PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : *** مشکل سایه دار شدن در title و motion ***

p30panel
21-01-2010, 15:27
با سلام خدمت اساتید . . .

با توجه به عکس:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

من وقتی میخوام یه title و یا عکسی که پس زمینه اون به به صورت transparent هست رو به حالت motion (مثلا از بالا به پایین) در بیارم ، قسمت بالا و پایین تصویر به صورت سایه در میاد و با رنگ بک گراند فرق میکنه !

راه حلی برای این مشکل در ادیوس هست ؟

ممنون

علي طهماسبي
21-01-2010, 18:43
با سلام
دوست عزيز توضيح مراحل كار و يه عكس از اون قسمتي كه براي موشن كردن ازش استفاده مي كني بذار براي راهنمايي بهتر

p30panel
21-01-2010, 21:06
ممنون از جوابتون.

تو عکس مشخص شده با فلش که کدوم قسمت سایه داره.

عکس رو میارم تو تایم لاین ، بعد با video layout میارمش سمت چپ.
بعد با quick titler یه متن مینویسم ، میزارمش رو تایم لاین ، بعد picture in picture میکشم رو همین title که درست کردم و تنظیمات رو تغییر میدم که از بالا بیاد به پایین ،‌در این بین اطراف title سایه دار میشه ، یعنی title تیره تر از بک گراند پشتشه.

behrang_shadow
21-01-2010, 21:45
سلام
title رو با تنظیمات داخل خود quick titeler حرکت بده، میتونی بهش حرکتهای راست به چپ/ چپ به راست / بالا به پایین و پایین به بالا بدی.
حالت دیفولتش روی حالت still هستش.

p30panel
21-01-2010, 21:54
ممنون از جوابتون

ولی من حتی عکسی که در فتوشاپ بک گراندش رو transparent قرار دادم هم به همین صورت نشون میده، تو سیستم شما به این صورت نیست ؟
ممکنه که به خاطر مانیتور LCD به این شکل دیده میشه ؟

اگه میشه توضیح بدین که ادیوس این مشکل رو داره یا مشکل از جای دیگه هستش.

ممنون از راهنمایی شما. . .

علي طهماسبي
22-01-2010, 11:32
با سلام
شما اگه از فتو شاپ استفاده مي كنيد از لايه تايتل استفاده نكن در لايه هاي ديگه بندار و از كي ها تري دي پيكچر ... استفاده كني موفق باشي خبرم كن

p30panel
22-01-2010, 14:13
سلام آقای طهماسبی عزیز
ممنون از جوابتون

من این دفعه تو لایه VA گذاشتم ولی فرقی نکرد ، مشکل اینه که وقتی با 3d pip یا pip میخوام حرکتش بدم این مشکل پیش میاد ، قبل از حرکت دادن ، کادر سایه دار عکس مشخص نیست،‌ولی وقتی حرکت میکنه کادر به راحتی مشخص میشه ؟ شما خودتون این مشکل رو ندارین ؟

Javad_Ed
22-01-2010, 14:35
سلام
بر روی title تون
از keyers
3d pic in pic استفاده کنید
حرکتش هم بدین پس زمینه تغییر نمیکنه...
و ترنسپرت هست...لایه title رو در بالای لایه عکستون بزارید ها....

p30panel
22-01-2010, 14:42
سلام ، ممنون آقا جواد

با 3d pip درست شد.

ولی با pip سایه میندازه.

با تشکر فراوان از لطفتون . . .

علي طهماسبي
22-01-2010, 18:46
دوست عزيز
با عرض معذرت خواهي شما ميتونيد از قسمت video layout هم استفاده كنيد و با فعال كردن قسمت كي فريم ها اين امكان رو بهش بدي از قسمتي به قسمت ديگه بره در قسمت pip نميشه موفق باشي