PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : گوشی تا 700 هزار

atabie
29-01-2010, 20:53
سلام به همه و خسته نباشد.

یک گوشی میخوام تا 700 هزار تومن با مشخصات زیر:

1. بازی و برنامه خوب بشه ریخت روش (خیلی مهم)
2. دوربین خوب
3. ابعاد متوسط ( بشه گزاشت توی جیب)
4. حافظه بالا

ممنون از همه

mehrdad_joon
29-01-2010, 20:57
لمسی هم باشه؟

atabie
29-01-2010, 21:09
زیاد فرقی نداره اگه باشه بهتره.:20:

starn
29-01-2010, 21:39
آیفون 3G توصیه می شه

AryanLand
29-01-2010, 22:00
آیفون 3G توصیه می شه

سلام.

لطفا" در صورت پیشنهاد دلیلتون رو هم بفرمایید.:11:

زلف علی
29-01-2010, 22:06
سلام به همه و خسته نباشد.

یک گوشی میخوام تا 700 هزار تومن با مشخصات زیر:

2. دوربین خوب
4. حافظه بالا

ممنون از همه

آیفون واسه برنامه بهترین انتخابه ولی دوربینش خوب نیست
16 گیگ مموری داره و مموری هم نمیخوره

hd2 هست که برنامه و بازیش در حد ایفون نیست ولی به اندازه کافی داره دوربینشم بهتره
فقط خیلی بزرگه

بعد میتونی مثلاً یه گوشی آندروید بخری
مثلاً milestone متورولا یا hero

یا اگه ویندوز میخای امنیا 2 هم دوربینش خوبه هم سایز مناسبی داره و ویندوزم هست که برنامه و بازی براش خیلی زیاده
16 گیگ حافظه داره و تا 32 تا هم ساپورت میکنه

AryanLand
29-01-2010, 22:23
آیفون واسه برنامه بهترین انتخابه ولی دوربینش خوب نیست
16 گیگ مموری داره و مموری هم نمیخوره

hd2 هست که برنامه و بازیش در حد ایفون نیست ولی به اندازه کافی داره دوربینشم بهتره
فقط خیلی بزرگه

بعد میتونی مثلاً یه گوشی آندروید بخری
مثلاً milestone متورولا یا hero

یا اگه ویندوز میخای امنیا 2 هم دوربینش خوبه هم سایز مناسبی داره و ویندوزم هست که برنامه و بازی براش خیلی زیاده
16 گیگ حافظه داره و تا 32 تا هم ساپورت میکنه

سلام.

البته اینطورا هم که میفرمایید برای آیفون برنامه زیاد نیست یا بهتر بگم اصلا" ساپورت نمیکنه که براش برنامه بسازن (جاوا ساپورت نمیکنه برنامه هایی مثل آفیس رو هم که چون مال ویندوزه ساپورت نمیکنه)ولی خوب بازیهاشو با شما موافقم.رو دست نداره.:11:

زلف علی
29-01-2010, 22:30
سلام.

البته اینطورا هم که میفرمایید برای آیفون برنامه زیاد نیست یا بهتر بگم اصلا" ساپورت نمیکنه که براش برنامه بسازن (جاوا ساپورت نمیکنه برنامه هایی مثل آفیس رو هم که چون مال ویندوزه ساپورت نمیکنه)ولی خوب بازیهاشو با شما موافقم.رو دست نداره.:11:

شما درست میگی
بیشتر برنامه هایی هم که داره واسه سرگرمی هستن

Kaptian Black
29-01-2010, 22:47
بدون شک OmniaHD :31:! البته یکم بزرگه .

AryanLand
29-01-2010, 23:03
بدون شک OmniaHD :31:! البته یکم بزرگه .

سلام.

دلایلتون رو هم بفرمایید تا دیگران بهتر بتونن تصمیم بگیرن.:11:

starn
30-01-2010, 01:11
سلام.

لطفا" در صورت پیشنهاد دلیلتون رو هم بفرمایید.:11:

چون ایشون روی بازی و برنامه خیلی تاکید کردن
و بهترین سیستم عامل برای برنامه و مخصوصا بازی مک هست
و حافظه ی بالای هم که داره

S@nti@go_s&k
30-01-2010, 01:30
2. دوربین خوب
4. حافظه بالا

سلام

1_ بازی و برنامه اول آیفون بعد از اون هم ویندوز (HD2_I8000)البته هردو میتونن راضیت کنن

2_خوب بین این ها I8000 همون امنیا 2 از همه بهتره البته اچ دی 2 با تفاوت کم بعد از اون قرار میگیره  .

3_الان تقریبا گوشی خوب بخای که واسه بازی باید صفحش بزرگ باشه و اینکه در کل الان گوشیها اکثرا لمسی شدن و صفحه های

اونها همه بزرگن ولی اول آیفون بعد امنیا 2 و بعد هم اچ دی 2

4_این که مشکلی نیست الان اکثر گوشی های جدید تا 32 گیگ رو ساپورت میکنن البته منظورم این بود که اینترنال مموری اگر نداشته

باشن

در ضمن با این پول شما میتونین نسخه 3 جی آیفون رو تهیه کنید که توصیه نمیشه ولی

در کل HD2 توصیه میشه .

AryanLand
30-01-2010, 01:38
چون ایشون روی بازی و برنامه خیلی تاکید کردن
و بهترین سیستم عامل برای برنامه و مخصوصا بازی مک هست
و حافظه ی بالای هم که داره

سلام.

در مورد برنامه که آیفون در برابر ویندوز حرفی برای گفتن نداره(برنامه های کاربردی).اینکه در مورد بازی آیفون بهتره درسته.حافظه هم که آیفون 3G دو مدل داره 8 و 16 گیگ که الان تقریبا" تمام ویندوز موبایلها تا 32 گیگ رو ساپورت میکنن.در بقیه موارد هم همینطوره که اگر بحثش پیش بیاد عرض میکنم خدمتتون.:11:

atabie
30-01-2010, 10:43
از همه ممنونم که مشاوره میدن .
لطف کنید بگید برای بازی و برنامه بهترین سیستم عامل چیه.

بعدش من دوربین خوب هم مد نظرمه . دوربین با کیفیت vga یعنی چی یعنی بهتره یا نه؟؟

آیفون توی این رنج قیمته یعنی من تا 700 تومن مد نظر دارم. بعدش برنامه هم براش هست؟؟

من توی مدلهای سونی اریکسون میگشتم که اکسر بچه ها omnia روپیشنهاد میدن ولی عیبی که داره توی جیب

جا نمیشه یا به سختی جا میشه .

درضمن omnia 2 بهتره یا omnia hd

زلف علی
30-01-2010, 11:38

آیفون توی این رنج قیمته یعنی من تا 700 تومن مد نظر دارم. بعدش برنامه هم براش هست؟؟

من توی مدلهای سونی اریکسون میگشتم که اکسر بچه ها omnia روپیشنهاد میدن ولی عیبی که داره توی جیب

برای بازی بهترین سیستم عامل مک آیفونه
ولی شما با 700 تومن میتونی ایفون 3g بخری که دوربینش تعطیله و کلاً بهتره 3gs بخری که گرونتره و بازم دوربینش مالی نیست

ویندوز موبایلم بازی و برنامه زیاد داره

hd2 خوبه فقط دوربینش متوسطه و تو جیب جا نمیشه

امنیا اچدی سیمبینه و بازی زیاد تداره

میمونه امنیا 2
که هم ویندوز موبایله و بازی براش زیاده ... هم دوربینش خیلی خوبه ... 16 گیگ مموری داره و تا 32 تا ساپورت میکنه ... سایزشم بزرگ نیست ... از آیفون یه ذره بزرگتره

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

AryanLand
31-01-2010, 00:05

سلام.

برای بازی آیفون که البته دوربین خوبی نداره بلوتوثش فقط هندز فری ساپورت میکنه.جاوا ساپورت نمیکنه.فیلمبرداری نمیکنه.دوربین دوم نداره.فایلهایی مثل آفیس رو ساپورت نمیکنه.در کل برنامه های کاربردی آنچنانی رو نداره.
در مورد برنامه های کاربردی ویندوز موبایل (HD2,Omnia 2 )برتری قابل توجهی دارن ضمن اینکه تمام نقایصی که تو آیفون ذکر شد اینجا حل شده هست.
اما در مورد اینکه شما دنبال سونی اریکسون هستید و امنیا پیشنهاد شده,امنیا اصلا" سونی اریکسون نیست و سامسونگه.امنیا اچ دی سیستم عاملش سیمبیانه که خوب برای برنامه و....به نظر شخصی من خوب نیست اما امنیا 2 ویندوزه که باز هم نظر شخصی من اینه که خوبه.
در مورد بزرگی سایز خوب به هر حال یا شما باید صفحه نمایش بزرگ رو بخوای که برای خیلی از کارها مثل خواندن متنها ,کتابها ,دیدن فیلم,بازی و......مناسبتره یا اینکه سایز کوچک رو انتخاب کنی و از مزایایی که عرض کردم چشم پوشی کنی.
اما در مورد دوربین با کیفیت vga سوال کردید باید عرض کنم که خیر این نوع دوربین از پایین ترین کیفیت عکسبرداری برخورداره(زیر 1 مگا پیکسل).
در کل شما باید ببینید که کدوم گوشی تو این رنج قیمتی جواب کارتون و سلایقتون رو بهتر میده و با توجه به این مسئله خرید کنید .:11:

meshkiposh2200
31-01-2010, 01:12
دوستان چرا کسی N97 را پیشنهاد نکرده ؟

AryanLand
31-01-2010, 01:41
دوستان چرا کسی N97 را پیشنهاد نکرده ؟

سلام.

خوب شما پیشنهاد بده و نقاط برتریش رو نسبت به گوشیهایی که دوستان پیشنهاد دادن رو بفرمایید تا دوستمون مقایسه کنن و در صورت صلاحدید انتخاب کنن.:11:

atabie
31-01-2010, 19:25
بازم ممنونم از بچه ها.

آقا توی سونی اریکسون x10 و x2 چطوره؟

AryanLand
31-01-2010, 22:54
بازم ممنونم از بچه ها.

آقا توی سونی اریکسون x10 و x2 چطوره؟

سلام.

سونی اریکسون X2 ویندوز موبایله اما X10 آندروئیده .آندروئید به نظر من(البته کاملا" شخصیه) در آینده پیشرفت قابل توجهی خواهد داشت ولی خوب زمان میبره.الان زیاد واسش برنامه نیست.اما در مورد X2 من چون خودم باهاش کار نکردم نظری ندارم.(یعنی نمیتونم نظری بدم چون فبیشتر از راهنمایی احتمالا" گمراهتون میکنم.):31::11:

merikh_merikh
01-02-2010, 00:12
به نظره من اول اچ دی2 و بعد ایکس2 (چون دوربین خوبی داره)

sasan816
05-02-2010, 11:51
n900
گوشی کشویی از جانب با صفحه کلید کامل، ۳۲ گیگابایت حافظه داخلی، سیستم عامل Maemo نسخه ۵، صفحه نمایش ۳٫۵ اینچی لمسی با وضوح بسیار بالا و تفکیک ۱۶ میلیون رنگ، مسیر‌یاب جی‌پی‌اس، دوربین ۵ مگاپیکسل، لنز Carl Zeiss، فلاش، فوکوس اتوماتیک، فیلمبرداری با وضوح WVGA، ثبت موقعیت جغرافیایی به همراه تصویر، حسگر شتاب‌سنج جهت دوران خودکار صفحه، حسگر مجاورت‌سنج، پایه نگهدارنده، فرستنده رادیویی، شبکه بیسیم، خروجی تلویزیون، خروجی صدای استاندارد، بلندگوهای استریو، نمایش پرونده‌های پی‌دی‌اف، رادیوی اف‌ام استریو، بلوتوث استریو

tamhanks
05-02-2010, 14:11
به نظر من هم ایکس2 :11: