PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : كدام فروم براي نصب ؟

terminator2000
24-01-2010, 11:42
سلام به همه ي دوستان ...
اول مي خواستم يه سوال كنم كه خيلي مشغولم كرده !
مدتيه توي اينترنت فروم Vb خيلي خيلي زياد شده و همينطور بيشتر هم مي شه ، در صورتي كه من فهميدم كه براي نصبش بايد لايسنس داشته باشي كه قيمتش هم خيلي بالاست ...
سوال اينه يعني اين همه فرومVB كه دارن فعاليت مي كنن ،پول دادن لايسنس خريدن ؟
و به غير از هست وارز براي نصبش چه راهي است ؟
............
و اينكه من مي خوام فروم نصب كنم .. و اگه وي بي نشد مي خواستم بپرسم چه فرومي بهتره؟؟
خودم phpnuke و phpbb3 رو در نظر دارم ؛ حالا كدوم قابليت و كارايي بهتر و بيشتر داره ، و از نظر امنيت ، امكانات و ماژول و پشتيباني بهتره؟
خوشحال مي شم دوستان مفصل توضيح بدن.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

adrenalin
24-01-2010, 14:58
در مورد VB یه چیزی بگم اکثر فروم های بزرگ مثل همین P30WORLD خودمون یا مجید انلاین و...... از نسخه پولی استفاده می کنند
ولی این انجمن های تازه تاسیس از نسخه نال شده روی هاستینگ های وارز یا همون هاستینگ های که داخل کشورهای هست که قانون کپی رایت رعایت نمیشه مثل همین ایران خودمون یا هلند و...... که به راحتی میشه VB*IPB واز این نوع اسکریپت های نال شده استفاده کرد روی همین هاستینگ ها هم میشه نصب کرد ولی این در صورتی هست که کسی ریپورت شما رو نده :31:
سوال دوم شما اگر نمیتونید VB نصب بهترین گزینه همون PHPBB هست البته اگه ظاهر شبیه VB می خواید Mybb هم ولی من زیاد باهاش حال نمی کنم اگه دوست داشتی چنتا پشتیبانی مای بی بی هست ببین
من نمیدونم این دوستان چی از این نیوک دیدن که همه میرن طرفش:5: این همه CMS خوب وشیک هست که از سیستم های نسل جدید مثل جی کوئری .Ajax .CSS و..... استفاده وظاهر بسیار کاربر پسند تر نسب به نیوک نسل وب 1 دارن که اون CMS ها از نظر سئو پلاگین قالب و...... یه سرو گردن بالاتر از نیوک هست
در کل اگه می خواید یه سایت شیک ونو داشته باشید به پشتیبانی های CMS های که تو ایران هست مراجعه کنید و سایتهای که باهاشون درست شده رو ببیند اگه خوشتون نیومد از همون نیوک استفاده کنید
امیدوارم کامل باشه :25:

h_zaman06
24-01-2010, 19:40
ُSMF هم پشتیبانی قوی داره

terminator2000
24-01-2010, 22:31
در مورد VB یه چیزی بگم اکثر فروم های بزرگ مثل همین P30WORLD خودمون یا مجید انلاین و...... از نسخه پولی استفاده می کنند
ولی این انجمن های تازه تاسیس از نسخه نال شده روی هاستینگ های وارز یا همون هاستینگ های که داخل کشورهای هست که قانون کپی رایت رعایت نمیشه مثل همین ایران خودمون یا هلند و...... که به راحتی میشه VB*IPB واز این نوع اسکریپت های نال شده استفاده کرد روی همین هاستینگ ها هم میشه نصب کرد ولی این در صورتی هست که کسی ریپورت شما رو نده :31:.
.
.

ممنون دوست خوبم . من با phpbb كار كردم ، ولي از امكاناتش راضي نيستم ،خيلي ساده است . مگر بشه روش مازول نصب كرد كه اونم همونطور كه گفتي پشتيباني قوي مي خواد ( اگه مي شه يه سايت پشتيباني براش معرفي كنيد )
در ضمن نيوك رو من لوكال نصب كردم ، امكاناتش بيشتره ، تا هفت هشت ماه پيش سايتي مثل ترفندستان از اين cms استفاده مي كرد ..
پس حالا كه اين جور مي گيد ، مي شه mybb و phpbb رو مقايسه كنيد ؟