PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : موهام موج داره!!!!!!!!!!!!!!

hamid_diablo
31-01-2010, 17:02
سلام دوستان نمیدونم چرا موهای من موج داره

چ جوری میتونم بر طرفش کنم؟؟؟؟؟؟؟؟/

sasha_h
31-01-2010, 17:22
به نظر من این جنس و طبیعت موی شماست و نمیتونی با این موضوع مقابله کنی اما میتونی مقدار شکستگی مو رو با شانه کردن و استفاده از شامپو ها و نرم کنندهای مناسب ، کم کنی
اینجوری که شما میگی به احتمال زیاد به شامپو شما ربط داره که میتونی با توجه به جنس موهات شامپو مناسبی رو انتخاب کنی که البته پیشنهاد من شامپو جوانه گندم سینره هست
در ضمن شانه کردن زیاد با شانه ای دندانه درشت هم در شکستگی مو بی تاثیر نیست
اگه خیلی اصرار داری که برای مثلا" یک مهمانی موهای صافی داشته باشی میتونی از سشوار یا اتو مو استفاده کنی که استفاده درستش از طرف هیچ متخصصی منع نشده . در این بین استفاده از سرم های مو حاوی ویتامین d هم میتونه مفید باشه.

Arpanet
31-01-2010, 21:16
اگه سطح مقطع مو دايره كامل باشه موصاف ميشه هرچه اين دايره به بيضي نزديكتر بشه مو موجدار تا فردرشت تا فر ريز ميشه در واقع كاري نميشه كرد فقط ميشه بامواد حالت دهنده بطور موقت صافش كرد مثل كتيرا

NaKhoda BiBaK
01-02-2010, 14:25
سلام !
دوست عزیز بهت پیشنهاد میکنم از گلت ( Glat ) یا ول استریت ( WelStreet ) یا دارک استفاده کنی !

البته باید بذاری یکم موهات بلند بشه بعد بزنی !!!
واسه همیشه موهات صاف میشه !!

قیمت گلت و ول استریت حدود 4 هزار تومن هست و دارک هم حدود 8 هزار تومن !!

morsadr
01-02-2010, 15:25
تمام پیشنهاد های دوستان درست ومحترمه ولی با طبیعت خلقت خود مبارزه نکنید . تازه موهای موج دار و مجعد طرفدار زیاد داره:46:

morsadr
01-02-2010, 16:00
تمام پیشنهاد های دوستان درست ومحترمه ولی با طبیعت خلقت خود مبارزه نکنید . تازه موهای موج دار و مجعد طرفدار زیاد داره:46:

Petros
01-02-2010, 16:12
شامپو بلای خانمان سوز

سرت رو یکبار (فقط یکبار) صابون گلنار بزن تو حموم. یعنی تمیز تمیز نشور. بیار بیرون، نرم با حوله خشک کن. گلت هم جواب میده. اونم یکبار. 2 بار گلت ممنوع. بعد از گلت اتو مو کشیدن رو فقط برای نرمی مو و نه برای سیخ کردن بکشید.

پاینده باد

dsa dsa
04-02-2010, 00:00
گلت و ولاستریت آشغال نزید !

اگر می خواهی موی صاف و خوب داشته باشی باید 100 هزارتومان خرج کنی ..

amir marmoolak
05-02-2010, 01:08
سلام دوستان نمیدونم چرا موهای من موج داره

چ جوری میتونم بر طرفش کنم؟؟؟؟؟؟؟؟/
موهای من هم مثل تو بود ولی چون موهام شوره داشت شامپوهای زیادی امتحان کردم و دیدم هر شامپویی یه تاثیری روی مو داره.
بعضیهاشون باعث موج دار شدم موهام میشد و حتی بعضیهاشون باعث فر شدن موهام میشد ولی بعضی شامپوها که استفاده میکردم و میکنم (البته ضد شوره) موهام رو صاف میکنه. ناگفته نماند نوع بالشت و نوع خوابیدن هم تاثیر داره.
هر روز صبح هم موهات رو شونه کن تاثیر خوبی داره.
بهتره شامپویی استفاده کنی که به موهات سازگار باشه هرچند گرون باشه.
وای چقدر نوشتم:27:

dsa dsa
05-02-2010, 10:46
اگر موهای شما دوستان کمی حالت داره می توان با اتو آن را لخت و صاف کرد ..
اما موی کاملا فر را نمی توان این کار را کرد..
بهترین شامپو هم پن تن هست که نرم کننده هم هست ..

hamid_diablo
12-02-2010, 18:54
سلام دوستان من اتو میزنم ولی بعد از حمام دوباره مثل قبل بشه

MOHAMMAD2010
12-02-2010, 19:00
منم موهام موج داره !
قیمت این اتو های مو چه قده ؟ یعنی از چند شروع میشن تا چند ؟
موهایی کوتاه رو هم میشه کاری کرد با این اتو ها یا حتما مو باید بلند بشه تا بشه صافش کرد ؟

MohandesMCD
12-02-2010, 19:00
اتو مو رو خراب میکنه من حتی سشوار هم نمیزنم موهامو چه برسه به اتو.فکر چند سال آیندت رو هم بکن
بعضی وقتها مو به مرور زمان صاف میشه.من زمان دبیرستان پشت موهام خیلی موج داشت ولی الان خوب شده
من خودم موهام رو با یک شامپوی ایرانی معمولی میشورم و بعدش شامپو نیوآ میزنم روی سرم به مدت 5-10دقیقه

MOHAMMAD2010
12-02-2010, 19:07
اتو مو رو خراب میکنه من حتی سشوار هم نمیزنم موهامو چه برسه به اتو.فکر چند سال آیندت رو هم بکن
بعضی وقتها مو به مرور زمان صاف میشه.من زمان دبیرستان پشت موهام خیلی موج داشت ولی الان خوب شده
من خودم موهام رو با یک شامپوی ایرانی معمولی میشورم و بعدش شامپو نیوآ میزنم روی سرم به مدت 5-10دقیقه

آره کلا همه حرفاتو قبول دارم
اینکه که گفتی به مرور زمان صاف میشه هم درسته
مثلا همین برادر خودم ، هم سن خودم که بود موهاش موج داشت ولی الان صافو نرم شدن !

dsa dsa
12-02-2010, 19:42
اتو معمولا بخوای یه خوبشو بگیری 15 16 17 اینا هست !
به موهای کوتاه نزن زیاد صاف نمی کنه ! باید حداقل 3 یا 4 سانت باشه !
ولی اگر بلند کنی در حد 15 تا 20 بعد از سرم مو و اتو استفاده کنی خیلی قشنگتر میشه .
برای نرم شدن می توانی از کرم یا واکس استفاده کنی .
برای تثبیت مو از چسب ..