PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سوال در مورد Join کردن فایل های تکه تکه با پسوند 0.* ، 1.*، 2.* و ...

salam1361
03-02-2010, 09:57
با سلام. من یک سری فایل دانلود کردم با پسوند های
Xvid.avi.0
Xvid.avi.1
Xvid.avi.2
Xvid.avi.3
Xvid.avi.4
و ...
با خیلی از نرم افزارها تا حالا تشت کردم تا این فایل ها را به هم Join کنه مثل HJ Split و ... ولی یا این کار ها رو انجام نمی دن یا فایل ایجاد شده مشکل داره و اجرا نمی شه. از دوستان می خوام اگه کسی نرم افزاری سراغ داره معرفی کنه. با تشکر.

alireza_sk
03-02-2010, 11:35
سلام
از نرم افزار 7zip استفاده کنید. بعد از نصب و احتمالا یکبار ریستارت روی یکی از فایلها رایت کلیک کنید و به منوی 7zip رفته و اکسترکت کنید

salam1361
04-02-2010, 02:24
من با نرم افزار 7zip هم تست کردم ولی جواب نداد. آیا نرمافزار دیگری هم هست که کار منو راه بندازه؟

Armagedon
05-02-2010, 21:41
سلام.

Universal File Splitter & Merger
معرفی:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
دانلود:

shahedi
07-02-2010, 00:15
001 File Joiner & Splitter

kourosh_sos
07-02-2010, 00:54
دوست عزيز فايل هاي شما از نوع ويدئو هستش شما تمام فايل هاتو داخل يك پوشه كنار هم قرار بده بعد بايد از يك كانورتر تصويري استفاده كني كه من برنامه WinAVIVideoConverter پيشنهاد ميكنم تو اين برنامه بايد تمام فايلهاتو بصورت Batch اضافه كني و بعد موقع خروجي گرفتن تعيين كني كه برنامه به يك فايل مستقل تبديل بشه يعني one file رو بايد انتخاب كني اگر مشكلي بود در خدمتم

salam1361
07-02-2010, 13:48
با سلام مجدد. من نرم افزار WinAVI_Video_Converter_10.0 رو دانلود کردم ولی در قسمت
Menu\batch convert\add\Any to avi
فایل هایی با این پسوند رو قبول نمی کنه. آیا روش خاصی داره؟

kourosh_sos
07-02-2010, 20:18
دوست عزيز نكنه فايلهارو اينطوري Xvid.avi.0 داري به برنامه اضافه ميكني شما فايلارو Rename كن و اون 0,1,2,3 رو از آخر فايل حذف كن كه اينطوري بشه :
Xvid01.avi
Xvid02.avi
.
.
.
در ضمن فايل هاي شما avi هستش باز ميخواي به avi تبديل كني!؟

Armagedon
07-02-2010, 21:14
ای خدااااااااااااااااااااااا ااا.
بابا چرا لقمه رو دور سرت میپیچونین؟ اونم نه یه دور....چند دور..........
آخه واسه چسبوندن چند تا فایل avi که با نرم افزار تیکه تیکه شدن، نیازی به کانورت دوبارۀ فایل نیست. خیلی راحت با برنامه های متصل کننده فایل میشه دوباره به حالت اول برشون گردوند. تو پست 4 معرفی کردم.
اگه نتونستی باهاش کار کنی اینم آموزش ابتداییش:
برنامه رو نصب کن. بعد رجیسترش کن و از دکمه های بالای برنامه، سومی (advanced merger) رو انتخاب کن.(اسم دکمه رو پایین سمت چپ برنامه مینویسه). حالا دکمۀ + رو بزن (اولین دکمه کنار لیست) و فایل اول رو انتخاب کن (طبق گفته خودت باید Xvid.avi.0 رو اول انتخاب کنی) و ok کن تا به لیست اضافه شه. همینطور به ترتیب شماره تا آخر، همۀ فایلارو وارد کن.در آخر کار باید یه لیست کامل مرتب شده از فایلات داشته باشی. تو قسمت پایین اسم فایل رو انتخاب کن و حواست باشه که پسوندشو avi بذاری. بعد آدرس جایی که میخای فایل چسبونده شده ذخیره شه رو به برنامه بده و دکمه آدمه رو انتخاب کن تا برنامه یکم بدو بدو کنه....
همین. فکر کنم 5 دقیقه هم طول نکشه (4 دقیقه ور رفتن با برنامه و 1 دقیقه چسبوندن فایلا به هم توسط برنامه:31:)

Masоud
07-02-2010, 21:15
سلام

با نرم افزار Hj Split هم میشه این کارو کرد :

موفق باشید :40:

salam1361
08-02-2010, 00:03
دوستان دیگه دارم کچل میشم. با برنامه Universal File Splitter and Merger v1.21 تونستم فایل ها رو Merge کنم ولی فایل نهایی ایجاد شده مشکل داره و پخش نمی شه. در مورد فرمایش دوست عزیزم در پست 6 و 8 بعد از rename کردن هم باز این فرمت را قبول نمی کنه. دارم فکر می کنم شاید این فایل هام مشکل داره. به هر حال ممنون از کمکتون. اگه باز نکته خاصی بود به گوشم.:11:

Diego
08-02-2010, 00:31
دوستان دیگه دارم کچل میشم. با برنامه Universal File Splitter and Merger v1.21 تونستم فایل ها رو Merge کنم ولی فایل نهایی ایجاد شده مشکل داره و پخش نمی شه. در مورد فرمایش دوست عزیزم در پست 6 و 8 بعد از rename کردن هم باز این فرمت را قبول نمی کنه. دارم فکر می کنم شاید این فایل هام مشکل داره. به هر حال ممنون از کمکتون. اگه باز نکته خاصی بود به گوشم.:11:

همونطوری که مسعود جان گفتن از hj splitt استفاده کن، نهایتاً 10 ثانیه طول میکشه که به هم merge بشن.

salam1361
08-02-2010, 01:12
HJSplit پسوند *.001، *.002 و ... رو می شناسه ولی پسوند فایل های من فرق می کنه. اکثر این برنامه ها یا اونا رو نمی شناسن یا بعد از مرج کردن فایل اجرا نمیشه.

ask_bl
08-02-2010, 10:14
من میگم .avi رو پاک کن و اون اعداد رو هم بکن 001 و 002 و ...
مثلا :
Xvid.001
Xvid.002
.
.
.
بعد با همون 7 Zip یا حتی WinRAR میتونی Extract شون کنی .

Diego
08-02-2010, 12:01
HJSplit پسوند *.001، *.002 و ... رو می شناسه ولی پسوند فایل های من فرق می کنه. اکثر این برنامه ها یا اونا رو نمی شناسن یا بعد از مرج کردن فایل اجرا نمیشه.

آدرس جایی رو که دانلود کردی بده.جالبه تو فروم های خارجی هم به نتیجه نرسیده بودن.:13:

salam1361
09-02-2010, 01:19
من این فایل ها رو چند ماهه پیش از rapidshare دانلود کردم و چون اون موقع به نتیجه نرسیده بودم گذاشتمشون کنار. تا اینکه گفتم مشکل رو اینجا مطرح کنم. تمام این راه هایی رو هم که در پست های بالایی اشاره شد رو امتحان کردم ولی مشکل حل نشد. قاعدتا باید با همون نرم افزاری که split شده اند اونا رو join کرد ولی حالا اون نرم لفزار چیه الله اعلم!

Diego
09-02-2010, 01:45
من این فایل ها رو چند ماهه پیش از rapidshare دانلود کردم و چون اون موقع به نتیجه نرسیده بودم گذاشتمشون کنار. تا اینکه گفتم مشکل رو اینجا مطرح کنم. تمام این راه هایی رو هم که در پست های بالایی اشاره شد رو امتحان کردم ولی مشکل حل نشد. قاعدتا باید با همون نرم افزاری که split شده اند اونا رو join کرد ولی حالا اون نرم لفزار چیه الله اعلم!

تو یه فروم خارجی هم یه بنده خدا 100 تا نرم افزار رو استفاده کرده بود ولی به نتیجه نرسیده بود:13:

salam1361
09-02-2010, 10:13
پس با این حساب بهترین راه ممکن اینه که فایل ها رو پاک کنم تا برای همیشه از شرشون خلاص شم!:27:

shahedi
09-02-2010, 19:11
اینم لینک برنامه ی که گفتم :

SiyahVash
01-07-2010, 09:40
سلام دوستان؛
می خوام یک روش ساده با استفاده از دستور DOS رو توضیح بدم، که خودم امتحان کردم جواب داده، اگه مشکل شما هم حل شد ممنون میشم بگید.

دستوری که من ازش برای حل این مشکل استفاده کردم، Copy /b هستش، یعنی همون دستور کپی با سوییچ b (مخفف binary) که باعث میشه فایل به صورت باینری (همون صفر و یک) مورد استفاده قرار بگیره.
حالا نحوه استفاده از این دستور برای ادغام دو فایل:
شکل کلی دستور به این صورت هستش:

Copy /b File1 + File2 NewFile

File1 و File2 نام فایل های جدا شده ای هستن که قصد چسباندن اونها رو داریم، و NewFile نامیست که برای فایل جدید تعیین می کنیم که ترکیب دو فایل می باشد.

حالا برای مثال مراحل join یا merge کردن فایل هایی که دوست عزیزمون گفتن رو انجام میدم:
برای راحتی کار با دستورات DOS تمام اون فایل های ترتیبی رو که پسوندشون 0. 1. 2. و ... هست رو به ریشه درایو C منتقل میکنیم.
حالا وارد محیط Command Prompt میشیم و دستور زیر رو وارد می کنیم تا سر خط دستورات ریشه درایو C بشه:

\CD

حالا با دستور زیر دو فایل اول رو ترکیب می کنیم و نام فایل جدید رو Xvid.avi می گذاریم:

Copy /b Xvid.avi.0 + Xvid.avi.1 Xvid.avi

حالا باید فایل جدید رو با فایل سوم ترکیب کنیم:

Copy /b Xvid.avi + Xvid.avi.2 Xvid.avi

به همین ترتیب تا جایی که تمام فایلها با فایل اصلی ادغام بشن ادامه میدیم و در نهایت فایل Xvid.avi کامل میشه.

البته من ترکیب بیش از دو فایل رو هم با این دستور امتحان کردم و نتیجه داد، اما چون حجمش خیلی کمتر از این حالت شد مطمئن نشدم که کامل شده باشه، چون وقت نکردم کل فیلم رو ببینم که مشکل نداشته باشه.
اگه کسی امتحان کرد و بدون مشکل بود به ما هم اطلاع بده لطفا، تا دستورات کمتری تایپ شه.

alireza-tiamo
19-07-2010, 07:14
سلام دوست عزیز
من هم مشکل تو رو داشتم
ولی تو یک انجمن یک برنامه ای رو پیدا کردم که دقیقا برای این فایلهاست
برنامه hacha که می تونی از لینک زیر دانلود کنی
تا قبلش تمام راههایی که دوستان گفته بودند مثل تو رفتم ولی موفق نشدم
اما این برنامه جواب داد .

Hacha ورژن 3.5

اطلاعات بیشتر هم خواستی برو به این آدرس :

mather23
04-08-2010, 14:40
آقا دمت گرم کارمو راه انداختی خیلی لازم داشتم ممنونم:10:

cesar
29-08-2010, 16:52
من HjSplit تونستم فایل رو یکی کنم بعد از اجرا Join رو بزن و فایل 00.1 رو بده

mohsenpj
15-09-2010, 08:58
سلام دوست عزیز
من هم مشکل تو رو داشتم
ولی تو یک انجمن یک برنامه ای رو پیدا کردم که دقیقا برای این فایلهاست
برنامه hacha که می تونی از لینک زیر دانلود کنی
تا قبلش تمام راههایی که دوستان گفته بودند مثل تو رفتم ولی موفق نشدم
اما این برنامه جواب داد .

Hacha ورژن 3.5

اطلاعات بیشتر هم خواستی برو به این آدرس :

آقا دستت طلا. کارمو راه انداخت:11::11::11::11::11::11::11::11::11:

behzadkhan
29-05-2011, 03:24
با سلام خدمت دوستان
می خواستم بدونم این برنامه (hacha) فایل تکه شده به صورت wmv.a, wmv.b و ..... را هم میتونه به هم وصل کنه یا نه؟
با تشکر

ask_bl
29-05-2011, 10:19
با سلام خدمت دوستان
می خواستم بدونم این برنامه (hacha) فایل تکه شده به صورت wmv.a, wmv.b و ..... را هم میتونه به هم وصل کنه یا نه؟
با تشکر
سلام
شما برای مشکل خودتون یا سوال باید تاپیک جدید بزنین

medstu87
18-12-2011, 16:38
سلام. من این فایل های avi رو به rar تغییر اسم دادم فک کردم باز میشه اونجوری! بعد الان نه تنها باز نمیشه! که حتی بلد نیستم به همون فرمت قبلی Avi برش گردونم! :(( یکی کمک کنه لطفا.

beluna
27-12-2011, 18:52
سلام
من ازین نرم افزار ها استفاده کردم
ولی پسورد میخواد
یعنی فال هارو انتخاب ولی وقتی میخواد فایل هارو به هم بچسبونه میگه پسورد
با 7z
و تمامی این نرم افزار ها میگه پسورد برای چسبوندن
پسورد الکی هم میزنم عملیات رو انجام میده ولی فایل که غیلم هست اجرا نمیشه

beluna
27-12-2011, 18:52
سلام