PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سوال در مورد طراحي وب

mehrradg23
27-01-2010, 04:07
سلام
من يک دومين رجيستر کردم
چندتا سوال دارم
1-ايا ميشه از همين سايتهايي که هاست رايگان ميده براي هاستش استفاده کرد ؟کدوم سايت بهتر هست؟
2-يه نرم افزار ميخوام که بشه با اوم وبسايت رو طراحي کرد و اموزش فارسي هم موجود باشه
3-بعد از اينکه سايت رو طراحي کردم ميخوام بدونم چطوري بايد وقتي اونو تو هاستم اپلود کردم بفرستم روي دومين
4-ايا ميشه با همين دومين يک forum هم طراحي کرد؟
با سپاس

mehrradg23
28-01-2010, 16:28
سلام
من يک دومين رجيستر کردم
چندتا سوال دارم
1-ايا ميشه از همين سايتهايي که هاست رايگان ميده براي هاستش استفاده کرد ؟کدوم سايت بهتر هست؟
2-يه نرم افزار ميخوام که بشه با اوم وبسايت رو طراحي کرد و اموزش فارسي هم موجود باشه
3-بعد از اينکه سايت رو طراحي کردم ميخوام بدونم چطوري بايد وقتي اونو تو هاستم اپلود کردم بفرستم روي دومين
با سپاس

کسي نيست جواب بده؟

tasnim68
28-01-2010, 17:13
من اطلاعات زیادی ندارم ولی تا اونجایی که سوادم می رسه:
1. آره میشه. پرشین گیگ، پارسا هاست، وبجا و ...
2. ویژوال استادیو یه نرم افزار اساسی برای این کاره که آموزشش هم زیاده، ولی نرم افزارای دیگه ای هستن که با ویزارد و ... خیلی راحت تر می شه با هاشون سایت طراحی کرد. با مایروسافت پابلیشر هم میشه. و البته دریم ویور.
3. برای آپلود سایت کافیه اونو با اسم و پسوند Index.htm ذخیره کنی، بعد آپلودش کنی تو هاستت. (عکس ها فراموش نشن)
برای تعریف دامنه به هاست هم یه کارای دیگه باید انجام بدی که من اطلاعات دقیقی ندارم.
4. فکر کنم بشه. مطمئن نیستم.

DANG3R
28-01-2010, 17:38
سلام
من يک دومين رجيستر کردم
چندتا سوال دارم
با سپاس

1. بله ، سایت هایی که به شما اجازه اتصال دومین می دن مثل mygig , gigfa , ... حالا اسماشون دقیق یادم نیست
2. دریم ویور ادوبی ( Dreamweaver ) ، فرانت پیج یا اکسپرشن وب که مال مایکروسافت هستن . البته برنامه های ادیتور دیگه هم هست مثل اپتانا استودیو و ... ولی اون بالایی ها معروف ترین هاشون هستن.
3. بستگی داره سایتتون استاتیک باشه ( یعنی فقط صفحه معمولی HTML , CSS ) ، یا داینامیک یا پویا باشه که سیستم داشته باشه و دیتابیس و یا خودتون اسکریپتشو نوشته باشید یا از سی ام اس ها استفاده کرده باشید.
گیریم که استاتیک باشه مثلاً شما صفحه اصلی سایت رو index.html نام گذاری می کنید حالا کاربر وقتی سایت شما رو توی مرورگرش مثلاً
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید می زنه اون صفحه اصلی میاد یا سایر صفحات جانبی مثلاً yoursite.com/about.html , ...
4. به زبان ساده دومین فقط نام سایت شماست ، سایت شما می تونه همه چی باشه ! فروم ، وبلاگ ، فتوبلاگ ، سایت های مختلف دانلود ، عکس ، خبری و ... خیلی چیزای دیگر. برای فروم می تونید از سیستم های رایگان phpBB , SMF , MyBB , ... استفاده کنید.
سیستم این انجمن هم vBulletin هست که پولی هست.

امیدوارم توضیحاتم بدردتون بخوره.
موفق و پیروز باشید./

mehrradg23
02-02-2010, 18:23
1. بله ، سایت هایی که به شما اجازه اتصال دومین می دن مثل mygig , gigfa , ... حالا اسماشون دقیق یادم نیست
2. دریم ویور ادوبی ( Dreamweaver ) ، فرانت پیج یا اکسپرشن وب که مال مایکروسافت هستن . البته برنامه های ادیتور دیگه هم هست مثل اپتانا استودیو و ... ولی اون بالایی ها معروف ترین هاشون هستن.
3. بستگی داره سایتتون استاتیک باشه ( یعنی فقط صفحه معمولی HTML , CSS ) ، یا داینامیک یا پویا باشه که سیستم داشته باشه و دیتابیس و یا خودتون اسکریپتشو نوشته باشید یا از سی ام اس ها استفاده کرده باشید.
گیریم که استاتیک باشه مثلاً شما صفحه اصلی سایت رو index.html نام گذاری می کنید حالا کاربر وقتی سایت شما رو توی مرورگرش مثلاً
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید می زنه اون صفحه اصلی میاد یا سایر صفحات جانبی مثلاً yoursite.com/about.html , ...
4. به زبان ساده دومین فقط نام سایت شماست ، سایت شما می تونه همه چی باشه ! فروم ، وبلاگ ، فتوبلاگ ، سایت های مختلف دانلود ، عکس ، خبری و ... خیلی چیزای دیگر. برای فروم می تونید از سیستم های رایگان phpBB , SMF , MyBB , ... استفاده کنید.
سیستم این انجمن هم vBulletin هست که پولی هست.

امیدوارم توضیحاتم بدردتون بخوره.
موفق و پیروز باشید./

ممنون از پاسخ شما

کسي نيست سوال ما رو جواب بده؟

ولي ميشه کامل توضيح بديد در gigfa هاستم رو چطوري متصل کنم به دامينم؟

mehrradg23
06-02-2010, 14:15
ممنون از پاسخ شما

کسي نيست سوال ما رو جواب بده؟

ولي ميشه کامل توضيح بديد در gigfa هاستم رو چطوري متصل کنم به دامينم؟

کسي نيست جواب بده؟