PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : فایلها به صورت سیستمی مخفی شده...

alexa vega
26-01-2010, 21:15
سلام
من چند وقت پیش کامپیوترم ویروسی شده بود بعد فایلام به صورت سیستمی مخفی شدن
بعدش من میتونستم که از طریق show hidden file و hide protected operating system file فایلامو ببینم ولی الان تا دوتا گزینه بالا رو فعال میکنم و ok میزنم دوباره تیک hide protected زده میشه و show hidden هم غیر فعال میشه شما میگین من چیکار کنم من به اطلاعاتی که تو کامپیوترمه احتیاج دارم لطفا کمکم کنید.....

Saeed System
27-01-2010, 09:42
سلام دوست عزیز شما به خط فرمان ویندوز(run) وارد بشید و regedit رو تایپ کنید تا وارد رجیستری بشید...توی رجیستری دکمه F3 رو بزنید تا کادر جستجو نمایان بشه توی کادر ، عبارت showall رو تایپ کنید و بذارید فقط keys تیک خورده باشه...اونوقت find next رو بزنید تا یک صفحه ظاهر بشه که کلیدی بنام checkedvalue در اون وجود داره...روی اون کلید دوبار کلیک کنید تا باز بشه و ببینید توی کادر value date عدد 1 نوشته شده یا 0 اگه صفر باشه اون رو به 1 تبدیل کنید و یه بار دیگه فایلهاتون رو از حالت مخفی خارج کنید و نتیجه رو ببینید.
موفق باشید.

ask_bl
27-01-2010, 09:51
یه ویروسی به اسم "Driveguard.exe" هست که Show hidden files رو غیر فعال میکنه !که با این اسم ها هم شناخته میشن :
FlashGuard.exe و DriveMonitor.exe
اگر میدونین ویروس باعث این شده که هیچ و گرنه از مسیر زیر برین
Programs–>Start–>Run and type Regedit
HKEY_LOCAL_MACHINE\Software\Microsoft\Windows\Curr entVersion\Explorer\Advanced\Folde r\Hidden\SHOWALL·
با دوبار کلیک کردن مقدارش رو 1 بکنید .

ask_bl
27-01-2010, 10:03
راه حل از بین بردن ویروس DriveGuard.exe یا FlashGuard.exe :

1 - با حالت Safe mode بیاین بالا .

2 - task manager رو باز کنید و در تب processes هر چی با این اسامی : DriveGuard.exe/FlashGuard.exe/DriveMonitor.exe میبینین رو ببندین ( End کنین ) .

3 - حالا برین توی My computer و یه سرچ کامل (تمام تیک های موجود در قسمت "More Advanced Options" رو بزنین ) با اسمی این ویروس بکنین .و هر چی پیدا کرد رو پاک کنین .

4 - در قسمت Run بنویسین msconfig و اینتر رو بزنین و در تب startup تیک مربوط به FlashGuard رو بردارین .

5 - در قسمت Run بنویسین regedit و اینتر که کردین به مسیر زیر برین :
HKEY_LOCAL_MACHINE\Software\Microsoft\Windows\Curr entVersion\Run\FlashGuard.
و FlashGuard رو delete کنین .