PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : یک گوشی ساده تا 200 تومان

teza
01-02-2010, 01:20
سلام دوستان من یک گوشی ساده میخوام منظورم از ساده طریقه کا کردن با هاشه نه طرحش
اول گوشی رابط کاربری بسیار سادهای داشته باشه ترجیحا جاوا باشه
دوم گوشی شیک و نازکی باشه
سوم ترجیحا سونی اریکسون بعد سامسونگ بعد الجی و بعد نوکیا باشه
در اخر باز هم تاکید میکنم گوشی رابط کاربری بسیار ساده ای داشته باشه سیستم عامل نداشته باشه و کار باهاش فوقالعاده ساده باشه برای یک زن 50 ساله میخوام

free_touch
01-02-2010, 02:01
از اونجایی که ملاکتون واسه خرید گوشی ساده بودن و جاوا بودنه بهتره هزینه زیاد نکنید و یک گوشی زیر 100 تومن بگیرید:

این هستش که قیمتش حدود 85-90 تومنه:

w205 sony ericsson :
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

teza
01-02-2010, 12:13
از اونجایی که ملاکتون واسه خرید گوشی ساده بودن و جاوا بودنه بهتره هزینه زیاد نکنید و یک گوشی زیر 100 تومن بگیرید:

این هستش که قیمتش حدود 85-90 تومنه:

w205 sony ericsson :

با تشکر از شما منم نظرم همین هست که خرج کمتر بهتر ولی خوب میخوام یه دوربین متوسط و یه صدای تقریبا خوب هم داشته باشه
در ضمن ظاهر زنانه تری هم داشته باشه

pooria.rio
01-02-2010, 12:23
عزیز چرا ال جی رو بردی ته لیستت ؟؟:10:
گوشی های به این خوبی رو میخوای رد کنی ؟
من این مدل رو بهت پیشنهاد میکنم
فوق العاده شیک،با کلاس،دوربین 5 کم نویز،شتاب سنج داخلی،بدون محدودیت حجمی جاوا
مهمترین ویژگی های گوشی ال جی اینه که اصل کره هستن و چینی و هندی و کوفت و زهره مار ندارن :31:
بدنش هم ضد خشه ، قاب پشتش هم فیبر کربنه
ضمنا 2 سال گارانتی :21:
ویژگی های کلیدی
1-ظاهر فوق العاده شیک،دوربین عالی،صدای عالی در هدفون

LG KF755

teza
01-02-2010, 13:00
عزیز چرا ال جی رو بردی ته لیستت ؟؟:10:
گوشی های به این خوبی رو میخوای رد کنی ؟
من این مدل رو بهت پیشنهاد میکنم
فوق العاده شیک،با کلاس،دوربین 5 کم نویز،شتاب سنج داخلی،بدون محدودیت حجمی جاوا
مهمترین ویژگی های گوشی ال جی اینه که اصل کره هستن و چینی و هندی و کوفت و زهره مار ندارن :31:
بدنش هم ضد خشه ، قاب پشتش هم فیبر کربنه
ضمنا 2 سال گارانتی :21:
ویژگی های کلیدی
1-ظاهر فوق العاده شیک،دوربین عالی،صدای عالی در هدفون

LG KF755

دوست عزیز شما پست اول من را مصالعه کردی؟؟؟؟؟؟؟؟
اخه یک زن 50 ساله دوربین 5 صدای خوب تو ی هدفون و این ظاهر بسیار مردانه به چه کارش میاد در ضمن برای من چینی بودن گوشی مهم نیست بعد اون وقت شتاب سنج و محدودیت جاوا هم اصلا اهمیت نداره
من یک گوشی شیک زنانه باریک با دوربین نهایتا 3 صدا تو هدفون هم زیاد مهم نیست بیشتر صدای متوسط اسپیکر مهمه در ضمن هر چی قیمت کمتر بهتر

merikh_merikh
01-02-2010, 13:56
به نظره من دبلیو890 هم گزینه ی خوبیه.
هم ظاهره خوبی داره هم امکانات مناسبی داره.
قیمتشم حدودن فکر کنم 190 هزار تومان باشه

teza
02-02-2010, 10:54
دوستان نظرات ته کشید یعنی یک گوشی با رابط کاربری ساده نازک و خشگل پیدا نمیشه

pulp_152
02-02-2010, 11:32
سلام...

این گوشی به نظرم نیازهاتو بر اورده کنه ...

دوربین 3.2

صفحه نمایش 16 میلیون رنگ و با کیفیت

از جلو که ببینی خوشگلتر از عکسش هستش ...

s5200

قیمت 140 با گارانتی مایکروتل

teza
02-02-2010, 11:53
دوستان با تشکر از شما من در طی یک گردش توی سایتهای مختلف به این گوشی ها رسیدم اگه نظر خودتون را بگید ممنون میشم در ضمن اخرین قیمت این گوشی ها هم اگه ممکن هست بدید
سونی اریکسون=w350_w595_w888_f350_t707
lg=kf510_cv720_kc970
سامسونگ=s5200
نوکیا=7610
اگه نظراتون را این گوشی ها بدید ممنون میشم در ضمن اگه گوشیدیگه ای هم مد نظر دارید بگید

pulp_152
02-02-2010, 12:03
7610 سوپر نوا که کلا بیخیال شو اصلا زنونه نیست ...از جلو هم زیاد خوشگل نیست و ظاهر پسرونه ای داره ...

w595 و t707 والا به نظرم از تو عکسها که خوشگله ولی تو بازار کم دیدم ...

w888 به نظرم گوشی جالبی نیست و دیگه خیلی قدیمی شده ...

f305 هم که اصلا اون چیزی که میخوای نیست یه گوشی ارزون قیمته !

w395 هم اون چیزی که میخوای نیست ...

ال جی ها رو نمیدونم

در کل به نظرم t707 ... w595 ... s 5200 بعلاوه ال جی ها اگه خوب باشن میتونن براتون گزینه بهتری باشن از میان گوشی هایی که نام بردید ...

قیمت هم شرمنده غیر از سامسونگ s 5200 ندارم

golmohammadi
02-02-2010, 17:49
راستی s500 هم هست
دوربینش 2 هست و جاوا و ساده
کشویی و زنانه

Diosa!
03-02-2010, 16:15
چون انتخاب برای یک خانم هست و خانم ها اکثرا گوشی تاشو رو ترجیح می دهند
باید بگم بهترین انتخاب :
گوشی سونی اریکسون T707 هست
که گوشی ظریف و بسیار زیبا و خیره کننده ای هست.

مزايا:

1-صفحه نمايش داخلي QVGA با ابعاد 2.2 اينچ و تفکيک 256 هزار رنگ
2-صفحه نمايش بيروني مخفي با ابعاد 36 در 128 پيکسل(مونوکروم)
3-دوربين 3.15 مگاپيکسل،فناوري Geotagging از طريق Cell-ID
4-ضد خش بودن هر دو صفحه نمايش
5-پشتيباني از کارت حافظه M2،امکان تعويض کارت حافظه حين روشن بودن گوشي
6-بلوتوث 2.0 مجهز به A2DP
7-راديو FM استريو مجهز به RDS
8-امکان اجراي همزمان چندين برنامه
9-رقص نور و افکت هاي نوري جذاب با 5 رنگ با قابليت تعيين براي افراد خاص
10-شماره گير هوشمند
11-فناوري Gesture control (کنترل گوشي از طريق اشاره و حرکات دست)
12-طراحي و ظاهر جذاب
13-صفحه کليد راحت

قیمت گوشی :180.000 تومان

Mahdi_Co_1368
03-02-2010, 20:28
به نظر من هم t707 بهترین انتخاب شماست ولی رو دوربینش به عنوان
یه دوربین خوب یا متوسط حساب نکنید.

6700classic از نوکیا هم به نظرم مناسب اومد البته اگه با قیافش کنار بیاین
ارزش بیشتری نسبت به t707 داره:
دوربینش 5ه و قیمتش هم حدود 215 تومنه

amin n & i series
03-02-2010, 22:27
سلام
من نظرم رو تی707 هست و دبلیو 595 هست
دو تاشون گوشی زنونه هستند
اگه نمیخوای زیاد هزینه کنی 2700 نقره ای گزینه خیلی خوبیه 100 تومن بیشتر نیست
دوربینشم 2 هست
کیفیتشم خیلی خوبه
سیستم عاملشم جاواست

teza
06-02-2010, 00:08
دوستان نظر دیگه ای نبود

pulp_152
06-02-2010, 00:10
دوستان نظر دیگه ای نبود

نظر که زیاده گوشی کمه !:31:

R@R#M@N
06-02-2010, 00:18
من میگم دبلیو 395
هم خشکله و هم زنونست
هم دوربینش 2 هست و هم صداش بلند
قیمتش هم که 130 140 تومنه !
بنظرم بهترین گزینست

teza
06-02-2010, 15:55
خوب دوستان حالا که انگار تمام گوشی ها با چیزی که من میخام گفته شد یک جمع بندی نهایی داشته باشیم
سونی -w395-w595 -t707-w888
lg=kf510_cv720_kc970
سامسونگ=s5200
در ضمن دوستان نظراتون نسبت به این گوشی ها بدید
در ضمن قیمت هم بگید چون تا امروز فردا باید بخرم حتما

teza
07-02-2010, 12:18
خوب دوستان حالا که انگار تمام گوشی ها با چیزی که من میخام گفته شد یک جمع بندی نهایی داشته باشیم
lg=kf510_cv720_kc970
سامسونگ=s5200

دوستان نظری رو این گوشی های بالا نبود

COUNTMAN
07-02-2010, 14:20
اگه يه گوشيه عمري مي خواي نوكيا 7610 خوبه ولي يه ايرادي داره سريع ويروسي مي شه:20:
گوشي S5200 كه دوستمون(PULP_152) معرفي كرد گوشيه خوبيه.
يه نصيحتم ميكنم :سوني اريكسون نگير :18:

teza
08-02-2010, 12:22
lg=kf510_cv720_kc970
سامسونگ=s5200

حالا هی شما جواب ندید من هی پست بزنم یعنی کسی نمتونه قیمت و مقایسه بین این گوشی ها را بده

majid_sd2009
08-02-2010, 12:30
چرا تمام لمسی نمیگیرید؟
به نظر من خیلی کار باهاش راحت تره
مامان من که باهاش مشکلی نداشته و اس ام اس هم راحت میتونه باهاش بنویسه ولی با گوشی های کلیدی بلد نیست بنویسه :دی

sasan816
08-02-2010, 12:31
شما کولاک کردید این همه مدل رو کی میتونه یک جا مقایسه کنه

حالا هی شما جواب ندید من هی پست بزنم یعنی کسی نمتونه قیمت و مقایسه بین این گوشی ها را بده

teza
08-02-2010, 12:43
چرا تمام لمسی نمیگیرید؟
به نظر من خیلی کار باهاش راحت تره
مامان من که باهاش مشکلی نداشته و اس ام اس هم راحت میتونه باهاش بنویسه ولی با گوشی های کلیدی بلد نیست بنویسه :دی

مشکل همینجاست که مادر من اصلا نمیتونه

---------- Post added at 12:43 PM ---------- Previous post was at 12:39 PM ----------

شما کولاک کردید این همه مدل رو کی میتونه یک جا مقایسه کنه

داداش من اخه منظور من این نبود که همه را مقایسه کنید منظور من این بود که با توجه به معیارهای من بهترین این گوشی ها را بگید تا من بدبخت برم بخرم
معیارهای من اول گوشی رابط کاربری بسیار سادهای داشته باشه دوم زنانه و بسیار خشگل باشه که البته این میدونم سلیقه ای است سوم بهترین دوربین و بهترین صدا را در بین این گوشی ها دارا باشه

teza
08-02-2010, 23:54
من نمیدونم چرا هر دفعه تاپیک مشاوره خرید گوشی میزنم باید التماس کنم تا جواب بدید
اقا خواهشا نظر بدید من فردا باید برم بخرم

evil2012
09-02-2010, 12:58
w595 اینو بگیر منصرف نمیشی

teza
10-02-2010, 11:20
اقا من نمیفهمم چرا هر سری تو قسمت گوشی ها سوال میپرسم دیر جواب داده میشه ای مردم به دادم برسید من بین این گوشی ها گیر کردم لطفا کمک کنید کمک کمک کمک کمک کمک کمک

Highbury
10-02-2010, 11:50
به نظر من تی 707 و دبلیو 508 و دبلیو 585 بهترین هستش.مخصوصا دو گزینه اول .تی 707 رنگهای آبی روشن و صورتی هم داره که زنانه تر هست.صدای خوبی هم داره مخصوصا دو تا ی دوم .اما 707 هم صداش خوبه.
چون تاشو هستش خانم ها بیشتر بهش علاقه من دی نشان میدن.
کار کردن باهاشون خیلی راحته و جاوای خوبی هست و محدودیت نصب برنامه های جاوا نیز نداره.
قیمتش هم حدود 170 تومان هست.
گوشیهای
اس 500 :قدیمی هست دوربین 2 .کیفیت ساخت ضعیف صفحه کلید و شارژ متوسط
گوشیهای ارزانی که بقیه معرفی کردن: کیفیت صفحه نمایش ضعیف که واسه من مهم هستش.
گوشیهای جاوای نوکیا هم خوبه اما یه مشکل مهم داره اونم اینه که مثل سونی اریکسون نمیشه چندین برنامه رو با هم باز کرد.اما اگه گوشی جاوای نوکیا میخوای نسبت به قیمت 6303 گوشی خوبیه و صدا و دوربین تقریبا قابل قبول داره باتریش هم خوبه.قیمت 135 هزار تومان.
برای گوشیهای ساده و معمولی و همچنین فاقد سیستم عامل زیاد نباید خرج کرد چون این گوشیها ارزان میشن.
اون گوشی سامسونگ هم حتی نمیشه یه برنامه یا حتی یه رمان روش نصب کرد پس بی خیالش شو.
من بودم تی 707 یا دبلیو 508 سفید(اگه یه کم اهل موزیک هست دبلیو 508 سفید میگرفتم)
مبارک باشه

teza
10-02-2010, 12:28
به نظر من تی 707 و دبلیو 508 و دبلیو 585 بهترین هستش.مخصوصا دو گزینه اول .تی 707 رنگهای آبی روشن و صورتی هم داره که زنانه تر هست.صدای خوبی هم داره مخصوصا دو تا ی دوم .اما 707 هم صداش خوبه.
چون تاشو هستش خانم ها بیشتر بهش علاقه من دی نشان میدن.
کار کردن باهاشون خیلی راحته و جاوای خوبی هست و محدودیت نصب برنامه های جاوا نیز نداره.
قیمتش هم حدود 170 تومان هست.
گوشیهای
اس 500 :قدیمی هست دوربین 2 .کیفیت ساخت ضعیف صفحه کلید و شارژ متوسط
گوشیهای ارزانی که بقیه معرفی کردن: کیفیت صفحه نمایش ضعیف که واسه من مهم هستش.
گوشیهای جاوای نوکیا هم خوبه اما یه مشکل مهم داره اونم اینه که مثل سونی اریکسون نمیشه چندین برنامه رو با هم باز کرد.اما اگه گوشی جاوای نوکیا میخوای نسبت به قیمت 6303 گوشی خوبیه و صدا و دوربین تقریبا قابل قبول داره باتریش هم خوبه.قیمت 135 هزار تومان.
برای گوشیهای ساده و معمولی و همچنین فاقد سیستم عامل زیاد نباید خرج کرد چون این گوشیها ارزان میشن.
اون گوشی سامسونگ هم حتی نمیشه یه برنامه یا حتی یه رمان روش نصب کرد پس بی خیالش شو.
من بودم تی 707 یا دبلیو 508 سفید(اگه یه کم اهل موزیک هست دبلیو 508 سفید میگرفتم)
مبارک باشه

اخ اقا قربونت برم بلاخره یه نفر امد تو اینجا یه جواب درست به ما داد
در مورد t707 نمیدونم خودم زیاد ازش خوشم نیومد البته نظر من مهم نیست چون میخوام برای مادرم بخرم ولی چون برای تولدش هست میخوام غافلگیرش کنم نمیتونم بهش نشون بدم
بعد در مورد 595 گوشی خوبیه ولی یکی از فامیلامون داره میدونی که زنها رو این چیز ها حساس هستند
در مورد 508 باید روش فکر کنم گوشی بدی به نظر نمیرسه ولی باز هم اون زیبایی که مد نظرم هست نداره
نوکیا هم به نظر من گوشی زنانه زیبا نداره
در مورد سامسونگ خوب محدودیت جاوا برام مهم هست ولی نه به اندازه امکانات دیگه در ضمن فکر نکنم مادر من بخواد تو گوشی رمان بخونه:31:
در مورد ال جی ها نظر ندادی اگه ممکنه نظرت در مورد اونها هم بگو
در مورد w888 w595 هم نظر ندادی اگه اینها هم نظرت را بگی که خیلی ممنونت میشم:11::11::11:

pulp_152
10-02-2010, 12:30
فکر نمیکنم محدودیت نصب برنامه جاوا داشته باشه ... گوشی های جدید سامسونگ محدودیت نصب ندارند

trane2sfc
10-02-2010, 14:56
5320 یا 5300 یا ....

muhakh
12-02-2010, 10:25
t700 عالیه

Highbury
12-02-2010, 14:37
اخ اقا قربونت برم بلاخره یه نفر امد تو اینجا یه جواب درست به ما داد
در مورد t707 نمیدونم خودم زیاد ازش خوشم نیومد البته نظر من مهم نیست چون میخوام برای مادرم بخرم ولی چون برای تولدش هست میخوام غافلگیرش کنم نمیتونم بهش نشون بدم
بعد در مورد 595 گوشی خوبیه ولی یکی از فامیلامون داره میدونی که زنها رو این چیز ها حساس هستند
در مورد 508 باید روش فکر کنم گوشی بدی به نظر نمیرسه ولی باز هم اون زیبایی که مد نظرم هست نداره
نوکیا هم به نظر من گوشی زنانه زیبا نداره
در مورد سامسونگ خوب محدودیت جاوا برام مهم هست ولی نه به اندازه امکانات دیگه در ضمن فکر نکنم مادر من بخواد تو گوشی رمان بخونه:31:
در مورد ال جی ها نظر ندادی اگه ممکنه نظرت در مورد اونها هم بگو
در مورد w888 w595 هم نظر ندادی اگه اینها هم نظرت را بگی که خیلی ممنونت میشم:11::11::11:
خواهش میکنم.معمولا این گوشیها جز گوشیهای متوسط قیمت بازار هستش و بیشترین تنوع رو تقریبا گوشیهای سونی اریکسون دارند که تقریبا از لحاظ امکانات با هم برابری میکنند.
اگه واسه خودت میخواستی چیزی بخری خیلی راحت تر میتونستم راهنماییت کنم و میتونستی خرید بهتری انجام بدی.
یکی از فاکتورهای مهم در انتخاب گوشی مخصوصا گوشی که میخوهی هدیه بدی زیبایی و تک بودن و استحکام و دوام گوشی هستش که شما زیاد به این موضوع نپرداختید.
بذار وارد جزئیات بشیم.
دبلیو888 یک گوشی قدیمی سونی اریکسون و مدل شکست خورده هستش و فروش انچنانی در دنیا نداشت تو ی ایران هم خیلی کم و تجربه ی جالبی نبود.صدای ضعیف.دوربین بد. امکانات کم.صفحه نمایش کوچک.کیبورد بد
دبلیو595 مدل به روز شده ی دبلیو 585 هستش که هر دو در جایگاه خودشون گوشیهای خوبی هستند و توی رده های خودشون قیمت مناسبی دارند. از لحاظ صدا توی این رنج نمره ی بالا میگیرن.از لحاظ استحکام هم تا حدودی خوبه اما من زیاد با حالت اسلایدش حال نکردم چون یه کم سفت هستش و زیادی پلاستیک داره.
گوشیهای ال جی هم خیلی خوبند مخصوصا توی این رنج ک اف 755 یا همون سکرت گوشی فوق العاده ای هست که شای از لحاظ امکانات از تمام گوشیای این رده بهتر باشه.دوربین 5 خوب- فیلمبرداری با بهترین رزولیشن و کیفیت.صفحه نمایش بزرگ=صدای تقریبا قابل قبول-زیبا و بادوام.من مشکلی توی این گوشی نمی بینم.اما بازار دست دوم خوبی ندارند.
نوکیا هم توی این رده مخصوصا توی گوشیهای جاوا حریفی واسه سونیاریکسون نمیشه.
سامسونگ هم چند مدلی داره که زیاد تفاوت باهم ندارند اما اگه میخری سری جدیدشون رو بخر چون سرعتشون بیشتره.مشکل گوشیهای قبل از سال 2009 سامسونگ سرعت پایین مخصوصا توی مموری کارت بود و به همین دلیل من یو600 و دی 900 خودم رو فروختم.
از لحاظ ساده بودن هم به نظرم سی 702 بهترینه هم زیباست و هم محکم و قیمت مناسبی داره و اینکه تک هست دوربین 3 مگاپیکسلی خوبی داره.میتونی عکسش رو خودت سرچ کنی
--------
توی برند موتورولا هم چند گوشی می درخشند از قبیل E8-V8-U9 که از لحاظ ظاهر از همه ی اون گوشیها بهتر هست
و هر سه تاشون دوربین 2 دارند E8 یه دنیا تفاوت داره با گوشیهای دیگه صدای عالی و همچنین ظاهر واقعا تک
یو 9 هم خیلی زیبا و زنونه هستش مخصوصا رنگ صورتیش.صدای خوبی هم داره
من اگه میخواستم بخرم که بیشترین الویت رو به زیبایی تک بودن و استحکام و دوام و سایر امکانات میدم
به ترتیبت
U9 -v8 و e8 و c702- و ال جی سکرت میدم.\
یادت نره توی هدیه گوشی باید بگیری که تک و زیبا و محکم باشه.
اینم چند تا عکس

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

مدل وی 8

teza
13-02-2010, 18:51
خواهش میکنم.معمولا این گوشیها جز گوشیهای متوسط قیمت بازار هستش و بیشترین تنوع رو تقریبا گوشیهای سونی اریکسون دارند که تقریبا از لحاظ امکانات با هم برابری میکنند.
اگه واسه خودت میخواستی چیزی بخری خیلی راحت تر میتونستم راهنماییت کنم و میتونستی خرید بهتری انجام بدی.
یکی از فاکتورهای مهم در انتخاب گوشی مخصوصا گوشی که میخوهی هدیه بدی زیبایی و تک بودن و استحکام و دوام گوشی هستش که شما زیاد به این موضوع نپرداختید.
بذار وارد جزئیات بشیم.
دبلیو888 یک گوشی قدیمی سونی اریکسون و مدل شکست خورده هستش و فروش انچنانی در دنیا نداشت تو ی ایران هم خیلی کم و تجربه ی جالبی نبود.صدای ضعیف.دوربین بد. امکانات کم.صفحه نمایش کوچک.کیبورد بد
دبلیو595 مدل به روز شده ی دبلیو 585 هستش که هر دو در جایگاه خودشون گوشیهای خوبی هستند و توی رده های خودشون قیمت مناسبی دارند. از لحاظ صدا توی این رنج نمره ی بالا میگیرن.از لحاظ استحکام هم تا حدودی خوبه اما من زیاد با حالت اسلایدش حال نکردم چون یه کم سفت هستش و زیادی پلاستیک داره.
گوشیهای ال جی هم خیلی خوبند مخصوصا توی این رنج ک اف 755 یا همون سکرت گوشی فوق العاده ای هست که شای از لحاظ امکانات از تمام گوشیای این رده بهتر باشه.دوربین 5 خوب- فیلمبرداری با بهترین رزولیشن و کیفیت.صفحه نمایش بزرگ=صدای تقریبا قابل قبول-زیبا و بادوام.من مشکلی توی این گوشی نمی بینم.اما بازار دست دوم خوبی ندارند.
نوکیا هم توی این رده مخصوصا توی گوشیهای جاوا حریفی واسه سونیاریکسون نمیشه.
سامسونگ هم چند مدلی داره که زیاد تفاوت باهم ندارند اما اگه میخری سری جدیدشون رو بخر چون سرعتشون بیشتره.مشکل گوشیهای قبل از سال 2009 سامسونگ سرعت پایین مخصوصا توی مموری کارت بود و به همین دلیل من یو600 و دی 900 خودم رو فروختم.
از لحاظ ساده بودن هم به نظرم سی 702 بهترینه هم زیباست و هم محکم و قیمت مناسبی داره و اینکه تک هست دوربین 3 مگاپیکسلی خوبی داره.میتونی عکسش رو خودت سرچ کنی
--------
توی برند موتورولا هم چند گوشی می درخشند از قبیل E8-V8-U9 که از لحاظ ظاهر از همه ی اون گوشیها بهتر هست
و هر سه تاشون دوربین 2 دارند E8 یه دنیا تفاوت داره با گوشیهای دیگه صدای عالی و همچنین ظاهر واقعا تک
یو 9 هم خیلی زیبا و زنونه هستش مخصوصا رنگ صورتیش.صدای خوبی هم داره
من اگه میخواستم بخرم که بیشترین الویت رو به زیبایی تک بودن و استحکام و دوام و سایر امکانات میدم
به ترتیبت
U9 -v8 و e8 و c702- و ال جی سکرت میدم.\
یادت نره توی هدیه گوشی باید بگیری که تک و زیبا و محکم باشه.
اینم چند تا عکس

مدل وی 8

خیلی ممنون بابت پست بسیار کاملت
حتما یکی از این گوشی ها را فردا میخرم
باز هم بسیار تشکر

teza
13-02-2010, 23:13
zimka جان از بین تمام این گوشی هایی که گفتی گوشی ک اف 755 به دلم چسبید فقط یه مشکل کوچیک داره چون من گوشی که میخوام بخرم برام اولین و مهمترین چیز زیبایی و زنانه بودن گوشی هست ایا این گوشی فقط رنگ مشکی داره اگه اره که کلا نامید میشم

*QWERT*
15-02-2010, 14:07
این f755 اصلا با خانوما کنار نمیاد.فقط هم مشکی داره.(تو gsm)
اگه یه جورایی با تاچ کنار میان بهت star سامسونگ یا cookie ال جی رو پیشنهاد میدم.
ولی cookie خشکلتره کار باهاش هم راحته.
این cookie یه رنگ صورتی هم داره که نمیدونم تو ایران هست یا نه.

teza
15-02-2010, 15:38
این f755 اصلا با خانوما کنار نمیاد.فقط هم مشکی داره.(تو gsm)
اگه یه جورایی با تاچ کنار میان بهت star سامسونگ یا cookie ال جی رو پیشنهاد میدم.
ولی cookie خشکلتره کار باهاش هم راحته.
این cookie یه رنگ صورتی هم داره که نمیدونم تو ایران هست یا نه.

حیف شد گوشی خوبی بود
با تاچ هم اصلا کنار نمیاد

*QWERT*
15-02-2010, 15:49
حیف شد گوشی خوبی بود
با تاچ هم اصلا کنار نمیاد
از کجا میدونید گوشیه خوبیه؟؟:18:

teza
15-02-2010, 18:19
از کجا میدونید گوشیه خوبیه؟؟:18:

ببخشید دوست من ولی فکر کنم انقدر شعور داشته باشم که یه گوشی را تشخیص بدم در ضمن از تجربییات دیگران استفاده کردم و در ضمن من خودم کلی تا الان گوشی عوض کردم اگر هم از دوستان کمک میخوام برای اینه که دست بالای دست بسیار هست بلاخره ادمهای خیلی واردی هم تو این فروم هستند منهای ادم هایی که فقط قصد تولید اسپم دارند نه کمک :2::2::2:
در ضمن فکر میکنم گوشی مثل ک اف 755 نسبت به قیمتش خیلی میارزه

Highbury
15-02-2010, 18:48
من فکر کردم جواب دادم اما مثل اینکه ندادم.
یه مدل سکرت هست که قسمتی از این گوشی طلایی هست. من خودم توی پاساژ الزهرا قم دیدم اما خیلی تو بازار کم هست.

---------- Post added at 06:48 PM ---------- Previous post was at 06:44 PM ----------

یه مدل سکرت داره که حاشیه هاش طلایی هست و من خودم توی پاساژ الزهرا دیدم و فکر میکردم چینی تقلبی هست اما متوجه شدم که این مدل رو هم داره و قیمتش هم یکی هست اما کم پیدا میشه من فقط دو سه بار دیدم.
در ضمن رنگ عادیش هم خیلی شیک هست مخصوصا اون قسمت چرمش حالت با کلاس بهش میده.در ضمن گوشی زیاد دخترونه پسرونه نداره.
اگه میخوای دخترونش کنی یه آویز یه جا کلیدی یا هر چیز دیگه ای که دخترونه باشه بهش آویزون کن.:31:
در ضمن یو 9 صورتی موتورولا هم به شدت دخترونه سوسول و خوشکل و تک هست.اگه موتو گرفتی یادت نره که با گارانتی فیتکو بگیره تا باتری و ...بهت قالب نکنن چون لوازم یدکی موتو یه کم گرونه اما عمری کار میکنه

*QWERT*
15-02-2010, 22:53
ببخشید دوست من ولی فکر کنم انقدر شعور داشته باشم که یه گوشی را تشخیص بدم در ضمن از تجربییات دیگران استفاده کردم و در ضمن من خودم کلی تا الان گوشی عوض کردم اگر هم از دوستان کمک میخوام برای اینه که دست بالای دست بسیار هست بلاخره ادمهای خیلی واردی هم تو این فروم هستند منهای ادم هایی که فقط قصد تولید اسپم دارند نه کمک :2::2::2:
در ضمن فکر میکنم گوشی مثل ک اف 755 نسبت به قیمتش خیلی میارزه
اگه بهتون برخورد ببخشید.
:11:

teza
15-02-2010, 23:44
اگه بهتون برخورد ببخشید.
:11:
نه داداش برخورد چیه من اون موقع یکم عصبی بودم ولی خوب لحن تو هم بد بود دیگه ولی در کل من از شما معذرت میخوام لحنم یک مقدار تند بود