PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : تنظیمات lan setting در رجیستری کجاست؟

kotlet110
31-01-2010, 16:41
با سلام .
کسی از دوستان میدونه تنظیمات lan setting اینترنت اکسپلورر در کجای رجیستری قرار داره؟
اصلا همچین چیزی تو رجیستری هست یا نه؟

kotlet110
01-02-2010, 15:08
از اساتید کسی هیچ نظر خاصی نداره؟!!!

Masоud
02-02-2010, 21:46
سلام

تنظمیات مربوط به کارت شبکه منظورته ؟

میتونی با سرچ کردن پیداش کنی ولی مشکله.

حالا میخوای چیکار ؟

موفق باشید :40:

DrXoX
02-02-2010, 22:01
منظورت اینجاست؟

HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Windows\Curre ntVersion\InternetSettings

چه کار می خوای بکنی؟

Mohammad King
02-02-2010, 22:22
سلام

دوست من در مورد سوالتون میبایست کامل توضیح بدین.
موفق باشید

kotlet110
04-02-2010, 21:41
راستش دلیل من از این سوال یک مشکلی است که چند وقته برام پیش اومده و بعد از امتحان کردن یک چیز مطمئن شدم که مشکل از کجاست ولی هنوز نتونستم جاشو پیدا کنم تا درستش کنم . حالا قضیه از این قراره:
مشکلی که برای پیش اومده اینه که اینترنت من وصله اما اینترنت اکسپلورر هیچ سایتی رو باز نمیکنه ولی من با فایر فاکس میتونم همه سایتها رو باز کنم و مشکلی ندارم و همینطور برنامه گوگل ارث که انگاری یه جورایی به واسطه اینترنت اکسپلورر به سرورش وصل میشه هم به همین خاطر از کار افتاده و اونم کانکت نمیشه!!!
حالا من یه قضیه ای رو امتحان کردم و فهمیدم اشکال کار از کجاست و اون اینه که همونطور که همه میدوین برنامه های ف*ی*ل*ت*ر* شکن مانند اولتراسرف وقتی میخوای ازشون استفاده کنی زمانی که به سرورشون وصل میشن خود بخود تنظیمات ------ در Lan setting اینترنت اکسپلورر عوض میکنن و وقتی که از برنامه خارج میشی این تنظیمات ------ غیر فعال میشه . بعضی از مواقع هم پیش میاد که این تنظیم غیر فعال نمیشه که در اون صورت نمیشه به اینترنت وصل شد تا زمانی که خودمون اونو بصورت دستی غیر فعالش کنیم .حالا من تا وقتی از این برنامه استفاده میکنم و ------ فعاله میتونم با اکسپلورر کار کنم و گوگل ارث هم کار میکنه ولی به محض اینکه از این برنامه خارج بشم ، اینا هم از کار میوفتن ولی نکته عجیب اینجاست با اینکه در قسمت ------ نشون میده که ------ غیر فعال شده ولی انگاری یه جایی ------ فعاله!!!
من حدس میزنم شاید تو رجیستری جایی باشه که ------ هنوز فعاله و اینجا نشون نمیده . امکان داره یه مشکل نرم افزاری برای ویندوز من پیش اومده که با عث این قضیه شده.
برای همین سوال کردم که یا تنظیماتی برای این قسمت در رجیستری وجود داره یا نه . امیدوارم منظورمو کامل فهمونده باشم .
ببخشید اگر زیاد حرف زدم .