PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشاوره برای خرید آیفون کره ای

__Genius__
29-01-2010, 01:48
سلام دوستان ، خسته نباشید .
توی بازار گوشی اپل کره ای دیدم ، کمی هم باهاش کار کردم ، بد نبود .
فروشنده میگفت کره ای هست و فروشش خوب بوده .
ممنون میشم راهنمائی بکنید که گوشی کره ای iPhone چه امکاناتی داره ، آیا نرم افزار برای نصب کردن داره یا خیر .
ایا جلوه های ویژه آیفون رو داره یا خیر .
ممنون میشم توضیح بدین .
و اگر هم این گوشی رو پیشنهاد نمیکنید چه گوشی رو بجای این بخرم ؟
متشکرم .

total_overdose
29-01-2010, 03:55
سلام
دوست عزیز هرگز دنبالش نرو.
اول خیالتو راحت کنم چیزی بنام کره ای وجود نداره بلکه همشون چینی و کپی برداری شده از اصلی هستن و کیفیت پایینی هم دارن.
انتظاراتون با بودجتون رو بگید تا بهتون گوشی پیشنهاد بدن.

far2009
29-01-2010, 09:13
سلام
دوست عزیز هرگز دنبالش نرو.
اول خیالتو راحت کنم چیزی بنام کره ای وجود نداره بلکه همشون چینی و کپی برداری شده از اصلی هستن و کیفیت پایینی هم دارن.
انتظاراتون با بودجتون رو بگید تا بهتون گوشی پیشنهاد بدن.
بس کنید این حرف های بی اساس را . ایشون سوال کردند آیفون چه امکاناتی دارد و آیا نرم افزار میشه نصب کرد یا نه .
در ضمن مطمئنا این آقا هزاران بار این حرف ها را شنیده اند همانطور که من هم شنیدم ولی خریدم و الان از انتخابم بینهایت راضی هستم.

سلام دوستان ، خسته نباشید .
توی بازار گوشی اپل کره ای دیدم ، کمی هم باهاش کار کردم ، بد نبود .
فروشنده میگفت کره ای هست و فروشش خوب بوده .
ممنون میشم راهنمائی بکنید که گوشی کره ای iPhone چه امکاناتی داره ، آیا نرم افزار برای نصب کردن داره یا خیر .
ممنون میشم توضیح بدین .
و اگر هم این گوشی رو پیشنهاد نمیکنید چه گوشی رو بجای این بخرم ؟
متشکرم .
جلوه های آیفون مثل جابه جا شدن توی منو ها را دارد ولی مولتی تاچ نیست.

شنیدم آیفون چینی جاوا را ساپورت می کند ولی مطمئن نیستم. باید تحقیق کنی

امکانات هم با یک search توی اینترنت

total_overdose
29-01-2010, 11:16
بس کنید این حرف های بی اساس را . ایشون سوال کردند آیفون چه امکاناتی دارد و آیا نرم افزار میشه نصب کرد یا نه .
در ضمن مطمئنا این آقا هزاران بار این حرف ها را شنیده اند همانطور که من هم شنیدم ولی خریدم و الان از انتخابم بینهایت راضی هستم.

جلوه های آیفون مثل جابه جا شدن توی منو ها را دارد ولی مولتی تاچ نیست.

شنیدم آیفون چینی جاوا را ساپورت می کند ولی مطمئن نیستم. باید تحقیق کنی

امکانات هم با یک search توی اینترنت
دوست عزیز لطف کن احترام خودتو نگه دار.
ایشون سوال کردن آیفون کره ای چجوریه چیزی روش نصب میشه و آیا جلوه های آیفون رو داره منم گفتن نه و بسیار مضخرفه نصبت به آیفون.
بزار دوستانه بهت بگم عزیز من خودم مغازه دارم و تعمیرکار شما لازم نیست چیزی بگی که چی خوبه چی بده اینو گفتم که بفهمی 4 تا پیرن تو این مورد بیشتر از شما پاره کردم.
لطف کن بیش از این خودتون رو تو این انجمن اینطوری نشون نده(دوستانه بهت گفتم).

far2009
29-01-2010, 11:24
دوست عزیز لطف کن احترام خودتو نگه دار.
ایشون سوال کردن آیفون کره ای چجوریه چیزی روش نصب میشه و آیا جلوه های آیفون رو داره منم گفتن نه و بسیار مضخرفه نصبت به آیفون.
بزار دوستانه بهت بگم عزیز من خودم مغازه دارم و تعمیرکار شما لازم نیست چیزی بگی که چی خوبه چی بده اینو گفتم که بفهمی 4 تا پیرن تو این مورد بیشتر از شما پاره کردم.
لطف کن بیش از این خودتون رو تو این انجمن اینطوری نشون نده(دوستانه بهت گفتم).

ببین گلم ، یک بار دیگه پست اول را بخوان کسی نپرسید آیفون چجوریه !

من یک گوشی چینی دارم که از هر گوشی دیگه ای خیلی بهتر و با کیفیت تر هست. به حدی به این گوشی ایمان دارم که تصویرش را در کنار آیفون آمریکایی گذاشتم تا به همه اثبات کنم چقدر با کیفیت هست.

قضیه : گوشی های چینی بی کیفیت اند - مثال تقض : گوشی چینی من کنار آیفون آمریکائی

این گوشی من به قدری جذاب بود که فامیل ما هم تصمیم گرفت از همین گوشی ها بخرد.

پس نمی توانم بپذیرم که گوشی های چینی بدرد نخور هستند.

در ضمن تنها من نیستم که گوشی چینی به این خوبی دارم .

__Genius__
29-01-2010, 11:34
درود بر دوستان .
متشکرم از راهنمائی هر دو عزیز و اما ،

total_overdose @
دوست عزیز من انتظار زیادی از این گوشی ندارم و مطمئناً هم بیشتر از اس ام اس ، خط دهی مناسب و آهنگ گوش کردن چیز خاص دیگه ای ازش نمیخوام ، اما سوالم این هست که در همین زمینه های کوچیک هم مشکل داره؟ یعنی اصلاً قابل اطمینان نیست ؟ مسلماً عقلانی نیست از یک گوشی 120 تومانی در سطح آیفون انتظار داشته باشیم ولی اگر واقعاً ببینم گوشی پایداری نیست هر چند که زیبا هست مطمئناً از خریدش صرف نظر میکنم .

far2009 @
و اما دوست عزیز شما ، متشکرم از توجهتون ، چند تاپیک هم خوندم در مورد این موارد گوشی ها و ظاهراً شما بسیار راضی بودین ازشون ، ولی خوب مطمئناً هر چند هم که خوب باشن به اندازه گوشی های آمریکائی دوام و استحکام ندارن ... ، ضمناً عکستون یکمی کوچیک هست اگه لطف کنید سایز بزرگترشو بذارید یک دنیا ممنون میشم .

و اما Overdose عزیز ، من هزینه زیادی قصد ندارم برای موبایل بکنم ، فکر میکنم در حد 150 تومان بتونم و البته یک گوشی زیبا میخوام داشته باشم ، اگه پیشنهادی دارید ممنون میشم .

total_overdose
29-01-2010, 11:34
ببین گلم ، یک بار دیگه پست اول را بخوان کسی نپرسید آیفون چجوریه !

من یک گوشی چینی دارم که از هر گوشی دیگه ای خیلی بهتر و با کیفیت تر هست. به حدی به این گوشی ایمان دارم که تصویرش را در کنار آیفون آمریکایی گذاشتم تا به همه اثبات کنم چقدر با کیفیت هست.

قضیه : گوشی های چینی بی کیفیت اند - مثال تقض : گوشی چینی من کنار آیفون آمریکائی

این گوشی من به قدری جذاب بود که فامیل ما هم تصمیم گرفت از همین گوشی ها بخرد.

پس نمی توانم بپذیرم که گوشی های چینی بدرد نخور هستند.

در ضمن تنها من نیستم که گوشی چینی به این خوبی دارم .

وقتی کسی میاد میگه : میشم راهنمائی بکنید که گوشی کره ای iPhone چه امکاناتی داره ، آیا نرم افزار برای نصب کردن داره یا خیر .
ممنون میشم توضیح بدین .
ببخشید این 4تا کلمه که براتون بزرگ کردم برای شما چه معنی میده؟
کسی که میاد اینجا پست میده انتظار مشاوره کامل داره.
شما 1 گوشی چینی دارین؟ من 20تا پشت ویترینم دارم.:46:
ماله شما یدونه خوب در اومده؟ من تا حالا بیش از 100 تاش خراب شده دیدم.

far2009
29-01-2010, 11:43
درود بر دوستان .

far2009 @
و اما دوست عزیز شما ، متشکرم از توجهتون ، چند تاپیک هم خوندم در مورد این موارد گوشی ها و ظاهراً شما بسیار راضی بودین ازشون ، ولی خوب مطمئناً هر چند هم که خوب باشن به اندازه گوشی های آمریکائی دوام و استحکام ندارن ... ، ضمناً عکستون یکمی کوچیک هست اگه لطف کنید سایز بزرگترشو بذارید یک دنیا ممنون میشم .
.

چرا دوام ندارد از دستم روی زمین افتاده و هیچی نشده در ضمن اگر به صفحه دقت کنی کمی عقب تر از قاب گوشی هست در حالی که آیفون کاملا هم سطح قاب هست.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

__Genius__
29-01-2010, 11:44
درود مجدد Total_Overdose عزیز فکر کنم پست قبلی من رو ندیدید ...
یک سوال : ظاهراً جدیدترین گوشی iPhone مدل 3GS هست ، ممکن هست قیمتشو بهم بگید ؟

total_overdose
29-01-2010, 11:45
درود بر دوستان .

total_overdose @
دوست عزیز من انتظار زیادی از این گوشی ندارم و مطمئناً هم بیشتر از اس ام اس ، خط دهی مناسب و آهنگ گوش کردن چیز خاص دیگه ای ازش نمیخوام ، اما سوالم این هست که در همین زمینه های کوچیک هم مشکل داره؟ یعنی اصلاً قابل اطمینان نیست ؟ مسلماً عقلانی نیست از یک گوشی 120 تومانی در سطح آیفون انتظار داشته باشیم ولی اگر واقعاً ببینم گوشی پایداری نیست هر چند که زیبا هست مطمئناً از خریدش صرف نظر میکنم .

far2009 @

و اما Overdose عزیز ، من هزینه زیادی قصد ندارم برای موبایل بکنم ، فکر میکنم در حد 150 تومان بتونم و البته یک گوشی زیبا میخوام داشته باشم ، اگه پیشنهادی دارید ممنون میشم .
سلام
با 150 تومن موارد زیادی هست.
چون میبینم اول رفتین سراغ تاچ به شما استار از سامسونگ رو پیشنهاد میدم.
قیمت 150 تومن.باتری عالی.
صفحه بزرگ وبسیار با کیفیت و همچنین با تاچ عالی (حساسیت بسیار خوب نه مثل چینی ها).
صدایه مناسب و خوب چه در هندزفری چه در اسپیکر.
خدمات پشتیبانی خوب .اگه خدایی نکرده مشکلی پیش بیاد براش مطمعن باشید تعمیراتش راحت تره.

far2009
29-01-2010, 11:57
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

__Genius__
29-01-2010, 12:05
سلام
با 150 تومن موارد زیادی هست.
چون میبینم اول رفتین سراغ تاچ به شما استار از سامسونگ رو پیشنهاد میدم.
قیمت 150 تومن.باتری عالی.
صفحه بزرگ وبسیار با کیفیت و همچنین با تاچ عالی (حساسیت بسیار خوب نه مثل چینی ها).
صدایه مناسب و خوب چه در هندزفری چه در اسپیکر.
خدمات پشتیبانی خوب .اگه خدایی نکرده مشکلی پیش بیاد براش مطمعن باشید تعمیراتش راحت تره.

درود مجدد ، بسیار متشکرم از اطلاعاتتون .
آیا خود گوشی Apple با امکانات و کیفیتی که داره ارزش هزینه کردن به اندازه 800 الی 900 تومان رو داره؟
میخوام ببینم اگه واقعاً ارزش خرید داشته باشه کمی دیگه صبر کنم و نهایتاً iPhone بخرم .

__Genius__
29-01-2010, 12:16
یک سوال دیگه ، این گوشی star که فرمودید ممکنه یکمی بیشتر از امکاناتش بگین total_overdose عزیز؟

free_touch
29-01-2010, 12:17
دوست عزیز گوشی های چینی ظاهر خوبی دارن اما باطنشون خرابه.
در ظاهر امکانات خوبی دارن(با وجود قیمت مناسب) ما بعد خرید (نهایت 1 ماه بعد) پشیمون میشی و پیش خودت میگی کاش من که اینقدر هزینه کردم ، مقداری روش می زاشتم و یه گوشی از یه برند معتبر می گرفتم.
شما اگه واقعا ایفون دوست دارید ، هرگز به کپیش دل خوش نکنید.
اگه می تونید بودجتونو زیاد کنید و ایفون 3جی اورجینال که الان 590 تومنه بخرید.
اگه مقدور نیست می تونید با هزینه 150 تومن روی گوشی های بسیار خوبی چون lg kp500 یا samsung s5233 فکر کنید که قیمت هر کدوم 140 -150 تومنه.( 3 اینچ لمسی) + 100 % قابلیت نصب برنامه جاوا (بر خلاف چینی ها که جاوا روشون نصب نمیشه ).

در کل ایفون شهرتشو به خاطر سیستم عامل مک + کیفیت عالی صفحه + مالتی تاچ بودن کسب کرده. و گوشی کپیش هیچ کدوم اینا رو نداره.
پ.ن : گوشی چینی یه حسنی که داره داشتن تی وی هستش و برای اونایی که احتیاج دارن واقعا خوبه. اما اگه احتیاج به تی وی ندارید توصیه نمیشن.

__Genius__
29-01-2010, 12:22
free_touch @
سپاسگذارم ، مطمئناً iPhone برای من گوشی با ارزشی هست و انتخاب اولم هست ، در حال حاضرم مشکل پولی دارم اما تا بعد از عید مطمئناً مشکلم رفع میشه .
مدل 3GS ظاهراً جدیدتر هست درسته ؟
ممنون میشم قیمتش رو بهم بگید ، چون واقعاً کیفیت خوبی دارن ، یکی از دوستانم iPhone اصلی داشت ، اصلاً کار کردن باهاش لذت بخش بود .
آیا مدل جدیدتری از 3GS اخیراً ممکنه از Iphone وارد بازار بشه که برای خرید اون صبر کرد ؟

متشکرم .

free_touch
29-01-2010, 12:29
iphone 3g 8gig = قیمتش 590 -610 متغیره.
iphone 3g 16 gig = قیمتش حدود 700-710 تومنه.

iphone 3gs 16 gig = قیمتش حدود 850-860
iphone 3gs 32 gig = قیمتش 950-960 .

Mahdi_Co_1368
29-01-2010, 12:32
البته که ارزشش رو داره مطمئن باش اگه یه خرده هم اهل ور رفتن با گوشی باشی به
شدت بهترین بودن این گوشی پی میبری . فقط دوربینش 3.2ه . کیفیتش
یه خرده از n73 کمتره ولی خب کار با دوربین لمسی یه حال دیگه ای داره.
اگر هم می خوای 150 تومن خرج کنی علاوه بر star که خیلی عالیه. g900
و c510 و اگه یه کم بالاتر بیاین 5530 هم هست که از همشون بهتره.
اگه میشه یه کم بیشتر انتظاراتتون رو از گوشی بگین تا بهترین گزینه رو
انتخاب انتخاب کنید

__Genius__
29-01-2010, 12:44
free_touch @
بسیار ممنونم دوست عزیز .

Mahdi_Co_1368 @
ممنونم دوست عزیز بابت نظرتون .
من حقیقت خیلی اهل کامپیوتر و برنامه نویسی و کلاً ور رفتن با کامپیوتر و موبایل هستم ، موبایل خوبی تا حالا دست خودم نبوده ، منتها فامیل ، دوست و کس دیگه ای گوشی میخریدن دست من می افتاد زیر و بم گوشی رو 1 ساعته در می آوردم .
اول از همه زیبائی و جلوه های ویژه برام مهمه که مطمئناً اپل از این نظر در سطح بسیار بالائی هست (منظورم همون iPhone هست) ، موارد بعدی هم خط دهی مناسب و کیبورد خوب برای اس ام اس زدن ( چون زیاد اس ام اس میدم ).
مورد مهم بعدی هم تنوع نرم افزار هست ، یعنی نرم افزارهایی که روش نصب میشه تنوع داشته باشه و بتونم همه مدلی نرم افزار روش نصب کنم .
مورد آخر هم استحکام گوشی هست ، هر چند میدونم اگه iPhone یک بار بخوره زمین دیگه iPhone نمیشه ولی خوب فاکتور مهمی هست برام ،

پیوست » کسی iPhone قسطی 3GS مدل 32 گیگابایتی سراغ داره؟

Mahdi_Co_1368
29-01-2010, 13:35
نه دیگه اون قدر ها هم ظریف نیستش. پلاستیک جلویی گوشی همش ضد خشه
طرف از جلو انداخته بودش روی اسفالت باز هم خش برنداشت مطمئن باش هیچ
گوشی ای به اندازه ی این بازی و برنامه های خفن نداره. البته خب یه بدی هایی
هم داره مثل دوربین و اینکه احتمالا هنوز هم بلوتوثش فقط واسه هدسته و اینکه
wmv و avi و... رو نمیتونه پخش کنه

__Genius__
29-01-2010, 15:32
عذر میخوام یک سوال ،
این عکس رو مشاهده کنید :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
این همون samsung ی هست که دوستمون total_overdose گفتن ؟
قیمتش همون حدودای 150 تومانه ؟

ممنون .

زلف علی
29-01-2010, 15:41
عذر میخوام یک سوال ،
این عکس رو مشاهده کنید :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
این همون samsung ی هست که دوستمون total_overdose گفتن ؟
قیمتش همون حدودای 150 تومانه ؟

ممنون .

این استار یا s5230 هست
گوشیه خوبیه نسبت به قیمتش

__Genius__
29-01-2010, 15:48
زلف علی @ :
دوست من همین مدل 150 تومان هست !؟ اطمینان دارید ؟ اگه قیمتش همین باشه بسیار ارزش خریدن داره ، چون پایداری بالائی داره ظاهراً با توجه به تحقیقاتی که کردم .

زلف علی
29-01-2010, 17:56
به همین گوشی 150 تومنه
استحکامشم مطمعناً از چینیا بالاتره