چيزه جالبي بايد بشه البته اگه بشه
ممنون

یه بار پاککن و سپس از نو نصب کن و بریز توی حافظه گوشی ببین کار می کنه؟

jj jaber
14-03-2010, 10:05
ایول آقا من این کاررا روی n95 8gbانجام دادم عالی کار کرد فقط نیاز هست گوشیتون رو ساین کنین برای دریافت cer&keyبهopdaمراجعه کنید

BLACK-BLACK
05-09-2010, 07:22
در گشت و گذاری که کردم، بالاخره به چیزی که می خواستم رسیدم :دی

شاید باورش سخت باشه براتون... ولی ممکن شد! :27:

حتما بیشترتون می دونین که گوشی های N82، 5800 و 5530 با این که دارای شتابسنج هستن، اما مانند دیگر گوشی های FP2 توانایی چرخش صفحه نمایش را ندارند. نوکیا تاکنون نتوانسته دلیل قانع کننده ای برای این کار بیاورد؛ اگر هم بیاورد مانند دلیل حذف تم افکت N82 به خاطر CPU ضعیف ( که کاملا دروغ است! :18: N82 دارای پردازنده 332 مگاهرتزی و یک پردازنده جداگانه و نیرومند گرافیکی است ) مسخره و خنده دار است! :16:[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

این کاری که هم اکنون می خواهیم انجام بدهیم، در اصل متعلق به 5800 است اما در N82 مانند هلو پاسخ می دهد! در 5530 و دیگر گوشی ها هم بی زحمت خودتون امتحان کنین و این جا مطرح کنین که می شه یا نه. البته به احتمال بیش از 80% شدنی باشد...

مراحل کار:

1. این را دانلود و سپس باز کنین:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید2. گوشی رو در حالت -- قرار بدین. سپس با فایل اکسپلورر...

3. پرونده C_sys_hash_domainsrv.exeرادر C:/sys/hash کپی کنید ونام ان را به domainsrv.exe
تغییر دهید.

4. پرونده F_sys_bin_domainsrv.exeرا در memory card":/sys/bin کپی کنید ونام ان را به domainsrv.exe تغییر دهید.

5. پرونده Change WSini path.rmp را در "memory card":/patches قرار دهید و در داخل برنامه آن را apply و آن را Auto Start کنید.

6. فایل Wsini.ini را در C:/System/data کپی کنید.

7. در مسیر c:/sys/bin فایلی به نام RPAutostart.exe تولید میشود که باید به اول اسم فایل،یک 0 اضافه کنید.

8. گوشی رو یه بار خاموش و روشن کنین

9. هم اکنون برنامه Landscape Pro نگارش 2.1 رو نصب کنین ( نیاز به پایتون Python دارد ). به دلیل مشکل این برنامه، شما بایستی به Options >>> Settings رفته و Standby Mode رو روی Normal بگذارید. لینک دانلود برنامه:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداکنون به صفحه آماده به کار گوشیتون برید و گوشی رو به سمت چپ بچرخونین... خواهید دید که صفحه آماده بکارتون افقی می شه! :دی و نکته جالب تر اینه که اسکرین سیور گوشیتون هم می شه مث اسکرین سیور N97!!! افقی و باحال!!! :5::8::10:

منبع: من این آموزش که در اصل برای 5800 هست رو در سایت پی30 موب دیدم. همین جا از محمد جون با نام کاربری [lllOHAlll lllAD] در این وبگاه، سپاسگذاری می کنم
شاد و پیروز باشین :31::40::10:

ویرایش: رمز واژه برنامه LandscapePro 2.1 هر عددیه که دلتون می خواد! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اقا ما همه این کارا رو کردیم ولی این فایل RPAutostart.exe تولید نشد!
گوشیمم ان82 هستش .

DariushGreat
05-09-2010, 13:27
اقا ما همه این کارا رو کردیم ولی این فایل RPAutostart.exe تولید نشد!
گوشیمم ان82 هستش .
عزیز دل...
تنها راه موجود اینه که گوشی رو مستر ریست کنی. سپس دوباره به ترتیب انجامش بدی. البته پیش از این کار از مه پیام ها و کانتکت هات پشتیبان بگیر. مراقب باش از تنظیمات گوشی پشتیبان نگیری که بیچاره می شی!

شاد باشین

mehdi2961
06-09-2010, 04:55
منم جزء 20% هستم چون برای من هم جواب نداد
فکر کنم پارسال هم یه بار امتحان کردم
آخه فایلهاش برام آشنا بودن.:19:

DariushGreat
08-09-2010, 17:16
منم جزء 20% هستم چون برای من هم جواب نداد
فکر کنم پارسال هم یه بار امتحان کردم
آخه فایلهاش برام آشنا بودن.:19:
یه روش دیگه هم هست... اما می ترسم براتون بگذارم... :41: چون در اصل برای 5800 هست
ریسکش رو می پذیرین؟! ( البته تنها خطرش اینه که ناچار به مستر ریست می شین؛ همین )

شاد باشین :31:

mhshaker71
08-09-2010, 21:25
سلام
منم انجام دادم ولی اون فایلی که گفتین تولید نشد
گوشیم N82 هست
میشه ما رو یه کمکی بکنین

DariushGreat
08-09-2010, 21:55
سلام...
بسیار خب.
فردا براتون آپلود می کنم به همراه آموزش
به امید خدا که انشالله کار بده

DariushGreat
10-09-2010, 08:20
سلام
شرمنده قرار بود دیروز بگذارم نشد! :31:
راستی دوستان من آزمایش نکردم؛ بنابراین مسئولیتی هم نمی پذیرم...

1. این رو دانلود کنین:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید2. از همه محتویات حافظه گوشی پشتیبان تهیه کنین.
3. گوشی رو در حالت ه.ک قرار بدین
4. اکنون screen rotation.sis رو نصب کنین.
5. اکنون پرونده متنی 200159ED.TXT رو به مسیر زیر کپی کنید:

6. گوشی رو ری استارت کنین.
7. پایان! :31:

DariushGreat
13-09-2010, 14:30
سلام
کار کرد؟!!!

شاد باشین :27:

mhshaker71
15-09-2010, 06:01
سلام
من انجام دادم ولی بازم نشد؟!

Contractor
15-09-2010, 08:31
DariushGreat دمت گرم.نه بخاطر آموزشت.چون من از اول تا حالا فقط 1110i داشتم و دارم :31: دو تا کامپیوتر چند میلیونی دارم ولی هیچ دلیلی برای خرید گوشی دیگه ای جز این 1110i ندارم!! بخاطر همین چیزی از آموزشت نفهمیدم
ولی تشکر از ت میکنم بخاطر اینکه واژه های پارسی رو سعی میکنی در پستهات استفاده کنی.یک ایرانی واقعی:20:
واقعاً ایول داری:10:

xlife
11-11-2010, 23:53
هه هه هه سلام بروبچ می خواستم بدونم این نرم افزار گزینه موزینه بوزینه داره که با انتخابش گوشی تا ابد در حالت عمودی یا افقی بمونه حتی اگه بچرخونی قبلا در این مورد تایپیک زدم نرم افزارشو در خواست کردم کسی جواب نداد امیدوارم خداوند اجر اخروی و دنیوی نصیبتون کنه
الهی آمین