PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست راهنمایی برای از بین رفتن جای جوش

NaKhoda BiBaK
29-01-2010, 12:46
سلام دوستان !!!
من به مدت زیادی جوش داشتم ( جوش جوانی بود ) . دکتر رفتم و دارو داد و خدا رو شکر الان دیگه جوش نمیزنم ! ( هنوز هم دارم داروها رو مصرف میکنم )

اما چند تا جای جوش روی گونه های مونده هنوز ! خواستم بپرسم باید برای از بین بردن اون ها چکار کنم ؟ چون الان به مدت 4-5 ماه هست که نرفتن !

لطفا راهنمایی کنید

morsadr
29-01-2010, 15:55
بعضی از کرم های ترمیم کننده و باز سازی کننده پوست می توانند مفید باشند . در موارد شدید و مزمن لیزر بسیار مفید می باشد.

NaKhoda BiBaK
29-01-2010, 19:02
نه شدید نیست !!!
کمه !
میشه اسم کرم رو بگی لطفا

morsadr
30-01-2010, 15:36
کرم هایی مثل Elaise و یا Cicamosa شاید مفید باشند.
البته اینها بیشتر کرم های تجاری هستند تا دارویی . امیدوارم بر خلاف مقررات سایت نباشد.

NaKhoda BiBaK
30-01-2010, 19:14
مرسی دوست عزیز !
اگر این کرم رو بزنم مقطعی بر طرف میکنه ( یعنی واسه چند ساعت یا چند روز ) یا اینکه به طور مداوم استفاده کنم حتما از بین میره جای جوش ؟؟؟

BehzadKiNG
30-01-2010, 19:16
می تونی از صابون های مختلف مثل صابون خرچنگ هم استفاده بکنی !
من که استفاده کردم ، خوب بود !

morsadr
31-01-2010, 10:02
مرسی دوست عزیز !
اگر این کرم رو بزنم مقطعی بر طرف میکنه ( یعنی واسه چند ساعت یا چند روز ) یا اینکه به طور مداوم استفاده کنم حتما از بین میره جای جوش ؟؟؟

این داروها ترمیم پوست را بهبود و تسریع می بخشند و در زمانی که پوست در حال باز سازی ضایعه ایجاد شده می باشد می تواند مفید باشد و اگر اثر کند اثر آن دائمی خواهد بود . لازم به ذکر است در مورد اسکارهای قدیمی جوش یعنی ضایعات قدیمی که در اثر جوش ایجاد شده اند شاید تاثیر زیادی نداشته باشند.

alilosting
31-01-2010, 13:14
بايد در برنامت بگنجوني كه در هفته 2 بار از اسكراب استفاده كني. اسكراپ يك كرم ويتامبنه هست كه در اون دونه هايي مثل شن وجود داره.. اين دونه ها عمل لايه برداري رو انجام ميدن. هفته اي 2 بار و هر بار يك ربع ماساژ بده. اگر بيشتر استفاده كني پوستت نازك ميشه و دچار سوزش در پوست ميشي.
به داروخانه بگو اسكرابي بده كه ويتامينه هم باشه. يعني در حين ماساژ پوست ، ويتامين هم برسونه به پوستت و شاداب تر بشه

Arpanet
04-02-2010, 19:46
راه درست براي اسكار( جاي جوش) مراجعه به متخصص پوست ومو است كه با لايه برداري كه ممكنه سطحي تا عميق باشه اينكارو انجام ميده چون بعضي مواد ممكنه جاي اونرو عميقتر وبدتر كنن - بعضي هم جنبه تجارتي و خالي كردن جيب مردم رو دارن

dsa dsa
05-02-2010, 00:57
همیشه می گم و بازم می گم :

صابون KIA Beasuty Goldstar - نابودگر جوش و لک و تمیز کردن پوست از عرق و چربی که همراهش یک کرم هم می باشد ..