PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست نرم افزار > کپی اطلاعات از یک درایو به درایو دیگر در محیط خارج از ویندوز

Elis
23-01-2010, 10:46
سلام
من میخوام برنامه ای باشه که تو حالت بوتش (مثل آکرونیز) بشه مثلا از هارد اکسترنال چیزی رو تو یکی از درایوهای هارد ریخت موقعیکه ویندوز نداشته باشیم یعنی تو درایو C هیچ OS ی نباشه

چنین برنامه ای داریم یا خیر ؟ اگر هست ممنون میشم معرفی کنید و لینک بدید .

kourosh_sos
23-01-2010, 11:47
اگر فايل سيستمت fat باشه ميتوني با دستورات داس اينكارو بكني و اگه فايل سيستمت ntfs باشه بايد از برنامه ntfs reader استفاده كني

Diego
23-01-2010, 15:21
سلام
من میخوام برنامه ای باشه که تو حالت بوتش (مثل آکرونیز) بشه مثلا از هارد اکسترنال چیزی رو تو یکی از درایوهای هارد ریخت موقعیکه ویندوز نداشته باشیم یعنی تو درایو C هیچ OS ی نباشه

چنین برنامه ای داریم یا خیر ؟ اگر هست ممنون میشم معرفی کنید و لینک بدید .

از ویندوز live استفاده کنید.(ویندوزهایی که به صورت آماده و portable قابل بوت شدن هستند.)

Elis
23-01-2010, 22:37
اگر فايل سيستمت fat باشه ميتوني با دستورات داس اينكارو بكني و اگه فايل سيستمت ntfs باشه بايد از برنامه ntfs reader استفاده كني
فایل سیستمم NTFS هست
تا بحال از ntfs reader استفاده کردید ؟
محیطش چطوریه ؟
مرسی:11:

Elis
23-01-2010, 22:38
از ویندوز live استفاده کنید.(ویندوزهایی که به صورت آماده و portable قابل بوت شدن هستند.)
دوست عزیز میشه یه لینک از این ویندوز Live بدین ؟
شما ازش استفاده کردید ؟
مرسی :11:

Elis
23-01-2010, 22:38
ببینم با مینی ویندوز برنامه Hier's boot CD میشه استفاده کرد ؟

shah abas
23-01-2010, 22:51
از اوبونتو استفاده کن.من الان سیستمم هارد نداره ولی به اینترنت وصلم:) اوبونتو مجانیه و به راحتی هم دانلود میشه.

Elis
23-01-2010, 23:06
از اوبونتو استفاده کن.من الان سیستمم هارد نداره ولی به اینترنت وصلم:) اوبونتو مجانیه و به راحتی هم دانلود میشه.
دوست عزیز میشه یه مقدار در موردش توضیح بدین ؟
اوبونتو OS هست ؟
چطور کار میکنه ؟

mr-secret
23-01-2010, 23:14
Live CD (Vista Live+XP Live

Live CD (Vista Live+XP Live) | 165.7 MB

Vista Live ISO

Win PE ISO (not works on vpc-Removed)

XP Live ISO

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Rar Pass : if need
viethak.com

saeed774
24-01-2010, 14:56
بهترین راه حل استفاده از همون ویندوز لایو هست که برای نمونه ورژن سبکش داخل مجموعه Hirens Boo cd موجود هست . داخل این مجموعه نرم افزارهای زیادی هم برای اینکار هست .

Elis
25-01-2010, 17:40
بهترین راه حل استفاده از همون ویندوز لایو هست که برای نمونه ورژن سبکش داخل مجموعه Hirens Boo cd موجود هست . داخل این مجموعه نرم افزارهای زیادی هم برای اینکار هست .

از مینی ویندوز Hirens Boot cd استفاده کردم همه چیزش خوبه اما متاسفانه هارد اکسترنال رو نشناخت :41:

این ویندوز لایو که میفرمایید شبیه همینه یا فرق داره ؟
اگه هارد اکسترنال رو میشناسه دانلودش کنم
:11: