PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل در کارت گرافیکم (لطفا راهنماییم کنید)

samadsam
18-01-2010, 11:14
سلام ببخشید
یه مشکل خیلی عجیب برام پیش اومده
نمی دونم مشکل از کارت گرافیکه یا یه چیز دیگه ست.
روی سیستم درایو کارت گرافیک نصب نمی شه رنگ های کامپیوتر بهم ریخته هنگام روشن کردن سیستم وقتی می رم توی BIOS تمامی کلمات بهم ریخته (حروف ها جابجا شده و بی معنی) وقتی سی دی کارت گرافیک نصب می کنم مانیتور خاموش روشن می شه

لطفا راهنماییم کنید :11:

Dark Soul
23-01-2010, 12:06
سلام ببخشید
روی سیستم درایو کارت گرافیک نصب نمی شه رنگ های کامپیوتر بهم ریخته هنگام روشن کردن سیستم وقتی می رم توی BIOS تمامی کلمات بهم ریخته (حروف ها جابجا شده و بی معنی) وقتی سی دی کارت گرافیک نصب می کنم مانیتور خاموش روشن می شه

منم مشکلی تو همین مایه ها داشتم طرف گفت gpu کارت گرافیکم سوخته منم یک کارت دیگه خریدم

TREASURES
23-01-2010, 12:09
شما مشکل MONITOR ندارید؟

Guts
23-01-2010, 12:15
احتمالاً کارتت مشکل داره اگه گارانتی داره ببر گارانتی، بد نیست برای اطمینان روی یه سیستم دیگه هم تست کنی.
راستی کارتت چیه؟

samadsam
25-01-2010, 15:01
ویندوزم عوض کردم درست نشد یعنی هنوز کارت گرافیک نصب نکردم

رنگ سیستم بهم ریختست انگاری یه آهن ربا گذاشتی رنگها رو جم کرده لوگو ویندوز بد رنگ شده انگاری روش بارون زده

وقتی می خوام ویندوز نصب کنم به جای windows setup می نویسه rokwindos sotrp یعنی کلمات رو بهم ریخته می زاره

:11::11:

Dark Soul
27-01-2010, 01:18
دوست عزیز به نظرم کاری از دست شما ساخته نیست و حتما ببرش برای تعمیر .:41:
و لطفا اگه زحمتی نیست من و هم تو جریان بذار چون همونطور که گفته بودم مثل مشکل خودم بود,میخوام ببینم جریان چی بوده :46:

SamGun
27-01-2010, 02:01
سلام ببخشید

Pin های شیار PCI -E یا AGP رو روی mainboard چک کنید که تو رفتگی یا شکستگی نداشته باشه.

پورت خروجی کارت گرافیک رو هم چک کنید.

messi3
27-02-2010, 10:41
به نظر من gpu گرافیکتون سوخته یا ببرید گارانتی یا عوض کنید