PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کلیپ های صوتی بچه های اصفهان

PaRkOr
19-01-2010, 06:35
سلام به همه
قولشو داده بودم که چند تا کلیپ مزاحم تلفنی از برو بچه های اصفهان بذارم.
کلیپ هایی که من میذارم در اون ها شخص مزاحم شونده به هیچ عنوان سعی بر اذیت و آزار شخص اون طرف خط نداره و فقط می خواد چند دقیقه طرف و بعد مردم رو بخندونه.
این مورد رو از اون جایی میگم که من تا حالا بیشتر مزاحم تلفنی هایی رو که شنیدم فقط و فقط و فقط یه سری آدم بیکار نشستن دور تلفن و مردم بیچاره رو مسخره میکنن و باعث میشن اونا اذیت بشن. (منظورمو بفهمین دیگه. بیشتر نمیشه توضیح داد.)
در ضمن از برو بچه های اصفان اگه کسی هست که از این آقا کلیپ جدید داشته باشه، خواهشا بذاره. این آقا استاده بخدا
خودتون دان کنید و بشنوید.
در نظر سنجی هم شرکت کنید.

PaRkOr
19-01-2010, 06:39
سلام به همه
کلیپ اول مربوط به همین آقای استادیه که میگم. زنگ میزنه به یه نفر که تو کار ساخت دستگاه های قنادیه.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

PaRkOr
19-01-2010, 06:43
سلام
کلیپ دوم مربوط به همین استاده. این دفعه به یه یکی از بر و بچ لات یکی از محله های اصفهان (اصفانیا میفهمن چه محله ایه. اما خواهشا نگن که به کسی توهین نشه.) و کلی سر به سرش میذاره.
این هم با فرمت amr

PaRkOr
19-01-2010, 06:45
باز هم سلام
کلیپ سوم مربوط به یه نفر دیگس. که زنگ میزنه و میگه از اداره آب مزاحمتون میشم.
باز هم با فرمت amr

mos2010
10-03-2010, 19:15
پاک شده لینکا

PaRkOr
10-03-2010, 19:27
سلام به دوستان
لینک ها اصلاح شد.
یا هوووووووووووووووووووووووو وو

SevenART
11-03-2010, 00:27
دمت گرم دادا... آبرو اصفهونیا را که بردین شما... ( من اصفهانی نیستما من را قاطیشون نکن ).... خیلی باحال بود.... دمت داغ ... باز هم از این کارها بکن...

PaRkOr
11-03-2010, 01:17
آبرو اصفهونیا را که بردین شما
برا چی؟
بهتر از بچه تهرانیای به قول خودشون باحاله که نصفه شب زنگ می زنن به مردم بدبخت روستایی و مزاحمت براشون ایجاد می کنن.
از کلیپای من کدومشون موجب آذار و اذیت طرف مقابل شده؟
یا هوووووووووووووووووووووووو وووووووووووووووو

valapeji
24-03-2010, 16:32
bahal boodan