PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : خرید Xperia X1 هنوز هم ارزش داره؟

xak
27-01-2010, 22:45
سلام و خسته نباشید خدمت همه ی دوستان عزیز
من م یخوام گوشیمو عوض کنم الان هم نوکیا دارم ان78 می خواستم یه گوشی لمسی بگیرم
به فکرم رسید که پاکت پی سی بگیرم آیا انتخاب درستی حد اقل برای کسی که هیچی از این سیستم نمی دونه
من x1 رو انتخاب کردم ولی از خیلی ها پرسیدم می گن دیگه نمی ارزه و دیگه قدیمی شده ال سی دیش هم شنیدم مبگن فشار بیاد بش فلت گوشی آسیب می بینه و از این جور حرف ها حالا می خواستم نظر شما رو بدونم واسه استفاده ی معمولی صحبت کردن موزیک دوربین و بعضی اوقات هم بازی و برنامه آیا گذینه ی مناسبیه x1 یا سیمبین سری شصت ویرایش 5 بهتره 5800
حالا نظرتون چی؟

زلف علی
27-01-2010, 23:42
x1 گوشیه خوبیه ولی به جاش دایموند 2 میتونی بگیری

البته واسه نیاز های شما سیمبین بهتره ولی خب چون تو این رنج گوشی لمسیه سیمبین خوب نیست دایموند 2 پیشنهاد میشه
یا اگه میتونی تا 490 تومن هزینه کنی امنیا اچ دی هست که سیمبینه و همه چیزایی که میخایو داره

xak
28-01-2010, 08:52
لطفا گذینه ی دیگری وارد بحث نکنید
بین همین اکسپریا و 5800 به نظرتون کدوم برا من بهتره
دیاموند 2 همه ی دارندگانشدر سایت های مختلف دیده شده که گفتم مشکل باتری داره
و متاسفانه اینم شنیدم که بدنه ی ایکس 1 ترک می خوده
بعد از ترک خورد چطور می شه لق می زنه یا...
ممنون

cenariu0s
28-01-2010, 12:17
یکی از دوستام قبلا x1 داشت البته 2 سال پیش. به نظر من که خیلی قدیمی شده. ضمنا گوشی های لمسی جدیدی اومدن که صفحه شون خیلی بهتر از x1 هست. اگه پول داری پیشنهاد میکنم واسه پاکت پی سی htc بگیری. البته متعصفانه htc دوربینای خوبی نداره.

golmohammadi
28-01-2010, 20:06
سلام و خسته نباشید خدمت همه ی دوستان عزیز
من م یخوام گوشیمو عوض کنم الان هم نوکیا دارم ان78 می خواستم یه گوشی لمسی بگیرم
به فکرم رسید که پاکت پی سی بگیرم آیا انتخاب درستی حد اقل برای کسی که هیچی از این سیستم نمی دونه
من x1 رو انتخاب کردم ولی از خیلی ها پرسیدم می گن دیگه نمی ارزه و دیگه قدیمی شده ال سی دیش هم شنیدم مبگن فشار بیاد بش فلت گوشی آسیب می بینه و از این جور حرف ها حالا می خواستم نظر شما رو بدونم واسه استفاده ی معمولی صحبت کردن موزیک دوربین و بعضی اوقات هم بازی و برنامه آیا گذینه ی مناسبیه x1 یا سیمبین سری شصت ویرایش 5 بهتره 5800
حالا نظرتون چی؟
ببین کسانی میگند ارززشو نداره که اکس وان را یا داشتند
و یا الان گوشی قویتر از این دارند
گوشی تا زمانی که کسی دستش نگرفته و استفاده نکرده براش تازگی داره
اتفاقا الان تا بگی افت قیمت کرده
و رامهای خوبی هم وجود داره براش(منظور از رام ویندوز میشه)
به نظر من ارزش خرید داره

5800 هم بحثش جداست
ولی مطمئنا به اکس وان نمیرسه

اگه راجع به 5800 خواستی بیشتر بگم
ولی اگه حرفمو قبول داری نگم

x1 مزایای زیادی داره
مثل کیفیت خوب ال سی دی
تاچ خوب
باطری خیلی خوب
کیبورد کامل و کارا
جوی پد اپتیکال
کلیدهای 4 جهته
کیفیت صدای هندز فری عالی (سوکت 3.5 هم داره)
کیفیت ایرفون عالی ...
ویندوز موبایل
پشتیبانی xda سایت و ...

اما ایراداتش
نداشتن شتابسنج و خروجی تی وی
ترک برداشتن گوشی که این روزها خبری ندارم که بازم هست یا درست شده
من به غیر از اینها ایراد خاص دیگه ای ندیدم

یکی از دوستام قبلا x1 داشت البته 2 سال پیش. به نظر من که خیلی قدیمی شده. ضمنا گوشی های لمسی جدیدی اومدن که صفحه شون خیلی بهتر از x1 هست. اگه پول داری پیشنهاد میکنم واسه پاکت پی سی htc بگیری. البته متعصفانه htc دوربینای خوبی نداره.

این گوشی فکر نکنم کلا 2 سال باشه که اومده باشه ...:41::41:

xak
28-01-2010, 23:11
یکم درمورد اسپیکر گوشی توضیح بدید خیلی جا ها نوشتن خیلی صدا ضعیفه و در مکان های شلوغ اصلا قابل شنیدن نیست
وقتی بدنش میشکنه چه مشکلی براش پیش می اد؟ لق هم می شه یا از هم بخواد جدا بشه؟
یه توضیح هم در مورد سایز گوشی بدید زیاد زخیم نیست نسبت به گوشی های امروزی وقتی میزاری تو جیب شلور تنگ مشکلی پیش نمی اد؟

AryanLand
28-01-2010, 23:48

سلام.

این گوشی اکتبر 2008 یعنی یکسال و 4 ماه پیش اومده یکی دو ماه هم طول کشید بیاد ایران .ضمن اینکه از زمان خبر ساختش هم که فوریه 2008 بوده هنوز 2 سال نگذشته.:46::11:

golmohammadi
29-01-2010, 01:40
یکم درمورد اسپیکر گوشی توضیح بدید خیلی جا ها نوشتن خیلی صدا ضعیفه و در مکان های شلوغ اصلا قابل شنیدن نیست
وقتی بدنش میشکنه چه مشکلی براش پیش می اد؟ لق هم می شه یا از هم بخواد جدا بشه؟
یه توضیح هم در مورد سایز گوشی بدید زیاد زخیم نیست نسبت به گوشی های امروزی وقتی میزاری تو جیب شلور تنگ مشکلی پیش نمی اد؟

اره صدای اسپیکرش ضعیفه
با یک برنامه قویتر میشه
اما مقداری خش داره و نمیتونه کامل راضی کنه
اکثر پاکت پی سیها همینطور هستند
وقتی ترک برمیداره اگه یکی باشه هیچی نمیشه
میتونی چسب بزنی کارتو را میندازه
سایز گوشی حقیقتش کمی کلفت هست
طول و عرض خوبه وزنش هم سنگینه
ولی این سنگینی از نظر من مشکلی نداشت
حتی الان گوشی کوچیکتر از x1 دارم که هموزنشه
ولی مشکلی ندارم (ان86)
در مورد گذاشتن گوشی تو جیب
من یادم نمیاد چنین کاری کرده باشم
بقیه دوستان باید جواب بدند.

merikh_merikh
29-01-2010, 10:13
به نظره من ایکس1 هنوزم هم کی از گوشی های خوب میباشد و ارزش خرید داره چون تمام چیز های مربوط به یک گوشیه خوب را دارا میباشد ایراد خاصی هم نداره.
البته اگه کیبرد به کارت نمیاد دیاموند2 هم گزینه ی خوبیه

xak
29-01-2010, 10:22
یهنی شما گوشی رو تو جیب نمیزاشتی؟ میتونم به پرسم عالتش چی بوده به ختتر خراب نشدن یا چیز دیگه ای
اگه بزاری تو جیب شلورا با کوچکترین فشار مشکل برا ال سی دیش پیش می اد؟
ویبره گوشی در چه وضعی قرار داره قدرتش؟