PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : برنامه تغییرات در لیست دانشجویان

sublimation
21-01-2010, 21:41
سلام
برنامه ای که بتونه مشخصات و نمرات 5 درس ودانشجو رابگیرد بعد بتونه دانشجو اضافه کنه , حذف کنه , براساس نمره و اسم مرتب کنه , جستجو بر اساس نمره واسم داشته باشه و از Data base هم استفاده شده باشه
رو چطور میشه ساخت؟
با تشکر

سونامی
21-01-2010, 22:51
خوب نحوه آموزش شما ابتدا یک دیتابیس از نوع اکسس با وی بی می سازی با هر تعداد جدول وفیلد
بعد به تعدا مشخص تکست باکس قرار میدی و یک دیتا هم میزاری و دیتا رو به بانک ربط میدی و تکس باکس ها هم هر کدوم رو به فیلد خودش تا اینجا....
بعد کد در باره اضافخ کردن و حذف میمونه که فعلا اینا رو انجام بده

farshidshd
23-01-2010, 19:21
اگه امتحان نداشتم مینوشتم واست

فعلا دیتا رو بساز و اشیایی که میخوای رو وارد فرم کن و ربطشون بده

اگه ربط دادن هم بلد نیستی باید صبر کنی تا امتحانا تموم بشه

البته دوستان دیگه اگه میتونن کمکش کنن

sublimation
23-01-2010, 22:52
خیلی چاکرم شما دوستان خیلی بزرگوارید حدودا برای 15 بهمن باید تحویل بدم خودمم امتحان دارم یه برنامه مشابه اینجا پیدا کردم فکر کنم اگه تغییرش بدم بشه درستش کرد:

سلام بر دوستان گلم
همچنانکه قول داده ام هر روز سورس یک برنامه توپ توپ رو خدمت شما عزیزان تقدیم کنم
و امروز هم نوبت یک برنامه خیلی جالب و کامل «سورس کامل برنامه جامع آموزشگاه»میباشد که امیدوارم مورد استفاده و آموزش بیشتر شما عزیزان قرار گیرد

sublimation
24-01-2010, 15:55
نوشته شده توسط sinaaeeni
سلام بر دوستان گلم
همچنانکه قول داده ام هر روز سورس یک برنامه توپ توپ رو خدمت شما عزیزان تقدیم کنم
و امروز هم نوبت یک برنامه خیلی جالب و کامل «سورس کامل برنامه جامع آموزشگاه»میباشد که امیدوارم مورد استفاده و آموزش بیشتر شما عزیزان قرار گیرد
>>>>>
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

سونامی
24-01-2010, 15:56
اگر مشکلت حل نشد بگو .............

sublimation
24-01-2010, 17:19
نه خودم نتونستم:ohno:

MrGee
24-01-2010, 19:32
می خوای یه سورس بزارم؟

sublimation
24-01-2010, 21:22
ممنون میشم

MrGee
24-01-2010, 22:08
شما می تونی از این ها هم الگو بگیری.

A simple Student Registration and Grading system

This is a small student registration and grading system. I have just done this for 1 day coz my friend needed it so I haven't done a nice inteface on it. Its a simple add, edit, delete and save record. But All I can say is that you can learn different kind of approach in using adodb. By the way I used an access/ado for database. This code is for people who want to know about SQL , Sending report from ADO / Ms flexGrid / flexgrid to Excel, and different kinds of string manipulation techinique. I just hope many people will find this program useful.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

MrGee
24-01-2010, 22:10
این هم می تونه مفید باشه

ADO Database Connetivity

This code teaches you how to establishes the database connectivity with the help of ADO data objects in VB 6.0. I have explained it with the help of student database system application project.

MrGee
24-01-2010, 22:13
فکر کنم این یکی تقریبا کامل هست.

Student Registration Management

This zip file consist of complete Database and Report Utility with ADO coding... Managing college and student profile... This program uses MS Access with SQL DAO...... this code is very useful for student and Small and Medium Industries ...... Code ini sesuai untuk pelajar yang masih beginner yang ingin membuat program untuk final projek mereka dengan menggunakan VB code ..... remove the password yourself... :)