PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : راهنمایی در مورد این مدل و نوع کراتین

PaRkOr
02-02-2010, 03:28
با سلام به عزیزان انجمن پرسش و پاسخ پزشکی.
من امشب از یکی از بچه های باشگاه یه کراتین خریدم به قیمت 35 تومن. میخواستم بدونم آیا این مدل کراتین به درد بخور هست یا نه؟ یا ضررش بیش تر از فایدشه؟
چون من رو سلامتیم خیلی خیلی حساسم و نمی خوام به خاطر چند کیلو وزن اضافه کردن سلامتیمو به خطر بندازم.
مشخصات من :
قد : 175
وزن : 56
6 ماهه که کار می کنم.

این هم مشخصات کراتین :
وزن : 610 گرم.
دربش هم پلوم میباشد.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

این هم آدرس سایتش :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
روش نوشته زیر 18 سال نخورن. میگید چکار کنم؟ خیلی بهش نیاز دارم.
یا هووووووووووووووووووو

amir marmoolak
03-02-2010, 12:43
کراتین نخورر:41:
اگر خوردی دیگه نمیتونی بچه دار شی.....

amir marmoolak
03-02-2010, 21:01
من از چنتا بدنساز و کشتی کارایی که وارد بودن پرسیدم همشون گفتن که کراتین قدرت جنسی رو کم میکنه و ممکنه که عقیم بشی. ضررش خیلی بیشتر از سودش هست.
حالا چرا کراتین؟؟؟:2:
با ورزش بدون دارو و به صورت طبیعی هیکل زیبا تر میشه.

dsa dsa
04-02-2010, 00:11
این اشغالا فقط ضرر دارن .. پول خود را دور نریزید ..

PaRkOr
04-02-2010, 02:19
با سلام

کراتین نخورر[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](40).gif

بچه میخوام چیکار؟ :2:
در ضمن لطفا دلیل علمی بفرمایید.:5:

این اشغالا فقط ضرر دارن .. پول خود را دور نریزید ..
ممنون از شما کارشناس عزیز.:19: اما سؤال من این نبود.:41: اگر دلیل علمی دارید بفرمایید. وگرنه برای اطلاعتون میگم که کراتین اصل، تأکید می کنم اصل (ارجینال بدون مواد اضافی) یکی از بی عارضه ترین مکمل های بدنسازی می باشد.:11:

دوستان کسی اطلاع از این مارک کراتین نداره؟:20:
یا هووووووووووو

MehranVB
04-02-2010, 08:53
ظاهراً شما قبلاً کراتین مصرف نکردین و حرفه ای هم کار نمیکنید. برای شروع حتماً از یه کراتین که برای آماتورها تجویز میشه استفاده کن (با توجه به اینکه روش نوشته بالای 18، فکر نکنم آماتور باشه)
به نظر من با مربیت توی باشگاه مشورت کن. اگه مربی نداری سعی کن با یه مربی مشورت کنی، نه با فروشنده ها و افراد آماتور.
شاید اصلاً بدنت فعلاً به کراتین نیازی نداشته باشه، سرخود عمل نکن چون عوارضی که میده کمی زیان باره!

dsa dsa
04-02-2010, 15:29
ببین دوست عزیز من دیدم که دارم بهت می گم بعد اینکه از کجا می خواهی توی این ایران بدونی چی اصل چه تقلبی

به صورت طبیعی کار کن و از شیر / تخم مرغ / پسته / بادام و ... مواد خوراکی طبیعی استفاده کن ...

اینا مواد شیمیایی هستند که هر چند هم اصل باشند بازم روی بدن تاثیر می گذارند..

sonyericsson_w
04-02-2010, 23:18

سلام دوستان

كي ميگه كراتين عقيم ميكنه؟

نميگم بي ضرر هست ولي عقيم هم نميكنه. چيزي كه عقيم ميكنه هورمونه كه اونشم اگه رو برنامه باشه مشكلي نداره. نه تو ايران كه هر كي ميرسه يه ماه مياد باشگاه 30 تا ناندرلون ميزنه پف ميكنه. ولي در كل اگه حرفه اي كار نميكنين و فقط واسه ورزش مريين باشگاه همون كراتينشم نخورين.(كراتين رگولار ترين مكمله)

خوب حالا بذارين ضررهاي كراتينو بگم.
از جمله ضررهاش خونريزي بافت ماهيچه اي هست چون يك مكمل انفجاريه و به همين دليل دونده ها و فوتباليستا و ... استفاده ميكنن. ديگه اينكه واسه دستگاه گوارش خوب نيست(كلا اين مكمل ها واسه دستگاه گوارش خصوصا روده خوب نيست) و ديگه اينكه در سن بالا توليد كراتين طبيعي بدن كم ميشه اگه زياد استفاده بشه و اگه با آب زياد مصرف نشه تو كليه رسوب ميكنه.
كلا كراتين از مكملهايي هست كه پزشكا زياد دارن هنوز روش كار ميكنن تا مضراتش رو كشف كنن همچنين مصرفشم تو آمريكا بالاست.

من خودم 2 دوره كراتين خوردم.(اينو نميگم شمام بخورين)

در كل بگم هرچي طبيعي تر كاركنين بهتره

سفيده تخم مرغ-سينه مرغ-سيب زميني-لبنيات-مغز گوسفند(چربه ولي)-فالوده(چاق ميكنه)-ماكاروني-حبوبات(عدسي)-الويه-جگر-ماهي
اينا عاليه

موفق و سالم باشين

amir marmoolak
05-02-2010, 00:47
سلام دوستان

كي ميگه كراتين عقيم ميكنه؟

نميگم بي ضرر هست ولي عقيم هم نميكنه. چيزي كه عقيم ميكنه هورمونه كه اونشم اگه رو برنامه باشه مشكلي نداره. نه تو ايران كه هر كي ميرسه يه ماه مياد باشگاه 30 تا ناندرلون ميزنه پف ميكنه. ولي در كل اگه حرفه اي كار نميكنين و فقط واسه ورزش مريين باشگاه همون كراتينشم نخورين.(كراتين رگولار ترين مكمله)

خوب حالا بذارين ضررهاي كراتينو بگم.
از جمله ضررهاش خونريزي بافت ماهيچه اي هست چون يك مكمل انفجاريه و به همين دليل دونده ها و فوتباليستا و ... استفاده ميكنن. ديگه اينكه واسه دستگاه گوارش خوب نيست(كلا اين مكمل ها واسه دستگاه گوارش خصوصا روده خوب نيست) و ديگه اينكه در سن بالا توليد كراتين طبيعي بدن كم ميشه اگه زياد استفاده بشه و اگه با آب زياد مصرف نشه تو كليه رسوب ميكنه.
كلا كراتين از مكملهايي هست كه پزشكا زياد دارن هنوز روش كار ميكنن تا مضراتش رو كشف كنن همچنين مصرفشم تو آمريكا بالاست.

من خودم 2 دوره كراتين خوردم.(اينو نميگم شمام بخورين)

در كل بگم هرچي طبيعي تر كاركنين بهتره

سفيده تخم مرغ-سينه مرغ-سيب زميني-لبنيات-مغز گوسفند(چربه ولي)-فالوده(چاق ميكنه)-ماكاروني-حبوبات(عدسي)-الويه-جگر-ماهي
اينا عاليه

موفق و سالم باشين
حق با تو هست دوست عزیز
وقتی روی اینترنت سرچ کردم دیدم که اصلا کراتین یه چیز دیگست.
هیچوقت آدم نباید به حرف آدما اعتماد کنه مگر اینکه منبع مطمعنی داشته باشه

sonyericsson_w
05-02-2010, 12:10
هیچوقت آدم نباید به حرف آدما اعتماد کنه مگر اینکه منبع مطمعنی داشته باشه

منم پزشك نيستم و آدم مطمئني هم از اين جهت نيستم بازم ميخواين بازم ميخواين با يه پزشك مشورت كنين

ولي بازم سوالي بود در خدمت دوستانم. ;)

PaRkOr
05-02-2010, 14:44
سلام به دوستان
من که دیگه خریدمش و دیگه میخورم. با توجه به صحبت دوستان متوجه شدم که بخورم.
فقط در مورد زمان صبح، قبل از صبحونه(چند دقیقه؟) یا بعد از صبحونه(چند دقیقه؟) بخورم؟
همین سوالات در مورد نهار(ظهر) و قبل و بعد از تمرین. خیلی ممنون.
یا هووووووووووووو

MehranVB
05-02-2010, 15:39
سلام به دوستان
فقط در مورد زمان صبح، قبل از صبحونه(چند دقیقه؟) یا بعد از صبحونه(چند دقیقه؟) بخورم؟
یا هووووووووووووو
برای هفته اول که هفته بارگیری باید روزی چهار (یا پنج) بار بخوری، بعد از صبحانه، بعد از ناهار، قبل و بعد از تمرین، (و اگر خواستی پنج بار بخوری قبل از خواب) زمانش هم زیاد مهم نیست (پنج دقیقه بعد از غذا شاید وقت مناسبی باشه!)
برای هفته های بعد هم فقط قبل و بعد از تمرین باید استفاده کنی.
مقدارش هم هر بار 5 گرم (یا یه قاشق چایخوری)

sonyericsson_w
05-02-2010, 18:53

برای هفته اول که هفته بارگیری باید روزی چهار (یا پنج) بار بخوری، بعد از صبحانه، بعد از ناهار، قبل و بعد از تمرین، (و اگر خواستی پنج بار بخوری قبل از خواب) زمانش هم زیاد مهم نیست (پنج دقیقه بعد از غذا شاید وقت مناسبی باشه!)
برای هفته های بعد هم فقط قبل و بعد از تمرین باید استفاده کنی.
مقدارش هم هر بار 5 گرم (یا یه قاشق چایخوری)

منم همينجوري ميخوردم. اكثرا فكر كنم همينجوري ميخورن.

فقط آب باهاش زياد بخور. حداقل يه ليوان.

جادوگر جوان
06-02-2010, 12:09
هیچ مشکلی وجود نداره
کراتین و پروتئین ضرر خاصی به بدن نمیزنن(البته اگر بدون تجویز مرب باشگاه مصرف کنید برای بدن خطرناک میشود)
من خودم نزدیک 6سال هست پرورش اندام کار میکنم
کراتین و پروتئین در خود بدن یک شخص معمولی وجود دارد
مثلا یک پسر بچه هنگامی که به سن رشد میرسه هورمونهایی در بدنش شروع به ترشح میکنن و کراتین در بدن ایجاد میشه که سبب زیاد شدن قدرت میشه
پروتئین هم که دیگه همه میدونیم تو بیشتر غذا ها موجوده
اما سوی صحبت من از آن جهت است که اگر بیش از اندازه یا نا بجا مصرف بشه
سبب آسیب دیدن پوست میشه و علت آن این است که مصرف بیش از اندازه موجب رسوب در کبد میشود
و خون به صورت کامل تصفیه نمیشود
در این حالت پوست شروع به جوشهای چرکین زدن میکند
و در نهایت مصرف بیش تر موجب از بین رفتن کبد میشود
خوب اینها عوارضی هست که در صورتی پیش می اید که خودسرانه و بدون هماهنگی مربی مصرف کنید
در غیر این صورت هیچ مشکلی نیست و شما می توانید بدنی بسیار زیبا داشته باشید

PaRkOr
09-02-2010, 00:34
سلام
خیلی ممنون از همه دوستان
اما آخرش در مورد این مدل کراتینی که عکسشو گذاشتم حرفی نزدینا.
یا هووووووووووووو

damn
11-02-2010, 01:29
..............................