PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نرم افزاری برای جدا کردن فایلهای یک پوشه

Cyberlife
30-01-2010, 18:29
سلام ، من نرم افزاری میخوام که فایلهای داخل یک پوشه و پوشه های داخل پوشه اصلی رو جدا کنه ، مثلا

فایلهای داخل یک پوشه 5 مگابایتی رو با وارد کردن یک سایز دلخواه مثلا 500 کیلوبایت به 10 پوشه مجزای 500 کیلوبایتی تبدیل کنه ، آیا

همچین نرم افزاری هست ؟

saeed774
30-01-2010, 20:17
نرم افزار رو نميدونم هست يا نه ولي با سرچ خود ويندوز هم ميتوني اينكارو بكني .

داخل همون پوشه كليد F3 رو بزن و در پانل كناري روي All Files and folders كليك كن . بعد از سه گزينه زيرين ، What size is it رو انتخاب كن و تنظيمات لازمه رو انجام بده و در گزينه آخر يعني Specify Size ميتوني دقيقا حجم رو مشخص كني .

بعد پيدا كردن فايل ها خودت بصورت دستي اونا رو داخل پوشه اي انتقال بده .

r_22009
30-01-2010, 20:26
سلام ، من نرم افزاری میخوام که فایلهای داخل یک پوشه و پوشه های داخل پوشه اصلی رو جدا کنه ، مثلا

فایلهای داخل یک پوشه 5 مگابایتی رو با وارد کردن یک سایز دلخواه مثلا 500 کیلوبایت به 10 پوشه مجزای 500 کیلوبایتی تبدیل کنه ، آیا

همچین نرم افزاری هست ؟
درست متوجه نشدم چی میگین. اگه منظورتون اینه که یه فایل رو چند تیکه کنین که با WINRAR می شه این کارو کرد

Cyberlife
30-01-2010, 22:58
درست متوجه نشدم چی میگین. اگه منظورتون اینه که یه فایل رو چند تیکه کنین که با WINRAR می شه این کارو کرد

چون میخوام این پوشه رو در داخل هاست Unzip کنم ، میخوام اول پوشه رو به چند قسمت مثلا 500 کیلوبایتی

تقسیم کنم و بعد اون پوشه ها رو فشرده کنم و روی هاست بفرستم و در اونجا از حالت فشرده خارج کنم .

با نرم افزار Winrar هم اگه فایلها رو چند تیکه کنم ، چون این فایلها به هم مرتبط هستند و برای Unzip کردن باید

همشون در کنار هم باشن و در داخل هاست هم فقط میتونه یک فایل فشرده که چند تیکه نباشه رو از حالت فشرده

خارج کنه . امیدوارم مفهوم رو درست رسونده باشم :40:

Cyberlife
03-02-2010, 15:13
منتظر جوابم :40: