PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : شاهین 4 پرسپولیس 1 / دايي: سخت‌ترين شكست زندگي‌ام بود!

Kianoosh
16-01-2010, 19:16
اگر مي‌توانستم 7 بازيكن را تعويض مي‌كردم

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

به گزارش خبرگزاري فارس، علي دايي پس از باخت سنگين 4 بر يك مقابل شاهين بوشهر عنوان كرد: من از هواداران پرسپوليس از صميم قلب عذرخواهي مي‌كنم. پرسپوليس امروز حرفي براي گفتن نداشت. شاهين بوشهر از اين وضعيت نهايت استفاده را برد. ما امروز اصلا فوتبال بازي نكرديم.

وي افزود: متاسفم كه اين سخت‌ترين باخت زندگي‌ام بود. گل‌هاي سوم و چهارم را ديديد؟ اين چه گل‌هايي بود كه خورديم. متاسفم براي پرسپوليس. دقيقا از همان نقاطي ضربه خورديم كه به بازيكنانم گوشزد كرده بودم. اصلا خوب نبوديم. اصلا تيم نبوديم.

دايي درباره مشكلات خط دفاعي سرخ‌پوشان تصريح كرد: وقتي احمدپوري با يك متر و 67 سانتي‌متر از دفاع 2 متري ما بلند مي شود و سر مي‌زند،‌ انتظار داريد چه كار كنم؟ اگر مي‌توانستم در بين نيمه 7 بازيكن را تعويض مي‌كردم.
سرمربي پرسپوليس با بيان اينكه پيروزي حق شاهين بود اضافه كرد:‌ اين بازي را فراموش كنيد. متاسفانه بايد با اين بازيكنان ادامه دهيم. نمي‌خواهم بهانه بياورم. بد كار كرديم اما اين باخت تيم را به خود مي‌آورد. من پرسپوليس را مي‌سازم.

وي در پاسخ به اين سئوال كه چرا در اين شرايط به پرسپوليس آمده است،‌ گفت: اگر مي‌دانستم كه نمي‌توانم به اين تيم كمك كنم، به پرسپوليس نمي‌آمدم. باز هم مي‌گويم امروز در حد خودمان نبوديم.

اميدوارم تغييرات به پرسپوليس ضربه نزند
انصاري‌فرد: اگر من اين‌گونه مي‌باختم، چه بلايي سرم مي‌آوردند؟

عباس انصاري‌فرد در گفت‌و‌گو با خبرنگار ورزشي خبرگزاري فارس در مورد شكست 4 بر يك پرسپوليس مقابل شاهين بوشهر اظهار داشت: من تنها دلم براي هواداران مي‌سوزد. آيا مي‌توانم در اين شرايط حساس حرفي بزنم؟
مديرعامل سابق باشگاه پرسپوليس گفت: وقتي مي‌خواستم كرانچار را از تيم كنار بگذارم، همه به من اعتراض كردند. حالا كه علي دايي آمده اميدوارم در اين تيم همانند تيم ملي اسمش زير سئوال نرود و به همين علت براي او نگرانم.

وي با اظهار ناراحتي از باخت سنگين پرسپوليس برابر شاهين بوشهر عنوان كرد: اگر اين شكست در زمان مديريت من اتفاق مي‌افتاد، نمي‌دانم چه بلايي سرم مي‌آمد؟ من خود را پرسپوليسي مي‌دانم و از اين باخت تيم تأسف مي‌خورم.
انصاري‌فرد با تمجيد از بازي تيم شاهين، اظهار داشت: بايد از حق نگذشت كه شاهين برتري زيادي نسبت به پرسپوليس داشت و با شايستگي به برتري رسيد.
وي خاطرنشان كرد: اميدوارم كه اينگونه اتفاقات نيفتد و آقاياني كه دم از تغييرات مي‌زنند، با اين تغييرات به تيم ضربه نزنند.

آقاياني كه ادعا مي‌كردند، حالا جواب دهند
عابدزاده: نتيجه تمهيدات دايي و دوستانش اين بود؟

احمدرضا عابدزاده در گفت‌و‌گو با خبرنگار ورزشي خبرگزاري فارس درباره شكست 4 بر يك پرسپوليس برابر شاهين بوشهر اظهار داشت: تا زماني كه در پرسپوليس بودم، دروازه‌بان اين تيم 4 گل دريافت نكرد. آقاياني كه ادعا دارند، بايد بيايند و در مورد اين شكست جواب دهند.
مربي سابق پرسپوليس افزود: چون امروز همه تماشاگران گريه كردند، بازيكنان و كادر فني تيم نيز بايد گريه كنند. نتيجه تمهيدات ويژه دايي و همكارانش اين بود؟
وي با اظهار تأسف از اين شكست و اشاره به بازي بد پرسپوليس، خاطرنشان كرد: بازيكنان اين تيم خوب بازي نكردند و فكر كنم كه در چند سال گذشته اين ديدار بدترين بازي پرسپوليس بود كه اين يك فاجعه است.

malaki_mall
16-01-2010, 19:33
ديدار تيم هاي شاهين بوشهر و پرسپوليس از ساعت 15:15 در ورزشگاه شهيد بهشتي بوشهر با حضور 25 هزار هوادار آغاز شد و با نتيجه 4 بر يك به سود ميزبان خاتمه يافت.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

sina1100
16-01-2010, 22:02
خبرگزاري فارس: تيم پرسپوليس با نتيجه 4 بر يك مقابل شاهين بوشهر شكست خورد تا سنگين‌ترين باخت خود در اين فصل را با مربيگري دايي تجربه كند.

به گزارش خبرگزاري فارس، ديدار تيم هاي شاهين بوشهر و پرسپوليس از ساعت 15:15 در ورزشگاه شهيد بهشتي بوشهر با حضور 25 هزار هوادار آغاز شد و با نتيجه 4 بر يك به سود ميزبان خاتمه يافت.
دو تيم در دقايق ابتدايي به ارزيابي يكديگر پرداختند اما رفته رفته شاهين بوشهر بر بازي مسلط شد و در حالي كه بازيكنان پرسپوليس در حمله بي رمق نشان دادند در دقيقه 19 ناصر شكرون با اشتباه ميثاق معمارزاده در دفع توپ، توانست دروازه سرخپوشان تهراني را باز كند.
در حالي كه به نظر مي رسيد شاگردان علي دايي براي جبران اين گل خورده تلاش بيشتري كنند اين بوشهري ها بودند كه در دقيقه 34 توسط مهدي كياني با ضربه اي زيبا گل دوم را به ثمر رساند.
در ادامه نيز سرخپوشان تهراني نتوانستند تغييري در نتيجه بدهند تا نيمه اول با 2 گل به سود ميزبان خاتمه يابد.

پرسپوليس نيمه دوم را با دو تغيير در تركيب آغاز كرد. برخورد توپ به تيرك شاهين در همان ابتداي نيمه دوم نويد اين را مي داد كه شاگردان دايي بازي هجومي را در دستور كار قرار داده اند، اما اين موضوع محقق نشد چرا كه در ادامه بازي اين شاهين بوشهر بود كه بر مسابقه تسلط پيدا كرد.

شاگردان ياوري در دقيقه 66 توسط محمد احمدپوري به گل سوم رسيدند و درست در شرايطي كه پرسپوليس از هم پاشيده بود و هيچ برنامه اي براي حمله نداشت و پاس هاي اشتباه بازيكنان اين تيم تمامي نداشت، در دقيقه 69 حميدرضا سليماني بازيكن تازه نفس شاهين گل چهارم اين تيم را روي اشتباه مسلم معمارزاده به ثمر رساند تا هواداران پر شور شاهين سر از پا نشناسند. پرسپوليس تنها در دقيقه 94 توسط هوار ملا محمد به گل رسيد.

شاگردان دايي با اين باخت تحقيرآميز 34 امتيازي باقي ماندند و شاهين با اين برد 26 امتيازي شد.
اين يكي از سنگين ترين شكست هاي پرسپوليس در چند سال اخير است.
قضاوت اين مسابقه بر عهده احمد صالحي بود. وي به جمال حق شناس از شاهين كارت زرد نشان داد.

اسامي بازيكنان شاهين بوشهر:
مجتبي روشنگر، عبدا... كرمي، جمال حق شناس، محسن ايران نژاد، محسن اميري، بهادر عبدي، مهدي كياني(63- حميدرضا سليماني)، ايوان پترويچ(90 حبيب هوشيار)، مهدي نوري، محمد احمدپوري، ناصر شكرون(67- ساندي)
سرمربي: محمود ياوري

اسامي بازيكنان پرسپوليس:
ميثاق معمارزاده، نبي ا... باقري ها(46- مجتبي شيري)، سپهر حيدري، ابراهيم شكوري، عليرضا محمد، تياگو(46- هوار ملا محمد)، ميثم بائو، حميد علي عسگر(53- هادي نوروزي)، عادل كلاه كج، آرفي و محسن خليلي
سرمربي: علي دايي
انتهاي پيام/

پ.ن : چون تاپيك مرتبط قبلي به خاطر تك خطي بودن بسته شد اينو زدم تا تاپيك اين خبر تو انجمن موجود باشه.

vahid78
16-01-2010, 22:11
:27::27:

واقعا شاهینیا خوب پاسکاری میکردن .... عمق دفاع پرسپولیس هم اتوبان افتتاح کرده بودن :31:

mahdishata
17-01-2010, 13:49
[B]اميدوارم تغييرات به پرسپوليس ضربه نزند
انصاري‌فرد: اگر من اين‌گونه مي‌باختم، چه بلايي سرم مي‌آوردند؟
این بابا حرف نمیزد لال میمرد
هر چی میکشیم ازدست این اقاست
میره برای خودش بازیکن انتخاب میکنه اگه وقت هم کرد یه مربی پیدا میکنه:2:

seyyedi
17-01-2010, 16:19
دوستان سلام
نبودید ببینید دیشب چه غوغایی بود اینجا
حالا فکر کنم حدودا 20 روز دیگه بازی ایرانجوان و پیروزی در جام حذفی باشه
شاید دوباره شکست 5 تایی پیروزی باز توسط سرخ بوشهر تکرار بشه
علی علی

*IN*
17-01-2010, 17:19
چرا یه ادم از یه سوراخ دوبار گزیده میشه؟؟؟

NaKhoda BiBaK
17-01-2010, 17:53
4 تا خوردید دیگه چی میگید ؟؟؟ :31::31:

از شاهین 4 تا بخوری خیلی حرفه :27::27::27:

*IN*
17-01-2010, 17:58

وقتی از استقلال رشت... ولش کن ارزششو نداره

4870x2
17-01-2010, 17:59
امیدوارم این یه امسال رو به دایی امون بدن تا سال دیگه خودش تیم ببنده ببینم چه --- می خواد بخوره:دی

malaki_mall
17-01-2010, 18:17
کی به علی دایی دیپلم داده؟ :13:

میگه شاهین 4 تا توپ آورد 4 تاش گل شد.:41:

4 تا توپ آورد؟ باید 4 تای دیگه می خوردی. :27:

بازم مثل همیشه شاهین برنده میشه.:10:

sia-saketi
18-01-2010, 03:10
امیدوارم این یه امسال رو به دایی امون بدن تا سال دیگه خودش تیم ببنده ببینم چه --- می خواد بخوره
خدائیش خیلی باحال گفتی:دی

من که گفتم این مرتیکه دایی هیچ غلطی بلد نیست بکنه! ای کاش برای همیشه از توی فوتبال خداحافظی کنه:2:
آخر فصل که بشه و قرار داد تولیدی uhlsport با پرسپولیس تموم بشه، لباس های تیم میشه مال تولیدی Daei :2::2::2: میگی نه؟ نیگا کن... درست مثل وفتی که توی تیم ملی بود!:2:
همین مرتیکه تیم ملی رو به لجنی که الان توش گیر کرده انداخت.
بیچاره قطبی که به خاطر این مرتیکه دایی دارن می کوبنش و خرابش می کنن و نابودش میکنن و باید جور گندکاری های دایی و قلعه نوعی رو بکشه! قطبی خودش هم قاطی داشت که توی یه همچین اوضایی مربی تیم ملی شد. لیاقتش بالاتر از ایران هست. الان هم دیوونه ست اگه با این تیم ملی ادامه همکاری کنه، به نظر من باید فرار کنه و بدون هیچ اطلاع قبلی بذاره و از ایران بره تا خراب ترش نکردن.

مرتیکه ی جاه طلب و فرصت طلب پولکی! قراردادی که این یارو دایی همیشه می بنده فقط چند تا هزاری با قرارداد فرگوسن و پپ گواردیولا تفاوت داره!!!! بعد اون وقت میان می گن: مربی ایرانی باید انتخاب کنیم آخه چرا خارجی بیاریم وقتی که مربی ایرانی سطحش از خارجی ها هم بالاتره![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]!!!!!

seyyedi
18-01-2010, 19:34
دوستان سلام
امشب احمد پوری توی برنامه نود خواهد بود
من زیاد اهل فوتبال نیستم
از دوستم پرسیدم حالا چرا احمد پوری؟
گفت : توی بازی با استقلال گل زده
توی رفت و برگشت پیروزی هم گل زده
گفتم :ههههممم عجب معیاری!!!!!

علی علی

MORINIO
18-01-2010, 22:03
این فردوسی پور هر کیو که به پرسپولیس گل میزنه هفته بعدش دعوت میکنه!

.SA33D.
19-01-2010, 11:58
جبران میکنیم...واقعا معلوم شد پرسپولیس چه تیم بزرگیه که از بردش اینجوری جشن و بزن بکوب راه میندازن ( انگار قهرمان جام باشگاههای جهان شدن)

mahdishata
20-01-2010, 09:47

به شخصه از خود ما که 6 تاخوردید:21::21:

جبران میکنیم...واقعا معلوم شد پرسپولیس چه تیم بزرگیه که از بردش اینجوری جشن و بزن بکوب راه میندازن ( انگار قهرمان جام باشگاههای جهان شدن)

والا
البته سالاره

نادر1368
20-01-2010, 23:48
من هنوزم متوجه نشدم رو چه حسابی علی دایی سرمربی پرسپولیس شده!؟

*IN*
21-01-2010, 00:08
من هنوزم متوجه نشدم رو چه حسابی علی دایی سرمربی پرسپولیس شده!؟

متوجه نشدی؟؟؟
رو حساب دودوتا پنجتا دیگه

mehryazdan
22-01-2010, 13:27
با این مربی هایی که این استقلال پرسپولیس دارند کارشون زاره . از همین حالا برای روح تازه گذشتگان صلوات بفرستید !