PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : n86 ya w995 ya aino ya i8910 omina hd????

tamhanks
27-01-2010, 19:25
دوستان عزیز سلام

موضوع تاپیک:بر سر چهار راهی:11:

بودجه من=350 تا 600 هزار تومان

دوستان من مدتی که بین انتخاب این چهار گوشی به مشکل خورده ام .هر کدام از این گوشیها هم یک عیب اساسی داره.

برای من چهار فاکتور خیلی مهمه:

1 صدای گوشی هم داخل اسپیکر و هم داخل هدست بلند باشه(برای پخش موزیک)

2 دوربین گوشی

3 جنس گوشی(به طور مثال اثر انگشت بر روی گوشی باقی نماند و همین طور گوشی مقاومی باشه به خصوص در برابر ضربه)

4 حافظه حداقل 8 گیگا بایت
1 ان 86 :11::معایب:باقی ماندن اثر انگشت بر بدنه گوشی/جنس نا مناسب گوشی/هنگ گردن گوشی به خصوص موقعی که حاقظه گوشی تا نصف ظرفیت گوشی پر شده باشد.

:11:محاسن:فیلمبرداری نسبتا خوب/دوربین مناسب//صدای اسپیکر بهتر نسبت به گوشی های سونی اریکسون

2 دابلیو 995::11:معایب:فیلمبرداری ضعیف/ دوربین نه چندان مناسب/صدای اسپیکر متوسط در مقایسه با گوشیهای نوکیا
:11:محاسن:کیفیت پخش موزیک مناسب/ جنس خوب بدنه گوشی/خوانایی خوب صفحه نمایش زیر نور آفتاب/ظاهر بسیار زیبای گوشی/وزن کم/هنگ کردن کم گوشی به علت نداشتن سیستم عامل

3 سونی اریکسون آینو::11:معایب:صدای اسپیکر متوسط/فیلمبرداری معمولی
:11:محاسن:دوربین مناسب/ظاهر زیبای گوشی/نداشتن سیستم عامل و کاهش هنگ کردن گوشی

4 سامسونگ آی 8910 امینا اچ دی::11:معایب:وزن زیاد/باقی ماندن اثر انگشت به خصوص در پشت گوشی/خوانایی نامناسب صفحه نمایش در نور مستفیم خورشید/آنتن دهی متوسط
:11:محاسن:دوربین و فیلمبرداری مناسب/حافظه زیاد گوشی (8 و 16)

از دوستان عزیز تقاضا میکنم بدون تعصب روی برند خاصی با ذکر دلیل منو راهنمایی کنند تا بهترین انتخاب را داشته باشم. اگه گوشی دیگه ایی تو این رنج قیمت به ذهنتون میرسه حتما راهنماییم کنید.

پچه ها بیبینم چه میکنید:10: این تاپیکو با نظراتتون امیدوارم بترکونید.:11:

amin n & i series
27-01-2010, 19:59
دوست من به نظر من فقط به i8910 و ان86 فکر کن
اون دو تای دیگه گوشی های خوبی هستن ولی به پای 8910 و 86 نمیرسن
به نظر من شما که 600 تومن دارید یه گزینه دیگه به نام ساتیو اضافه کنید
ساتیو با توجه به امکاناتی که شما میخواین گزینه خیلی خوبیه

mohamadreza666
27-01-2010, 20:23
بیبین توی انخاب i8910 شک نکن!!!
بهترین ال سی دی و بهترین کیفیت صدا و بهترین دوربین و فیلمبرداری(HD) رو داره !!!
صفحه نمایش تاچ خازنی و سرعت بالا به خاطر سی پی یو بسیار عالیش!!!
به نظر من i8910 بهترین گوشی توی این رنج قیمته...!!!
اینم کلوپش هر چی سوال داشتی بپرس بچه ها جواب میدن!!!

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
سبز باشی...!!!:10:

زلف علی
27-01-2010, 21:59
اصلاً جای بجثی نیست
دوتا سونی اریکسونا که پرتن :27:
ان86 بد نیست ولی صداش تو اسپیکر ضعیفه

ولی 8910 همه چیزایی که میخایو داره نسبت به قیمتشم عالیه و جای شکی باقی نمیزاره

ساتیو هم اسپیکرش خیلی ضعیفه ... 100 مگ حافظه داخلی بیشتر نداره ... تاچش بر خلاف 8910 مقاومتیه ... سوکت 3.5 میلیمتری نداره ... قیمتشم بالاتره

tamhanks
27-01-2010, 23:24
دوست من به نظر من فقط به i8910 و ان86 فکر کن
اون دو تای دیگه گوشی های خوبی هستن ولی به پای 8910 و 86 نمیرسن
به نظر من شما که 600 تومن دارید یه گزینه دیگه به نام ساتیو اضافه کنید
ساتیو با توجه به امکاناتی که شما میخواین گزینه خیلی خوبیه

در مورد ساتیو اون طور که من تحقیق کردم صداش چه از نظر بلندی و چه از نظر کیفیت مناسب نیست .قیمتش هم که 600 به بالا است .در مورد امینا اچ دی تا حدود زیادی نظر خودم هم مثبته ولی ا وزنش زیاده 2 اثر لک پشت گوشی 3 از همه مهمتر تو جیب جا نمیشه چون من یه عادت بدی دارم که موبایلو تو جیب شلوارم میذارم معادل گوشی با مشخصات امینا اچ دی که کوچکتر باشه چیزی هست توی بازار؟:11:

زلف علی
27-01-2010, 23:36
در مورد ساتیو اون طور که من تحقیق کردم صداش چه از نظر بلندی و چه از نظر کیفیت مناسب نیست .قیمتش هم که 600 به بالا است .در مورد امینا اچ دی تا حدود زیادی نظر خودم هم مثبته ولی ا وزنش زیاده 2 اثر لک پشت گوشی 3 از همه مهمتر تو جیب جا نمیشه چون من یه عادت بدی دارم که موبایلو تو جیب شلوارم میذارم معادل گوشی با مشخصات امینا اچ دی که کوچکتر باشه چیزی هست توی بازار؟:11:

شما از نزدیک دیدیش ؟
از نزدیک ببینیش خیلیم بزرگ نیست ... یکم طولش فقط زیاده ... عرضشو و قطرش کمه و تو جیب راحت جا میشه
موندن لک تو خیلی از گوشیا هست و خیلی مهم نیست
وزنشم نسبت به اندازش زیاد نیست

گوشی با امکانات مشابش نیست

total_overdose
27-01-2010, 23:36
سلام
وقتی بودجتون تا 600 هست دیگه جایه شک نداره i8910 عالیه در ضمن به انتظاراتون هم بیشتر میخوره.
راستی یه چیزه دیگه نمیدونم اینارو کسی بهت گفته یا از سایتی چیزی آوردی در کل معایبی که نوشتی خیلیش اشتباه هست و حقیقت نداره.
اگرم دوست نداشتی 8910 بگیری بعد از اون ان86 پیشنهاد میشه در مورد اون دوتا هم نظری ندارم.

tamhanks
27-01-2010, 23:41
بچه ها کدام یک از این گوشی ها وایرلس نداره؟:11:

زلف علی
27-01-2010, 23:55
بچه ها کدام یک از این گوشی ها وایرلس نداره؟:11:

همشون دارن

tamhanks
27-01-2010, 23:59
سلام
وقتی بودجتون تا 600 هست دیگه جایه شک نداره i8910 عالیه در ضمن به انتظاراتون هم بیشتر میخوره.
راستی یه چیزه دیگه نمیدونم اینارو کسی بهت گفته یا از سایتی چیزی آوردی در کل معایبی که نوشتی خیلیش اشتباه هست و حقیقت نداره.
اگرم دوست نداشتی 8910 بگیری بعد از اون ان86 پیشنهاد میشه در مورد اون دوتا هم نظری ندارم.

اکثر این معایبی را که نوشتم بچه هایی که خودشون این گوشی را داشته یا دارند گفته ان این معایب را داره بعضیهاشو هم خودم دیده ام مثل لک و اثر انگشت ماندن روی ان 86 رو 5 تا 6 گوشی امتحان کردم اثر انگشت ناجور رو بدنه گوشی باقی میمونه؟میشه مواردی که به نظرت حقیقت نداره را چند تاشو بگی؟به هر حال من دارم مشاوره میگیرم تا به یه نتیجه کلی برسم تا با نظر جمع تصمیم گیری کنم.ممنون میشم نظرتو بگی.:11:

tamhanks
28-01-2010, 00:07
شما از نزدیک دیدیش ؟
از نزدیک ببینیش خیلیم بزرگ نیست ... یکم طولش فقط زیاده ... عرضشو و قطرش کمه و تو جیب راحت جا میشه
موندن لک تو خیلی از گوشیا هست و خیلی مهم نیست
وزنشم نسبت به اندازش زیاد نیست

گوشی با امکانات مشابش نیست

تو خودت این گوشیو داشتی؟البته ان 86 هم نسبتا سنگینه ولی امینا اچ دی که من توی بازار دیدم از ان 86 هم سنگین تر بود؟اشتباه که نمیگم؟:11:

tamhanks
28-01-2010, 00:11
بقیه دوستان فروم هم بیان نظر بدن ببینیم چند نفر نظرشون روی سامسونگ امینا اچ دی هست؟بچه ها کسی راجع به این دو تا مدل سونی اریکسون نظر مثبتی نداره؟معایبش؟محاسنش؟:11:

tamhanks
28-01-2010, 00:20
بیبین توی انخاب i8910 شک نکن!!!
بهترین ال سی دی و بهترین کیفیت صدا و بهترین دوربین و فیلمبرداری(HD) رو داره !!!
صفحه نمایش تاچ خازنی و سرعت بالا به خاطر سی پی یو بسیار عالیش!!!
به نظر من i8910 بهترین گوشی توی این رنج قیمته...!!!
اینم کلوپش هر چی سوال داشتی بپرس بچه ها جواب میدن!!!

به نظر تو یه ذره گوشی بزرگ وسنگین نیست؟این گوشی همین طور که تو گفتی محاسن زیادی داره ولی من شکم بیشتر رو اینه که بچه هایی که این گوشیو داشتند تو بخش نظرات فرومهای دیگه رو این مورد نظر داشتند که زیر نور آفتاب صفحه نمایش دچار افت میشه؟آیا تو با این نظر موافقی؟بچه های دیگه هم که این گوشیو دارند بیان نظربدند؟:11:

H a m e e d
28-01-2010, 00:20
من خودم الآن مدتیه تصمیم دارم i8910 بگیرم و تا قبل از عید هم به احتمال زیاد میگیرم ولی در مورد این گوشی از اونجایی که High-end هست باید با همرده های خودش مثل n97 و Satio و امثال اینها مقایسه بشه، بنظرم حتی N86 هم با وجود دوربین 8 مگاپیکسلیش در سطح اون نیست چون از نظر پردازنده و سیستم عامل و صفحه نمایش از اون عقبتره.

total_overdose
28-01-2010, 00:26
من خودم الآن مدتیه تصمیم دارم i8910 بگیرم و تا قبل از عید هم به احتمال زیاد میگیرم ولی در مورد این گوشی از اونجایی که High-end هست باید با همرده های خودش مثل n97 و Satio و امثال اینها مقایسه بشه، بنظرم حتی N86 هم با وجود دوربین 8 مگاپیکسلیش در سطح اون نیست چون از نظر پردازنده و سیستم عامل و صفحه نمایش از اون عقبتره.
حرفتون کاملا تایید میشه:11: ولی بهتر این رو اینجوری بگید در دو مورد سیستم عامل و صفحه نمایش ان86 عقب نیست بلکه متفاوته.:31:

tamhanks
28-01-2010, 00:30

این که میگی کاملا درسته چون این چهار تا گوشی در یک رده نیستندولی من با توجه به پولی که برای خرید در نظر گرفته ام از 350 تا 600 این چهار تا مدل را با توجه به اون 4 فاکتور به انتخابم نزدیک تر دیدم.باز هم میگم دوستانی که توی این رنج قیمت گوشیو به نظرشون میرسه که به فاکتورهای من میخوره حتما راهنمایی کنند.:11:

زلف علی
28-01-2010, 00:35
اتفاقاً ان86 سنگینتره
ان86 149 گرمه
8910 148 گرم :27:

صفحش زیر نور آفتاب مثله اکثر گوشیهای دیگست ... مثله ان86 .. حتا ممکنه یکم بهترم باشه
کلاً اینم چیز مهم نیست که بخای بخاطرش تو خریدت شک کنی

total_overdose
28-01-2010, 00:37
اکثر این معایبی را که نوشتم بچه هایی که خودشون این گوشی را داشته یا دارند گفته ان این معایب را داره بعضیهاشو هم خودم دیده ام مثل لک و اثر انگشت ماندن روی ان 86 رو 5 تا 6 گوشی امتحان کردم اثر انگشت ناجور رو بدنه گوشی باقی میمونه؟میشه مواردی که به نظرت حقیقت نداره را چند تاشو بگی؟به هر حال من دارم مشاوره میگیرم تا به یه نتیجه کلی برسم تا با نظر جمع تصمیم گیری کنم.ممنون میشم نظرتو بگی.:11:
در مورد لک درسته ولی زیاد نیست که آزار دهنده باشه.
من این گوشیرو دارم و مواردی رو که گفتی برات توضیح میدم.
1:جنس گوشی :به یقیین میتونم بگم یکی از با کیفیت ترین گوشیهایی هست که نوکیا تو کل عمرش ساخته.
2:خیالت راحت هیچ وقت الکی هنگ نمیکنه . اتفاقا الان حافظه گوشی من 50 مگش خالیه ولی کوچکترین فرقی با خالی بودنش نداره.

tamhanks
28-01-2010, 01:18
در مورد لک درسته ولی زیاد نیست که آزار دهنده باشه.
من این گوشیرو دارم و مواردی رو که گفتی برات توضیح میدم.
1:جنس گوشی :به یقیین میتونم بگم یکی از با کیفیت ترین گوشیهایی هست که نوکیا تو کل عمرش ساخته.
2:خیالت راحت هیچ وقت الکی هنگ نمیکنه . اتفاقا الان حافظه گوشی من 50 مگش خالیه ولی کوچکترین فرقی با خالی بودنش نداره.

چند تا سوال؟

اسپیکر گوشیت چطوره؟متوسط/ضعیف یا بلنده؟

زیر نور آفتاب که با گوشیت کار میکنی این درسته که صفحه نمایش افت میکنه؟

این جریان هنگ گردن ان 86 چیه؟یعنی شما با گوشیت این مشکلو نداشتی؟

اینکه میگن موقع عکس گرفتن عکس با تاخیر ذخیره میشه درسته؟:11:

tamhanks
28-01-2010, 01:20
بچه ها کی گوشی امینا اچ دی را داره؟هر کی داره بیاد تو این تاپیک من ازش سوال دارم؟:10::11:

total_overdose
28-01-2010, 01:33
چند تا سوال؟

اسپیکر گوشیت چطوره؟متوسط/ضعیف یا بلنده؟

زیر نور آفتاب که با گوشیت کار میکنی این درسته که صفحه نمایش افت میکنه؟

این جریان هنگ گردن ان 86 چیه؟یعنی شما با گوشیت این مشکلو نداشتی؟

اینکه میگن موقع عکس گرفتن عکس با تاخیر ذخیره میشه درسته؟:11:
اسپیکر گوشی استریو هست و ان چنان بیسی نداره ولی صدا استریو هست.
بلندی هم متوسطه.
زیر نور آفتاب کلا همه ی oled ها یکمی از صفحه های معمولی کمتر پیدا هستن ولی نه جوری که هیچی نبینی ولی در عوض در محیط های دیگه حرفی برایه صفحه های معمولی نمیزارن.
هنگ کردن اگه با گوشی درست برخورد کنی درکار نیست.
این مورد آخر هم من تو این 3 فریم وری که براش اومده ندیدم بلکه سرعت خیلی هم بالاست.
در کل اگرم ماله گوشی کم باشه با اومدن فریم ورهای جدید امید به خوب شدنشون هست.
ولی در آخر اگر پولشو داری بنظر من 8910 بگیر که گوشیه کاملیه.
یکی از دوستان هست که 8910 داره خیلی هم وارده و خیلی هم بدون تعصب هست حالا دیدمش میگم بیاد جوابتونو بده.
شما اول سوالاتو بپرس بلاخره یکی پیدا میشه.

cenariu0s
28-01-2010, 12:27
من اونی که تو بالا گفت نیستم. با 8910 هم خیلی کار نکردم. اما یکی دو تا از دوستام دارن. خیلی تعریف میکنن و راضی هستن. نسبت به بقیه خیلی بهتره. من الآن خودم n96 دارم اما پشیمونم چرا گرفتمش!

tamhanks
28-01-2010, 17:38
اتفاقاً ان86 سنگینتره
ان86 149 گرمه
8910 148 گرم :27:

صفحش زیر نور آفتاب مثله اکثر گوشیهای دیگست ... مثله ان86 .. حتا ممکنه یکم بهترم باشه
کلاً اینم چیز مهم نیست که بخای بخاطرش تو خریدت شک کنی

ممکنه وزنشون یه اندازه باشه ولی در کل ان 86 جمع و جور تره .در مورد قسمت دوم پاسخت باید بگم گوشیهای سونی اریکسون مشکل نا خوانایی زیر نور آفتاب را ندارند.به نظر من مهمترین عیب گوشی های سونی اریکسون صدای نه چندان قوی اسپیکرشونه.به غیر از این عیب عمده گوشی هایی که اخیرا سونی اریکسون بیرون داده مشکل دیگری ندارند.البته این نظر منه.تا نظر دوستان چی باشه:11:

tamhanks
28-01-2010, 17:43
دوستانی که این دو مدل سونی اریکسون یعنی آینو و دابلیو995 را دارند هم بیان نظر بدند؟چطوره این دو تا گوشی؟به کار من میاد؟:11:

mohamadreza666
28-01-2010, 18:43
به نظر تو یه ذره گوشی بزرگ وسنگین نیست؟این گوشی همین طور که تو گفتی محاسن زیادی داره ولی من شکم بیشتر رو اینه که بچه هایی که این گوشیو داشتند تو بخش نظرات فرومهای دیگه رو این مورد نظر داشتند که زیر نور آفتاب صفحه نمایش دچار افت میشه؟آیا تو با این نظر موافقی؟بچه های دیگه هم که این گوشیو دارند بیان نظربدند؟:11:
ببین فقط به این فکر کن که یه گوشی داری که همه نیازهاتو به بهترین نحو بر طرف میکنه!!!
فیلم برداری ، عکس ، اینترنت ، کیفیت صدا و divx و...!!!
به هر حال الان همه گوشی های شاخ بازار نسبت به بقیه گوشیا یه خرده سنکین تر و بزرکترن اما مطمئن باش که وزن و بزگیش اذیتت نمیکنه!!!
اگه هم شک داری برو علاالدین توی طبقه هم کف یه کنسول هست که گوشی های سامسونگ رو گذاشته و مردم استفاده میکنن و باهاش آشنا میشن!!!

golmohammadi
28-01-2010, 19:39
1 ان 86 :معایب:باقی ماندن اثر انگشت بر بدنه گوشی/جنس نا مناسب گوشی/هنگ گردن گوشی به خصوص موقعی که حاقظه گوشی تا نصف ظرفیت گوشی پر شده باشد.

محاسن:فیلمبرداری نسبتا خوب/دوربین مناسب//صدای اسپیکر بهتر نسبت به گوشی های سونی اریکسون

این معایبی که گفتی همشون نادرستند ....
البته باقی ماندن اثر انگشت را توضیح میدم
قسمتی ازگوشی فلزی هست و لک خوب برمیداره
ولی مهم نیست فوری هم پاک میشه

جنس گوشی خوبه
اتفاقا شاید بشه گفت از بهترینهای موبایل که جنس بدنه عالی داره
رو ال سی دی تا قسمت پائین که میشه کل قسمت رویی گوشی از یک صفحه ضد خش تشکل شده
یه چیز مثل شیشه میمونه ...
دور گوشی قسمت بالایی فلزی هست واسه همین سنگین شده این گوشی ...
قاب پشت گوشی هم با کیفیت هست و براحتی خش برنمیداره ...

و در مورد هنگ کردن گوشی
این شایعه ها را عده ای درست میکنند و صحت نداره
من این گوشیو بیشتر از 1 ما میشه خریدم
خیلی کم هنگ میکنه
حتی برنامه زیادی هم نصب میکنم بازم هنگ نداره ....
حس میکنم گوشی جاواست تا سیمبیان
با سیمبیانها دیگه کار میکنم بله کند بودن گوشی و هنگ کردن زیاد دارند
مثل ان 95 و ان82 و ...
اما ان86 خیلی کم هنگ میکنه
میتونم تضمین کنم .

چند تا هم از مزیتهاشو میگم
دکمه های گوشی خیلی راحت و روون هستند
به اندازه کافی فاصله بینشون وجود داره

دوربین گوشی عملکرد خوبی داره
چه در فیلمبرداری و چه در عکاسی (یه بار 2 ساعت فیم گرفتم عالی بود)

فلش dual led داره که خیلی قویه ..
باور کنید تا نزدیکی فلش زنون قدرت داره
موقع فیلمبرداری این فلشها خیلی خوب جواب میدند و باعث افزایش کیفیت فیلم گرفته شده نیز میشه

شاتر متحرک داره که از خیلی گوشیها خودشو جلو میندازه
عکسهای توی شب مطمئنا از هر گوشی که فلش زنون نداره ازش قویتره ...

کلا گوشی خوبی هست و از خیلی لحاظ کامله ...

ایراداتی که من تو این مدت دیدم :
1- سرعت پائین گالری که در سیمبیانها مشترک هست و مختص ان86 نیست
تازه شاید از بقیه سریعتر باشه
ولی منو راضی نمیتونه بکنه (واسه همین از برنامه ای برای جبرانش استفاده میکنم)

2- باطری متوسط (نه قویه نه ضعیف)
البته ایراد نیست فقط جهت اطلاع گفتم

3- موقع نوشتن اس ام اس یه دستی اذیت میشی و باید اون یکی دستتو به گوشی تکیه بدی تا راحت تایپ کنی
سنگینی گوشی هم منو اذیت نمیکنه نظر شخصیمه

بازم هر سوالی داشتی میتونی بپرسی

tamhanks
28-01-2010, 20:07
این معایبی که گفتی همشون نادرستند ....
البته باقی ماندن اثر انگشت را توضیح میدم
قسمتی ازگوشی فلزی هست و لک خوب برمیداره
ولی مهم نیست فوری هم پاک میشه

جنس گوشی خوبه
اتفاقا شاید بشه گفت از بهترینهای موبایل که جنس بدنه عالی داره
رو ال سی دی تا قسمت پائین که میشه کل قسمت رویی گوشی از یک صفحه ضد خش تشکل شده
یه چیز مثل شیشه میمونه ...
دور گوشی قسمت بالایی فلزی هست واسه همین سنگین شده این گوشی ...
قاب پشت گوشی هم با کیفیت هست و براحتی خش برنمیداره ...

و در مورد هنگ کردن گوشی
این شایعه ها را عده ای درست میکنند و صحت نداره

بازم هر سوالی داشتی میتونی بپرسی

دوست عزیز ممنون از راهنمایی که کردی.یه سوال ازت داشتم.موقعی که در زیر نور آفتاب با گوشیت فیلمبرداری میکنی کیفیت صفحه نمایش چطوره؟از نظر وضوح میگم؟این مورد برام خیلی مهمه؟چون من اکثرا استادیوم فوتبال میرم و از گوشیم برای فیلمبرداری میخواهم استفاده کنم.:11:

golmohammadi
29-01-2010, 01:13
دوست عزیز ممنون از راهنمایی که کردی.یه سوال ازت داشتم.موقعی که در زیر نور آفتاب با گوشیت فیلمبرداری میکنی کیفیت صفحه نمایش چطوره؟از نظر وضوح میگم؟این مورد برام خیلی مهمه؟چون من اکثرا استادیوم فوتبال میرم و از گوشیم برای فیلمبرداری میخواهم استفاده کنم.:11:

یعنی موقع فیلمبرداری چطور نمایش میده ؟
والا اونی که تحویل میده خوبه
یعنی فیلمبرداریش خوبه
اما حین فیلمبرداری چطوری نمایش میده اگه منظورته اینه این فرق میکنه
متوسط هست نه عالی نه ضعیف.

merikh_merikh
29-01-2010, 10:22
به نظره من بهتره که شما با توجه به انتظارات و سلیقه ی شخصی بین ساتیو و 8910 و ان86 یک مورد را انتخاب کنید.
ساتیو دوربین بسیار خوبی داره 8910 تمامیه امکانات را به طور نسبی داره و ان86 هم به غیر از ال سی دیه کوچکتر نسبت به دوتا ی دیگه ضعفی نداره.
هر سه گوشی های خوبی هستن و با هر کدوم حال کردی اونو بخر پشیمون نمیشی

DariushGreat
29-01-2010, 13:20
سلام. من برگشتم! :دی

دوستان عزیز سلام

موضوع تاپیک:بر سر چهار راهی:11:

بودجه من=350 تا 600 هزار تومان

دوستان من مدتی که بین انتخاب این چهار گوشی به مشکل خورده ام .هر کدام از این گوشیها هم یک عیب اساسی داره.

برای من چهار فاکتور خیلی مهمه:

1 صدای گوشی هم داخل اسپیکر و هم داخل هدست بلند باشه(برای پخش موزیک)

2 دوربین گوشی

3 جنس گوشی(به طور مثال اثر انگشت بر روی گوشی باقی نماند و همین طور گوشی مقاومی باشه به خصوص در برابر ضربه)

4 حافظه حداقل 8 گیگا بایت
1 ان 86 :11::معایب:باقی ماندن اثر انگشت بر بدنه گوشی/جنس نا مناسب گوشی/هنگ گردن گوشی به خصوص موقعی که حاقظه گوشی تا نصف ظرفیت گوشی پر شده باشد.

:11:محاسن:فیلمبرداری نسبتا خوب/دوربین مناسب//صدای اسپیکر بهتر نسبت به گوشی های سونی اریکسون

2 دابلیو 995::11:معایب:فیلمبرداری ضعیف/ دوربین نه چندان مناسب/صدای اسپیکر متوسط در مقایسه با گوشیهای نوکیا
:11:محاسن:کیفیت پخش موزیک مناسب/ جنس خوب بدنه گوشی/خوانایی خوب صفحه نمایش زیر نور آفتاب/ظاهر بسیار زیبای گوشی/وزن کم/هنگ کردن کم گوشی به علت نداشتن سیستم عامل

3 سونی اریکسون آینو::11:معایب:صدای اسپیکر متوسط/فیلمبرداری معمولی
:11:محاسن:دوربین مناسب/ظاهر زیبای گوشی/نداشتن سیستم عامل و کاهش هنگ کردن گوشی

4 سامسونگ آی 8910 امینا اچ دی::11:معایب:وزن زیاد/باقی ماندن اثر انگشت به خصوص در پشت گوشی/خوانایی نامناسب صفحه نمایش در نور مستفیم خورشید/آنتن دهی متوسط
:11:محاسن:دوربین و فیلمبرداری مناسب/حافظه زیاد گوشی (8 و 16)

از دوستان عزیز تقاضا میکنم بدون تعصب روی برند خاصی با ذکر دلیل منو راهنمایی کنند تا بهترین انتخاب را داشته باشم. اگه گوشی دیگه ایی تو این رنج قیمت به ذهنتون میرسه حتما راهنماییم کنید.

پچه ها بیبینم چه میکنید:10: این تاپیکو با نظراتتون امیدوارم بترکونید.:11:

گزینه پیشنهادی من: سامسونگ امنیا HD هست. با توجه به چیزایی که می خواین بهترین گزینه هست.

...

من خودم با به کنون هم ساتیو، هم آینو و هم N86 رو دستم گرفتم ( سعادت به دست گرفتن امنیا HD از نزدیک رو نداشتم :دی اما دیدم... ) تقریبا همه گوشی ها اثر انگشت رو در بخش پشتی می پذیرن. اما در میان این موارد به نظر آینو از همه بدتر بود. چون فقط دستم گرفتم و گوشی رو یه پشت و رو کردم دستم کلی پشتش جا انداخت! :18: البته در رنگ مشکیش بیشتر جلوه می کنه تا سفیدش.

و اما:
1. نوکیا موادی رو که در گوشی هاش به کار می بره بسیار درجه 1 هست و به نظر تنها دلیلی که باعث سرپا موندن نوکیا پس از این همه فضاحت شده، همین کارش هست. درباره هنگ ها هم بایستی عرض کنم که تمامی گوشی های مجهز به سیستم عامل ( از جمله سیمبین ) دارای یه همچین چیزی هستن؛ و مسلما N86 هم از این قاعده مستثنا نیست...

2. w995 تنها نام واکمن و دوربین 8 مگاپیکسلی رو یکدک می کشه. قیدش رو بزن! :5:

3. آینو یه گوشی کاملا شیک و با کلاسه (فقط در همین حد). پخش آهنگش خوبه؛ دوربینش هم در عکاسی حرفهایی برای زدن داره. اما این که چرا سونی اریکسون تصمیم گرفته در کنار صفحه لمسی، از یه صفحه کلید 4x3 ساده بهره بگیره، جای تأمل داره...

4. اون طور که بچه ها می گن به دلیل درخشش زیاد، صفحه نمایش امنیا HD در زیر نور زیاد هم خواناست. درباره وزن زیاد هم بایستی بگم که 148 گرم کسی رو نمی کشه. از اونجایی که گوشی تخته، وزن به طور یکنواخت پخش می شه و اذیتت نمی کنه. ابعادش هم کوچکتر از اون چیزیه که فکر می کنی.

ممکنه وزنشون یه اندازه باشه ولی در کل ان 86 جمع و جور تره .در مورد قسمت دوم پاسخت باید بگم گوشیهای سونی اریکسون مشکل نا خوانایی زیر نور آفتاب را ندارند.به نظر من مهمترین عیب گوشی های سونی اریکسون صدای نه چندان قوی اسپیکرشونه.به غیر از این عیب عمده گوشی هایی که اخیرا سونی اریکسون بیرون داده مشکل دیگری ندارند.البته این نظر منه.تا نظر دوستان چی باشه:11:
امنیا HD همانگونه که گفتم کوچکتر از اونی هست که به نظرت میاد. جالبتر این که N86 به پاس کشویی بودن، قاعدتا قطر بیشتری داره و در نتیجا جا گرفتنش توی جیب سخت تره...
در زیر نور آفتاب هر دوتاشون هم صفحه های خوانایی دارن. صدای اسپیکر در این دو گوشی خوبه اما در امنیا بلندتر هست.

در پایان هم پیشنهاد می کنم که تا جای ممکن سمت ساتیو نری. چون تنها مزیتش عکس برداریشه. این که تکیه می کنن به فیلمبرداریش و می گن بالاترین کیفیت رو توی فیلم برداری اندازه VGA داره، اما بایستی بگم که از اون بهتر هم هست. ال جی ویوتی که با این که دوربین 5 مگاپیکسلیش چندان جالب نیست، اما بهترین فیلمبرداری رو داره...

شاد و پیروز باشین :31::40::10:

tamhanks
29-01-2010, 13:46
دوست عزیز ممنون از راهنمایی که کردی.چند سوال:
1 صدای اسپیکر در امنیا بلندتر از کدام گوشیه؟صدای اسپیکر امینا به پای گوشی های نوکیای قدیمی میرسه؟
2 این درسته که ساتیو صدای اسپیکرش پایینه(منظور من بلندی صداست نه کیفیت صدا)؟
3 از بین این سه گوشی که از نزدیک باهاش کار کردی به نظرت کدوم به عنوان پخش کننده موزیک چه در اسپیکر و چه در هدست از همه قوی تره؟:11:

tamhanks
29-01-2010, 13:57
به نظره من بهتره که شما با توجه به انتظارات و سلیقه ی شخصی بین ساتیو و 8910 و ان86 یک مورد را انتخاب کنید.
ساتیو دوربین بسیار خوبی داره 8910 تمامیه امکانات را به طور نسبی داره و ان86 هم به غیر از ال سی دیه کوچکتر نسبت به دوتا ی دیگه ضعفی نداره.
هر سه گوشی های خوبی هستن و با هر کدوم حال کردی اونو بخر پشیمون نمیشی

عمر باطری امینا اچ دی در چه حدییه؟(مقایسه با ان86/ساتیو/آینو/دبلیو995):11:

زلف علی
29-01-2010, 14:09
دوست عزیز ممنون از راهنمایی که کردی.چند سوال:
1 صدای اسپیکر در امنیا بلندتر از کدام گوشیه؟صدای اسپیکر امینا به پای گوشی های نوکیای قدیمی میرسه؟
2 این درسته که ساتیو صدای اسپیکرش پایینه(منظور من بلندی صداست نه کیفیت صدا)؟
3 از بین این سه گوشی که از نزدیک باهاش کار کردی به نظرت کدوم به عنوان پخش کننده موزیک چه در اسپیکر و چه در هدست از همه قوی تره؟:11:

1- ببین امنیا 2 تا اسپیکر بزرگ داره ... هم از نظر بلندی و هم کیفیت عالیه
نوکیاهای قدیمی مثلاً ان73 صداش بلنده ولی کیفیت نداره و صدای تیزی داره ولی امنیا در عین بلندی کیفیت خیلی خویم داره
2- ساتیو فقط یه اسپیکر کوچیک داره صدای خیلی ضعیفی داره

صدای امنیا رو با کد میشه زیاد کرد هم تو اسپیکر هم تو هدفون

باتریشم مشکلی نداره راضی کنندس با آپدیتهای جدید قراره 25% بهتر هم بشه

golmohammadi
29-01-2010, 15:51
به نظر من صدای گوشی استریو باشه ادمو راضی میکنه
حتی اگه بلندیش متوسط باشه
هر 3 گوشی مزیتهای خاص خودشو داره
ان 86 دکمه های موزیک پلیر خوبی هم داره
ساتیو مطمئن باش باطریش از امنیا اچ دی و ان86 قویتره
نه تنها از اینا بلکه از بقیه گوشیها نیز بهتره
بدی سامسونگ نسبت به نوکیا و سونی اریکسون اینه که لوازم جانبیش کمتر پیدا میشه و طبیعتا گرونتر .
اما تو این چیزها نوکیا جلوتر از بقیه هست
سونی اریکسون هم خوبه
سامسونگ ولی اینطور نیست

راستی ان86 چون ارزونتر از اون دا تاست ارزش خریدش بیشتره
چون کمتر افت خواهد کرد (از بعد اقتصادی)

من خودم الان ان86 دارم راضی هستم ازش
اما چون کمتر افت میکنه واسه همین خریدمش
تا بعدا که گوشیهای قویتر افت خودشونو کردمد شاید یکی از اونا را بخرم

با اینکه ان86 دارم ولی در مجموع از ساتیو و امنیا اچ دی پائینتره
هر چند اینم یه چیزهایی داره که اونا ندارند
این قاونونه که هیچ گوشی برتری مطلق نسبت به دیگری نداره

ساتیو گوشی بسیار خوبی هست
مطمئن باش 12 مگا پیکسلی که روش گذاشته حرفه ای هست
فیلمبرداریش هم که بهترین vga داره که خوبه

فقط حیف سوکت 3.5 نداره و صدای استریو نداره
اگه این دو چیز را داشت تقریبا بهترین گوشی بازار میشد.

امنیا اچ دی هم عالی هست
هر هر چیزی داره

عکاسیش خوبه ولی نه حرفه ای چون هم محافظ لنز نداره و لنزش هم یه جوریه که پاک کردنش سخت تره
و هم فلش چندان قوی نداره
تفاوت گوشیها هم در عکاسی بیشتر در نور کم مشخص میشه
در نور روز اکثر گوشیها خوب عکس میگرند ...

فیلمبرداریش هم نمیدونم سامسونگ چرا این ظلمو کرده
رزولیشن بالا گذاشته در عوض کیفیتش مناسب نیست
همچنین کیفیت صدای خوبی نداره (علاوه بر این که بیتریت صداش پائینه کلا هرجا صدای بلندی داشته باشه خش میفته در حالی که تو ان86 حتی توشلوغترین زمان ممکن که میشه عذاداری در مهرم با تبل و ... که در این زمان هم صداش خش نداشت )
در ضمن این گوشی در ویترین بزرگتر از اونی دیده میشه کهتو اینترنت و عکسهاشو میبینیم.

مشخصات 1 نمومنه فیلمبرداری ان86 2 دقیقه شده 57 مگ
راستی اضافه کنم که فیلمبرداری ان86 در نور شب شاید بهترین باشه
چون فلش خیلی قوی داره
و شاتر متحرک هم داره که شبا کار خودشو میکنه

General #0
Complete name : C:\\28012009001.mp4
Format : MPEG-4 version 2 / MPEG-4
Family : MPEG-4
File size : 57.6 MiB
PlayTime : 2mn 1s
Bit rate : 3987 Kbps

Video #0
Codec : MPEG-4 Video
Info : (MPEG-4) Apple MPEG-4 Video
Bit rate : 3600 Kbps
Width : 640
Height : 480
Aspect ratio : 4/3
Frame rate : 29.956 fps
Bits/(Pixel*Frame) : 0.391
Size : 58885419

Audio #0
Codec : AAC LC
Bit rate : 96 Kbps
Channel(s) : 1 channel
Sampling rate : 48 KHz
StreamSize : 1455626

tamhanks
29-01-2010, 16:24
به نظر من صدای گوشی استریو باشه ادمو راضی میکنه
حتی اگه بلندیش متوسط باشه
هر 3 گوشی مزیتهای خاص خودشو داره
ان 86 دکمه های موزیک پلیر خوبی هم داره
ساتیو مطمئن باش باطریش از امنیا اچ دی و ان86 قویتره
من خودم الان ان86 دارم راضی هستم ازش
اما چون کمتر افت میکنه واسه همین خریدمش
تا بعدا که گوشیهای قویتر افت خودشونو کردمد شاید یکی از اونا را بخرم

با اینکه ان86 دارم ولی در مجموع از ساتیو و امنیا اچ دی پائینتره
ساتیو گوشی بسیار خوبی هست
مطمئن باش 12 مگا پیکسلی که روش گذاشته حرفه ای هست
فیلمبرداریش هم که بهترین vga داره که خوبه

فیلمبرداریش هم نمیدونم سامسونگ چرا این ظلمو کرده
رزولیشن بالا گذاشته در عوض کیفیتش مناسب نیست
همچنین کیفیت صدای خوبی نداره (علاوه بر این که بیتریت صداش پائینه کلا هرجا صدای بلندی داشته باشه خش میفته در حالی که تو ان86 حتی توشلوغترین زمان ممکن که میشه عذاداری در مهرم با تبل و ... که در این زمان هم صداش خش نداشت )
در ضمن این گوشی در ویترین بزرگتر از اونی دیده میشه کهتو اینترنت و عکسهاشو میبینیم.

General #0
Complete name : C:\\28012009001.mp4
Format : MPEG-4 version 2 / MPEG-4
Family : MPEG-4
File size : 57.6 MiB
Bit rate : 3987 Kbps

Video #0
Codec : MPEG-4 Video
Info : (MPEG-4) Apple MPEG-4 Video
Bit rate : 3600 Kbps
Width : 640
Height : 480
Aspect ratio : 4/3
Frame rate : 29.956 fps
Bits/(Pixel*Frame) : 0.391
Size : 58885419

Audio #0
Codec : AAC LC
Bit rate : 96 Kbps
Channel(s) : 1 channel
Sampling rate : 48 KHz
StreamSize : 1455626

1یعنی تو روی این نظر داری که کیفیت فیلمبرداری ساتیو از امینا بهتره؟

2 از نظر عمر باطری نظرت روی اول ساتیو و بعد ان 86 و در اخر امینا است درسته؟:11:

DariushGreat
29-01-2010, 16:40

ساتیو بیشترین اندازه فیلمبرداریش: VGA یعنی ( 640x480 ) هست
امنیا HD بیشترین اندازه فیلمبرداریش: HD یعنی 720 پیکسل هست.

هر دو گوشی در بیشترین اندازه شون مشکل فریز شدن فریم و چندتایی شدن تصویر در حرکات سریع رو دارن. اما امنیا HD یه اندازه ای داره به نام D1 که یعنی ( 720x480 ) با سرعت 30 فریم بر ثانیه که این مشکل رو اصلا نداره.

ساتیو خودشو هم بکشه هرگز نمی تونه مانند امنیا HD فیلمبرداری کنه.

زلف علی
29-01-2010, 18:00
داریوش جون رزولوشن hd
720p هست ینی 1280x720

گل محمدی جان صدای ان86 شاید کم نباشه ولی در مقایسه با 8510 صداش اصلاً تفکیک نداره ینی وقتی صداشو زیاد کنی نمیفهمی چی میخونه و اصلاً با 8910 قابل مقایسه نیست

harrypotter
29-01-2010, 18:26
به نظر من 8910 رو بگيريد از همه گوشي هايي كه گفتيد بهتر هست.

DariushGreat
29-01-2010, 20:57
داریوش جون رزولوشن hd
720p هست ینی 1280x720

فکر کنم همینی که می گی باشه... من فقط Full HD رو می دونم که 1920x1280 هست. اما اینو واقعیتش حضور ذهن ندارم :46:

زلف علی
29-01-2010, 21:59
فکر کنم همینی که می گی باشه... من فقط Full HD رو می دونم که 1920x1280 هست. اما اینو واقعیتش حضور ذهن ندارم :46:

فول hd میشه 1080p ینی 1920x1080

ببین مثلاً میگن 720i ینی 480x720 ولی وقتی میگن 720p ینی 720x1280

در ضمن تو خرید 8910 شک نکنید

DariushGreat
29-01-2010, 23:17
فول hd میشه 1080p ینی 1920x1080

ببین مثلاً میگن 720i ینی 480x720 ولی وقتی میگن 720p ینی 720x1280

در ضمن تو خرید 8910 شک نکنید
مرسی از اطلاعاتت. پس با این حساب فیلمبرداری D1 امنیا HD، از نوع 720i هست.

شاد و پیروز باشین :31: :10:

golmohammadi
30-01-2010, 19:13

من فقط اطلاعاتو دادم
خودت باید قضاوت کنی

ولی در مورد باطری
اولش ساتیو اصلا شکی نیست
اما بین ان86 و امنیا اچدی شک دارم
چون امنیا اچ دی را نمیدونم دقیقا چطوره

ساتیو بیشترین اندازه فیلمبرداریش: VGA یعنی ( 640x480 ) هست
امنیا HD بیشترین اندازه فیلمبرداریش: HD یعنی 720 پیکسل هست.

هر دو گوشی در بیشترین اندازه شون مشکل فریز شدن فریم و چندتایی شدن تصویر در حرکات سریع رو دارن. اما امنیا HD یه اندازه ای داره به نام D1 که یعنی ( 720x480 ) با سرعت 30 فریم بر ثانیه که این مشکل رو اصلا نداره.

ساتیو خودشو هم بکشه هرگز نمی تونه مانند امنیا HD فیلمبرداری کنه.

اشتباه میکنی
ساتیو در بیشترین اندازه فیلمبرداری هیچ مشکلی نداره
اما امنیا اچ دی شاید داشته باشه
همچنین در رزولیشن بالا 25 فریم هست
پس در امنیا اچ دی بهترین حالت فیلمبرداری میشه دی وان که 30فریم هست

حالا نتیجه گیری
امنیا بهترین فیلمش دی وان هست یعنی 640*720
ساتیو هم 640*480
این دو رزولیشن زیاد باهم فرق ندارند
از این جهت امنیا اچ دی بهتره
اما از اونطرف کیفیت صدای ساتیو از امنیا اچ دی بهتره

داریوش جون رزولوشن hd
720p هست ینی 1280x720

گل محمدی جان صدای ان86 شاید کم نباشه ولی در مقایسه با 8510 صداش اصلاً تفکیک نداره ینی وقتی صداشو زیاد کنی نمیفهمی چی میخونه و اصلاً با 8910 قابل مقایسه نیست

اوکی ما که نگفتیم از امنیا اچ دی قویتره
خودم هم قبول دارم که صداش متوسط هست
من گفتم چون استریو هست صداش قابل قبول هست و کیفیت مناسبی داره

زلف علی
30-01-2010, 22:41
من فقط اطلاعاتو دادم
خودت باید قضاوت کنی

ولی در مورد باطری
اولش ساتیو اصلا شکی نیست
اما بین ان86 و امنیا اچدی شک دارم
چون امنیا اچ دی را نمیدونم دقیقا چطوره

مطمعنی باتری ساتیو از ان86 بهتره ؟!
من کاری به امنیا اچدی ندارم اصلاً

آخه ان86 سی پی یوش خیلی ضعیفتره
صفحش oled هست و خیلیم کوچیکتره
بعدشم باتریش 1200 میلی آمپره

اونوقت ساتیو با اون سی پی یوشو و صفحه به اون بزرگی و باتری 1000 میلی آمپری باتریش بهتره ؟!

ببین قبل از اینکه ان86 بخری مطمعنم فکر میکردی باتریش عالیه ولی الان مبینی که عالی نیست و فوقش خوبه
نمیخام بگم باتریش ضعیفه ... اتفاقاً باتری خیلی خوبی داره ولی اینم میدونم که از اون چیزی که انتظار داشتی ضعیفتره

حالا با ساتیو کار نکردی ... تعداد کساییم که خریدن خیلی کمه پس چجوری میگی باتریش از ان86 بهتره ؟!

اشتباه میکنی

حالا نتیجه گیری
ساتیو هم 640*480

بیین خودتم میدونی که سایز فیلم همه چی نیست
بیت ریت خیلی مهمه
بیت ریت فیلمای ساتیو حدود 3000 هست که در حد ان86 ه
در حالی که بیت ریت vga دقت کن vga امنیا اچدی حدود 6000 هست
پس مطمعن باش vga شم از ساتیو بهره

در مورد صدای فیلم برداری تو موبایلستان تست کرده بودن
صدای ساتیو از ان86 ضعیفتر بود
فک کنم ان86 بیت ریتش 96 بود ساتیو 64
امنیا اچدی با آپدیت مشکل صداش حل شده
شاید در حد ان86 نباشه ولی حداقلش در حد ساتیو هست
پس لطفاً اینجوری نظر نده

بعدشم دوباره به این جمله دقت کن : هر کی تعصب داشته باشه خودشو از چیزای خوب محروم میکنه

tamhanks
31-01-2010, 08:04
بچه ها من دیروز سونی اریکسون آینو مشکیو از نزدیک دیدم کف کردم.خیلی شیک و قشنگ بود.امینا اچ دی را هم دیدم شکلش نافرمه.بچه ها در مورد آینو بیشتر نظر بدین چه معایبی داره که منو از خریدش منصرف کنه؟؟

حتما نظر بدین چون بدجوری تو کف آینو ام:10::11:

DariushGreat
31-01-2010, 11:41
اشتباه میکنی

حالا نتیجه گیری
ساتیو هم 640*480

ما که سمپل ساتیو و امنیا HD از سایت GSMArena.com دیدیم، فقط یه مشکل مشترک میونشون بود. چندتایی شدن تصویر در حرکات تند! :13: در امنیا HD این مشکل بیشتر خودشو نشون می ده تا ساتیو...
درباره رزولوشن هم شرمنده؛ ولی شما اشتباه می کنی! :دی این توی ریویو امنیا HD هست:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید:10::11:[/QUOTE]
[SIZE=2]پلتفرم جاواست که محدودیت برنامه ایجاد می کنه ( منظور تعداد نیست. بلکه به دلیل استفاده از یه زبون برنامه نویسی، دست برنامه نویس برای ساخت یه برنامه حسابی بسته هست ). صفحه تاچش هم مطمئنا مزخرفه! دلیلش هم استفاده از صفحه کلید 4x3 به شکل کشویی هست که از عدم توانایی نوشتن پیام با خود صفحه نمایش خبر می ده...
دوربینش معمولیه. فیلم برداریش هم معمولی...

شاد و پیروز باشین :31:

tamhanks
31-01-2010, 17:17
دوربینش معمولیه. فیلم برداریش هم معمولی...

شاد و پیروز باشین :31:

دوربینش که 8 مگا پیکسله؟فیلمبرداری معمولی یعنی در چه حدی؟در حد ان 95 هست یا ضعیف تر؟:11:

pulp_152
31-01-2010, 23:01
فیلمبرداری امنیا اچ دی 1280*8.. با 24 فریم و 720*480 , 640*480 30 فریم ... بهترین فیلمبرداری بدون شک بین تمام گوشی ها که به بازار عرضه شده متعلق به این گوشیه

DariushGreat
01-02-2010, 10:55
دوربینش که 8 مگا پیکسله؟فیلمبرداری معمولی یعنی در چه حدی؟در حد ان 95 هست یا ضعیف تر؟:11:
فکر کنم یه چیزی توی همین مایه ها...

pooria.rio
01-02-2010, 11:24
بچه ها دوربین I8910 زیادم جالب نیستا :13:
اینجا رو نگاه کنین

S@nti@go_s&k
01-02-2010, 13:03
بچه ها دوربین I8910 زیادم جالب نیستا

پس اینجارو نگاه کنید ببینید جالب هست یا نه ؟

tamhanks
02-02-2010, 01:06
[QUOTE=pooria.rio;4628336]بچه ها دوربین I8910 زیادم جالب نیستا :13:
اینجا رو نگاه کنین

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید[/QUOT

دوست عزیزعکسی که لینک کردی ام 8910 هست نه آی 8910 امینا اچ دی /اینها دو تا گوشی مجزا هستند.:11:

golmohammadi
03-02-2010, 21:57
ماشالله چه خبره
بعد از 6 صفحه هنوز نتونستی تصمیتو بگیری؟
اگه پولت میرسه 8910 بخر شکی نیست
اگه نخواستی ان 86 نیز میتونی بخری که نسبت به پولش می ارزه

hasanmotori
03-02-2010, 23:14
منم میگم i8910

فعلاً
3 بوق به نفع 8910

DariushGreat
04-02-2010, 12:11
دنیا ساتیو
تجربه ثابت کرده پولت رو یا باید خرج سونی اریکسون کنی یا نوکیا در غیر این صورت ممکنه ضد حال بخوری مخصوصا سامسونگ و ال جی به زور تبلیغ جنساشون رو آب میکنن وگرنه کیفیت و دوام ندارن.
ازما گفتن بود.:8:

والا این شاهکار سونی اریکسون فقط به درد عکاسی می خوره و بس! نه اینترفیس باحالی داره، نه فیلمبرداری درخشانی، نه کیفیت صدای محشری...! :13:هروقت سونی اریکسون و نوکیا تونستن چیزی در برابر گوشی های مدرن و پیشرفته سامسونگ و ال جی بزنن، اون هنگام می شه درباره اش گفتگو کرد!

زلف علی
04-02-2010, 19:09
جدول رده بندی تا ساعت 4:30 pm روز 15 بهمن:

1 آی8910 =4 امتیاز

2 ساتیو =1 امتیاز

3 /4/5 آینو و دبلیو 995 و سایر گوشیها=بدون امتیاز[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](17).gif

شما برو 8910 بخر مطمعن باش پشیمون نمیشی
الانم که 5 شنبست روزه خریده :دی
مبارکت باشه

بزار دوباره برات تحلیل کنم

w995 که هیچی ...
نه سیستم عامل داره ... نه تاچه ... نه دوربین خوبی داره ... صدای اسپیکرشم مالی نیست
مموری داخلیم که نداره ... کلاً چیز خاصی نسبت به قیمتش نداره

اینو هم همینطور فقط ظاهر داره ... ال سی دی با رزولوشن پایین ... تاچ محدود ... اسپیکر ضعیف ... مموری داخلی نداره ... قیمتشم که الکی کلی گرونه ... راسی سیستم عاملم نداره

ان86 گوشیه خوبیه ... فقط تاچ نیست ... اسپیکرش مالی نیست ... صفحشم بزرگ نیست

ساتیو هم فقط تو دوربین از 8910 بالاتره
به جاش 1 اسپیکر ضعیف داره
سوکت 3.5 میلیمتری نداره
مموری داخلی نداره
تاچش مقاومتیه
صفحش 0.2 اینچ کوچیکتر از 8910 ه
اینترفیس معمولی داره
فیلم برداریش در حد 8910 نیست
و گرونتره

حالا 8910 همه چیزاییو که میخای داره
کیفیت ال سی دی عالی
تاچ عالی
اسپیکر عالی
هدفون عالی .. تازه میتونی با تنظیماتش ور بری بهتر بشه
دوربین خوب
فیلم برداری عالی
سیستم عامل
و....
همه چیزو داره نمیدونم دیگه واسه چی شک میکنی :13:

DariushGreat
04-02-2010, 20:20
شاهکار سامی امینا اچ دیه؟:27:حتما صدای ضعیفش هنگام فیلمبرداری محشره یا اون باطری ضعیفش که یه فیلم باهاش میگیری سریع خالی میشه؟یا اون صفحه نمایشش شاهکاره کو تو آفتاب هیچی توش دیده نمیشه؟:18:اینا را میگی شاهکاره؟

دوست عزیز توصیه من به تو اینه که اصلا سمت امینا اچ دی نری چون حتما پشیمون میشی از خریدش و بعد شش ماه مجبور میشی با کلی ضرر ردش کنی بره.

پیشنهاد من به تو آینو.تو خریدش شک نکن.هم قیمتش مناسبه هم نیازهای تو را برآورده میکنه:10:
سلام
به تالار پی30ورلد خوش اومدی. امیدوارم مدیر شدنت رو ببینم :11:

بله. امنیا HD شاهکار سامسونگ هست و از آینویی که طرفداریشو می کنین بسیار سرتره! جفتشون دوربینشون 8 هست اما به احتمال قوی امنیا HD عکاسی بهتری خواهد داشت ( با توجه به مقایسه این گوشی و سونی اریکسون C905 ). در کیفیت فیلمبرداریش هم شکی نیست که فعلا بهترین گوشی در زمینه فیلمبرداری هست. اون خرابی صدایی که می گین مربوط به عدم همخوانی نرخ فریم های تصویری به بیت ریت های صوتی بود که در فرمویر نخستین و بتای این گوشی وجود داشت و به حول و قوه الهی اکنون رفع شده! :5:
از اون گذشته، پس از اون این گوشی توانایی فیلم برداری با رزولوشن D1 یعنی 720x480 رو داره که باز هم از اون آینو بیشتر و با خیلی با کیفیت تره ( بیت ریت تصویریش بالای 7000 هست )
اتفاقا حرفی که در مورد صفحه نمایش این گوشی زدی بیشتر درباره ساتیو و آینو درست هست تا امنیا HD! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] امنیا HD جزو نخستین گوشی های سامسونگ هست که در زیر نور آفتاب خوانای خواناست و البته ظاهرا این اجبار شرکت سیمبین هست. چون اگه دقت کرده باشین همه گوشی های سیمبین زیر نور شدید خوانا هستن. حتی صفحه ساتیو با این که زیر نور زیاد افتضاح می شه ولی باز هم از آینو و دیگر گوشی های سونی اریکسون بهتره...

در پایان هم گوش زد می کنم که آینو فاقد سیستم عامله و امنیا HD دارای سیستم عامل سیمبین 9.4 ویرایش 5 هست.

شاد و پیروز باشین [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Majid393
05-02-2010, 11:40
جناب tamhanks :

اینجا مسابقه هست تا بهترین گوشی انتخاب بشه که رای گیری میکنید یا شما میخوای گوشی انتخاب کنی ؟
آخه کسی که با رای گیری گوشی انتخاب نمیکنه.
یعنی بعد از 7 صفحه راهنمایی های دوستان شما هنوز انتخابتون رو انجام ندادید ؟
با توجه به همین راهنمایی های گوشی که مد نظرتون هست رو انتخاب کنید.

قفل شد.