PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست کمک برای cms نوشته شده با asp

cnn
21-01-2010, 14:05
اول اینکه احتمالاً مشکلم رو باید تو قسمت سیستمهای مدیریت محتوا مطرح می کردم اما چون دیدم برنامه نویسها اینجا جمع اند گفتم که اینجا بگم چون بیشتر به کمک برنامه نویس احتیاج دارم
مشکل اینه که یکسال پیش یه بنده خدایی یه cms از شرکت سایت ساز برای مرکز ما خریده که با asp طراحی شده!
یکماه میشه که با مدیریت به مشکل برخورده و تمام یوزر پسوردهای ما در واقع میشه گفت دزدید!!!!!
با کلی پیگیری قانونی هاست و دامین و بک آپ رو ازش پس گرفتیم اما حالا که همه چیز سایت رو درست کردیم دیدیم که یوزرهایی که بابت مدیریت محتوا بهمون داده اشتباهه و نمیشه وارد قسمت مدیریت شد و سایت رو آپدیت کرد، همچنین من شک دارم که این بنده خدا قبل از بک آپ گرفتن ما تو قسمتهایی از سایت دست برده باشه(چون خودش برنامه نویسی رو خیلی خوب بلده) یعنی فکر می کنم زده باشه قسمت مدیریت محتوا رو یه بلایی سرش اورده
به پشتیبانی شرکت سایت ساز زنگ زدیم طرف میگه ما دیگه به شما فروختیم و مسئولیتی نداریم ، بهش میگیم شما درستش کنید ما هزینه اش رو میدیم بازم قبول نمی کنن (فکر کنم می خوان دوباره محصولشون رو بهمون بفروشن)
حالا می خواستم بدونم کسی هست که بتونه ببینه اصلاً سایت ما سالم هست یا توش دست بردن؟
و دیگه اینکه یوزر و پسورد مدیریت رو می تونه برامون ریکاوری کنه؟
در صورت لزوم برای اینکه نگید اینهایی که گفتم دروغه و قصد کار غیرقانونی دارم، در صورت درخواست برای انجام این کارها نامه ای با سربرگ و مهر مرکز هم ارائه میشه
ممنون میشم راهنماییم کنید