PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : صدای بوق از مادر برد

y4hoo
24-01-2010, 11:21
وقتی با کامپیوتر کار می کنم هر چند دقیقه یه بار موس به حالت هنگ در میاد و از درون کیس مادر برد صدای بوق میده لطفا دوستان راهنمایی کنند که مشکل چی

آنتی
24-01-2010, 12:43
سلام
به نظر میرسه فن cpuشما مشکل داره
اگر میتونید اول نگاه کنید ببینید درست میچرخه
دوم دست بزنید ببینید گرمه
سوم از توی بایوس نگاه کنید ببینید دمای cpu چقدره؟

EXTREME
24-01-2010, 22:14
فقط موس می هنگه یا کل سیستم؟

y4hoo
25-01-2010, 10:07
فقط موس می هنگه یا کل سیستم؟

برای چند ثانیه موس جاش هنگ کرده و حرکت نمی کنه و بعد اینکه صدای بوق از مادر برد خارج شد موس حرکت می کنه

y4hoo
25-01-2010, 10:08
سلام
به نظر میرسه فن cpuشما مشکل داره
اگر میتونید اول نگاه کنید ببینید درست میچرخه
دوم دست بزنید ببینید گرمه
سوم از توی بایوس نگاه کنید ببینید دمای cpu چقدره؟

اینا رو نگاه کردم مشکل ندارن

EXTREME
25-01-2010, 14:25
با یموس دیگه امتحان کنید و موس هم usb باشه
یا مشکل از موسه یا پورت ps2 که این مشکل مربوط به مین میشه

golmohammadi
26-01-2010, 18:16
وقتی موس هنگ میکنه
ببین کیبورد هم هنگ میکنه یا نه ؟
چون ممکنه موس خراب شده باشه
مثلا سیمش قطعی داشته باشه

آنتی
27-01-2010, 14:02
وقتی موس هنگ میکنه
ببین کیبورد هم هنگ میکنه یا نه ؟
چون ممکنه موس خراب شده باشه
مثلا سیمش قطعی داشته باشه
این قطعی سیم را بطه اش با بوق داخل کیس چیه؟

EXTREME
27-01-2010, 21:52
حالا شما با یه موس دیگه امتحان کنید و نتیجرو بگید

elmat
07-02-2010, 18:00
سلام دوست عزیز
گاهی وقتا دیده شده که سوکت موس و کی برد رو اشتباه وصل می کنن . این مشکل هم باعث بوق ممتد در مادر برد می شه.
با موس و کی برد usb امتحان کن ببین درست می شه یا نه ؟

alenkita
23-09-2010, 17:41
با سلام
دوستان من یه مشکل دیگه ای با سیستمم دارم
هنگام کار در وینوز اکثرا در هنگام بستن یه پنجره یا پاک کردن یه فایل یه صدای بوق کوتاه از سیستم بیرون میاد.
میخواستم ببینم مشکل از چیه؟

N.H.H
23-09-2010, 19:07
با سلام
هنگام کار در وینوز اکثرا در هنگام بستن یه پنجره یا پاک کردن یه فایل یه صدای بوق کوتاه از سیستم بیرون میاد.

هوالعلیم
با سلام ، هنگام کار در ویندوز و بستن پنجره و یا پاک کردن فایلی ، سیستم شما بوق کوتاه میزند به ترتیب از ساده ترین راه باید شروع کرد ، شما اول کیبورد و ماوس خود را تعویض کرده و سیستم را چک کنید چون وقتی که در حال بستن پنجره ای هستید و یا پاک کردن فایلی قطعا اشکال در این دو وسیله ورودی که در آن لحظه در حال ارسال سیگنال هستند، سیستم شما را دچار اشکال خواهد کرد ، پس از تست موارد ذکر شده نتیجه را اعلام بفرمایید.

موفق باشید

mshow
23-09-2010, 19:47
با سلام
ضمن عرض سلام خدمت شما دوست عزیز.اولا دوست قبلی که پاسخ داده بود پاسخش کاملا درسته و ممکنه مشکل از موس و کیبوردتون باشه.
دوما ممکنه مشکل از درایور کارت صدا باشه که شما برای بسته شدن پنجره ها صدا تعریف کردید ولی چون درایور کارت صداتون مشکل داره صدا به جای خروج از اسپیکر از داخل کیس بیرون میاد.البته این رو بگم فکر نکنم مشکل شما این دومیه باشه من این رو برای اطلاع سایر بازدید کنندگان نوشتم.
موفق باشید.یاحق

alenkita
26-09-2010, 17:22
هوالعلیم

با سلام ، هنگام کار در ویندوز و بستن پنجره و یا پاک کردن فایلی ، سیستم شما بوق کوتاه میزند به ترتیب از ساده ترین راه باید شروع کرد ، شما اول کیبورد و ماوس خود را تعویض کرده و سیستم را چک کنید چون وقتی که در حال بستن پنجره ای هستید و یا پاک کردن فایلی قطعا اشکال در این دو وسیله ورودی که در آن لحظه در حال ارسال سیگنال هستند، سیستم شما را دچار اشکال خواهد کرد ، پس از تست موارد ذکر شده نتیجه را اعلام بفرمایید.

موفق باشید

با سلام و تشکر بابت ارسالتون
من هم کیبورد و هم موس رو عوض کردم ولی تاثیری نداشت و همون بوق دوباره میزنه
در ضمن اون سیستم مودم نداره.

kralpccom
03-11-2010, 23:57
سلام
من هم دقیقا این مشکل دوستمون رو دارم
بعد از چند دقیقه کار کردن موس گیر میکنه و به دنبالش کل سیستم هنگ میکنه و کاری به جز ریستارت نمیشه انجام داد گاهی هم سیستم به همین صورت هنگ میکنه و یه بوق ممتدی از کیس میاد.
تا جایی هم که می دونم از کیبورد و ماوس و فیش هاشون نیست!
لطفا راهنمایی کنید