PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست کمک فوری

omidtb
26-01-2010, 13:39
با سلام.لپ تاپ من اچ پی مدل تی ایکس 2زد هزار هستش.همون تبلت.میخواستم پارتیشن بندی کنم ویندوزم پرید
اینم بگم که رو ویندوز اصلی کلی نرم افزار جانبی بود که برای کار با دست روی مانیتور امکانات فوق العاده ای گذاشته بود
مجبور شدم ویندوز هفت نصب کنم.
درایو ریکاوریم سالمه ولی ریکاور نمیشه.
چون جدیده تو بازار هم دیسک ریکاوریش پیدا نمیشه
اگه میشه راهنماییم کنین
فقط نمیدونم با نرم افزار نورتون گوست کار کنم یا اکرونیس
و چطور دیسک ریکاوریمو براش تعریف کنم؟
ممنون میشم زود تر جوابمو بدید
r_22009
26-01-2010, 18:49
شما DVD از ریکاوریتون تهیه نکرده بودین؟
احتمالا اون نرم افزارا این جا باید باشه:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

omidtb
26-01-2010, 21:33
شما DVD از ریکاوریتون تهیه نکرده بودین؟
احتمالا اون نرم افزارا این جا باید باشه:

من خودم خود سایت hp رو چک کرده بودم ولی اونجا نبود جالبه که ویندوز ویستا هم دیگه روش نصب نمیشه درضمن موقعی که خریدم حواسم نبود که دیسک ریکاوری ازش تهیه کنم

r_22009
27-01-2010, 17:44
من خودم خود سایت hp رو چک کرده بودم ولی اونجا نبود جالبه که ویندوز ویستا هم دیگه روش نصب نمیشه درضمن موقعی که خریدم حواسم نبود که دیسک ریکاوری ازش تهیه کنم
ممکنه با سرچ اسم نرم افزار ها تو گوگل مشکلتون حل بشه، در غیر این صورت باید به دنبال نرم افزار های جایگزین باشید

omidtb
28-01-2010, 15:07
ممکنه با سرچ اسم نرم افزار ها تو گوگل مشکلتون حل بشه، در غیر این صورت باید به دنبال نرم افزار های جایگزین باشید

منظورتون رو از نرم افزار جایگزین نفهمیدم ولی اگه شما بتونید دیسک ریکاوری این لب تاب ور واسه من آپلود کنید یا با پست برام بفرستید هزینشم برام مهم نیست هر چی شد بسیار ممنون میشم
:11::10:

kevin1023
29-01-2010, 16:43
سلام دوست عزيز

لازم نيست ديسك ريكاوري داشته باشي !!!

مي‌توني از خود پارتيشن ريكاوري استفاده كني فقط بايد با يه نرم افزاري همه هاردي كه تقسيم بندي كردي پاك كني به غير از

ريكاوري بعد درايو ريكاوري را اكتيو كني مثل برنامه acronis disk director suit

راستي بعضي وقتا وسط تقسيم بندي هارد بوت ويندوز مي پره و تنها كاري كه بايد بكني يه سي دي ويندوز 7 يا vista بوت كني و

در قسمت repire گزينه start up repire را بزني

omidtb
29-01-2010, 18:03
سلام دوست عزيز

لازم نيست ديسك ريكاوري داشته باشي !!!

مي‌توني از خود پارتيشن ريكاوري استفاده كني فقط بايد با يه نرم افزاري همه هاردي كه تقسيم بندي كردي پاك كني به غير از

ريكاوري بعد درايو ريكاوري را اكتيو كني مثل برنامه acronis disk director suit

راستي بعضي وقتا وسط تقسيم بندي هارد بوت ويندوز مي پره و تنها كاري كه بايد بكني يه سي دي ويندوز 7 يا vista بوت كني و

در قسمت repire گزينه start up repire را بزني

چجوری باید درایو ریکاوری رو اکتیو کنم

omidtb
29-01-2010, 23:15
من اومدم vista نصب کنم ولی هر کاری میکنم دیگه هیچ ویندوزی نصب نمیشه چون همه درایور ها به حالت داینامیک درامده چجوری باید از این حالت خارجش کنم تا بتونم ویندوز نصب کنم درضمن من ویندوز دیگه ندارم روش کار را از طریق محیط بوت به من توضیح دهید

H@mid-Vista
30-01-2010, 10:35
من اومدم vista نصب کنم ولی هر کاری میکنم دیگه هیچ ویندوزی نصب نمیشه چون همه درایور ها به حالت داینامیک درامده چجوری باید از این حالت خارجش کنم تا بتونم ویندوز نصب کنم درضمن من ویندوز دیگه ندارم روش کار را از طریق محیط بوت به من توضیح دهید

دوست عزیز در مورد ركیاوری كه سئوال كردی:

یك بار ویندوز نصب كن درایورها و ... را هم از سایت اچ پی بگیر حل میشه مشكلت برای همیشه

در مورد پارتیشن بندی در محیط بوت هم كافیه موقع نصب ویندوز 7
اقدام به پاك كردن كل درایوها و ایجاد پارتیشن جدید كنی

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

مشكلی بود بگو:10:

omidtb
30-01-2010, 12:01
دوست عزیز در مورد ركیاوری كه سئوال كردی:

یك بار ویندوز نصب كن درایورها و ... را هم از سایت اچ پی بگیر حل میشه مشكلت برای همیشه

در مورد پارتیشن بندی در محیط بوت هم كافیه موقع نصب ویندوز 7
اقدام به پاك كردن كل درایوها و ایجاد پارتیشن جدید كنی

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

مشكلی بود بگو:10:

خوب اگه میشد این کار کرد که دیگه مشکلی نبود ولی برای من همه گزینه ها (دلیت- فورمت-اکستندد) غیر فعاله به جز د درایو که فقط گزینه فرمت براشون فعاله ولی با وجود فرمت کردن ای دو درایو باز هم اجرازه نصب ویندوز داده نمیشه

r_22009
30-01-2010, 14:30
می خوای شما یه FDISK بزنی؟؟؟:31::5:

omidtb
30-01-2010, 17:15
می خوای شما یه FDISK بزنی؟؟؟:31::5:

آره فکر کنم باید همین کارو بکنم چجوری باید این کار رو کرد

r_22009
30-01-2010, 18:30
آره فکر کنم باید همین کارو بکنم چجوری باید این کار رو کرد
آقا من شوخی کردم. اینجوری حتی درایو ریکاوریتم پاک می شه. نحوه ی این کارم از توی داس(!) یا از تو ستاپ ویندوز 98(!) است.
اما راه حل درست اینه که Hiren's boot CD رو دانلود کنین. توی این CD چند تا نرم افزار خوب پارتیشن بندی دز محیط بوت هست(از acronis استفاده کنی بهتره) البته حجم این CD یه کم زیاده (180MB)