PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : شیر کردن اینترنت بین دو کامپیوتر

Kurosh
31-01-2010, 21:57
سلام...
تاپیک چند تایی بود در این زمینه ، ولی قدیمی بود و به دردم هم نخورد...

اگه بخوام با مودم Adsl یه اینترنت رو به دو تا سیستم وصل کنم ، فکر می کنم دو راه وجود داشته باشه (اینو بگم که مودمم Asus هست و یه پورت LAN داره و یه USB ، دیگه اینکه اینترنتم با کانکشن هست ، یعنی Always on نیست)

اول اینکه یه کامپیوتر رو با LAN به مودم وصل کنم و کامپیوتر دیگه رو با USB : تو این روش که تست کردم ، با یکی که کانکت شیم ، با اون یکی نمیشه کانکت شد ، چون ارور user pass میده و میگه کس دیگه ای با این حساب تو اینترنته...

اما روش دوم شبکه کردن دو کامپیوتر و استفاده از اینترنت در شبکه اس...من فقط می دونم باید تو Properties کانکشن گزینه Allow... رو بزنم تا بتونن تو شبکه استفاده کنن از اینترنت...خب در سیستم client چه جوری به کانکشن وصل شیم؟

لطفاً توضیحات کامل باشه...ممنون:11:

darvish1900
01-02-2010, 11:59
دوست عزیز در روش اول شما اشتباه کردید
باید کانفیگ مودموتن تغییر بدید. باید مودم رو در حالت کانکشن داخلی(اتومات قرار دهید.) تا مشکل برطرف شود

Kurosh
01-02-2010, 12:47
دوست عزیز در روش اول شما اشتباه کردید
باید کانفیگ مودموتن تغییر بدید. باید مودم رو در حالت کانکشن داخلی(اتومات قرار دهید.) تا مشکل برطرف شود
خب به کمک پشتیبانی ، کانفیگ رو عوض کردم ، اما با اینکه تو سیستم اونا من کانکت بودم ، اما هیچ کدوم از کامپیوتر ها به اینترنت کانکت نبود...هیچ کاری هم نشد بکنم...تمام تنظیمات درست بود ، اتومات کانکت بود ظاهراً ، اما به هیچ وجه اینترنت وصل نبود...(همه چیز رو هم چک کردم ، از ------ و تنظیمات LAN بگیرید ، تا کابل ها و home or office network ... هیچ مشکلی وجود نداشت...)

نشد که نشد! آخر سر مودم رو ریست کردم تا اقلاً با یه سیستم با کانکشن بشه کانکت شد...

حالا راه دوم امکان پذیر نیست؟

darvish1900
01-02-2010, 13:01
در گزینه دوم شما باید کانکشن اینترنت رو شیر کنید تا اون یکی سیستم هم اینترنت دریافت بکنه