PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نرم افزار flash پلیر

mehdisp
27-01-2010, 11:54
من نرم افزار فلش پلیر نصب دارم نمی دونم کامل هست یا نیست می خوام یه فایل فلش رو تو اینترنت ذخیره کنم چه کنم؟
سپاس

redstorm88
27-01-2010, 22:05
سلام
دوست عزیز فلش فلیر فقط برای پخش فایلهای فلش در داخل رایانه کاربرد داره برای ذخیره فایلهای فلش داخل سایت و اینترنت باید از نرم افزار هی flash saver استفاده کنید
مثل نرم افزار Flash Save
نرم افزار دانلود فلش می باشد که به شما این امکان را می دهد تا به راحتی یک فایل فلش را از صفحات اینترنت دانلود کنید. این نرم افزار قادر است تمام فایل های فلش را که در صفحه موجود است پیدا کرده و به شما نشان دهد تا هر کدام را که نیاز دارید دانلود کنید، یکی از مهمترین امکاناتی که نرم افزار Flash Saver قادر است انجام دهد تشخیص plug-in های فلش نصب شده در سایت می باشد. با Flash Saver قادر خواهید بود تمام انیمیشن های فلش را از جمله سایت های فلش، بازی های فلش، فلش های MTV، فیلم های فلش، تبلیغات فلش و هر فیلم فلشی که در صفحه وب مورد نظر موجود می باشد را بر روی هارد خود ذخیره کنید. یک Flash player نیز همراه این نرم افزار می باشد که می توانید فایل های فلش را اجرا و به راحتی جلو و عقب ببرید. فایل های فلش موجود در صفحه سایت مورد نظر در Internet Explorer کلیک راست کرده و Save Flash In This Page By Flash Saver را انتخاب کنید.

توی گ.گل سرچ کن flash saver پیداش میکنی