PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : خرید گوشی از gooshishop ؟

harrypotter
15-01-2010, 15:01
سلام به همگی
راستش من قصد خرید گوشی دارم ولی خوب از اونجا که تهران نیستم و در شهرم هم این گوشی قیمتش بیشتره و هم نیستش این سایت
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید رو برای خرید در نظر گرفتم
از کسانی که از این سایت گوشی گرفتن گوشی هاش چطوری هست ؟ مشکلی نداره؟
کلن یه آماری از این سایت و فروشگاه بدید ممنون میشم

ninja3000sh
15-01-2010, 15:41
سلام به همگی
راستش من قصد خرید گوشی دارم ولی خوب از اونجا که تهران نیستم و در شهرم هم این گوشی قیمتش بیشتره و هم نیستش این سایت
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید رو برای خرید در نظر گرفتم
از کسانی که از این سایت گوشی گرفتن گوشی هاش چطوری هست ؟ مشکلی نداره؟
کلن یه آماری از این سایت و فروشگاه بدید ممنون میشم
عزیز سایت مطمئنی هستش.و نگرانی در موردش وجود نداره.
گوشیهاش هم آکبند هستش :31:و مشکلی ندارن.
این فروشگاه محلش اطراف خیابان جمهوری هستش و گوشیها رو هم از خود علاءالدین میخرن و میفروشن به مردم.
در کل سایت مطمئنی هستش.

harrypotter
15-01-2010, 18:17
اگر گوشی که میفرستن مشکل داشته باشه چی؟ زیر بار میرن؟

Mojtaba N87
15-01-2010, 19:57
تا اونجایی که من می دونم سایت معتبری هست . فکر نمی کنم اعتبار خودشون رو از بین ببرن

ninja3000sh
15-01-2010, 22:21
اگر گوشی که میفرستن مشکل داشته باشه چی؟ زیر بار میرن؟
خب بستگی داره به نوع خریدتون:
1:اگه گوشی رو با گارانتی اصلی مثل گارانتیهای:مایکروتل یا اصلی نوکیا یا کامتل یا یاس یا پرشین تله کام یا فیتکو و.... بخرید اینا گوشی رو آکبند براتون میفرستن(منظورم از آکبند اینه که برچسب شرکت گارانتی کننده رو باز نمیکنند و هر جوری که شرکت روش برچسب زده اونجوری میفرستن میاد) و اگه احیانا گوشی خراب در بیاد شما با شرکت گارانتی کننده طرفین.
2:اگه گوشی رو بدون گارانتی بخرین اینا اول اونجا توش سیم میندازن و تست میکنن که دکمه هاش و ال سی دی و ... مشکلی نداشته باشه و یا گوشی از لحاظ آنتن دهی هم مشکلی نداشته باشه.
حالا اگه گوشی اومد دست شما و شما تست کردین و در عرض 24 ساعت اگه عیبی توش دیدین میتونین بهشون زنگ بزنین و بهشون بگی که گوشی مثلا فلان جاش ایراد داره و اونا با شما هماهنگی میکنن.

harrypotter
15-01-2010, 23:20
من میخاستم i8190 HD بگیرم. اینتور که میگید میشه اعتماد کرد.
از طرفی چون 100% گوشی رو فریمورشو آپدیت میکنمگارنتی مایکروتل باطل میشه پس پول هدر دادنه بخام با گارانتی بخرم.

reza_kinglord
16-01-2010, 01:33
من میخاستم i8190 HD بگیرم. اینتور که میگید میشه اعتماد کرد.
از طرفی چون 100% گوشی رو فریمورشو آپدیت میکنمگارنتی مایکروتل باطل میشه پس پول هدر دادنه بخام با گارانتی بخرم.
ادوست من هر جند سایت های خیلی معتبری تو فروش گوشی وجود داره ولی اگه بتونی از جایی که خودت هستی تهیه کنی هر چند یه خورده گرون تر خیلی بهتره..مخصوصا شما که می خوای بدون ضمانت بگیری و دیگه شرکتی نیست که طرف حساب باشه و فقط فروشندست که اونم تهرانه..
حالا اگه خدایی نکرده گوشی موردی داشت هزینه پست و ...
موفق باشی

harrypotter
19-01-2010, 17:32
من گوشی رو ازشون گرفتم. گوشی پلمپ بود و بدون مشکل. کلن از گوشی که دادن راضی هستم و هیچ مشکلی هم نداره

ممنون از راهنمایی همه دوستان.

AM 241
22-01-2010, 00:38
من گوشی رو ازشون گرفتم. گوشی پلمپ بود و بدون مشکل. کلن از گوشی که دادن راضی هستم و هیچ مشکلی هم نداره

ممنون از راهنمایی همه دوستان.

چند دادن بهت؟
چند روزه دستت رسید؟

sasan816
22-01-2010, 12:29
راستش من قصد خرید گوشی دارم ولی خوب از اونجا که تهران نیستم و در شهرم هم این گوشی قیمتش بیشتره و هم نیستش این سایت کد:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
رو برای خرید در نظر گرفتم
از کسانی که از این سایت گوشی گرفتن گوشی هاش چطوری هست

قيمتهاش که با shop هايي که در تهران هست فرقي نداره

ila
25-01-2010, 13:38
مثلا من که شهرستان اگر یک هفته بعد از خرید گوشی بدستم رسید
فرصت تست کردن از همون زمانی هست که گوشی بدست من رسیده یا نه؟ از اون روزی که اونها خودشون حساب میکنند