PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : هکر آیفون در اندیشه شکستن قفل PS3

satttanism
19-01-2010, 18:54
به گزارش فارنت و به نقل از وبلاگ شخصی هکر آیفون،این کابوس همیشگی شرکت اپل هم اکنون در حال تبدیل شدن به کابوس شرکت سونی است.
این هکر که دارای اسم مستعار George Francis Hotz است در حال حاضر در حال کار مستمر برای شکستن قفل کنسول بازی ویدیویی سونی است که مدتی در حدود ۳ سال است که هیچ هکری موفق به شکستن قفل آن نشده است.
این هکر قصد دارد با استفاده از یک سری تغییرات سخت افزاری و نرم افزاری کاری انجام دهد که PS3 قادر به خواندن و اجرای بازی‌های کپی شده نیز باشد.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

این جوان که باشکستن قفل آیفون نام خود را بر سر زبان‌ها انداخت و در اخرین کار خود موفق به شکستن قفل آیفون ۳GS شده بود .
Geohot در وبلاگ خود نوشته که دستگاهی وجود ندارد که قفل آن شکسته نشود .
در صورت شکسته شدن قفل PS3 بازی‌های این دستگاه که به طور میانگین ۵۰ دلار قیمت دارند در حدود ۳ الی ۵ دلار به صورت کپی شده به فروش خواهند رسید.

در اخرین بازدیدی که از این وبلاگ به عمل آمده و به طور مرتب و روزانه آپدیت می‌شود و آخرین کارهای انجام شده در آن نیز ذکر می‌گردد هکر جوان روز چهارشنبه را روز حمله واقعی عنوان کرده است.
این وبلاگ دراینجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])قابل مشاهده است.

ShayaN3K
19-01-2010, 19:01
اگه بتونه هک کنه که خیلی عالی میشه ولی فکر نکنم بتونه
خیلی ها روش کار کردن ولی نتونستن که معروفترینشون همون Drak AleX خودمونه.

Luxe
19-01-2010, 19:17
به این میگن هکر.راستی ps3 تو ایران هست؟

mac_world
19-01-2010, 19:29
به خدا پدرمون درومد از بس 80 تومن پول بازی دادیم خدا ازش راضی باشه

88x88
19-01-2010, 19:56
:18::18::18::18:

mac_world
19-01-2010, 20:22
:27::27::27::27::31::31::31::31::31::31:

behii
19-01-2010, 20:34
خدا عمرش بده

Luxe
19-01-2010, 21:06

خوب وقتی میگه بازی کپی شده رو نمی خونه،قاعدتا مشتری هم تو ایران کم میشه.من که اهل بازی نیستم
قیمتش چنده بگین اگه هک شد ما هم بخریم.

asbfrooshan
19-01-2010, 21:29
خوب وقتی میگه بازی کپی شده رو نمی خونه،قاعدتا مشتری هم تو ایران کم میشه.من که اهل بازی نیستم

اینو من هم موافقم خدایش راست گفت....:40::11:

Gamemaster
20-01-2010, 01:01

هكر كجا بودي تاحالا؟
----------------------------
قيمت 120 گيگ 330

4870x2
20-01-2010, 09:25
قیمت یه بلو ری خام حدود 10-15 تومن میانگینشه
و قیمت یه رایتر درجه یكش حدود 400 تومن!
خوب حالا قیمت بازی هاش چقدر میشه؟

mahdishata
20-01-2010, 10:22
و قیمت یه رایتر درجه یكش حدود 400 تومن!

قیمت BD زیر 100 تومن شده.فکر میکنم برای سامسونگ بود

Baltaza
20-01-2010, 11:40
من اینقدر پول ps3 بدم...
میرم کامپیوترم رو ارتقاع میدم چه کاریه...

ShayaN3K
20-01-2010, 11:51
من اینقدر پول ps3 بدم...
میرم کامپیوترم رو ارتقاع میدم چه کاریه...

نزن این حرف رو
شما بازی کردن با PS3 رو تجربه کردی !؟
شما بازی کردن با PC رو به PS3 ترجیح میدی !؟

Guts
20-01-2010, 12:04
قیمت BD زیر 100 تومن شده.فکر میکنم برای سامسونگ بود
نه اون Reader هست، قیمت رایترش تو بازار بیشتر از این حرفاست.
دیسک خام BD هم من نمیدونم تو بازار قیمتش چنده ولی اگر 10-15 تومن باشه بخاطر کم بودنشه که انقدر گرونه وگرنه قیمتش کمتر از این حرفاست دیسک خام BD که 1-2 دلارم باشه داریم.

aghamajid1369
20-01-2010, 12:07
نزن این حرف رو
شما بازی کردن با PS3 رو تجربه کردی !؟
شما بازی کردن با PC رو به PS3 ترجیح میدی !؟
معلومه که بازی کردن با کامپیوتر خیلی راحت تر و بهتره.
ps3 تنها دلیلی که آدم رو به خریدنش ترغیب میکنه بازی های اختصاصیش هست.
وگرنه هیچ دلیل برای خریدش وجود نداره.
موس و کیبرد کجا کنترلر کجا!!!!
از لحاظ خرید کنسول بدون در نظر گرفتن بازی اختصاصی مطمئن باشین xbox خیلی به صرفه تر و بهتره.
از لحاظ سخت افزاری ps3 قوی تره ولی چه فایده که با اون SPU یه گندی زدن که خیلیا به خودشون زحمت نمیدن بازی برای این کنسول بسازن.

MAHDIAGENT47
21-01-2010, 23:31
از لحاظ خرید کنسول بدون در نظر گرفتن بازی اختصاصی مطمئن باشین xbox خیلی به صرفه تر و بهتره.
از لحاظ سخت افزاری ps3 قوی تره ولی چه فایده که با اون SPU یه گندی زدن که خیلیا به خودشون زحمت نمیدن بازی برای این کنسول بسازن.
شديدا تاييد ميشه
منم ps2 رو فقط واسه god of war و سري كمبت خريدم وگرنه pc كجا و كنسول كجا :27:
جديدنم كه داره انحصاري 360 كم ميشه كلا بي خيال خريد كنسول شدم

ShayaN3K
22-01-2010, 13:33

HAHAHAHA
شرمنده ولی مثل این که شما هنوز که هنوزه چسبیدی به بازی های انحصاری
بیخیال رفیق
متاسفانه دفعه ی قبل که سر همین قضیه داشتی با یکی از بچه های انجمن بازی بحث می کردی می خواستم باهات مخالفت کنم ولی گفتم به من چه ربطی داره
به نظر من یه گیمر واقعی به هیچ وجه با PC بازی نمی کنه و میره سراغ کنسول بازی که فقط برای بازی طراحی و ساخته شده.
یه PC هرچقدر هم که خوب جمع شده باشه و کارت VGA با Main و CPU با MAin مچ شده باشه به هیچ وجه بهتر از کنسولها نیست. چرا ؟ (!)
چون برای بازی ساخته نشده
درضمن وقتی برای مثال شرکت ماکروسافت یا سونی قرارداد یه بازی رو با EA یا Rockstar یا ... می بنده اون بازی برای کنسول اون شرکت طراحی مشه نه برای PC . بعد از پایان ساخت بازی یه نسخه هم برای PC شاید بدن بیرون. چون بازی های PC به هیچ وجه سود نداره و به راحتی Crack میشه ولی کنسول نه

باید بگم منم مثل خیلی های دیگه با نظر شما مخالفم.
بحث کنترل بازی هم که من قبلا با کامپیوتر زیاد بازی می کردم ولی از زمانی که با کنسول بازی می کنم تا حالا نشده که بگم موس بهتر از دسته هست.
شاید به نظر سخت بیاد ولی بعد از یه مدت عادت می کنی.

S@nti@go_s&k
22-01-2010, 13:42
این یه بحث قدیمی هستش که هیچ وقت به نتیجه نرسیده و هیچ وقت هم به نتیجه نمیرسه چون سلیقه ای هستش

یکی با کنسول حال میکنه یکی با pc

من در مورد خودم بگم که قبل از اینکه کنسول بگیرم یکی از طرفداران pc بودم اما الان میبینم که pc هیچ حرفی واسه گفتن

نداره .

اکثر اونایی که میگن pc بهتره خوب کنسول ندارن معلوم که میگن pc بهتره اونایی هم که کنسول دارن و میگن pc بهتره نمیدونم چرا

کنسول خریدن به قول آقا مجید شاید بخاطر بازی های انحصاری هستش :40:

به هر حال امید وارم قفل ps3 شکشته شه به لطف این هکر یا هکرای دیگه . ( که میشه)

mahpesar
22-01-2010, 14:21
برای روشن شدن موضوع برای دوستان بازی معروف اکشن آرپی جی فال آوت 3 رو مثال میزنم
ریلیز سال 2008

همانطور که در عکسها مشاهده میکنید توضیحات کامل هم در سایت داده ign شده
اختلاف زیادی بین گرافیک بازی در حالت pc: high با کنسول های دیگر وجود دارد ...
بترتیب از لحاظ گرافیک
pc
xbox
ps3

من خودم شخصا اجرای بازی در p[s3 رو دیدم به مراتب در کامپیوتر هم از لحاظ گرافیک
هم راحتی اجرا از ps3 بالاتر بود ...درصورتی که این بازی یکی بازی های پرفروش ps3 هم بود....
در صورتی که مربوط به دو سال پیش الان بازی های ریلیز امسال و سال دیگر مطمئن باشید
کنسول ها به گرد پای pc هم نمیرسند .....یکی از دلایل دوام آوردن کنسول ها استفاده
از فن آوری جی پی یو درآنها بود Graphics processing unit (در xbox 256 و ps3 512 )که این
--- دوساله هم ati هم nvidia بخصوص مورد دوم کاملا این فن آوری رو پیاده کردن
یعنی بیشتر پردازش گرافیکی در کارت گرافیک صورت میگیره تا فشار کمتری به cpu بیاد
که در نسل های بعدی این کار در حال افزایش هم هست .....

خود کمپانی سونی هم ps3 از لحاظ قیمت بزرگترین شکست تجاری این شرکت اعلام کرده
تنها راه نجات خودش رو از سقوط این کنسول چنگ زدن در انحصاری کردن چند بازی برای
مثل آنچارتد و تکن و .... میدونه که تا الان براساس خود آمار و ارقام سونی این سیاست هم
با شکست روبرو شده و این یکی دوساله در بازارجهانی (کاری به ایران ندارم) رقابت اصلی
بین کنسولهای نینتندو و xbox بوده معمولا یکسال ایکس باکس پرفروشترین کنسول
یکبار هم نینتندو بیشترین طرفدار رو داره به نظر من هک شدن یا نشدن این کنسول چندان
در دنیای بازی تغییری ایجاد نمیکنه......

aghamajid1369
22-01-2010, 15:37
شرمنده ولی مثل این که شما هنوز که هنوزه چسبیدی به بازی های انحصاری
بیخیال رفیق
متاسفانه دفعه ی قبل که سر همین قضیه داشتی با یکی از بچه های انجمن بازی بحث می کردی می خواستم باهات مخالفت کنم ولی گفتم به من چه ربطی دارهجالبه. خوشحال میشدم باهات بحث کنم. چون بقیه دوستانت حرف های جالبی میزدن بعدش هم میرفتن دست به دامن همکار کنسول ها میشدن که بیاد بحث رو براشون جمع کنه :)

به نظر من یه گیمر واقعی به هیچ وجه با PC بازی نمی کنه و میره سراغ کنسول بازی که فقط برای بازی طراحی و ساخته شده.این نظریه از کجا اومده عزیزم؟؟؟
این حرفت مثل اینه که من بیام بگم :
مردم همه باید برن گوشی نوکیا 3310 بخرن. چرا ؟؟؟ چون هم ارزون و هم داره کار اصلی یعنی زنگ زدن و ارتباط برقرار کردن رو انجام میده. پس کسی نباید آیفون بخره.
کامپیوتر هم همینه. علاوه بر بازی برات 10000000 تا کار دیگه میکنه. اگه کیفیت بازی که بهت ارائه میداد پایین بود اونوقت میتونی این حرف رو بزنی.
ولی نظریه جالبیه.
یه چیزی بخرم که برام 10000 تا کار انجام میده یا یه چیزی رو که فقط یه کار از اون 1000 تا کار رو انجام میده برام با کیفیتی پایین تر !!!
حالا به نظرت به جز بازی اختصاصی چیزی میمونه؟
در ضمن گیمر بودن رو شما تعیین نمیکنی. آدم هیچ وقت خودش رو نباید خدا حساب کنه!!!! غرور خوبه ولی به اندازه.

یه PC هرچقدر هم که خوب جمع شده باشه و کارت VGA با Main و CPU با MAin مچ شده باشه به هیچ وجه بهتر از کنسولها نیست. چرا ؟ (!)
چون برای بازی ساخته نشده
درضمن وقتی برای مثال شرکت ماکروسافت یا سونی قرارداد یه بازی رو با EA یا Rockstar یا ... می بنده اون بازی برای کنسول اون شرکت طراحی مشه نه برای PC . بعد از پایان ساخت بازی یه نسخه هم برای PC شاید بدن بیرون. چون بازی های PC به هیچ وجه سود نداره و به راحتی Crack میشه ولی کنسول نهجالبه یه حرفی میزنین که خوشد نشون ضعیف بودن کنسوله.
الان شما میگی اول بازی برای کنسول زده میشه. خوب میدونی چیه عزیز؟؟ کنسول یه سخت افزار محدود داره. اگه بخوان بازی رو اول برای pc بزنن میشه یه چیزی مثل کرایسیس( فقط دارم از لحاظ گرافیک میگم. نمیخواد بیاین بگین کرایسیس آشغال بود) بعد اونوقت دیگه کنسول دست به دهن میمونه.
حالا چیکار میکنن؟ بازی رو برای سخت افزار محدود کنسول طراح میکنن. بعد میرن سراغ پرت کردن واسه pc ولی بازم میبینیم با این همه کنسول از نظر گرافیک کم میاره. چرا؟؟؟!!!
پس بازی های کرک شده 360 که توی تورنت ریخته شده کشکه؟؟؟ ( این درباره کرک)
شایدی در کار نیست. تعداد بازی های انحصاری هنوز اونقدر نیست که بشه این حرف رو زد.
باید دید تکنولوژی Onlive چیکار میکنه با دنیای بازی و کنسول و . . .
اگه کنسول ها نتونن کاری دربرابر این تکنولوژی بکنن باید برن فاتحه خودشون رو بخونن.
در مورد Onlive هم فقط همین رو بگم کافیه : این تکنولوژی میتونه کاری کنه که با یه سیستم معمولی هم بتونی یه بازی مثل کرایسیس رو توی آخرین جزئیات بازی کنی.البته با یه سرعت اینترنت دیوانه کننده. که توی ایران فکر میکنم غیر ممکن باشه فعلا

بحث کنترل بازی هم که من قبلا با کامپیوتر زیاد بازی می کردم ولی از زمانی که با کنسول بازی می کنم تا حالا نشده که بگم موس بهتر از دسته هست.
شاید به نظر سخت بیاد ولی بعد از یه مدت عادت می کنی. فکر نمیکنم کسی شک داشته باشه که توی یه بازی شوتر یا استراتژی موس و کیبرد بهتره. این از این.
در مورد کنترلر. اگه موس و کیبرد اذیتت میکنه میتونی یه دسته 360 به قیمت 35 تومن بخری برای کامپیوتر که خوده مایکروسافت زده.منم یه دسته 360 گرفتم البته باری Race و فوتبال.

این یه بحث قدیمی هستش که هیچ وقت به نتیجه نرسیده و هیچ وقت هم به نتیجه نمیرسه چون سلیقه ای هستش دقیقا. ولی بعضی وقتا توی کل کل ها بعضیا یه حرفایی میزنن که آدم جز خندیدن نمیتونه کاری کنه.

اکثر اونایی که میگن pc بهتره خوب کنسول ندارن معلوم که میگن pc بهتره اونایی هم که کنسول دارن و میگن pc بهتره نمیدونم چرا به قول معروف نخوردیم نون گندم دیدیم دست مردم ( فکر کنم همین بود :دی)

همونطور که قبلا گفتم کنسول هیچی به جز بازی اختصاصی دربرابر کامپیوتر نداره.

Grand
22-01-2010, 15:39

:18:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]قفغقفغ

S@nti@go_s&k
22-01-2010, 17:27
به قول معروف نخوردیم نون گندم دیدیم دست مردم ( فکر کنم همین بود [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

همونطور که قبلا گفتم کنسول هیچی به جز بازی اختصاصی دربرابر کامپیوتر نداره. مشکل همینجاست که بعضیا فقط میبینن

یه سری چیزا تا تجربه نشه نمیشه در موردش صحبت کرد . در مورد این هم باید کنسولو تجربه کنین تا متوجه بشین

اونم نه یه روز بشینین پاش نه بعد از مدتی متوجه راحتی و بهتر بودن کنسول میشید.

به هرحال اولم گفتم سلیقه ای هستش نمیشه کسی رو زور کرد .

به قول شما باید به یه سری حرفا خندید تا اینکه بخای کل کل کنی .

aghamajid1369
22-01-2010, 17:55
مشکل همینجاست که بعضیا فقط میبینن

یه سری چیزا تا تجربه نشه نمیشه در موردش صحبت کرد . در مورد این هم باید کنسولو تجربه کنین تا متوجه بشین

اونم نه یه روز بشینین پاش نه بعد از مدتی متوجه راحتی و بهتر بودن کنسول میشید.

به هرحال اولم گفتم سلیقه ای هستش نمیشه کسی رو زور کرد .

به قول شما باید به یه سری حرفا خندید تا اینکه بخای کل کل کنی .

یعنی شما از کیفیت و بازده یه جیزی بخوای با خبر بشی باید بخریش و یه ماه باهاش ور بری بعدش تصمیم بگیری که خوشم میاد یا نه؟!
ادم در مورد یه جیز تحقیق میکنه بعد در موردش تصمیم میگیره. البته همه جیز اینجور نیست ولی بیشتر موقع ها این کار منطقی تره.
به هر حال شما با کنسول راحتی تری به منم ربطی نداره. من فقط جواب اون دوستمون رو دادم که سریع گیمر رو از غیر گیمر جدا کرد.

payamf1
22-01-2010, 19:02
اگه به منه که میگم از این geohot لاکردار هرچی بگین برمیاد...
بابا دمش گرم اگر اون نبود کی میشد از آیفون استفاده کرد:20:

satttanism
22-01-2010, 20:54
دوستان اولا احترام همدیگر رو نگه دارید
دوما در مورد کنسول ها انجمن تخصصی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) وجود دارد برای بحث کردن

S@nti@go_s&k
22-01-2010, 21:08
دوما در مورد کنسول ها انجمن تخصصی وجود دارد برای بحث کردن

با سلام خدمت شما همکار فعال و محترم

به نظر من به جای تذکر دادن باید پست هارو پاک یا ویرایش میکردید چون باعث دعوا میشه ادامه دادنش.

(البته اینم بگم من نمیگم که پست shayan8218 درست هستش یا نه به این چیزا کار ندارم )

pedram_sad
22-01-2010, 23:27
دوما در مورد کنسول ها انجمن تخصصی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) وجود دارد برای بحث کردن
دوست عزیز شما خودتون رو ناراحت نکیند این چیز ها برای شما غیر عادی هست اما برای ماهایی که تو انجمن کنسول هر روز با این جماعت خفته در توهم سر و کله میزنیم عادی شده
این عده که هم تعداد خودشون مشخصه هم تعداد پیرو هاشون که با دیدن پست های اونها تشکر میزنن مدت هاست این روند رو ادامه میدن و دیگه کسی اصلا توجهی بهشون نمیکنه

حالا هم پاشون به این بخش باز شده
پست من رو هم پاک کنید و پست های این عده هم حذف بشه بهتره( البته باز خود شما همکار هستید و بهتر میدونید )

موفق باشید

Masoud King
22-01-2010, 23:45
بچه ها آبرومون رو بردین که
بیاین تو انجمن خودمون و مزاحم بقیه نشین : دی

satttanism
23-01-2010, 00:04
خوب صاحابشم اومد
برید خوناتون اینجا اغتشاش نکنید :دی

aghamajid1369
23-01-2010, 00:44
اینجا داشت بحث منطقی میشد. من تا اونجا که میدونم به کس توهین نکردم.
یه حرفایی زدن من هم جمله به جمله جوابشون رو دادم حالا یه عده که قبلا توی بحث ها شکست خوردن و جوابی نداشتن میان اینجا چیزایی که تو دلشون مونده رو میگن!!! میان یه حرفایی میزنن که اصلا کاری به منطق نداره.
توی بخش بازی از هرکی بپرسین میدونه کی براش کافیه توی یه پست نوشته باشه (کنسول خوب) ازش تشکر میکنه.
بادمه توی اخرین بحثمون یه پستی دادی که نشون داد با منطق نمیری جلو و فقط میپرستیش جوری که صدای همکار انجمن کنسول هم به خاطر پستت در اومد!!!
توی جزيیات نمیرم. با خیال خودتون خوش باشین.
در ضمن نظر لطفته که فکر میکنی من و یه عده دیگه پیرو داریم. ولی نه. هنوز اونقدر مغرور نشدم که خودم رو به خاطر یه اسم کاربر فعال پرو گیمر حساب کنم و انتظار داشته باشم یه عده بیان منو بپرستن(بر عکس بعضیا). متاسفانه این کار رو شما دارین میکنین. با تعصبتون باعث میشید یه عده دیگه هم گمراه بشن و جایی که کارشون به بحث کشید و دستشون رو خالی دیدن شروع کنن به عوض کردن بحث و توهین کردن ولی بازم خودشون رو با یه مشت حرفای پوج دلداری میدن!!

از بحث باهاتون بسی لذت بردم . بحثی داشتین خوشحال میشم توی پروفایل با هم بحث کنیم.

موفق باشید.

ShayaN3K
23-01-2010, 06:43
اینجا داشت بحث منطقی میشد. من تا اونجا که میدونم به کس توهین نکردم.
یه حرفایی زدن من هم جمله به جمله جوابشون رو دادم حالا یه عده که قبلا توی بحث ها شکست خوردن و جوابی نداشتن میان اینجا چیزایی که تو دلشون مونده رو میگن!!! میان یه حرفایی میزنن که اصلا کاری به منطق نداره.
توی بخش بازی از هرکی بپرسین میدونه کی براش کافیه توی یه پست نوشته باشه (کنسول خوب) ازش تشکر میکنه.
بادمه توی اخرین بحثمون یه پستی دادی که نشون داد با منطق نمیری جلو و فقط میپرستیش جوری که صدای همکار انجمن کنسول هم به خاطر پستت در اومد!!!
توی جزيیات نمیرم. با خیال خودتون خوش باشین.
در ضمن نظر لطفته که فکر میکنی من و یه عده دیگه پیرو داریم. ولی نه. هنوز اونقدر مغرور نشدم که خودم رو به خاطر یه اسم کاربر فعال پرو گیمر حساب کنم و انتظار داشته باشم یه عده بیان منو بپرستن(بر عکس بعضیا). متاسفانه این کار رو شما دارین میکنین. با تعصبتون باعث میشید یه عده دیگه هم گمراه بشن و جایی که کارشون به بحث کشید و دستشون رو خالی دیدن شروع کنن به عوض کردن بحث و توهین کردن ولی بازم خودشون رو با یه مشت حرفای پوج دلداری میدن!!

از بحث باهاتون بسی لذت بردم . بحثی داشتین خوشحال میشم توی پروفایل با هم بحث کنیم.

موفق باشید.

پست من که پاک شد ولی جواب تو رو من تابستون میدم.

mac_world
23-01-2010, 08:37
آخه چرا بحث الکی میکنین اگه به مقایسه پی سی با کنسول باشه .....
اگه شما واقعا گیم هستی باید 360 , ps3 در کنار هم داشته باشی که همه بازیهارو انجام بی که دسته ps3 به درد فایتینگ و ریس میخوره ماله 360 برای شوتر اول شخص هست که اتفاقا کسی که میشگه با موس و کیبرد راحته باید 3_4 ساعت با دسته 360 بازی کنه و بعد نظرشو درباره ش بگه

aghamajid1369
23-01-2010, 09:19
باشه شایان جان. منتظر میمونم.منتظر میمونیم تا ناتال بیاد اگه انتظارت برای همینه. اون موقع هم من بهت میگم وایسا تا فلان موقه تا Nia بیاد بعد من جوابت رو بدم.
اقای mac-world واقعا حرفت برام جالب بود.
برو بشین شوتر ۳۶۰ رو با کامپیوتر مقایسه کن. با رد کردن این چیزای obvious فقط یه چیز رو نشون میده . . .
البته شاید فکر میکنی بازی dmc رو به خاطر تفنگش میگن شوتر که همچین حرفی میزنی!!!
بگذریم. دیگه اینجا بحث نکنیم بهتره. اگه حرفی داشتین توی پروفایلم بگین این تاپیک رو نابود نکنیم بهتره.

winstonultra
23-01-2010, 09:30
این یه بحث قدیمی هستش که هیچ وقت به نتیجه نرسیده و هیچ وقت هم به نتیجه نمیرسه چون سلیقه ای هستش

یکی با کنسول حال میکنه یکی با pc

من در مورد خودم بگم که قبل از اینکه کنسول بگیرم یکی از طرفداران pc بودم اما الان میبینم که pc هیچ حرفی واسه گفتن

نداره .

اکثر اونایی که میگن pc بهتره خوب کنسول ندارن معلوم که میگن pc بهتره اونایی هم که کنسول دارن و میگن pc بهتره نمیدونم چرا

کنسول خریدن به قول آقا مجید شاید بخاطر بازی های انحصاری هستش :40:

به هر حال امید وارم قفل ps3 شکشته شه به لطف این هکر یا هکرای دیگه . ( که میشه)

به نظر من آدم بايد هر دو رو داشته باشه.....اينور اتاقش pc باشه انور هم يه ps3 .

بازيهاي اختصاصي pc هم خيلي عالي هستند. starcraft . down of war.

بازيهاي اختصاصي sony هم كه ديگه حرف ندارن. god of war.tekken.gran torismo.

mac_world
23-01-2010, 10:25
هک شد

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Reza Razor
23-01-2010, 15:33
خب الان فقط باید منتظر یه ویدیو از youtube بود که کاملا ثابت بشه
از مطالب وبلاگش که بنظر میاد کارش درست باشه

ShayaN3K
24-01-2010, 14:12
باشه شایان جان. منتظر میمونم.منتظر میمونیم تا ناتال بیاد اگه انتظارت برای همینه. اون موقع هم من بهت میگم وایسا تا فلان موقه تا Nia بیاد بعد من جوابت رو بدم.
اقای mac-world واقعا حرفت برام جالب بود.
برو بشین شوتر ۳۶۰ رو با کامپیوتر مقایسه کن. با رد کردن این چیزای obvious فقط یه چیز رو نشون میده . . .
البته شاید فکر میکنی بازی dmc رو به خاطر تفنگش میگن شوتر که همچین حرفی میزنی!!!
بگذریم. دیگه اینجا بحث نکنیم بهتره. اگه حرفی داشتین توی پروفایلم بگین این تاپیک رو نابود نکنیم بهتره.

نه عزیز من برای ناتال نیست
جلوی ناتال که اصلا حرفی برای گفتن نیست
وقتی ماکروسافت ناتال رو توی E3 نمایش داد همه ریختن
بیخیال
می گم تابستون چون امسال کنکور دارم و مثل قبل توی جریان بازی نیستم. یعنی اصلا نیستم.
تابستون دوباره شروع می کنم به بازی چون بازی کردن رو بیشتر از هر کاری دوست دارم

چون الان زیاد بازی نمی کنم نمی تونم درست جوابت رو بدم ولی تابستون چرا

satttanism
24-01-2010, 21:49

پسر جوانی که iPhone 2G را Jailbreak کرده بود ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])، حالا ظاهراً موفق به هک کامل پلی استیشن 3 شده است. George Hotz دیروز در توئیتر و بلاگش ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) این خبر را اعلام کرده و سر و صدای زیادی به پا کرده است. پلی استیشن 3 برای مدت زیادی (تقریبا سه سال) است که هک نشده و کاربران امکان استفاده از بازی های کپی شده را ندارند. حالا به نظر می رسد ممکن است این امکان فراهم بشود تا خیلی ها خوشحال شوند.

اقای هاتز می گوید که برای هک کردن پلی استیشن 3 از هیچ سخت افزار یا چیپ ستی استفاده نکرده است و ادعا کرده که علاوه بر دسترسی کامل به سیستم حافظه، کنترل پردازنده PS3 را هم در دست گرفته. ظاهراً او برای مدت سه سال و دو ماه و یازده روز روی پروژه پلی استیشن کار می کرده!

آقای هاتز هنوز به طور مشخص در مورد روشی که برای این کار استفاده کرده، صحبتی نکرده. شاید دلیل این سکوت هم ترس از آپدیت های امنیتی احتمالی سونی باشد که در مقابله با این هک، ارائه خواهد شد، اما اگر این قضیه صحت داشته باشد، به نظر می رسد کاربران پلی استیشن 3 باید منتظر اتفاقات جالبی باشند.

iHackintosh ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Engadget ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Narenji.ir

*Necromancer
25-01-2010, 15:46
برای روشن شدن موضوع برای دوستان بازی معروف اکشن آرپی جی فال آوت 3 رو مثال میزنم
ریلیز سال 2008

همانطور که در عکسها مشاهده میکنید توضیحات کامل هم در سایت داده ign شده
اختلاف زیادی بین گرافیک بازی در حالت pc: high با کنسول های دیگر وجود دارد ...
بترتیب از لحاظ گرافیک
pc
xbox
ps3

من خودم شخصا اجرای بازی در p[s3 رو دیدم به مراتب در کامپیوتر هم از لحاظ گرافیک
هم راحتی اجرا از ps3 بالاتر بود ...درصورتی که این بازی یکی بازی های پرفروش ps3 هم بود....
در صورتی که مربوط به دو سال پیش الان بازی های ریلیز امسال و سال دیگر مطمئن باشید
کنسول ها به گرد پای pc هم نمیرسند .....یکی از دلایل دوام آوردن کنسول ها استفاده
از فن آوری جی پی یو درآنها بود Graphics processing unit (در xbox 256 و ps3 512 )که این
--- دوساله هم ati هم nvidia بخصوص مورد دوم کاملا این فن آوری رو پیاده کردن
یعنی بیشتر پردازش گرافیکی در کارت گرافیک صورت میگیره تا فشار کمتری به cpu بیاد
که در نسل های بعدی این کار در حال افزایش هم هست .....

خود کمپانی سونی هم ps3 از لحاظ قیمت بزرگترین شکست تجاری این شرکت اعلام کرده
تنها راه نجات خودش رو از سقوط این کنسول چنگ زدن در انحصاری کردن چند بازی برای
مثل آنچارتد و تکن و .... میدونه که تا الان براساس خود آمار و ارقام سونی این سیاست هم
با شکست روبرو شده و این یکی دوساله در بازارجهانی (کاری به ایران ندارم) رقابت اصلی
بین کنسولهای نینتندو و xbox بوده معمولا یکسال ایکس باکس پرفروشترین کنسول
یکبار هم نینتندو بیشترین طرفدار رو داره به نظر من هک شدن یا نشدن این کنسول چندان
در دنیای بازی تغییری ایجاد نمیکنه......

قبول نیست آقا جان!
این اسکرین شاتا از غرض اینجوری گرفته شدن
موقع حرکف زدن با کلانتر خود به خود یه فیلتر QAA اجرای می شه و تصویر باکیفیت می شه
اما موقعی که با کسی حرف نمی زنی این فیلتر برداشته می شه چون رو فریم خیلی تاثیر داره
اون تصویری که از کلانتر رو ی پی سی گرفتن وقتیه که با کلانتر در حال حرف زدن نیستی حتی زاویه رو هم طوری گرفتن که قیافه کلانتر نمسخره به نظر برسه
برای اینکه مطمئن شید می تونید اسم کلانتر رو سمت راست تصویر کنسول ها ببینید(چون داری باهاش حرف می زنی)
من اینو با پی سی بازی کردم و گرافیکش از نسخه های کنسولی یه سر و گردن بالاتر بود:|

[QUOTE]
[برای روشن شدن
:2:
بیا اینم اسکرینایی که خودم از پی سی گرفتم:

افکت نور رو ببین کف بر..:

EHHASSATNI
25-01-2010, 19:38
یه سوال
مگه این قوانین کامپیوتر رو زیر پا نمیزاره ؟ چرا دسگیر نمیشه؟

*Necromancer
25-01-2010, 20:58
یه سوال
والا اگه من تو سونی کاره ای بودم همینو استخدام می کردمش

satttanism
26-01-2010, 16:18
به گزارش فارنت و به نقل از پایگاه اینترنتی تک اسپوت ،هکر آیفون به قول خود عمل کرد و توانست کنسول هک ناپذیر سونی را هک کند.
جرج “geohot” Hotz کابوس همیشگی استیو جابز و شرکت اپل که توانسته بود با جیلبریک کردن آیفون امکان نصب برنامه‌های هک شده را بر روی آن امکان پذیر می‌کرد و سبب ضررهای مالی فراوان برای اپل و فروشگاه نرم افزاریش شد سرانجام توانست بعد از ۵ هفته کار مداوم کنسول پلی استیشن ۳ را هک کرده و به کابوس شرکت سونی بدل گردد.

کنسول پلی استیشن ۳ از بدو ورود به بازار به لحاظ امنیت خوب سخت افزار خود در طول مدت ۴ سال هیچ هکری نتوانسته بود قفل سخت افزاری آن را بشکند که سرانجام هکر آیفون این کارا نیز انجام داد تا در نوع خود تبدیل به هکری گردد که سبب خوشحالی طرفداران کنسول PS3 نیز شود.
اودر وبلاگ خود که به همین منظور راه اندازی کرده است گفت:
” سرانجام PS3 را هک کردم و این کار به وسیله یک نرم افزار و بسیار ساده انجام دادم و البته در این میان از بسیاری هکرها جلوتر هستم و توانستم قفل سخت افزاری LV0 و LV1 این کنسول را بدون هیچ گونه ضایعه فیزیکی به راحتی غیر فعال کنم.
البته Hotz از سخت افزار امنیتی سونی بسیار تعریف کرده و همچنین گفته که این قفل شکنی هنوز به صورت عمومی نیست و او به دنبال راهی است که همگان بتوانند این کار را با کمی تخصص انجام دهند.

mahpesar
27-01-2010, 01:07
یه سوال

این آقا فقط راه راست رو به ملت نشون میده

خودش که تکثیر نمیکنه مورد پیگرد قانونی قرار بگیره.....؟:31:

Guts
27-01-2010, 21:47

چرا خودشم اگر شناسایی بشه به راحتی مورد پیگرد قرار می‌گیره مگه اینکه واقعاً قضیه دیگه‌ای پشت پرده باشه که برای PS3 چون روی کنسول‌ها داره ضرر میده و همه سودش از فروش بازی هست احتمالش کمه قضیه‌ای پشت پرده باشه.
البته ممکنه این هک کردن فقط جنبه نمایشی داشته باشه و اینکه فقط نشون بده میشه این کنسول رو هک کرد و لزوماً روش و نوع هکش در دسترس عموم قرار نگیره.

mahdishata
27-01-2010, 22:34

بگیرنش دودمانشو یه باد میدن.اونم تو اون کشورهای حامی کپی رایت

night lord
27-01-2010, 22:59
اگه بشه چی میشه...........!
خدا یعنی میشه ما هم ps3 بخریم؟:8:

MAHDIAGENT47
15-02-2010, 01:06
اين بچه دوباره تو سايتش گفته 100 درصد هك كردمو كلي لاف اومده :13: