PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : All My Love

ZOHAA
16-01-2010, 12:05
سلام دوستای خوفم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

من اینبار اتودمم گذاشتم
(البته اول اتودامو اسکن می کنم بد تو کرل یا فتوشاپ دوباره دورش و می کشم)[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

راهنمایاتون خیلی کمکم کرد[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
این فقط با یه باکس شرو شد و edit poly [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
در مورد اتصالاشون هنوز یکم مشکلات دارم! مثلا پا ها به تن[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

کاراکترامم مثل خودم خیلی به طبیعت علاقه دارن!اینم همه عشقش این گلس که دستشه!!!!

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

مثل همیشه با نظر و راهنماییتون خوشحالم کنید[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ehsan_wwe
16-01-2010, 12:05
اوووووووووووووووووووووووو وووووووووووووووووه عجب كاريه
کاراکترامم مثل خودم خیلی به طبیعت علاقه دارن!اینم همه عشقش این گلس که دستشه!!!!

[/QUOTE]
عشقش عشقيست خوش بو اما كم جون و حساس
با عشقش كلي حا بكردم :5:
الان تو حسس كف كردنم :18:

Borhan72
16-01-2010, 12:44
ايول ضحی خيلی باحال شده...
آفرين....
ولی چرا انقدر كيفيت نداره؟؟؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Codename 77
16-01-2010, 12:57
سلام ضحی .
خوب اول از همه خسته نباشید می گم کاره خــــــــعــلی قشنگی شده ....[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
فقط من دو نکته به ذهنم می رسه ....
اول اینکه ضحی خیلی داری High Poly کار می کنی ( البته اینو داش اکبرم تو کار قبلی گفته بود ) ولی
کیه که گوش کنه .... همین طور اگه پیش بری فک کنم اگه بخوای زیبراش کار کنی باید یه 16 گیگی رم ببندی رو سیستمت ....
دومی هم از این تریپ انتقاد های سوسولیه .... سعی کن طبق کانسپت پیش بری .... ببین الان یه خورده اون گله تو اون طرح دو بعدی که کشیدی فرق داره و اون گل توی طرح سه بعدی خوب زیاد جالب درنیومده ....
دیگه همین ....
ای چایی هم می دادین که خیلی توپ می شد ....
موفق باشی ... [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
.

ZOOHAA
16-01-2010, 13:10
[/QUOTE]
عشقش عشقيست خوش بو اما كم جون و حساس
با عشقش كلي حا بكردم :5:
الان تو حسس كف كردنم :18:[/QUOTE]

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]کلی دوس جونشو دوس داره!!!ممنون دوست من.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ايول ضحی خيلی باحال شده...
آفرين....
ولی چرا انقدر كيفيت نداره؟؟؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

مرسی از تعریفت[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]،می دونی چی شد،یه بار گذاشتم دیدم خیلی غوله تا بیاد شب می شه
دوباره بردمش تو فتوشاپ Image size رو نصف کردم!![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
کار بتی کردم؟؟!!! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

سلام ضحی .
خوب اول از همه خسته نباشید می گم کاره خــــــــعــلی قشنگی شده ....[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
فقط من دو نکته به ذهنم می رسه ....
اول اینکه ضحی خیلی داری High Poly کار می کنی ( البته اینو داش اکبرم تو کار قبلی گفته بود ) ولی
کیه که گوش کنه .... همین طور اگه پیش بری فک کنم اگه بخوای زیبراش کار کنی باید یه 16 گیگی رم ببندی رو سیستمت ....
دومی هم از این تریپ انتقاد های سوسولیه .... سعی کن طبق کانسپت پیش بری .... ببین الان یه خورده اون گله تو اون طرح دو بعدی که کشیدی فرق داره و اون گل توی طرح سه بعدی خوب زیاد جالب درنیومده ....
دیگه همین ....
ای چایی هم می دادین که خیلی توپ می شد ....
موفق باشی ... [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
.

سلام کلانتر جان،متشکرم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
خو چی کار کنم edit mesh یا smoot که میدم اینجوری میشه دیگه!!مگه راه دیگه ای برای نرم کردنش داره؟![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
در مورد انتقاد سوسولیت:برو بچه سوسول!!![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

hrgh2
16-01-2010, 13:23
افرین ضحی جون
هر دفحه که کار میزاری کلی پیشرفت میکنی
اینم خیلی خوجمل شده
فقط متیرالشینا رو باید بهتر کار میکردی

hadi665
16-01-2010, 14:27
اینو ببین : دی
چه با مزست ، آدم دوست داره ویشگونش / نیشگونش بگیره : دی

شبیه طرح دو بعدیت شده
آفرین

فقط این گله برگو ایناشو کندی چرا ، سبز بود خوب ، هوم :-"

آفرین ;)

sarina_sh
16-01-2010, 14:33
چه بامزس این

خوشمل شده ضحی

ایشون پسرن ؟ قصد دوستی ندارن ؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ZOOHAA
16-01-2010, 14:49
افرین ضحی جون
هر دفحه که کار میزاری کلی پیشرفت میکنی
اینم خیلی خوجمل شده
فقط متیرالشینا رو باید بهتر کار میکردی

به خاطر داشتن دوستایی مثل شماس[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
دلم می خواد رندرای آزمایشیمو نشونت بدم
تا ببینی چندتا رنگ روش امتحان کردم تا آخر یکیشو پسندید!!!!![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اینو ببین : دی
چه با مزست ، آدم دوست داره ویشگونش / نیشگونش بگیره : دی

شبیه طرح دو بعدیت شده
آفرین

فقط این گله برگو ایناشو کندی چرا ، سبز بود خوب ، هوم :-"

آفرین ;)

ممنون هادی جان [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] حالا خوبه دلت نخواست گازش بگیری!!!![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

چه بامزس این

خوشمل شده ضحی

ایشون پسرن ؟ قصد دوستی ندارن ؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

مرسی عسیسم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
آره...
فک کنم پسره![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
فقط گلشو از زنش بیشتر دوس داره ها!!![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
بازم می خوایش!!؟؟؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Borhan72
16-01-2010, 15:09
مرسی از تعریفت[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]،می دونی چی شد،یه بار گذاشتم دیدم خیلی غوله تا بیاد شب می شه
دوباره بردمش تو فتوشاپ Image size رو نصف کردم!![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
کار بتی کردم؟؟!!! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

نه بابا خوبه....
مشكل از من بود....[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اينطوری ميديدمش...:

Sorosh MAX
16-01-2010, 15:20
آفرین ضحی خانوم ، خیلی جالبه ولی یه مقدار ساده شده و میتونی بیشتر روش کار کنی به نظرم رو تکسچر آدمکه باید کار بشه ...

موفق باشی :11:

SSS_HHH_OOO
16-01-2010, 16:12
کاراکترات خیلی بامزه میشن اینم خیلی خوب شده
کارت خوبه
دهنشو میتونی با ادیت پلی رو خودش هم در بیاری:دی

ZOHAA
16-01-2010, 17:06
آفرین ضحی خانوم ، خیلی جالبه ولی یه مقدار ساده شده و میتونی بیشتر روش کار کنی به نظرم رو تکسچر آدمکه باید کار بشه ...
موفق باشی :11:

ممنونم دوست من،[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
خو شماها بگید به نظرتون مثلا چه جور تکسچری بهش بدم؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

کاراکترات خیلی بامزه میشن اینم خیلی خوب شده
کارت خوبه
دهنشو میتونی با ادیت پلی رو خودش هم در بیاری:دی

مرسی شهاب[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اگه حوصله داشتی برام بگو چجوری؛[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

mr_max
16-01-2010, 17:25
به به
آفرین ضحی
این چیزی که ساختی همینه که کشیدی و خیلی هم خوب ساختی ولی برای بهتر شدن کارت چیزای سنگین تر و مشکلتر هم کار کن
موفق باشی

tiger111
16-01-2010, 17:29
به به چقدر قشنگ مثل همیشه ساده ولی خوشگل شده

Warden
16-01-2010, 17:36

خیلی معرکه شده =))
چی بگم تو هم یه سبکی داری که بس زیباست :دی

خیلی قشنگه ;)

HOMAYOON.F
16-01-2010, 20:53
چه جالب شده ضحی جان...
سبک new miniator کار میکنی، آره؟ :31:
خیلی بامزست اما کادرش ناقصه؟!!! کادربندی رو باید بهتر کنی...
علاوه بر اون این اسمت رو که البته خیلی قشنگه رو چرا رو کل کار مبزنی؟!! اینجوری درصد زیادی از جلوه ی کار رو میگیری...!! :18:
ولی کانسپت کار حرف نداره...
دیگه وقتشه مودلینگ رو جدی تر بگیری...
موفق باشی... :40::10:

@pooy
16-01-2010, 20:59
سلام سلام

از کارایه سه بعدیه من که خیلی بهتر تره!!

ایول!:8:

ZOHAA
17-01-2010, 13:58
به به
آفرین ضحی
این چیزی که ساختی همینه که کشیدی و خیلی هم خوب ساختی ولی برای بهتر شدن کارت چیزای سنگین تر و مشکلتر هم کار کن
موفق باشی

ممنون دوست مهربون من[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
چــــــــــــــشم،کارای سنگین ترم می ذارم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

به به چقدر قشنگ مثل همیشه ساده ولی خوشگل شده

خیلی معرکه شده =))
چی بگم تو هم یه سبکی داری که بس زیباست :دی

خیلی قشنگه ;)

مرســــــــــــــــــــــ ــــی داداشی جان[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

چه جالب شده ضحی جان...
سبک new miniator کار میکنی، آره؟ :31:
خیلی بامزست اما کادرش ناقصه؟!!! کادربندی رو باید بهتر کنی...
علاوه بر اون این اسمت رو که البته خیلی قشنگه رو چرا رو کل کار مبزنی؟!! اینجوری درصد زیادی از جلوه ی کار رو میگیری...!! :18:
ولی کانسپت کار حرف نداره...
دیگه وقتشه مودلینگ رو جدی تر بگیری...
موفق باشی... :40::10:

مرسی همایون جان[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]،کادرش خوب بود،ولی خوب کادر سبزم نمی شه حذف کرد!!!می دونی که!![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
حتما ،دارم از شماها یاد میگیرم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

سلام سلام

از کارایه سه بعدیه من که خیلی بهتر تره!!

ایول!:8:

سلام،مرسی کارمو دیدی[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Warden
17-01-2010, 18:33
مرســــــــــــــــــــــ ــــی داداشی جان[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

حـــــــــــــــــــــــو ع :دی

N O V A L I S
18-01-2010, 00:17
آفرین ضحی..
چه کاراکترهای با مزه ای می سازی!
فکر کنم ایده ی این تو پیتزائی به ذهنت رسید؟ هوم؟! آخه یاد پنیر پیتزا افتادم.. از اینا که آبروی آدم رو می برن! : دی.. آخه کاراکترنت هی کش میاد... فکر کنم جزء گونه ی"ول تنان" بشه به حسابش آورد! : دی
آفرین.. بازم پیشنهاد می کنم مدلینگت رو به حد پیشرفته برسون... حیفی آخه...
:11:

zenoos
18-01-2010, 01:36
خيلي از كاراكتر هات خوشم مياد ...
خود كاراكترهاتر هميشه همينطور ساده درست كن ولي فضاي اطراف رو اصلا ساده رها نكن ..مثلا همين كارت ميتونستي روي زمين چند تا خال چمن ميذاشتي...
در مورد اين كاراكترت ، كسي كه طبيعت رو دوس داره ديگه نميره گل رو از شاخه بچينه...
گل بر شاخه زيباست و از همين حرفا...

hosienmax100
18-01-2010, 02:15
این جور کارها برا جلد مجلات و کارهای فانتزی البته کمی قوی تر استفاده میشن ...پس ایده ی قشنگیه /

ولی به نظر من بهتر رو آبجکت های رئال کار کنی تا دستت بیاد مدلسازی / و هیچ کاری به مابقی مسائل سی جی نداشته باش

نور و رندر و متریال مهم نیست فعلا / فقط مدلسازی کار کن تا مثله بعضی از همین بچه های اینجا خدا بشی ..

مدلسازی و فقط مدلسازی ../

البته خانم ببخشید من رو قصد نصیحت و این حرف ارو نداشتم ...

ادامه بده ..منتظر کارهای بعدیت هستیم

موفق باشی

ZOHAA
18-01-2010, 12:01
آفرین ضحی..
چه کاراکترهای با مزه ای می سازی!
فکر کنم ایده ی این تو پیتزائی به ذهنت رسید؟ هوم؟! آخه یاد پنیر پیتزا افتادم.. از اینا که آبروی آدم رو می برن! : دی.. آخه کاراکترنت هی کش میاد... فکر کنم جزء گونه ی"ول تنان" بشه به حسابش آورد! : دی
آفرین.. بازم پیشنهاد می کنم مدلینگت رو به حد پیشرفته برسون... حیفی آخه...
:11:

ممنون دوست من[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
یاد حرف بابام افتادم می گفت کاراکترات خوش مزن!!!![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

خيلي از كاراكتر هات خوشم مياد ...
خود كاراكترهاتر هميشه همينطور ساده درست كن ولي فضاي اطراف رو اصلا ساده رها نكن ..مثلا همين كارت ميتونستي روي زمين چند تا خال چمن ميذاشتي...
در مورد اين كاراكترت ، كسي كه طبيعت رو دوس داره ديگه نميره گل رو از شاخه بچينه...
گل بر شاخه زيباست و از همين حرفا...

موافقم اتفاقا می خوام رو فضای بعدی بیشتر کار کنم،وگرنه خودشونو که دیگه نمی شه کاریشون کرد!![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
مرسی که می یای کارای منو می بینی[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

این جور کارها برا جلد مجلات و کارهای فانتزی البته کمی قوی تر استفاده میشن ...پس ایده ی قشنگیه /

ولی به نظر من بهتر رو آبجکت های رئال کار کنی تا دستت بیاد مدلسازی / و هیچ کاری به مابقی مسائل سی جی نداشته باش

نور و رندر و متریال مهم نیست فعلا / فقط مدلسازی کار کن تا مثله بعضی از همین بچه های اینجا خدا بشی ..

مدلسازی و فقط مدلسازی ../

البته خانم ببخشید من رو قصد نصیحت و این حرف ارو نداشتم ...

ادامه بده ..منتظر کارهای بعدیت هستیم

موفق باشی

ممنون از تعریفتون[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
بله باید رو مدل سازیم خیلی کار کنم
اما جدا از اون ماهیت کاراکترای من کلا سادس،یعنی احساس می کنم اگه بیشتر روشون کار کنم،زیباییشونو از دست می دن،البته بین اتودام مدلای کمی پیچیده ترم هست که حالا می رم سراغشون،ولی حق با شماس اول و دوم باید مدل سازیمو قوی کنم.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Dark Kingdom
18-01-2010, 18:33
آفرین قشنگ شده خیلی خوشم اومد :11:

New Ray
21-01-2010, 16:58
به عنوان كار كلكسيوني عاليه :21: بدون فضاي پس زمينه و ... با شخصيتش هم كه آشنايي قبلي داشتيم ( فقط DNA شو تغيير ميده ! ) و با فتوشاپ هم جمع ميشه ميشه جالب و بامزه ( از آخر بخونين جمله بندي درسته :31: )
خوب ، حالا يكم ناراحتش كن ببينيم چطور ميشه ، اگه سه تا تار مو هم بالاي سرش بذاري خوف تر ميشه :31: