PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : تبديل 4 فيلم در يك DVD با منو حرفه اي و زيرنويس با قابليت پخش در تمام DVD پليرها

senatore20042003
02-02-2010, 16:27
با تشکر ازدوست عزیزم یوسف درسایت عصر جوان آموزش گنجاندن 4 فیلم در یک dvd

دوستان عزيز با اين روش ميتونيد چند فيلم رو به يك DVD تبديل كنيد كه قابليت پخش در تمام پليرها و از همه مهمتر داشتن هر فيلم با منو اختصاصي و حرفه اي مخصوص به خودش باشه كه قابليت اضافه كردن چندين زيرنويس براي هر فيلم نيز با قابليت On و Off موجود هست .
خوب مثل هميشه اين كار رو برنامه پر قدرت و حرفه اي ConvertX to DVD براي ما انجام ميده برنامه اي كه جاي ويژه اي در بين DVD بازها و كسايي كه علاقه به تبديل راحت ولي حرفه اي فيلمهاشون به DVD دارند باز كرده .
شما توسط اين روش ميتونيد 4 فيلم رو با كيفيت مناسب درون يك DVD ذخيره كنيد و در كليه DVD پليرها مشاهده كنيد .
برنامه ConverXto DVD رو ازانتهای همین پست دانلود و اجرا كنيد اگه نسخه 3.3.3.104 به بالا باشه بهتره در اين آموزش من از اين ورژن استفاده كردم

بعد از اجراي برنامه مانند عكس زير از منو File روي گزينه Add Video Files كليك كنيد و فيلم اول خودتون رو بارگزاري كنيد سپس باز به همين صورت روي گزينه Add Video Files بريد و فيلم بعدي رو هم بارگزاري كنيد و دو فيلم ديگه رو هم به همين شكل يكي يكي بارگزاري كنيد

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
بعد از بارگزاري 4 فيلمتون با شكل زير مواجه خواهيد شد :

خوب شاخه يا همون + اول مربوط به تنظيمات منو و Title منو يا همون فهرست منو هستش كه با باز كردن شاخه مانند عكس زير بايد تنظيمات رو انجام بديم :

روي گزينه Template new Used دوبار كليك كنيد مانند عكس اول و از منو هاي پيش فرضي كه برنامه در اختيارمنون قرار داده مانند عكس منو مشخص شده رو انتخاب كنيد .
بعد از انتخاب منو تيك گزينه Skip Root رو مانند شكل دوم برداريد چون اين گزينه باعث ميشه تا بعد از انتخاب فيلمتون از منو فهرست يا همون Title منو مستقيم فيلم اجرا بشه و ديگه شما به منو تنظيمات يا همون روت هدايت نخواهيد شد .
نكته اي رو كه بايد خدمت عزيزان عرض كنم اين هستش كه توجه داشته باشند كه كليه تنظيمات قسمت منو ها مانند آموزشي هستش كه در تاپيك زير قبلا آموزش دادم پس ديگه من به اون نكات نميپردازم و فقط نكات اصلي براي تنظيم و استفاده از اين روش رو مطرح ميكنم :

مهم : آموزش تبديل فيلم هاي شما به DVD با منو حرفه اي توسط برنامه ConvertXtoDvd 3

خوب بعد از تنظيم اين قسمت شاخه دوم از زير مجموعه همون شاخه اول رو باز ميكنيم مانند عكس زير :

از اين قسمت ميتونيد تنظيمات پيش ضمينه و آهنگ گزاري براي منو و فونت نمايش دهنده رو انجام دهيد . همون كه در نمايش دهنده سمت راست برنامه مشاهده ميكنيد عكس پيش ضمينه از همين قسمت بارگزاري شده است .
بعد از انجام تنظيمات اين قسمت وارد بخش تنظيمات روت منو ها خواهيم شد كه براي انجام تنظيمات روت منو هر فيلم كافيه شاخه كنار فيلم مورد نظر رو مانند عكس پائين باز كنيم و مانند آموزشهايي كه قبلا در تاپيكي كه بالا اعلام كردم آموزش داده شده تنظيمات رو انجام بديد و ذخيره كنيد .

اين تنظيمات رو بايد به طور جداگانه براي هر فيلم انجام دهيد و بعد به سراغ فيلم بعدي برويد .
بعد از انجام تنظيمات ميتونيد روي گزينه Convert كليك كنيد تا عمليات آغاز شود .
چند نكته قابل توجه ديگه رو هم خدمت شما عزيزان عرض كنم كه رعايت كنيد :
نكته اول اينكه هميشه قبل از شروع به كار تنظيمات برنامه رو انجام دهيد چون بعد از انجام تنظيمات منو اگر وارد قسمت ستينگ برنامه شديد و تنظيماتي رو تغيير داديد برنامه پيامي مبني بر ديفالت شدن عمليات شما روي منو و فيلم ميده كه شما اگه اون رو Ok يا همون yes كنيد همه تنظيمات شما ديفالت ميشه كه باعث ميشه شما بخواهيد از اول همه تنظيمات رو انجام بديد .
نكته دوم تنظيمات قسمت انكدينگ برنامه رو مانند عكس زير قرار بدهيد تا حداكثر كيفيت از طريق برنامه اعمال بشه ، براي اينكار مانند عكس زير از قسمت ستينگ وارد تب انكدينگ شده و مانند شكل تنظيمات رو ذخيره كنيد توجه داشته باشيد براي ذخيره فيلم روي DVD5 بايد حتما Target Size روي DVD5 ذخيره شده باشه .

نكته بعد سايز نمايشي برنامه هستش .
شما با اضافه كردن هر فيلم در برنامه سايزي رو مانند عكس پائين مشاهده خواهيد كرد كه بيشتر از حجم DVD5 خواهد بود كه نبايد به اين موضوع اهميت داد چون برنامه خودش سايز رو براتون زير 4400 ذخيره ميكنه . عكس پائين فايل اضافه شده 4 فيلم به برنامه ميباشد :

عمليات ذخيره بستگي به سرعت سيستمتون داره ولي براي اينكه سرعت بيشتري داشته باشيد Display رو غير فعال كنيد تا برنامه سرعتش بالاتر بره .

اميدوارم مورد استفاده دوستان قرار بگيره
عكس هايي زير نماي از منو ساخته شده توسط همين برنامه ميباشد :

نمائي از منو Title

نمائي از منو روت فيلم اول كه با انتخاب فيلم از منو فهرست يا همون title وارد اين قسمت خواهيد شد ، تصوير پشت پيش ضمينه فيلم اول كليپي هستش كه خودتون ميتونيد به همراه موزيك دلخواهتون تهيه كنيد و بعد در برنامه بارگزاري كنيد :

نمائي از منو زيرنويس فيلم اول :

اينم نمائي از زيرنويس فيلم :

اميدوارم مورد استفاده قرار بگيره .

كپي برداري با ذكر منبع (
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید ) مجاز ميباشد .

ورژنVSO ConvertXtoDVD 4.0.3.313 Final

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

این هم چند سریال نامبر

LXKAQ-86FME-GWMCK-UJX2D-LCX73-4
8RE44-FH7XQ-M4QTX-BM5TG-NYLDD-3
RUU6Z-56WQX-UDQZL-VYDNV-LPBQC-4
K86BV-FHH6R-VHHDX-5N9JY-H3WJJ-4
J8L2N-J2L9A-KJU6U-T3XN5-V8L96-4

gmd
02-02-2010, 19:07
بسیار ممنون دوست عزیز دنبال چنین آموزش جالبی بودم میشه لطف کنی و آخرین ورژن برنامه را هم برای دانلود بگذاری.
ممنون

senatore20042003
02-02-2010, 21:17
دوست عزیز در همون پست اول آخرین ورژن برنامه اضافه شد.

hamidR15
07-02-2010, 17:01
دوست عزیز در همون پست اول آخرین ورژن برنامه اضافه شد.
سلام
ْآقا دستت درد نكنه،ولي من اين ورژن رو نصب كردم منتها كليدها كار نميكنه!ليسانس جديد نداري؟
ممنون

---------- Post added at 05:01 PM ---------- Previous post was at 04:56 PM ----------

ببخشيد درست شد.پوزش ميخام.

sise
07-02-2010, 18:32
این تاپیک با اون یکی که خودتون ایجاد کردید چه فرقی داره؟ نمیدونم من حواسم نیست یا فکر میکنم که هر دو نرم افزار یکی هستند!!

senatore20042003
08-02-2010, 15:04
این تاپیک با اون یکی که خودتون ایجاد کردید چه فرقی داره؟ نمیدونم من حواسم نیست یا فکر میکنم که هر دو نرم افزار یکی هستند!!

دوست عزیز نرم افزار یکی هست منتها دراین روش توضیح داده شده که چطور4فیلم رو دریک dvd رایت کتید.

hamidR15
08-02-2010, 15:17
سلام
من قبلا از ورژن 3 استفاده ميكردم.جديدا بعد از رايت(توسط نرو) برخي از قسمتهاي فيلم شطرنجي ميشه،به طوري كه پلير نميتونه بخونه و گير ميكنه و بر ميگرده ابتداي فيلم.
به نظرتون مشكل از كجاس?
نرم افزار؟(Nero 7)
كانورتر؟
رايتر؟(سوني)
ممنون

sise
08-02-2010, 17:00
سلام
من قبلا از ورژن 3 استفاده ميكردم.جديدا بعد از رايت(توسط نرو) برخي از قسمتهاي فيلم شطرنجي ميشه،به طوري كه پلير نميتونه بخونه و گير ميكنه و بر ميگرده ابتداي فيلم.
به نظرتون مشكل از كجاس?
نرم افزار؟(Nero 7)
كانورتر؟
رايتر؟(سوني)
ممنون

شما چرا با همین نرم افزار رایت نکردی؟

hamidR15
08-02-2010, 20:19
شما چرا با همین نرم افزار رایت نکردی؟
من تازه ديروز اين ورژن رو گرفتم.
راستش من فيلمهاي HD720P كه با پسوند MKV رو روي DVD9 ميزنم تا بتونم تو DVD Player و سينماي خانگي 5.1 ببينم.
دوتا از DVDها اينجوري شدن.6000 تومن ضرر:18::46:
حالا هنوز با اين ورژن فيلمي رو كانورت نكردم.

alimor
01-03-2010, 23:55
من تازه ديروز اين ورژن رو گرفتم.
راستش من فيلمهاي HD720P كه با پسوند MKV رو روي DVD9 ميزنم تا بتونم تو DVD Player و سينماي خانگي 5.1 ببينم.
دوتا از DVDها اينجوري شدن.6000 تومن ضرر:18::46:
حالا هنوز با اين ورژن فيلمي رو كانورت نكردم.

دوست عزیز روی همان dvd4 بزن تا 12 ساعت فیلمو برات رایت میکنه تلافی اون ضرری که کردی هم میشه {پولات را هم خرج dvd های غیر استندارد نکن } البته سعی کن dvd+4 استفاده کنی .