PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : *** فلش زدن بین عکس ***

p30panel
18-01-2010, 20:53
با سلام خدمت اساتید
من میخواستم بدونم چجوری تو ادیوس 5.1 میشه بین عکس fade سفید گذاشت.
یعنی همین fade سیاه که بوسیله عکس زیر میزاریم به رنگ سفید باشه
اگه نمیشه قسمتی هست که شبیه فلاش دوربین باشه ؟ که اونم fade بشه ؟

به غیر از اینکه بخوایم زیرش یک عکس سفید بزاریم ، راه دیگه یا فیلتر دیگه ای هست ؟

میخوام عکس های زیاد پشت سر هم بزارم که به سرعت حرکت کنند و بینشون فلاش سفید بخوره.
اگه میشه همه سوال ها رو جواب بدین و راهنمایی کنین.
با تشکر . . .

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

canopus252
18-01-2010, 21:44
با سلام خدمت اساتید
من میخواستم بدونم چجوری تو ادیوس 5.1 میشه بین عکس fade سفید گذاشت.
یعنی همین fade سیاه که بوسیله عکس زیر میزاریم به رنگ سفید باشه
اگه نمیشه قسمتی هست که شبیه فلاش دوربین باشه ؟ که اونم fade بشه ؟

به غیر از اینکه بخوایم زیرش یک عکس سفید بزاریم ، راه دیگه یا فیلتر دیگه ای هست ؟

میخوام عکس های زیاد پشت سر هم بزارم که به سرعت حرکت کنند و بینشون فلاش سفید بخوره.
اگه میشه همه سوال ها رو جواب بدین و راهنمایی کنین.
با تشکر . . .

دوست عزیز سلام

در برنامه Edius میتوانی از فیلتر Strobe/Freeze استفاده کنی و زمانهای فلش زدن را در setting آن تنظیم کنی

موفق باشی

p30panel
18-01-2010, 21:50
ممنون از جوابی که دادین

مشکل Strobe/Freeze اینه که نمیتونم به صورت فلش در بیارم و فقط بینشون یه صفحه سفید میندازه و اون نور سفید کم رنگ نمیشه ، من میخوام نور سفید fade بشه .

ممنون میشم اگه جواب بدین.

alisahaf70
18-01-2010, 22:17
کاری که من می کنم اینه که یک صفحه ی سفید رو با ترانزیشن های فید میگذارم معمولا طبیعی می شه

p30panel
18-01-2010, 23:45
کاری که من می کنم اینه که یک صفحه ی سفید رو با ترانزیشن های فید میگذارم معمولا طبیعی می شه

ممنون از جوابی که دادین

اگه میشه توضیح بدین که به چه صورت این کار رو انجام میدین؟

p30panel
18-01-2010, 23:52

ممنون از جوابی که دادین

اگه میشه توضیح بدین که به چه صورت این کار رو انجام میدین؟

alisahaf70
19-01-2010, 21:58
خواهش فقط بهتره این کار رو تو پریمیر انجام بدی چون کنترل بهتری داری بعد ببریی تو ادیوس
من خودم یک صفحه ی کاملا سفید (همون صفحه ی اول پینت رو سیو کن!!!) رو بین اون دو قسمت می گذارم و اندازشو تنظیم می کنم و بعدش قبلش از قسمت ترانزیشن ترانزیشن های محو می گذارم کاملا طبیعی در میاد اگر یک صدای شاتر دوربینم بذاری معرکه می شه

canopus252
19-01-2010, 22:15
دوست عزیز در قسمت T بالای timeline گزینه color matte را بزن و رنگ سفید را انتخاب کن.بعد از ok نوار سفید رنگی در video timeline در ابتدای کرسر ظاهر میشه که میتونی اندازه آن را تغییر دهی و دوطرف آن را fade کنی و هر کجا خواستی قرار بدی
امیدوارم مشکل حل شده باشه

علي طهماسبي
20-01-2010, 10:54
دوست عزیز در قسمت T بالای timeline گزینه color matte را بزن و رنگ سفید را انتخاب کن.بعد از ok نوار سفید رنگی در video timeline در ابتدای کرسر ظاهر میشه که میتونی اندازه آن را تغییر دهی و دوطرف آن را fade کنی و هر کجا خواستی قرار بدی

امیدوارم مشکل حل شده باشه
به نظر اينجانب اگر دو طرف رو فيد اين وفيد اوت نكنه بهتره در نقطه تماس دو عكس همونطور كه دوستان گفتند يه color matte سفيد به طول دو يا سه فريم باشه كه موقع تماشا فقط به صورت يه فلاش با شه كافيه حالا اگه با ضرب آهنگ همراه باشه (يعني با آهنگ موزون باشه ) بهتر در مياد موفق باشيد

canopus252
22-01-2010, 01:33
کاملا درسته صفحه سفید باید در حد چند فرم باشه

من نرم افزاری معرفی میکنم که بر روی عکس کلیپهای بسیار زیبا و حرفه ای میتوانید ایجاد کنید ولی کمی حوصله میخواهد چون بیشتر کارها manual انجام میشه

Photodex ProShow Producer
حجم دانلود حدود 17 مگابیت است

لینک دانلود : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

canopus252
22-01-2010, 01:39

tik-tak
30-01-2010, 00:21
این رو هم امتحان کنید شاید فایده داشته باشه .
برای فید صفید اون جاهایی که کات زدید و فید دادید در لایه زیرین یک صفحه صفید بزارید که به جای سیاه رنگ سفید رو نشون بده . الان چون لایه زیر چیزی قرارا نداره سیاه نشون میده .