PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : The cool cows

HOMAYOON.F
15-01-2010, 21:56
با سلام به همه ی دوستان عزیز... :11:

امروز هم با یه کار دیگه اومدم. این دومین کار من با نرم افزار زیبراش هستش! قبلا گفته بودم کار بعدیم که همین باشه، یه کار جالب خواهد بود! امیدوارم همینطور شده باشه. :31:
یه توضیح کوچولو بدم که این کار سرجمع تقریبا یه روز وقت گرفت. یکی دو روز بعد از اون اولین کارم (The old man) این یکی رو زدم. اما چون آلفای مناسب واسه جزئیات نداشتم ادامش کنسل شد تا همین اواخر که دیگه حوصلم سر رفت و یه جوری سر هم زدم و شد این! تقریبا 80 تا 90 درصد اون چیزی هست که مد نظرم بود. اما حقیقتا دیگه حس کار کردن رو اینو واسه یه دقیقه هم ندارم! دیشب خواستم بذارم که حسش نبود. اما الان دیگه شاخ غولو شکستمو آپلودش کردم!:27::31:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

منتظر نظرات و انتقادات سازندتون هستم... :20:

مرسی از همه... :10::40:

hrgh2
15-01-2010, 22:09
wow
ایول همایون جون
اینا خیلی باحالند:18:
خیلی کار قشنگی شده
ببینم مدلها رو ذهنی زدی یا reference ی چیزی داشتی ؟؟؟
فقط چیزه گاو ماده به نظرم بهتر بود یکم شکمش رو کوچکتر میکردی و میزاشتی باسنش بزرگ بمونه ( الته این نظر شخصی منه )
ولی اگه ایدش از خودته حتما ببرش مکس و برو تو کار رندر و تکسچرش چون حیفه همینجور رهاش کنی:46:

N O V A L I S
15-01-2010, 22:18
به به همایون جان رو ببین! تو دومین کارش چه کرده!
ببینم حمید تو با باسن گاو ماده یه چه کار داری؟! مطمئنم در بزرگ ساختن شکمش هم همایون جون نیتی داشته (که می تونی از گاو نره هم برای اطمینان بیشتر بپرسی! عکس العملش اینه یحتمل : :27:مااااااااااااااا.. اینیم دیگه.... مااااااااااااااااا... : دی)
فقط 2 تا نکته همایون جون :
کله ی خانوم گاوه یه کم شبیه به کله ی آهو شده.. (با این تفاسیر گاو نره میشه : شوهر آهو خانوم!!)
و اینکه حالت پاهای جلوئی (یا دست بهش میگن؟!) گاو ماده به خوبی 2 تا جلوئی ها شوهرش نشده.. و در مورد پاهای عقبیشون برعکس..
به عنوان یه رفرنس یه کتابی هست که کاریکاتور هائی مثل این داره که اسم دقیقش رو می تونی از برادران نجومی همین انجمن بپرسی! :10:
آفرین... آینده ی درخشانی رو جلوت می بینم.. (اگر آینده ای وجود داشته باشه!) :40::11:

ehsan_wwe
15-01-2010, 22:22
واي عجب كار PROFESISONAL ييي شده دمت گرم كلي كف كردم:5:

hadi665
15-01-2010, 22:48
ای ول
خیلی خیلی قشنگ شده

کاش رندر هم میکردی اما همینطوری مدلینگش خیلی خوب شده
آفرین

رفرنس داشتی ؟

pclord
15-01-2010, 22:56
آفرین،با اینکه کار دومت هست عالی شده.
فقط اون صورته همون طور که دوستان گفتن شبیه به آهو شده و جای کار داره.سعی کن بهش تکسچر بدی و رندرم ازش بگیری.
همین طور ادامه بده،امید وارم موفق باشی.

b3dnet
15-01-2010, 23:31
آفرین همایون جان
کاره قشنگی شده
فقط صورت گاو ماده خوب نشده --یعنی شبیه گاو نشده.--گردنش هم دراز و لاغر شده

MB3d
15-01-2010, 23:44
خیلی عالیه .. آفرین معلومه کارت درسته ..

SSS_HHH_OOO
16-01-2010, 00:58
ایول همایون خیلی باحال شده
گاو نر رو خیلی بهتر ساختی از ماده

Codename 77
16-01-2010, 09:43
سلام بابا بزرگ ....
کاره خیلی قشگی شده ..... اما همونطور که دوستان گفتن گاو ماده به خوبی گاو نر نشده . قیافه اش هم همچین به گاو نمی خوره ....
گاو نره که واقعا معرکه شده ...
خسته نباشی ....

ZOOHAA
16-01-2010, 10:27
وای چقد اینا باحالن[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
خیلی بانمک شده کارت[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
الهی که خوشبخت بشن!!![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
نمیزارید مثل بچه آدم بشینم 3d کار کنم دیگه!هی کارای خوف بزارید من دلم زیبراش بخواد!!![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
راستی این خانمه گناه داره حلقه به این سنگینی انداختی گردنش!!!!
این که کار دومته حتما قراره کارای بعدی بترکونی نه؟!

Farzad.wow
16-01-2010, 12:34
سلام همایون جان کارت خیلی قشنگه ................. ناقلا کتابرو از کجا گیر آوردی ؟؟؟؟؟(خیلی قدیمیه)..............
ممنونم از کارای خوبت ..................................
صورت گاو ماده رو خوب در نیاوردی ....................................

Borhan72
16-01-2010, 12:45
آفرين همايون....:7:
حرف نداره....
خيلی باحال شده....

Sorosh MAX
16-01-2010, 15:13
آفرین همایون ، خیلی بامزه شده ، خیلی عالیه ، واقعا معرکس مخصوصا گاو نره ...

موفق باشی :11:

Warden
16-01-2010, 18:03
ها
حالا خوب شده
کاریش کردی ؟

خیلی عالیه
فقط ثماشون :دی

mr_max
16-01-2010, 19:44
به به همایون جون خیلی عالی شده
همونطور که بچه ها گفتن : دی ( خب باشه نمیگم ، حالا جفت پا میاد تو مانیتور همایون : )) )
موفق باشی همایون عزیز

HOMAYOON.F
16-01-2010, 20:00
wow
ایول همایون جون
اینا خیلی باحالند:18:
خیلی کار قشنگی شده
ببینم مدلها رو ذهنی زدی یا reference ی چیزی داشتی ؟؟؟
فقط چیزه گاو ماده به نظرم بهتر بود یکم شکمش رو کوچکتر میکردی و میزاشتی باسنش بزرگ بمونه ( الته این نظر شخصی منه )
ولی اگه ایدش از خودته حتما ببرش مکس و برو تو کار رندر و تکسچرش چون حیفه همینجور رهاش کنی:46:
ممنونم حمید جان... :40:
راستش همونطور که دوستان گفتن یه کتاب دارم که پر از اینجور تصاویر باحاله. همون کتابی که فرزاد اون فیل رو از روش زد.

به به همایون جان رو ببین! تو دومین کارش چه کرده!
ببینم حمید تو با باسن گاو ماده یه چه کار داری؟! مطمئنم در بزرگ ساختن شکمش هم همایون جون نیتی داشته (که می تونی از گاو نره هم برای اطمینان بیشتر بپرسی! عکس العملش اینه یحتمل : :27:مااااااااااااااا.. اینیم دیگه.... مااااااااااااااااا... : دی)
فقط 2 تا نکته همایون جون :
کله ی خانوم گاوه یه کم شبیه به کله ی آهو شده.. (با این تفاسیر گاو نره میشه : شوهر آهو خانوم!!)
و اینکه حالت پاهای جلوئی (یا دست بهش میگن؟!) گاو ماده به خوبی 2 تا جلوئی ها شوهرش نشده.. و در مورد پاهای عقبیشون برعکس..
به عنوان یه رفرنس یه کتابی هست که کاریکاتور هائی مثل این داره که اسم دقیقش رو می تونی از برادران نجومی همین انجمن بپرسی! :10:
آفرین... آینده ی درخشانی رو جلوت می بینم.. (اگر آینده ای وجود داشته باشه!) :40::11:
مرسی محسن جان... :10:
راستش اون شکم گاو ماده واسه این بزرگه که پسر کاکل زری آقا گاوه توشه!:31:
بعد از اونجایی که گاو مادهه باید زیبا باشه و آرایش کرده و کلی عمل جراحی، شبیه به آهو شده!
واسه کتاب هم که خودم دارم اونو! اسمش هم شیوه طراحی از حیوانات هستش. اگه کسی خواست میتونه تهیه کنه چون کتاب توبی هستش ولی مخصوص طراحیه دستیه!
مرسی واسه آینده نگریت. من اعتقاد دارم که هر کس، خودش آینده ی خودش رو رقم میزنه! :46: (خلایق هر چه لایق! و یا از ماست که بر ...!!)

واي عجب كار PROFESISONAL ييي شده دمت گرم كلي كف كردم:5:
ممنونم احسان جان... :11:

ای ول
خیلی خیلی قشنگ شده

کاش رندر هم میکردی اما همینطوری مدلینگش خیلی خوب شده
آفرین

رفرنس داشتی ؟
تشکر هادی جان... :11:
واسه رندر هم مشکلی نیست چون مدلها uv هستن و راحت میشه تکسچر زد و رندر گرفت. ولی حسش نیست!
رفرنس هم که گفتم...

آفرین،با اینکه کار دومت هست عالی شده.
فقط اون صورته همون طور که دوستان گفتن شبیه به آهو شده و جای کار داره.سعی کن بهش تکسچر بدی و رندرم ازش بگیری.
همین طور ادامه بده،امید وارم موفق باشی.
مرسی دوست عزیزم... :10:
حالا کارهای بعدی رو تکسچر و رندر میدم...

HOMAYOON.F
16-01-2010, 20:14
آفرین همایون جان
کاره قشنگی شده
فقط صورت گاو ماده خوب نشده --یعنی شبیه گاو نشده.--گردنش هم دراز و لاغر شده
بهزاد جان لطف کردی عزیزم...
راستش گردنش رو که مث خود رفرنس زدم، اما صورتش رو زیاد به رفرنس دقت نکردم. الانم که چک کردم میبینم تا حدودی اختلاف داره. اما چون میخواستم حس زیبایی و ظرافت رو بهش منتقل کنم اینجوری شد. که البته با این زاویه ی سری که بهش دادم بیشتر به چشم میاد. اما کاملا درست میگی... :11:

خیلی عالیه .. آفرین معلومه کارت درسته ..
مرسی مهام جان... :11:

ایول همایون خیلی باحال شده
گاو نر رو خیلی بهتر ساختی از ماده
تشکر شهاب جان... :10:
راستش گاو ماده رو قبل از گاو نر زدم و رو نره بیشتر وقت گذاشتم! بعد از تکمیل نره خواستم مادهه رو بهتر کنم اما مگه نره اجازه میداد... :31:

سلام بابا بزرگ ....
کاره خیلی قشنگی شده ..... اما همونطور که دوستان گفتن گاو ماده به خوبی گاو نر نشده . قیافه اش هم همچین به گاو نمی خوره ....
گاو نره که واقعا معرکه شده ...
خسته نباشی ....
ممنونم محمد جان...:11:
راستش خودم خواستم ماده جزئیاتش کمتر باشه که ظریفتر نشون بده. ولی ظاهرا خیلی خوشگلتر از حد نرمال شده!
اشکال نداره شما چشاتو درویش کن، خودشون مشکلی ندارن!! :27:

وای چقد اینا باحالن[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
خیلی بانمک شده کارت[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
الهی که خوشبخت بشن!!![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
نمیزارید مثل بچه آدم بشینم 3d کار کنم دیگه!هی کارای خوف بزارید من دلم زیبراش بخواد!!![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
راستی این خانمه گناه داره حلقه به این سنگینی انداختی گردنش!!!!
این که کار دومته حتما قراره کارای بعدی بترکونی نه؟!
به به ضحی جان... مرسی که اومدی و نظر دادی... :11:
راستش نمک این کار که به اندازه ی نمک کارای تو نمیشه! :46:
اون حلقه رو هم آقا گاوه هدیه داده به خانمش روز ولنتاین!! :27:

HOMAYOON.F
16-01-2010, 20:27
سلام همایون جان کارت خیلی قشنگه ................. ناقلا کتابرو از کجا گیر آوردی ؟؟؟؟؟(خیلی قدیمیه)..............
ممنونم از کارای خوبت ..................................
صورت گاو ماده رو خوب در نیاوردی ....................................
چه عجب ما فرزاد خان رو کنار خودمون دیدیم...!:10:
مرسی فرزاد عزیز...
راستش این کتاب رو چیزی بیش از 10 - 12 سال پیش داداشم گرفت و اون موقع همین طرح رو، رو کاغذ، خیلی قشنگ کشیدم. بعد کتاب رو یه جای دنج نگهداری کردیم تا چند وقت پیش که رفتم سراغش و با دیدنش کلی خاطره واسم زنده شد. حیف که اون طراحی رو الان ندارم!!:41:

آفرين همايون....:7:
حرف نداره....
خيلی باحال شده....

مرسی برهان عزیز... :10:
چشات باحال میبینه...

آفرین همایون ، خیلی بامزه شده ، خیلی عالیه ، واقعا معرکس مخصوصا گاو نره ...

موفق باشی :11:
سروش جان نظر لطفته داداش گلم... :11:
ممنونم از نظرت...

ها
حالا خوب شده
کاریش کردی ؟

خیلی عالیه
فقط ثماشون :دی
بَه فرهاد... :10:
راستش هیچ تغییری در مودلینگشون ندادم! فقط بهشون حالت دادم. :27:
آها، البته این متعلقات رو اضافه کردم. که میشد بهتر هم بشن ولی کی بره این همه راهو... :31:
سم هاشون هم فانتزیه دیگه! :27:

به به همایون جون خیلی عالی شده
همونطور که بچه ها گفتن : دی ( خب باشه نمیگم ، حالا جفت پا میاد تو مانیتور همایون : )) )
موفق باشی همایون عزیز
مرسی داداش اکبر گل... :10::40:
راستش... هیچی دیگه! بابا زبونم مو دراورد از بس دلیلش رو گفتم!! :31::27:
ممنونم که نظر دادی... :40:

@pooy
16-01-2010, 21:04
سلام سلام

آقا ملت گفتن گاوه نره بهتره!!

پشته یه ماشین تو عاشورا زده بود : یزید خره گاوه منه!

فانتزیت عالیه. نمیتونی ذهنی بزنی؟

امتحان کن. حتما میتونی
:40:

/.,mnb
16-01-2010, 21:32
به به.

چقدر جالب و زیبا هستند همایون جان.
یه مقدار بعضی چیزها مثلا ساق پای خیلی نازک هست که البته به خاطر سبک و فانتزی بودن اینها مشکلی ندارد.

پیــروز باشید.

HOMAYOON.F
16-01-2010, 21:39
سلام سلام

آقا ملت گفتن گاوه نره بهتره!!

پشته یه ماشین تو عاشورا زده بود : یزید خره گاوه منه!

فانتزیت عالیه. نمیتونی ذهنی بزنی؟

امتحان کن. حتما میتونی
:40:

مرسی پویا جان از اطلاع رسانی... :31:
واسه کار ذهنی هم به آدرس پایین برو، قبلاً یکی زدم! امیدوارم مقبول بشه... :27:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

اتفاقا همیشه نظر من همین بوده که یه کار خوب زمانی تکمیله که ایدش از خود طرف باشه!
اینجا چون من میخواستم تمرین مدلسازی کنم تصمیم گرفتم این کارو بزنم...
مرسی از نظرت... :11:

به به.

چقدر جالب و زیبا هستند همایون جان.
یه مقدار بعضی چیزها مثلا ساق پای خیلی نازک هست که البته به خاطر سبک و فانتزی بودن اینها مشکلی ندارد.

پیــروز باشید.

به به کوروش عزیز... :10:
خوشحال شدم که اومدی. ممنونم از نظرت. :11:
همونطور که خودت گفتی بخاطر سبک کار که اغراق درش وجود داره این شکلی شده...
مرسی... :40: