PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : راهنمایی جهت خرید گوشی...

Mahdi/s
16-01-2010, 18:09
سلام.....راستش من بعد از 2-3 سالی تصمیم به عوض کردن گوشیم گرفتم من گوشی رو فقط برای آهنگ گوش کردم میخوام دیگه چیزی برام مهم نیست.. دوربین هم نداشت مهم نیست.........اما شرایط....

حتما نوکیا باشه.......

گفتم چون فقط میخوام باهاش فقط آهنگ گوش کنم ....هندز فری درست و حسابی داشته باشه.....پشت گردنی نباشه...از اونایی که یکیش بلند تر از اون یکی هست......خود گوشیش سوزنی نباشه(اسم دقیقش رو نمیدونم از اونایی نباشه که میره توی گوش....اونا خیلی اذیت میکنه...).زیاد بزرگ و زیاد کوچیک هم نباشه....فیشش شل نشه تو جیب و کیف میزاری هی در نیاد...... دیگه چی ...صداشم خوب باشه....فعلا همینا به ذهنم رسید....

زیاد بزرگ هم نباشه ...جمو جور و کوچیک باشه.....

رم خارجی داشته باشه برای ارتقا دادن...........مگر اینکه داخلیش خیلی زیاد باشه...

قیمت هم مهم نیست.....

خلاصه همینا دیگه......ممنون.ببخشید یه کم زیاد شد........

چی پیشنهاد میکنید......بی زحمت عکس هم بزاری ببینم کی به کیه.......

amin n & i series
16-01-2010, 18:45
سلام
اکثر نوکیا هاي جديد که وارد میشن از همون هندزفري هایی هست که شما خوشتون نمیاد
يکم زیادی خودتون رو محدود کردین
چه انتظارات دیگه اي دارید؟ لمسی باشه؟ معمولی باشه؟
دو تا گوشی هست که هم جم جورن و هم صداشون خوبه
5530 که لمسیه
5630 که لمسي نيست(که صدای اسپيکرش يه خورده پاینه)

SAH-IE
16-01-2010, 18:46
از سری Xpress Music باید بگیری.
5800
5530
برا هدفون هم میتونی یه هدفون جدا بگیری!!فراونه توبازار!!

Mahdi/s
16-01-2010, 19:11
اکثر نوکیا هاي جديد که وارد میشن از همون هندزفري هایی هست که شما خوشتون نمیادمهم نیست جدید باشه.....قدیمی هم بود خوبه.........

يکم زیادی خودتون رو محدود کردینآخه هندزفری من زیاد عوض کردم.....همون معمولی ها از همه بهتره....

چه انتظارات دیگه اي دارید؟ لمسی باشه؟ معمولی باشه؟نه معمولی باشه....چون گوشی زیاد از دستم میوفته...معمولی باشه بهتره.......

برا هدفون هم میتونی یه هدفون جدا بگیری!!فراونه توبازار!! آخه هیچی فابریک نمیشه....من هندفری زیاد عوض کردم......
==================
بی زحمت عکسم بزارید.....

golmohammadi
16-01-2010, 23:03
چند مدل سونی اریکسون داره که عالی هستند
اما یکی دو ایراد دارند
از جمله نداشتن سوکت 3.5و قوی نبودن اسپیکر

5800 هم گزینه خوبی

اما شما که انقدر به موزیک علاقه مند هستید باید یک گوشی که دکمه های موزیک پلیر داشته باشه بهتون پیشنهاد بشه ....

Mahdi/s
17-01-2010, 17:35
ممنون بچه ها اما اینا که لمسیه.....5800.....5530............لمسی نمیخوام............

از این خوشم اومد..5630...خودتون داشتید.....مشکلی باهاش ندارید.....هندفریش هم خوبه....فقط من نفهمیدم سیمش معمولی هست یا پشت گردنی.........

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

==============
پیشنهاد دیگه ای دارید؟؟؟؟

ninja3000sh
18-01-2010, 00:57
5630 تو هدفون صدای عالی داره من صدای هدفونش رو قبول دارم.
بیس خوبی داره.:40:
و جک 3.5 میلیمتری هم که میخوره کارت رو راحت کرده.
در کل هدفونهایی که خود شرکتهای تولید کننده موبایل تو پک گوشی میزارن زیاد تعریفی ندارن.
به نظر من شما یه هدفون جداگانه واسش بخرین صدا رو بهتر پخش میکنه.
هدفون خودش هم اینه:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Mahdi/s
21-01-2010, 00:23
سلام.ببخشید ولی کسی پیشنهادی نداره.....لطف میکنید بازم پیشنهاد بدید......

ali racer
21-01-2010, 01:39
سلام.ببخشید ولی کسی پیشنهادی نداره.....لطف میکنید بازم پیشنهاد بدید......
ایکس 6 و ایکس 3 هم هستن

SAH-IE
21-01-2010, 15:12
x6 قیمتش چه حدوداییه؟؟

amin n & i series
21-01-2010, 15:21
x6 حدود 750 تا 780تومنه

Mahdi/s
30-01-2010, 22:07
خب مثل اینکه خبری نشد...پس خودم پیشنهاد میدم لطفا راهنمایی کنید ببینید امکاناتی که من یخوام رو داره..........

میدونم نوکیا نیست....اصلا از نوکیا بیاید بیرون......هرچی بود بود..صداش فقط مهمه....با اون چیزایی که پست اول گفتم....ممنون.

خب اینا چطوره......نظر بدید...........w980...یاw760 ...کدومش بهتره..؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
از w959s..هم خیلی خوشم اومد....چطوریه..؟؟؟؟

آقا مهندس
04-02-2010, 17:45
سلام میشه بگید بین این 2 تا کدوم بهتره.همونی که alone_boy..معرفی کرد.......

runner
04-02-2010, 19:00
این چند مدلم یه نگاه بنداز:

Nokia 5320 XpressMusic

Nokia 5220 XpressMusic

Nokia N78

Nokia 5630 XpressMusic

Nokia 5130 XpressMusic

Nokia N81

runner
04-02-2010, 19:06
همه این مدلای بالا دارای درگاه هدست 3.5mm هستن که هر نوع هدستی مخصوص PC بشون وصل می شه!!!

pulp_152
04-02-2010, 19:11
اگه میخوای حتما نوکیا باشه !به نظرم 5700 گوشی خوبیه برای موزیک ! ....

Mahdi/s
04-02-2010, 20:33
ممنون.....من که خیلی گیج شدم....بین اون 2 تا که خودم گفتم چی..؟؟؟؟ پست 12

pulp_152
04-02-2010, 20:38
اگه صدا برات کیفیتش خیلی مهمه حتما برو سراغ گوشی های لمسی

اگه نمیتونی با لمسی کنار بیای سونی اریکسون 8 مگاپیکسلی میشه همون w 995 صدای خوبی داره ولی به نظرم قیمتش زیاده با توجه به گوشی که میگیری ...

Mahdi/s
04-02-2010, 21:17
اگه صدا برات کیفیتش خیلی مهمه حتما برو سراغ گوشی های لمسی
ممنون بابت راهنمابب فقط میشه انقدر کلی نگید....یه مدل مشخص رو معرفی کنید من که تو پست اول گفتم چی باشه...نوکیا هم نبود مهم نیست...

اگه نمیتونی با لمسی کنار بیای سونی اریکسون 8 مگاپیکسلی میشه همون w 995 صدای خوبی داره ولی به نظرم قیمتش زیاده با توجه به گوشی که میگیری ... نظرت درباره w980.چیه...؟؟/
خودم خوشم اومده اما دکمه هاش قشنگ نیست...

pulp_152
04-02-2010, 21:22
980 زیاد باهاش سرو کار نداشتم ولی انگاری طبق گفته دوستانی که داشتن و تو این فروم هم هستن گوشی خوبی نیست ...

اگه میتونی با لمسی کنار بیای m7600 با قیمت 280 با گارانتی اصلی به نظرم میتونه گزینه خیلی خوبی باشه ... هم تو هندزفری و هم تو اسپیکر صدای خیلی خوبی داره

کلا اگه بهترین موزیک فون رو میخوای یا w995 بردار یا m7600 ...

ناگفته نماند m7600 امکانات جانبی زیادی هم داره

Mahdi/s
05-02-2010, 00:25
ناگفته نماند m7600 امکانات جانبی زیادی هم داره چقدر خوشگله این پسر........خیلی خوشم اومد...قیمتشم خوبه.......اطلاعات بیشتری میدی.....چه نرم افزاهایی نصب میشه.....اگر تونستی بازم عکس بزار ازش....فقط یه کم بزرگه.....بدیش اینکه سامسونگه..........

========
نظرت درباره n76 چیه؟؟؟

pulp_152
05-02-2010, 00:35
چقدر خوشگله این پسر........خیلی خوشم اومد...قیمتشم خوبه.......اطلاعات بیشتری میدی.....چه نرم افزاهایی نصب میشه.....اگر تونستی بازم عکس بزار ازش....فقط یه کم بزرگه.....بدیش اینکه سامسونگه..........

========
نظرت درباره n76 چیه؟؟؟

صفحه نمایش amoled داره ... بعلاوه تاچ خازنی ... بعلاوه اینکه دوربین 3.2 قوی ... میشه گفت یکی از بهترین 3.2 های موجود در بازار ...

صدای استریو و ...

جاواست اما محدودیت حجم نصب برنامه رو نداره ...

divx رو بصورت پیش فرض میخونه که فکر نکنم هیچ مدلی از هیچ برندی در این قیمت بصورت پیش فرض دایویکس بخونن حتما نیاز به نصب برنامه های مختلف دارن مثل core player و غیره که با این حال به این کیفیت نمیتونن ...

تا 16 الی 32 گیگ حافظه جانبی ساپورت میکنه

در ضمن هند زفری هاش عالیه فقط میره تو گوش :31:

n76 نمیدونم ... زیاد مطرح نیست

Behradj
05-02-2010, 00:40
سلام...
اگر صرفا صدا برات مهمه که خب m7600 خوبه...
ولی اگر داشتن سیمبین و جی پی اس و وایرلس و صدای مناسب مهمه میتونی یه نگاه به N78 یا 5630 هم بندازی...
به نظر 5630 بهتر هم هست...گرچه جی پی اس نداره ولی خب تو موزیک گوشی خوبیه...ان گیج هم که روش نصب میشه ...

Mahdi/s
05-02-2010, 00:44
الان که ازش بیشتر عکس گذاشتی زیاد هم قشنگ نیست....:31:...ولی خوبه جمو جوره......

pulp_152ممنون....پیشنهاد خوبی بود....باید از نزدیک هم ببینمش....

n76 نمیدونم ... زیاد مطرح نیست :12:

سلام...
اگر صرفا صدا برات مهمه که خب m7600 خوبه...
ولی اگر داشتن سیمبین و جی پی اس و وایرلس و صدای مناسب مهمه میتونی یه نگاه به N78 یا 5630 هم بندازی...
به نظر 5630 بهتر هم هست...گرچه جی پی اس نداره ولی خب تو موزیک گوشی خوبیه...ان گیج هم که روش نصب میشه ... سلام......از شمماهم ممنون.....فقط اگر قیمت و عکس هم بزارید عالی میشه....

Behradj
05-02-2010, 00:47
قیمتش فکر میکنم 190 تا 210 باشه...
تو صفحه قبل بود
ولی بازم میذارم ;)

روی خودش مموری 4 گیگ داره.
تنها ایرادش شاید همون نداشتن جی پی اس باشه.

اینم از محتویات جعبه:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

pulp_152
05-02-2010, 00:52
m7600 هم gps داره البته که رو خودش google map نصبه ... ساپورت a-gps هم میکنه ..

کلاس کاری m7600 و w995 با این گوشی ها خیلی زیاده

البته این گوشی ها گوشی های مناسب و ارزون قیمتی هستند ... و خوبم هستند اما اگه دنبال بهترینی .. w995 m7600 5800 ... فعلا بهترین مدلهای این 3 تا برنده

m7600 چه تو اسپیکر چه امکانات جانبی مثلا صفحه نمایشش با هیچ کدوم قابل قیاس نیست یا تاچش با 5800 قابل قیاس نیست .. صدا و اسپیکرش هم بهتره ...

saeid 22
05-02-2010, 01:54
سلام
یک گوشی میخواستم برای یکی از آشناهام بخرم قیمتش تا 175 تومن باشه شما از برند سونی اریکسون چه گوشی را پیشنهاد میکنید اینم بگم طرف اهل عوض کردن گوشی هم نیست فکر کنم اگه گوشی دوام بیاره و نترکه بالای 4 یا 5 سال هم ازش کار میکشه کیفیت دوربین و صدا و امکاناتش هم خوب باشه.با تشکر

L.A.M.P.A.R.D
06-02-2010, 23:54
نظر من w995 هست.............میتونم بگم بهترین گوشی برای موزیک

Mahdi/s
01-03-2010, 17:37
.....خوب من دیگه تقریباm7600 رو انتخاب کردم ولی برای آخرین سوال...گوشی دیگه ای که همین قابلیت ها و همین رنج قیمت باشه و نوکیا باشه سراغ دارید..؟؟
ببخشید زیاد سوال میپرسم...

Nakh0d4
01-03-2010, 17:56
يه گوشيه تا 350 چي خوبه كه مثه سوني اريكسون كه روش بشه راحت برنامه نصب كرد در ضمن يه طوري باشه تا يه 3-4 سال باهاش بشه كار كرد!!در ضمن زياد اهنگ گوش دادن برام مهم نيست
خودم اول نظرم رو X1 سوني اريكسون بود ولي شنيدم درش بعد از مدتي ترك بر ميداره حالا شما چي پيشنهاد ميكنيد كه خوب باشه

---------- Post added at 05:56 PM ---------- Previous post was at 05:56 PM ----------

يه گوشيه تا 350 چي خوبه كه مثه سوني اريكسون كه روش بشه راحت برنامه نصب كرد در ضمن يه طوري باشه تا يه 3-4 سال باهاش بشه كار كرد!!در ضمن زياد اهنگ گوش دادن برام مهم نيست
خودم اول نظرم رو X1 سوني اريكسون بود ولي شنيدم درش بعد از مدتي ترك بر ميداره حالا شما چي پيشنهاد ميكنيد كه خوب باشه:10:

Mahdi/s
03-03-2010, 11:35
خودم اول نظرم رو X1 سوني اريكسون بود ولي شنيدم درش بعد از مدتي ترك بر ميداره حالا شما چي پيشنهاد ميكنيد كه خوب باشهدوست عزیز.به نظرم شما یه تاپیک مجزا بزنید بهتر باشه.ممنون......

============
سوال منم یادتون نره بچه ها.................
خوب من دیگه تقریباm7600 رو انتخاب کردم ولی برای آخرین سوال...گوشی دیگه ای که همین قابلیت ها و همین رنج قیمت باشه و نوکیا باشه سراغ دارید..؟؟
ببخشید زیاد سوال میپرسم...
----------------------
اگه بخوام سامسونگ استار و با m7600..مقایسه کنید...کدوم سر تره...؟؟؟

tiyam 01
03-03-2010, 11:57
صفحه نمایش amoled داره ... بعلاوه تاچ خازنی ... بعلاوه اینکه دوربین 3.2 قوی ... میشه گفت یکی از بهترین 3.2 های موجود در بازار ...

صدای استریو و ...

جاواست اما محدودیت حجم نصب برنامه رو نداره ...

divx رو بصورت پیش فرض میخونه که فکر نکنم هیچ مدلی از هیچ برندی در این قیمت بصورت پیش فرض دایویکس بخونن حتما نیاز به نصب برنامه های مختلف دارن مثل core player و غیره که با این حال به این کیفیت نمیتونن ...

تا 16 الی 32 گیگ حافظه جانبی ساپورت میکنه

در ضمن هند زفری هاش عالیه فقط میره تو گوش :31:

n76 نمیدونم ... زیاد مطرح نیست

گوشیه خوبیه gps هم داره
3مگاپیکسله --- فیلمبرداری vga 15fps
اون نیم دایره بالا و پائین هم مثل اینکه حساس به تماسه

pulp_152
03-03-2010, 17:29
از نوکیا با این قیمت 5800 هستش که از لحاظ امکانات مولتی مدیایی کم میاره ... اما سیستم عامل داره ...

با استار هم تفاوتش زیاده .. این بهتر از استار هستش شکی هم توش نیست

Mahdi/s
03-03-2010, 19:08
از نوکیا با این قیمت 5800 هستش که از لحاظ امکانات مولتی مدیایی کم میاره ... اما سیستم عامل داره ...
ممنون.....

با استار هم تفاوتش زیاده .. این بهتر از استار هستش شکی هم توش نیست اره...من که خودم از گوشی چیزی زیادی نمیدونم...مشخصات جفتشون رو خوندم....خودم باز دی جی رو انتخاب میکردم..اما به یکی 2 نفری گفتم میخوام سامسونگ بگیرم میگن چرا استار نمیگیری...قیمتش از این کمتره.....فلان امکانات رو داره.....سر همین 2 دل شدم.........

راستی من تو سایت دیجیت کالا دیدم یه استار دیگه هم بود که هنوز نیومده بود اون چیه..کی میاد.....اطلاعاتی دارید.......ببخشید مزاحم میشم همیشه.....یه چیز دیگه.....اومنیا چی.....اون حرفی برای گفتن داره..؟؟

pulp_152
05-03-2010, 15:53
فکر کنم منظورت استار wifi هستش ... اره اونم خوبه فقط wifi داره تفاوت دیگه ای هم نداره .. یه استار دیگه هم ست که tv داره مثل گوشی چینی ها ...تفاوتشم فقط باز همون tv بودنشه

در مورد امنیا ...

امنیا خالی داریم (امنیا 1)

امنیا لایت داریم

امنیا 2 داریم

امنیا اچ دی که باب شده اسمش امنیاست که همون 8910 i هستش ...

منظور شما کدوم یکی از ایناست ؟

Mahdi/s
05-03-2010, 16:16
فکر کنم منظورت استار wifi هستش ... اره اونم خوبه فقط wifi داره تفاوت دیگه ای هم نداره .. یه استار دیگه هم ست که tv داره مثل گوشی چینی ها ...تفاوتشم فقط باز همون tv بودنشه که اینطور ممنون......

در مورد امنیا ...

امنیا خالی داریم (امنیا 1)

امنیا لایت داریم

امنیا 2 داریم

امنیا اچ دی که باب شده اسمش امنیاست که همون 8910 i هستش ...

منظور شما کدوم یکی از ایناست ؟ والا نمیدونم....:31:....کسی که به من معرفی کرد گفت امنیا.....و خیلی ازش تعریف میکرد....فکر کنم همونی هست که شما گفتی باب شده.....اون چی....قابل مقایسه با 7600 هست یا نه..؟؟

Mahdi/s
10-03-2010, 21:35
خب طلسم رو شکستم..رفتم گوشی رو گرفتم.......اما اون dj..رو نگرفتم......دستم گرفتم اصلا خوشم نیومد.....خوب بود اما....نمیدونم..من باهاش حال نکردم.......بجاش jet گرفتم.....335....تومن.....البته با محافظ صفحه.....گارانتی اصلی....برنامه...و 2 گیگ رم......حالا خدامیدونه طرف چقدر کرده باشه تو پاچه ام....ولی خب.....خوبه دیگه.....:31:
اینم صداش بد نیست......چون wi fi ..داره خیلی به کارم میاد......چیزای دیگه اش رو هنوز کشف نکردم.....:31:
===
ممنون از همه......مخصوصا ازpulp_152 عزیز ..خیلی اذیتش کردم......خیلی کمک کردید بچه ها....لطف کردید....بازم ممنون..:11:

pulp_152
12-03-2010, 20:44
مبارکت باشه عزیزم .. امیدوارم به پاش پیر بشی ..:31: