PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : از کدوم سیستم مدیریت محتوا استفاده کنم؟؟؟

mamal_2007
24-01-2010, 11:30
سلام...
ما تا الان یه وبلاگ دانشجویی داشتیم با ده تا نویسنده
الان میخوایم بریم رو هسا مجانی gigfa یه مدیریت محتوا نصب کنیم که همون امکانات وبلاگ رو داشته باشه با امکان چت ومخصوصا فروم (فروم خیلی مهم هست برامون) حالا از چی استفاده کنم؟ با توجه به ایم که حرفه ای هم نیستیم و یه چیز ساده میخوایم اما قوی و بشه رو گیگفا نصبیش کرد

مرسی

negar13
09-02-2010, 00:23
سلام دوست من
به نظر من phpnuke يا datalife engine هر دو تاشون هم قدرمتند هستن هم ساده و راحت و هم اينكه مجهز به انجمن ساز phpbb هستن البته اگه دوست داشتيد خيلي خيلي ساده و راحت باشه ميتونيد از وردپرس استفاده كنيد اما يه نكته اي كه ورد پرس داره اينكه بايد اكثر امكانت رو خودتون براش نصب كنيد اما نيوك و ديتا لايف و مخصوصا نيوك اكثر ابزار هاي مورد نياز رو به صورت پيش فرض داره
موفق باشيد :10:

saman3230
09-02-2010, 00:38
سلام...
ما تا الان یه وبلاگ دانشجویی داشتیم با ده تا نویسنده
الان میخوایم بریم رو هسا مجانی gigfa یه مدیریت محتوا نصب کنیم که همون امکانات وبلاگ رو داشته باشه با امکان چت ومخصوصا فروم (فروم خیلی مهم هست برامون) حالا از چی استفاده کنم؟ با توجه به ایم که حرفه ای هم نیستیم و یه چیز ساده میخوایم اما قوی و بشه رو گیگفا نصبیش کرد

مرسی

میترا

جواب کارتو میده خواستی بگو بهت بدشم الکی نری بخری

چون تاره کار هستی میترا عالیه

n.nurse
09-02-2010, 01:02
پیشنهاد من هم نیوک هستش .
چون امکانات مورد نظر شما رو فراهم میکنه و همچنین میتونید از امکانات دیگری که نداره و مد نظر شما هست نصب کنید . مثل تم

j_m2009
09-02-2010, 19:53
پیشنهاد من هم نیوک هستش .
چون امکانات مورد نظر شما رو فراهم میکنه و همچنین میتونید از امکانات دیگری که نداره و مد نظر شما هست نصب کنید . مثل تم
سلام. من با نیوک آشنایی ندارم؛ تازه امروز دانلودش کردم و می خوام استفاده کنم.
یکی از مزیتهای جوملا اینه که هر قابلیتی که بخوایم اضافه کنیم، علاوه بر اینکه جوملا قابلیت اضافه کردن رو داره، الان در بازار و در اینترنت ابزار اون قابلیت وجود داره و فارسی شده؛ سایتهای زیادی هستند که ابزارهای مختلف جوملا رو برای دانلود گذاشتن.
لطفا بگید که نیوک هم همینطوره؟ اگه ابزار خاصی مورد نیاز شد، میشه پیداش کرد؟ مثلا اولین ابزاری که من می خوام، سیستم چند زبانه است. میتونم پیدا کنم؟

ضمناً از صبح دارم دنبال یه فایل آموزشی نیوک میگردم. نیست که نیست؛ شما سراغ ندارید؟

elecfa
09-02-2010, 20:00
phpnuke برای شما خیلی خوبه چون فرومش خیلی کامله .
ولی نمیدنم رو هاست رایگان جواب بده . چون برای استفاده از اون باید register_globals = on باشه .
در ضمن امنیت نیوک یه مقدار ضعیفه ( سایت خود من که با نیوک بود ، چند وقت پیش هک شد ) برای همین اگه از نیوک میخوای استفاده کنی حتما هر مدت یکبار backup بگیر .
موفق باشی .

eimanpaladin
01-05-2010, 11:41
شما با wordperss یه وبلاگ طراحی کن و برای فروم آن با phpbb - smf یه فروم بساز
بسیار عالی میشه .

eimanpaladin
01-05-2010, 13:00
سلام دوست من
به نظر من phpnuke يا datalife engine هر دو تاشون هم قدرمتند هستن هم ساده و راحت و هم اينكه مجهز به انجمن ساز phpbb هستن البته اگه دوست داشتيد خيلي خيلي ساده و راحت باشه ميتونيد از وردپرس استفاده كنيد اما يه نكته اي كه ورد پرس داره اينكه بايد اكثر امكانت رو خودتون براش نصب كنيد اما نيوك و ديتا لايف و مخصوصا نيوك اكثر ابزار هاي مورد نياز رو به صورت پيش فرض داره
موفق باشيد :10:

برای این دوستمون باید بگم هر 2 سیستم phpnuke , دیتالایف غیر قانونی هستند ( البته نیوک از نسخه 8 به بعد )
من بهتون توصیه نمی کنم از این 2 سیستم استفاده کنید در ضمن دیتالایف پر از باگ هست
بسیاری از سیستم ها هست که شما می تونید با آنها کار کنید
موبیل تایپ - جوملا - مامبو - e107 - دروپال وردپرس و .....
نیازی نیست از این سیستم های نال استفاده کنید

almata
02-05-2010, 08:46
جوملا گزینه خیلی مناسبی هست. اینم لینک دانلود آخرین ورژن جوملا

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

tazphoenix
02-05-2010, 12:29
من چندین ساله که دارم با اینا کار میکنم دیتالایف ، نیوک ، جوملا ، میترا ، بامبو (البته 3 تای آخری هر سه تا روی یه هسته هستش) ولی هیچ چی به خوبی و انعطاف پذیری وردپرس ندیدم محبوبترین و پر طرفدارترین cms جهان، اینقدر قالب داره که حتی تصورشم نمیتونی بکنی! extension ها و plug in هاش کارتو راه میندازه و نیاز نیست مثل دیتالایف پدر خودتو برای نصب plugin در بیاری با یه کلیک!خیلی سادست و امکانات اضافی بیخودی نداره که بخاد جای اضافی بگیره از من میشنوی فقط وردپرس.