PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست برنامه ای برای محدودیت دانلود در زمان مشخص!!!!

l30l30y
24-01-2010, 19:13
با سلام من یک برنامه برای کنترل دانلود برای اینترنتم که محدود هست و فقط شب ها دانلود رایگان میشه میخواهم تا برای هر روز برنامه یه مقدار معین مثال هرروز بیشتر از 20 مگابایت اجازه دانلود به من نده و اگر من مثال 20 مگابایت دانلود کردم دیگه اینترنتم رو خودکار قطع کنه و از یک ساعت مشخص تا یک زمان مشخص مثال 12 ظهر تا 12 شب این کار رو بکنه و بعد از اون دیگه کاری به فعالیت و دانلوده من نداشته باشه

باتشکر

اینترنت من 1 مگابایت با محدودیت 15 گیگابایت هست:21:

l30l30y
25-01-2010, 19:35
کمک کنید چرا..................

Ship Storm
25-01-2010, 20:17
همه این هایی که گفتی تو IDM همون Internet Download Manager ما هست

Internet Download Manager / تمام ورژنها در این تاپیک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
این تاپیک هم حتما بدردت میخوره

آموزش روشن شدن کامپیوتر سر ساعت معین و اتصال به اینترنت و دانلود کردن سپس خاموش شدن (آموزش جدید در پست دوم) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

l30l30y
26-01-2010, 16:29
جناب اولا ممنون به خاطر راهنمایی

اما جواب سوال من این نیست من یه برنامه میخواهم واسه کنترل کلیه امور یعنی مثل برنامه du meter یه حجم رو تعیین کنی تا بیشتر از اون اجازه باز کزدن صفحات وب و دانلود و آپلود رو نده وبه طور خلاصه به هیچ کس اجازه ورود به اینترنت رو نده
مثال من وقتی دارم با Opera تویه اینترنت گشت می زنم وقتی ترافیک به حد تعیین شده رسید مثال 10 مگابایت اینترنت به طور کل قطع بشه

با تشکر
:41:

Ship Storm
26-01-2010, 20:32
چند تا برنامه در این زمینه:

BWMeter | نشان دهنده پهنای باند اینترنت
([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
NetLimiter 2 pro ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

این ها هم هست :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید