PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : این عجیب نیست؟

mdi_7
18-01-2010, 15:07
آقا من امروز صبح بازار رضا بودم یه مغازه سیستمی رو که بقیه مغازه ها حدود 1 تومن قیمت میدادن اون 800 تومن قیمت میداد. نظرتون چیه؟ عجیب نیست؟ به نظرتون این تفاوت قیمت برای چیه؟ ییهو نره تو پاچم! شما بودید چیکار میکردید؟

Electronic-Arts
18-01-2010, 16:18
احتمال داره که اجناس اون مغازه remark بوده باشن پیشنهاد میکنم نخری در ضمن سیستمت چی هست؟

MAGIDIYUM
18-01-2010, 16:21
به نظر من چیز زیاد عجیبی نیست من هم تجربشو داشتم . در بازار ایران و رضا هیچ مغازه داری نمیاد سیستمو ارزون بده و بعدش قطعات معیوب باشه یا ریمارک که برای کاسبیه خودش دردسر ایجاد کنه و خوشبین باش. البته باید مراقب باشی که گارانتی قطعات به روز و معتبر باشه و تمام قطعات واکیوم و لیبل خورده باشن تا از ریمارک بودنشون مطمئن شی و حتما قطعات رو همون جا تست کن. دلیل ارزانی بعضی از جاها اینکه خودشون ارزانتر قطعاتو به طور کلی خریدن یا اینکه نمایندگی خاصی هستند که قطعات براشون ارزان در میاد.
(بازم تاکید میکنم که حواستو خیلی جمع کنی)

trane2sfc
18-01-2010, 16:27
گارانتی که یه چیز الکیه!اما ازش یه ضمانت بگیر که سیستمت هر قطعه ایش که براش مشکل بوجود اومد تا 6ماه عوضش کنه!اگه حاضر شد که خیالت راحت!:20:
بی زحمت این دکمه ی تشکر رو هم بزن راه دوری نمی ره!خدا خیرت بده جوون:11:

MAGIDIYUM
18-01-2010, 18:26
گارانتی اگه ماله یه شرکت معتبر باشه ارزشش زیاده مثل آواژنگ و ....
قطعاطتو نگفتی یا!

mojtabaalemi
18-01-2010, 20:26
شاید اون 800 تومنیه مشکل نداره اونای دیگه گرون میدادن . شایدم یکی دوتا قطعه رو نفمیده درست و چیز دیگه حساب کرده .

sasan816
19-01-2010, 13:32
احتمال داره که اجناس اون مغازه remark بوده باشن پیشنهاد میکنم نخری در ضمن سیستمت چی هست؟
تاييد ميشه مواظب باشيد مخصوصا در اين چند ماهه اخير که اين چنين اجناسي حتي براي برندهاي معروف زيادند فقط با گرانتي معتبر خريد کنيد