PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست نرم افزار بازیابی اطلاعات قوی

djjamal
02-02-2010, 22:40
با عرض سلام خدمت دوستان.الان که دارم این جملات رو مینویسم فشار خونم احتمالا بالای 18 باشه چون تو مرز سکتم!
دیشب خواستم یه ویندوز کامل نصب کنم و یه بک آپ از کل هارد بگیرم و برای همیشه با این هارد خداحافظی کنم چون جا کم آوردم و میخوام یه دونه 1 ترابایت بخرم.یه ویندو زیبای دوستم که مال شرکت هایوو بود (الهی شرکت ورشکست شه) که نصب اتومات داشت ازش گرفتم و سی دی رو انداختم تو دی وی رایتر پی سی و نصب رو زدم و رفتم بیرون وقتی برگشتم خونه دیدم ویندوز تموم شده و خواستم شروع به نصب درایور و نرم افزار اینا کنم که یهو دیدم اسم درایو D که حاصل یک سال بدبختی و جون کندن منه از Programs به Load Disk 2 تغییر کرده.:18::37:داشتم دیوونه میشم که چطور این ویندوز رفته تو درایو دی .درایو رو باز کردم و دیدم ویندوز جدید تو این درایوه و ویندوز درایو سی هم جای خودش باقیه.تازه فهمیدم که بدبخت شدم رفت!!!!!!!:41::41::41::41::41::41::41::41::41:: 41::41::41::41:
درجا سی دی رو از حرص تیکه تیکه کردم و شروع به نصب برنامه های ریکاوری که تا این لحضه 18 برنامه ریکاوری نصب کردم و موفق شدم نیمی از اطلاعات رو برگردونم ولی نصف بقیش هرکاری میکنم هچ اثری ازش نیست.فقط خواهش میکنم جون هرکس که دوست دارین قویترین برنامه های ریکاوری تون رو بزارین.:41:
تنها دو برنامه شرکت Get Data تونستن 35 گیگابایت از اطلاعات من رو برگردونن و امیدوارم که بتونم بقیش رو هم برگردونم.خودتون تصور کنید یه پی دی اف نوشتم 308 صفحه که هنوز نتونستم ریکاور کنم.!!!!:41:
8 گیگاباین از دانلود های این ماهم.تمام فایل های ورد و پی دی اف و آموزش و بازی و برنامه های موبایلی که داشتم.تمام بوت دیسک ها و نرم افزارهای پرتابلی که خودم با Vmware ساختم همه و همه جزو اون نصفه ای هست که برنگشته.جون عزیزتون قسم برنامه ریکاوری خوب بزارین که مثلا بر حسب زمان کار کنه مثلا من تاریخ دیشب رو بدم و اطلاعاتم رو برگردونه.:41:
ترخدا ازین برنامه های چرت مثل Easy Recovery,Active Recovery,Active Partition Recovery , ... که همه چیز رو به هم میریزن و برحسب فرمت فایل ریکاوری میکنن و یه سری چرت و پرت تحویل آدم میدن نزارین.:41:

تنها امیدم فقط شمایید.راستی تا الان دست به درایو دی نزدم و همونطور که بعد از ویندوز بوده ولش کردم و فرمت اینا هم نکردم و با ویندوز درایو سی کامپیوترو آوردم بالا. منتظر جوابتونم.ترخدا دعا کنین اطلاعاتم برگرده.:40::37::37:

آخه اینم شد برنامه ریکاوری؟!!!این چرت و پرتارو من چیکار کنم؟!!!:2:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Mohammad King
02-02-2010, 22:57
سلام

این تاپیک به شما کمک میکنه:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

ask_bl
02-02-2010, 23:01
سلام
میفهمم که چه حسی دارین !
این جا رو یه نگاه بندازین :

فکر میکنم DT Utilities Digital Rescue کمکتون کنه :

Password

Ship Storm
02-02-2010, 23:21
R-Studio رو هم تست کنید مجموعه کامل نرم افزاری 53 مگابایت حجم داره که لینکش رو قرار دادم

نرم افزاری که خودم از تو هاردی که قفل کرده بود و قابل شناسایی برای ویندوز نبود اطلاعات رو تونستم بکشم بیرون براتون آپلود کردم:

djjamal
06-02-2010, 17:30
R-Studio رو هم تست کنید مجموعه کامل نرم افزاری 53 مگابایت حجم داره که لینکش رو قرار دادم

نرم افزاری که خودم از تو هاردی که قفل کرده بود و قابل شناسایی برای ویندوز نبود اطلاعات رو تونستم بکشم بیرون براتون آپلود کردم:

با سلام ممنون از لطفتون.نرم ازفار ر استودیو رو تست کردم یه تعداد از فایل ها رو برمی گردونه اما چون اطلاعات من تو صدها پوشه بوده جوری همه چیز رو بهم میریزه که ریکاور نکنه بهتره.!!!
این نرم افزار دومتون رو هم دارم دانلود میکنم بینم چی میشه.بی نهایت از لطفتون ممنون.

سلام
میفهمم که چه حسی دارین !
این جا رو یه نگاه بندازین :

فکر میکنم DT Utilities Digital Rescue کمکتون نه :

Password

سلام یه دونه نرم افزار همین سرکت رو از رو دی وی دی های لورد نصب کردم فایده ای نداشت.این رو هم دانلود میکنم.شب خبرش رو میدم.خیلی لطف کردین.

سلام
این تاپیک به شما کمک میکنه:

ممنون Rumtime Get Data Back For Fat And NTFS چیز جالبیه.اون فایل هایی که ریکاور نمیشه رو با نام Lost Files طبقه بندی میکنه ولی قابل بازیابی نیست.:41:

دوستان باید بگم که تا حالا Easy Recovery.Get Data Back.Get Data Recover My Files. تونستن یه نشونه هایی از فایل ها پیدا کنن ولی اینقد اطلاعات بهم میریزن که اصلا آدم هنگ میکنه.خیلی برنامه های دیگه هم تست کردم ولی همه با شکست مواجه شده از جمله آر استودیو,اسمارت ریکاروری,و نرم افزار شرکت استلر فونیکس.:41:

omid-p30
06-02-2010, 18:44
نظر من هم همون Get Data Back هست که بهترین هست در این زمینه. بهتره با بهم ریختن اطلاعات ریکاور شده کنار بیای و نهایت استفاده رو ازش ببری.
کار خوبی هم کردی که روی درایو چیزی نریختی.
ضمنا مشکل اصلی مساله سالم باز یابی شدن فایل ها هستند. مثلا فایل های ورد رو تا اونجا که من میدونم و تجربه کردم به هیچ وجه سالم بر نمیگردند. یعنی کل فولدر و فایل ها با اسم و حجم و ترتیب واقعی برگردونده میشند ولی بازشون میکنی میگه خراب شده.

hasibi01
07-02-2010, 18:29
سلام
برای من هم این اتفاق افتاد و تمام اطلاعات من هم پاک شدن ولی به لطف Get Data Back تونستم حدود 80 درصد برنامه ها و پوشه هایم رو باز گردانم البته درسته که تمام فایلها رو جابجا می کنه و ارزشش رو داره و بهتر از اینه که اصلا اطلاعاتت رو نداشته باشی
از همین نرم افزار استفاده کن

djjamal
07-02-2010, 23:49
سلام دوستان تا این لحظه دیگه برنامکه ریگاوری نمونده که دانلود و تست نکرده باشم.در مورد دوستانی که میگن با اطلاعات بهم ریخته بساز باید بگم که فقط 10 درصد اطلاعات برمیگرده که بیشترشونم صدمه دیده که اغلی فایل های ورد و پی دی اف و رر رو برمیگردونه و هیچ اثری از فرمتهای اجرایی ام اس آی نیست.
مثلا تو شکل زیر نشون دادم که با برنامه Data Recovery Wizard فقط چند تا از فایلهای جر اونم ناقص بر کیگرده که اصلا فایل جر نخواستم!
تو تصویر زیر هم میبینید که یه پوشه ای که 10 گیگ حجم داشت اصلا هیچیش برنگشته.فقط یه سوال داشتم که آیا با استفاده از رزتور پوینت هایی که تو فایل های ریکاور شده است میتونم یه کاری بکنم.رزتور دراو د همیشه آن بوده ها.

kourosh_sos
08-02-2010, 00:20
دوست عزيز نبايد توقع زيادي از برنامه هاي ريكاوري داشته باشي چون تمام اين برنامه ها با توجه به پارتيشن تيبل و آدرس دهي فايل هارو ريكاوري ميكنن و همشونم از يك الگوريتم تبعيت ميكنن به عنوان يك پيشنهاد اگر اطلاعاتت اينقدر برات ارزش داره و حاضري بخاطرش پول خرج كني از مراكز بازيابي اطلاعات كمك بگير يك شركتي كه من تو نمايشگاه الكامپ پيدا كردم اينه:شركت مهندسي مهران رايانه تلفن : 22050780 وب سايت :

***Spring***
08-02-2010, 08:48
سلام ...

GetData Recover My Files | بازیابی اطلاعات ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

RAID Reconstructor | بازیابی اطلاعات از هارد دیسکهای RAID ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Active@ UNDELETE | نرم افزار باز گردانی اطلاعات حذف شده ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Hetman Photo Recovery | برای بازگردانی انواع عکسهای حذف شده وآسیب دیده ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

R-Studio Data Recovery بازيابي اطلاعات / تمامي ورژنها در اين تاپيك ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Portable Recover My Files ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Active File Recovery Enterprise ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

CardRecovery بازيابي اطلاعات پاك شده از روي مموري كارت دوربينهاي ديجيتالي ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

باز گرداندن اطلاعات پاك شده توسط Smart Data Recovery / تمامی ورژنها در اینجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

بازیابی اطلاعات پاک شده با MultiStage Recovery Pro ver.3.0 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Recuva | بازیابی اطلاعات پاک شده ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Recuva | ابزاری رایگان برای بازیابی اطلاعات ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

PcTools File Recover بازگردانی فایلهای پاک شده / تمام ورژنها در این تاپیک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

پشتیبان گیری و بازیابی اطلاعات | Symantec Backup Exec System Recovery ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Runtime GetDataBack for FAT & NTFS | بازگردانی اطلاعات ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

بازگردانی اطلاعات با Runtime GetDataBack for NTFS / تمام ورژنها در اینجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

RAID Reconstructor | بازیابی اطلاعات از هارد دیسکهای RAID ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Pen Drive Data Recovery v2.0.1.5 بازيابي اطلاعات ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

PC Inspector File Recovery 4.0 براي باز يابي اطلاعات از روي هارد ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

.