PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کمک بعضی رگ های روی ران پام قرمز شده

hadi.h18
02-02-2010, 20:46
با عرض سلام و خسته نباشید
بنده یک جوان 20 ساله هستم که مدتی قبل (حدود یک ماه پیش) فهمیدم که بعضی رگ های روی ران پام قرمز شده اند .
وقتی روی اونها انگشت میکشم فرورفتگی هایی رو زیر پوستم در قسمت رگ هام احساس میکنم.
من هیچ دردی رو تو ناحیه ی پاهام ندارم. این مشکل روی پای چپم زیاد و روی پای راستم خیلی کمتره .
اینهم عکسی از این مشکل من :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

راجع به عکس بگم که پاهای من از کوچیک به بزرگ شروع نشده ولی تو عکس اینتوری افتاده...
یه چیزهایی روهم تو اینترنت درمورد این مشکل دیدم که می گفت کم خونیه، به همین خاطر این اطلاعات رو هم میزارم .
من روزی حدود 3 تا 5 ساعت پشت سر هم با کامپیوتر کار میکنم .
عادت دارم شبها رو به پای چپم بخوابم و مدت طولانی اونطوری باشم .
هفته ای حداقل یک بار و حداکثر دوبار فوتسال میرم و جز اون روزی پنج دقیقه نرمش میکنم . یعنی توهفته حداکثر 3 و حد اقل 2 ساعت ورزش میکنم .
از گوشت قرمز وجیگر ( هرچی که تو گوسفند و گاوه) بدم میاد ولی ماهی یک بار به خواطر همین پیش دکتر تغذیه میرم .

با تشکر از شما

morsadr
03-02-2010, 18:17
شما اضافه وزن سریع به تازگی نداشته اید ؟
داروی خاصی مصرف نمی کنید ؟

hadi.h18
04-02-2010, 10:18
اضافه وزن نمیدونم
قدم 175دقیق
وزنم 74 دقیق
در صورتی که پارسال این موقع وزنم 66 بود

داروهم برای موهام یه مدت ام-دی-فیناستراید1 مصرف میکردم ( برای مدت 2 ماه)

EHSANRF
04-02-2010, 13:35
فکر کنم مبتلا به واریس شدید!

چیز مهمی نیست! ماهمه ارثی اینو داریم!

hadi.h18
04-02-2010, 20:43
با تشکر از جواب شما doctorehsan ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
آیا بنده در مورد واریس نیازی به مصرف دارو دارم ؟
آیا باید به پزشک مراجعه کنم ؟
بازم ازتون متشکرم

---------- Post added at 09:43 PM ---------- Previous post was at 09:38 PM ----------

راستی واریس که تو دراز مدت یا کوتاه مدت برام مشکلی ایجاد نمیکنه ؟
اگه هم میشه روش درمانشو بگین خیلی متشکر می شم

Diosa!
04-02-2010, 20:48
درود دوست عزیز

باید این مسئله رو جدی بگیرید و به دکتر مراجعه کنید .. اگر بهش توجه نکنید, بله مشکل ساز میشه .

hadi.h18
04-02-2010, 21:17
از همه ی افرادی که جواب هایی رو دادن ( morsadr ، doctorehsan ، Diosa!) تشکر میکنم .

morsadr
05-02-2010, 10:21
اضافه وزن نمیدونم
قدم 175دقیق
وزنم 74 دقیق
در صورتی که پارسال این موقع وزنم 66 بود

داروهم برای موهام یه مدت ام-دی-فیناستراید1 مصرف میکردم ( برای مدت 2 ماه)

دوست عزیز ظاهر مشکل ( تا جایی که از روی عکس مشخصه ) واریس نیست . بیشتر شبیه به کشیدگی های بافت پوست و زیر پوست می باشد بنام استریا که در اثر کشیدگی سریع پوست مثلا به علت اضافه وزن و یا مصرف بعضی دارو های هورمونی می باشد . بهتره که از نزدیک توسط یک پزشک بررسی بشه .

morsadr
08-02-2010, 16:14
tiffany notes earrings online ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])tiffany notes earrings onlinegenuine Angel and Moon links of london charm ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])genuine Angel and Moon links of london charmcheap Links Of London With Open CircleLinks Charm Links Necklace ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])cheap Links Of London With Open CircleLinks Charm Links Necklacegenuine U links of london charm ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])genuine U links of london charmTiffany Rings Paloma Picasso loving heart ring ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])Tiffany Rings Paloma Picasso loving heart ring

من که چیزی نفهمیدم .:18: اگر کسی میتونه کمی توضیح بده ما هم متوجه بشیم.