PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : راهنمایی برای نصب ویندوز اورجینال روی هارد جدید

mahsai
29-01-2010, 18:18
دوستان عزیز من یک لپتاپ دارم با هارد 40 و ویندوز اورجینال
میخوام یه هارد با حجم بالاتر براش بخرم و دوباره همون ویندوز اورجینال رو استفاده کنم.
اطلاعات کمی در این مورد دارم ولی میدونم که یه درایو مخفی تو هارد اصلی هستش که ویندوز اورجینال از اون درایو ریکاوری میشه وقتی که هارد رو عوض کنم لازم هست که بتونیم اون درایو مخفی رو منتقل کنم به هارد جدید
کار با نورتون گاست رو میتونم ولی نمیدونم ایا امکانش هست که با نورتون گاست این کار رو کرد یا نه
ایا راه اسونتری هم هست؟
از دوستانی که اطلاع دارن ممنون میشم راهنمایی کنند.

mahsai
29-01-2010, 21:15
هیچکدوم از دوستان نمیتونن راهنمایی کنن؟

saman3230
30-01-2010, 00:05
شما لپ تاپتون چیه ؟

rsh
30-01-2010, 00:14
من خودم هر یک ماه یکبار با استفاده از برنامه اکرونیس از ویندوزم پشتیبان میگیرم و اگه مشکلی پیش بیاد راحت برمیگردونم فکر کنم این ساده ترین راه باشه
برنامه اکرونیس رو نصب کن بعد به کمک برنامه ای که نصب کردی یک سی دی بوت بساز راحته خود برنامه میگه چه کار کنی
بعد سیستمتو با سی دی اکرونیس بوت کن و به کمک اون یک بک اپ روی هر جا که خواستی بگیر بعدش هر وقت ویندوزت خراب شد یا هر اتفاقی براش پیش امد سی دی بوت اکرونیس رو بزار تا سیستم بوت بشه به کمک اون میتونی ویندوزتو به همان حالتی که ازش بک اپ گرفتی با همه برنامه های که روش نصب بود برگردونی کارش عالی هست کار خاصی و پیچیده ای هم نداره
من از نورتون گوست استفاده نکردم ولی اکرونیس خیلی ساده و قدرتمنده

H@mid-Vista
30-01-2010, 10:42
به نظر من با این اوصافی كه می گین كار درایو ریكاوری ساخته شده رفته
برو از نو بساز:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

r_22009
30-01-2010, 14:32
با Acronis true image یه بک آپ از ویندوز و تموم نرم افزارات بگیر و رو اون هارد نصب کن