PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل در دانلود کردن اینستالر فلش پلیر

new explorer
03-02-2010, 19:59
یه مسئله ی خیلی مهم برای من،من باید پلاگین یا اکتیو ایکس فلش پلیر رو از نو اینستال کنم،ولی هر چی تلاش میکنم که آن اینستالر ( یا حتی اینستالر )ش رو دانلود کنم به این پیغام برمیخورم :
Access Denied
You don't have permission to access "[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]" on this server.

Reference #18.11e01160.1265212617.ef03b36

ربطی به تحریم هم نداره،با پراکسی هم داستان از این قراره

این موضوع خیلی واسم حیاطیه،از یه سایت آموزشی که کورسهاش با فلشه استفاده میکنم،مشکلاتی در استفاده ازش دارم که باید اینکار رو بکنم.
حداقل یه محبتی بفرمایید،گزارش کنید با باز کردن آدرس زیر به پیغامی که دادم بر میخورید یا نه :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

سپاسگزارم

sirchicco
03-02-2010, 22:09
دوست عزیز منم دقیقا دیروز می خواستم دانلود کنم که همین اخطار You dont have ..... رو داد ولی با چیلتر شکن راحت دانلودش کردم!!
خلاصه اینکه تحریم شدیم!

در ضمن به مناسبت فرا رسیدن دهه زجر دسترسی به تمامی فایل های فلش مسدود شده به همین دلیل احتمالا به شما پیغام داده که فلش پلیر جدید اینستال کنید!

behnam_tr
04-02-2010, 00:17
آره به قول دوستمون فکر کنم تا آخر دهه زجر نتونیم درست و حسابی اینترنت داشته باشیم البته نه اینکه قبلا داشتیم واسه همینه :31:

new explorer
04-02-2010, 01:24
آره به قول دوستمون فکر کنم تا آخر دهه زجر نتونیم درست و حسابی اینترنت داشته باشیم البته نه اینکه قبلا داشتیم واسه همینه :31:

واقعن که

اینا خنده نداره،گریه داره

در ضمن حق با دوستمونه،تحریم شدیم اساسی ...الا ن با اسمشو نبر گرفتمش

حالم از هر دو طرف به هم میخوره،از اینور مسدودیت،از اونور تحریم

تنها راه نجات هم....