PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل در خواندن Feed مربوط به سایتهای قیلچر شده

malkemid
16-01-2010, 01:08
سلام

من کلی فید دارم که با گوگل ریدر می خونم...حالا مثلا یه سایتی مثل iranrock.com اخیرا قیلچر شده...بعد این قضیه فیدش می اومد و من می خوندم...ولی چند روزه فیدش هم نمیاد...وقتی می زنم روش پیغام میده شما اجازه دسترسی ندارید.ولی وقتی با آنتی قیلچر می زنم باز میشه...
مشکل از کجاس؟

hassan_sia
21-01-2010, 18:04
اخه فید رو که نمیشه فیلـــتر کنن! این مشکل رو با تمام فیدها داری یا فقط همینه ؟ شما وقتی رفتی تو جیمیل با [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] برو ببین چطور میشه

malkemid
21-01-2010, 18:51
اخه فید رو که نمیشه فیلـــتر کنن! این مشکل رو با تمام فیدها داری یا فقط همینه ؟ شما وقتی رفتی تو جیمیل با [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] برو ببین چطور میشه

نه فقط فید های قیلچر شده اینطورین....چه ربطی به جیمیل داره؟

undertaker_ss
21-01-2010, 20:48
نه فقط فید های قیلچر شده اینطورین....چه ربطی به جیمیل داره؟

منظورشون گودر هست:31:

omid toosi
23-01-2010, 20:28
ایول.این راه داد

malkemid
23-01-2010, 20:47
ایول.این راه داد
منم s گذاشتم درست شد...ولی تنظیمی نداره که بشه خودش همیشه با [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] باز کنه؟خود جیمیل این تنظیمو داره ولی ریدر همچین چیزی نداره ظاهرا؟

undertaker_ss
23-01-2010, 23:42
منم s گذاشتم درست شد...ولی تنظیمی نداره که بشه خودش همیشه با [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] باز کنه؟خود جیمیل این تنظیمو داره ولی ریدر همچین چیزی نداره ظاهرا؟

ماله من s داره از راه میل ام میرم همیشه