PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست | نرم افزار چک کردن ایمیل

Oracle_Eldorado
27-01-2010, 00:31
با سلام .
دوستان عزیز قبلا یه نرم افزاری بود که میشد از طریق اون بدون رفتن به سایت یاهو ایمیلتو چک کنی .
ولی هرچی فک میکنم اسمش یادم نمیاد .
اگه کلا تو این زمینه نرم افزار مناسبی سراغ دارین معرفی کنین .
ممنون میشم .
:11:

ask_bl
27-01-2010, 09:28
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Got multiple e-mail accounts? Right: work,business, spouse, dating, friends, and more.All they require separate e-mail addresses,for better level of privacy and security.Real pane of having multiple mailboxes is theneed for their constant checking. Don't youjust hate to do this many times per day: openweb browser or your mail program, remind andenter passwords, wait for slow loading? Guesshow much time do you lose? And still there's abig chance of missing important e-mail, right?Your problem resolution - Multi-Mail Notifier- professional e-mail notification softwarewhich will run in your computer's tray anddoes all tedious work for you - you onlyreceive visual and sound notifications oncenew e-mails arrive to one or more mailboxes.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Saeed System
27-01-2010, 10:50
دوستان کس دیگه ای نرم افزار مشابهی مثل این نداره؟

چون این نرم افزار برای من کار نکرد.:41:

من به اینجور نرم افزاری احتیاج دارم.

Oracle_Eldorado
29-01-2010, 09:52
ببخشید این نرم افزار کار نکرد .
یعنی اصلا عکسی که گذاشتین مطابق خود برنامه نیست !
میشه یه برنامه دیگه رو لطف کنین ؟

Saeed System
29-01-2010, 10:07
آره منم همینو گفتم ولی کسی جواب نداد...برنامه کار نمیکنه!

***Spring***
29-01-2010, 10:34
سلام ...

برنامه های پایین رو داریم :

[/URL][URL="[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]"]Gmail Notifier ایمیل های رسیده به GMail خود را بدون باز كردن هرگونه صفحه وب بررسی كنید . ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Gmail Notifier ایمیل های رسیده به GMail خود را بدون باز كردن هرگونه صفحه وب بررسی كنید . ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ===> Portable

Digsby ابزاری برای مدیریت ایمیل ها و اکانت های شما ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Porable Digsby | ابزاری برای مدیریت ایمیل ها و اکانت های شما ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

مدیریت ایمیلهای خود را به برنامه قدرتمند Mozilla Thunderbird بسپارید ! ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

The Bat ابزاری برای مدیریت ایمیلهای شما با قابلیتهای فراوان ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

!YPOPs | نامه هاي خود را از صندوق پستي Yahoo دانلود کنيد! ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

KC Softwares K-ML | مدیریت قدرتمند ایمیل و گروههای خبری ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

.

Oracle_Eldorado
30-01-2010, 12:53
سلامی دوباره .
ببخشید دوستان کسی با این کار کرده ؟

مدیریت ایمیلهای خود را به برنامه قدرتمند Mozilla Thunderbird بسپارید !

من همه تنظیمات رو بهش دادم
وقتی میخواد لوگین کنه این پیغام رو میده :

Sending Of Password Did Not Succeed . mail server pop.mail.yahoo.com responded : pop not allowed for user

کسی میدونه مشکل کجاست ؟

Mr.Lover
30-01-2010, 14:31
سلام
اوایل یک نرم افزار به اسم Yahoopops بود که با یک سری تنظیمات اجازه می داد که بدون رفتن به سایت یاهو و توسط نرم افزار Outlook ایمیل هاتون رو چک کنید.
اما در حال حاضر روشی هست که دیگه احتیاجی به Yahoopops هم نیست!
لینک این روش در امضا من موجود هست.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
خودم هم از این روش استفاده می کنم و ۱۰۰٪ کار می کنه (تضمینی).
موفق باشید.