PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : بدترین و کم امکانات ترین ارائه کنندگان هاست ایرانی

sam.sum
30-01-2010, 13:49
سلام
می دونم که موضوع خیلی ربطی به عنوان CMS نداره ولی این تاپیک رو اینجا گذاشتم تا دوستانی که قصد نصب CMS رو دارن از این موضوع اطلاع داشته باشن و گول اسم این گونه هاستینگ هارو نخورن
منتظریم که دوستان شروع کنند

darkdream2012
30-01-2010, 14:18
سبز هاست

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
به نظرم پشتیبانی مزخرفی داره

sam.sum
30-01-2010, 18:17
پشتیبانی enovin.net وافعاً بد بود پشتیبانش یه خانوم بود که فقط می دونست هاستینگ چیه و کار با سی پنل رو بلد نبود از اون بدتر اینکه وقتی enovin.net با karahost.net ادغام شد این شرکت به جای c-panel کنترل پنل plesk رو تحویل ملت میده و خیلی هم به plesk افتخار می کنه واقعاً امکاناتش در حد آماتوری هستش

hajHasan
04-02-2010, 17:12
سلام
من هم تجربه بدی با enovin داشتم. 1 ماه اصلا نمیتونستم فایلهامو تغییر بدم !
اما بدترین هاستی که تا حالا داشتم از مهر هاست mehrhost.com بوده. اکثر اوقات سرور اشکال داره و صفحه نمیاد. اون چند موقعی هم که میاد, خیلی کند !

توی پرانتز اشاره ای هم به بهترین هاست بکنم که از هاست ایران بوده. گرون میده ولی کیفیتش بهتر از شرکتهای دیگه ای که کار کردم باهاشون بوده

sam.sum
04-02-2010, 21:15
به نظر من که کارا هاست karahost یا karait از enovin خیلی وحشتناک تره خیلی هم گرونه اما من از یه هاست خیلی راضی بودم اسمش iranwebwork هست هم امکاناتش خیلی عالیه هم قیمتش... پشتیبانیش 24 ساعت بهم جواب داده

Hamid110
08-02-2010, 19:13
سلام . .

اول اینو عرض کنم که بحث تبلیغ نیست
من از هاست شرکت زیر استفاده می کنم

dotreg.ir

واقعا عالیه . . سرورشون توی امریکاست . . سرعتش هم خیلی خوبه . . تا حالا من هرچی باهاش کار کردم . . قطعی نداشته . .

در ضمن قسمت کنترل پنلش هم c-panel هستش . . و قیمت هاشون هم خیلی عالیه . .

پشتیبانیشون هم خوبه . .خیلی از سایت های معروف از این شرکت استفاده میکنم . . دیگه نمی خوام نام ببرم . .

ممنون . .

موفق باشید .

mogtabaa
08-02-2010, 19:20
سلام

می شه نظرتون رو درباره پارس دیتا هم بگید

ممنون می شم بدونم

موفق باشید

darkdream2012
08-02-2010, 19:29
سلام . .

اول اینو عرض کنم که بحث تبلیغ نیست
من از هاست شرکت زیر استفاده می کنم

dotreg.ir

واقعا عالیه . . سرورشون توی امریکاست . . سرعتش هم خیلی خوبه . . تا حالا من هرچی باهاش کار کردم . . قطعی نداشته . .

در ضمن قسمت کنترل پنلش هم c-panel هستش . . و قیمت هاشون هم خیلی عالیه . .

پشتیبانیشون هم خوبه . .خیلی از سایت های معروف از این شرکت استفاده میکنم . . دیگه نمی خوام نام ببرم . .

ممنون . .

موفق باشید .

سلام
دوست عزیز موضوع تاپیک بدترینه نه بهترین
از شوما بعیده:31:
:11:

tabriz-info
08-02-2010, 19:38
تاپیک تبلیغاتی شد