PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست : آموزش تبديل PSD به HTML

pakbakhteh
30-01-2010, 10:48
با سلام
بعد از اينكه ما يه قالب سايت رو با استفاده از فتوشاپ طراحي كرديم نوبت به كد نويسي آن ميرسه البته دوست عزيزمان huti_421
در اين تاپيك :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید توضيحاتي در مورد Slic بندي ارائه كردن
درخواست من بصورت تخصصي ميباشد بزاريد راحت تر صحبت كنم شما يه گرافيست هستيد كه كارتون طراحي وب سايت با استفاده از فتوشاپ مي باشد قائدتاٌ بعد از اتمام كار خروجي فايلتون بصورت PSd مي باشد حال اگر شما بخوايد اين صفحه رو كد نويسي كنيد طوري كه اونو روي وب منشر كنيد آيا ابزار Slic به تنهايي از عهده اين كار بر مي آد ؟ يا بايستي بطريقي ديگر اين كار رو انجام بديم ؟
با تشكر :11:

pakbakhteh
30-01-2010, 10:54
و اينكه آيا ميشه قالب سايتي روكه طراحي كرديم با Slic كد نويسي كنيم (بصورت كامل ) يا محدوديت داره؟

pakbakhteh
01-02-2010, 08:17
دوستاني كه در اين زمينهاطلاعات دارند لطفا نظراتشونو بفرمايند

huti_421
01-02-2010, 15:20
آموزش طراحی قالب وب سایت در فتوشاپ ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

pakbakhteh
08-02-2010, 09:30
هومن جان مرسي عزيزم كه اين لينك رو قرار دادي
اما همانطور كه مي بيني اين آموزش اختصاص به طراحي قالب با فتوشاپ داره كه كم ازش نداريم تو همين فروم ( لااقل يادمه يحيي آموزش هاي خيلي زيادي در اين خصوص قرار داده )
چيزي كه من ميخوام گام بعديه و تبديل اين قالبيه كه با فتوشاپ طراحيش كرديم به HTML
آموزش كدنويسي و اينكه آيا با ابزار Slic مي تونيم يك قالب رو كد نويسي كنيم
خدائيش هر كي اطلاعاتي داره بياد نظرشو بگه كه به يه نتيجه اي برسيم
با تشكر

huti_421
08-02-2010, 15:46
دوست عزیز که متاسفانه اسمتونم نمیدونم

شاید از نظر طیف وسیعی از عزیزان ، طراحی صفحات وب با نرم‌افزار فتوشاپ ساده و کامل باشه ولی از نظر من اصلا اینطور نیست ، چون صفحه‌ی وبی مملوء از تصاویر قطعه قطعه شده نه تنها از استانداردهای وب خارجه بلکه تو ایران بارگزاری این صفحات با سرعت نفتی و ذغالی خیلی طول میکشه

شما باید اول با دانش کدنویسی تحت وب که شامل زان های html و java script‌یا vb script میشه ، آشنایی داشته باشید

همچنین تسلط به نرم‌افزارهای کد نویسی که مهم‌ترین اونها adobe Dreamweaver هست الزامیه

ولی اگه صرفا کار با این ابزار ذهن شما رو به خودش مشغول کرده ، بله باید با اسلایس تصویر رو تکه تکه کنید و در نهایت از اون خروجی image و html بگیرید

برای upload اونها هم در هاست مورد نظر ، باید پوشه‌ی image و index.html و سایر صفحات خودتون رو داخل root هاستتون آپلود کنید

kiannml
20-11-2010, 23:18
می بخشید که تایپیک را از زیر خاک بلند می کنم:31:
به نظر من خیلی خیلی ساده تر و بهتر است که از برنامه ها و سایت هایی که مخصوص تبدیل فایل از PSD به HTML هستند استفاده کنید. در زیر چند نمونه را معرفی می کنم امیدوارم مفید باشد.

برنامه: PSDBreaker , ...

سایت هم که ماشاال.. کم نیست با یک جستجوی ساده می شود پیدا کرد.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

korgmm
28-01-2011, 11:17
با سلام من یک قالب سایت با فتوشاب طراحی کردم و حالا میخوام براش کلید بزارم میشه بگید چجوری باید این کارو بکنم

mmbikar
23-12-2012, 01:24
می بخشید که تایپیک را از زیر خاک بلند می کنم:31:
به نظر من خیلی خیلی ساده تر و بهتر است که از برنامه ها و سایت هایی که مخصوص تبدیل فایل از PSD به HTML هستند استفاده کنید. در زیر چند نمونه را معرفی می کنم امیدوارم مفید باشد.

برنامه: PSDBreaker , ...

سایت هم که ماشاال.. کم نیست با یک جستجوی ساده می شود پیدا کرد.

اینجور برنامه ها معمولا از table استفاده میکنن که منصوخ شده
بهترین راه یکم جستجو و تمرینه که خودتون بتونید این کار رو بکنید شاید اگر وقت کردم در آینده تاپیک آموزشش رو شروع کنم