PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : w980- w508 - t707

ila
25-01-2010, 00:30
بین 3گوشی برای خرید گیر کردم
w980
w508
t707
از نظر زیبایی بین t707و w508 موندم گرچه دبلوی 80 قشنگتر از هر دوتاشونه
دم اینکه امکانات وکارایی w508 بهتره یا T707 مخصوصا دوربین عکاسیش. کیفییت دوربین t707 بهتره یا SONY ERICSSON P990i. صرفنظر از مگاپیکسلش؟
بعد آیا t707 قابلیت چی پی ار اس و اینکه گوگلمپ مثل 508 داره یا نه؟
قابلیت کنترل با حرکت دست چی؟ و اینکه با چرخش دوربین تصویر و اهنگعوض میشه و ...
کلا پیشنهاد شما در چیه
1- زیبایی
2- کارایی
3- دوربین عکاسی
4- کیفیت تصویر برای پخش فیلم و عکس
5- کیبورد کدوم بهتره
کیبورد 508 با 707 چه فرقی داره و ...
هر آنچه شما از یک گوشی میخواهید
مرسی

Mahdi_Co_1368
25-01-2010, 20:10
t707 یه گوشی دخترونه هست نباید ازش انتظار کیفیت هندزفری و کنترل موسیقی
با تکون دادن گوشی رو داشت . به نظر من w508 بگیر چون حداقل برتریش اینه که کلید
لمسی واسه کنترل موسیقی و بخش موزیک قویتری داره.
w980 شاید از همه قویتر و قشنگتر به نظر بیاد ولی یک سری قدیمی تر از اون دوتاست
و جنس پلاستیک به کار رفته واسش ضد خش نیست البته میتونی با یه محافظ lcd بزرگ
این مشکل رو رفع کنی توی جعبهش هم یکی هست. w980 هندزفری خیلی بهتری
داره و کنترل اهنگ از بیرون هم راحتتره وقتی حافظهش رو بیشتر از 2 گیگ پر کنی سرعت
گوشی پایین میاد و اگه سریع باهاش کار کنی reset میشه. fm sender ش هم تو ایران کار
نمیکنه کلا کیفیت ساخت جالبی نداره.

shahramcat
25-01-2010, 21:13
نظر من هم روی W508 هست ...من از نزدیک تو دست دیدم خیلی زیباس با کاورهای بسیار جذاب . سری موسیقی هم هست

ila
25-01-2010, 21:17
در مورد کیفیت صداt707 از دبیلو 350 هم کمتره؟ واکمنش منظورمه؟
درمورد کیفیت عکسش چی؟ دوربین t707 بهتره یا SO P990i؟
بعد آیا نمونه تقلبی اینها همتو بازا هست یا نه؟
چون تو شهر ما من چند جا قیمت کردم بعضی ها 220 میگفتند بعضی ها 180
راهی برای فهمیدن تقلبی و اصل باتری هست که بفهمیم

Akhavan
25-01-2010, 22:29
508 باید با چه ضمانت نامه ای خریداری بشه؟
مشخصات اصل بودنش چیه؟
و کلا باید موقع خریدش به چه چیزهایی حواسمون باشه؟

starn
25-01-2010, 23:24
گارانتی رسمی سونی اریکسون کامتل می باشد
شما اگه با گارانتی اصلی می خری دیگه نیازی به نگرانی اصل و غیر اصل بودن وسایل جانبی نباشد فقط گوشی رو تست کنید

Highbury
25-01-2010, 23:33
گارانتی اصل کامتل هستش.
تفاوت زیادی بین دوربین های دبلیو 508 و تی 707 نیست و هر دوشون از دوربین های ضعیف 3 مگاپیکسلی هستند در صورتی که پی 990 از بهترین 2 مگاپیکسلی ها بودش.شاید تفاوت زیادی نکند در ضمن پی 990 فلاش هم داشت.
از لحاظ قابلیت های موسیقیایی دبلیو508 یه کوچولو باید بهتر از تی707 باشه اما از لحاظ سخت افزاری تفاوتی با هم ندارند برتری 508 کلیدهای موسیقیایی هستش.
دبلیو980 از همه قشنگتر و خوش دست تره و کیبورد بهتری داره اما بدنش زیاد استحکام نداره یعنی خش برمیداره.
هدفون دبلیو508 به نظر من بهتره چون هندسفری های جدیدی هستش و رو گوش خوب سوار میشه نه مثل سری Kبزرگ هستش و نه مثل سایر واکمنها توی گوش میره که گوش رو اذیت کنه.

golmohammadi
26-01-2010, 00:55
fm sender ش هم تو ایران کار
نمیکن
میشه این قسمتشو توضیح بدین؟

ila
26-01-2010, 11:57
کار کردن با کیبورد تی 707 خیلی سخته؟یعنی اعصاب خوردکنه؟
چه فروشگاهی توتهران سونی اریکسون رو با ضمانت کامتل میده با چه قیمتی؟ که مطمئن هم باشه؟

Highbury
26-01-2010, 12:09
سلام خوبی دوست عزیز؟
منظور اینشون FM transmiter هست یعنی شما یه آهنگی رو توسط امواج رادیویی اف ام میفرستید و اگه کسی در اطراف شما رادیو اف ام روشن کنه میتونه به شبکه ی شما گوش بده.

کار کردن با کیبورد تی 707 خیلی سخته؟یعنی اعصاب خوردکنه؟
چه فروشگاهی توتهران سونی اریکسون رو با ضمانت کامتل میده با چه قیمتی؟ که مطمئن هم باشه؟
تقلبی این گوشی خیلی کم هستش و اونایی که تقلبی چینی هستش قیمتشون زیر 100 تومان هست خیالت راحت باشه.
بدون گارانتی بخر بهتر چون گارانتی اصلا توی ایران اعتبار نداره.
شما فقط IMEI رو چک کن درسته.به این صورت که با زدن ستاره مربع صفر شش مربع یک عددی رو گوشیت مینویسه ،این عدد باید با سریال خود گوشی(زیر باتری) و شماره سریال خود کارتن یکی باشه.
فقط به فروشنده بگو که حتما باتریش اصل باشه چون ممکنه باتریش اصل نباشه برای همین توی فاکتور حتما این رو ذکر کنه که بعدا زیرش نزنه.
هر وقت هم که خریدی انقدر ازش استفاده کن تا باتریش تموم بشه و گوشی خاموش بشه سپس گوشی خودت رو خاموش کن و حدود 8 ساعت یا بیشتر بذار توی شارژ باشه.حدود یکی دو هفته بذار اینجوری باشه یعنی استفاده کن تا باتریش تموم بشه بعد بذار توی شارژ -فقط از دفعه ی دوم به بعد دیگه نمیخواد گوشیت رو خاموش کنی
------------------------
کیبورد 508 و 707 خوب عمل میکنه اما به خاطر اینکه فاصله ی بین اعدادش زیاده یه کم خوشایند نیست اگه انگشتتون بزرگ باشه موردی نداره.
در مورد کیبورد هر چقدر کیبورد بد باشه اما بهش عادت میکنی مثلا من اول کا800 داشتم با کیبوردش اصلا حال نیمکردم اما بعدا برای من فوق العاده بود همینطور سایر گوشیها .تنها گوشی که هیچ وقت با کیبوردش عادت نکردم ان82 بود.:31:

Akhavan
26-01-2010, 15:57
به این صورت که با زدن ستاره مربع صفر شش مربع یک عددی رو گوشیت مینویسه
درود..

میشه بفرمایید منظور از مربع که فرمودید چی هست؟

و در کل شما نظرتون این هست که بدون گارانتی خریداری بشه؟ اینطوری بازم مطمئن هست؟

و بعد اینکه این شماره سریال ها یکی باشن یعنی دیگه نیاز به چک و توجه به نکات دیگه ای که میتونه وجود داشته باشه از نظر سالم بودن و اصل بودن گوشی، وجود نداره؟

حدود یکی دو هفته بذار اینجوری باشه یعنی استفاده کن تا باتریش تموم بشه بعد بذار توی شارژ
شبیه این پیشنهاد شما رو من بازم شنیده بودم، دلیل این کار چیه؟

payamf1
26-01-2010, 16:57

FM Transmitter در واقع برای فرستادن صدا روی امواج رادیو هست که در گوشیهای سونی اریکسون که این مزیت رو دارن (مثل w980) این مزیت کار نمیکنه
در واقع وقتی میخواین ازش استفاده کنین میگه که در کشور شما امکان استفاده از این مزیت وجود ندارد.
دلیلش هم دقیق نمیدونم چون گوشیهای نوکیا همین قسمت Transmitter خوب و بدون اشکال کار میکنه (مثل N79 و N78)

ila
26-01-2010, 22:24
آنتن دهی t707 چطوره؟
کلا انتن دهی سونی اریکسون چطوره؟

ila
26-01-2010, 22:25
در ضمن ای ام ای رو که از رویگوشی با وارد کردن اون کد زدم با روی جعبه یکیه ولی با شماره سریال باتری فرق داره کلا تو شماره سریال باتری حروف هم داره. ولی توآی ام ای نه!! جای دیگه اش هم نیست
جریان چیه

Highbury
30-01-2010, 21:28
شماره سریال باتری نه که .
شماره سریال خود گوشی که زیر باتری روی بدنه ی گوشی نوشته شده.
اگه با روی جعبه یکی هست پس درسته و مشکلی نیست.نگران نباش

ila
03-02-2010, 13:21
روش تشخیص اصل بودن باتری چیه؟

eMer@lD
24-02-2010, 18:00
شبیه این پیشنهاد شما رو من بازم شنیده بودم، دلیل این کار چیه؟

سلام
علتش به خاطر عمر بیشتر باطری هست که چون وقتی میخری، ته شارژی داره ، و بذاری اون ته شارژی آک بند خودش تمام بشه و بعد خودت شارژش کنی بهتره

در خاموشی هم شارژ بشه هم طول عمر باطریبیشتره و همساعات شارژ بودن گوشی بیشتر هست.