PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سوال در مورد Update

ASUS POWER
14-01-2010, 22:02
سلام .
+ آدرس آپدیت های ویندوز XP رو می خواستم .
+ ویندوز بعد از نصب آپدیت فایلشو پاک می کنه دیگه ؟

Masоud
14-01-2010, 23:53
سلام

میتونید آخرین آپدیت ها رو از خود مایکروسافت دانلود کنی.

تاپیک های زیر رو مشاهده کن :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
موفق باشید :40:

alone_boy
15-01-2010, 10:41
راستی آقا مسعود یه سوال
آپدیت ها رو از کجای میکروسافت دانلود کنیم؟
هر چی گشتم جای خاصی نبود

joe_satriani
15-01-2010, 15:08
از اين لينك ميتوني استفاده كني!!!

RezaTaghizadeh
15-01-2010, 19:32
با سلام.
می تونی از سایت
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید آپدیت های ویندوز XP ، Vista و ویندوز 7 رو به صورت کاملاً مرتب و دسته بندی شده بسته به ماه ارائه آن توسط شرکت مایکروسافت به صورت دلخواه دانلود کنی. مزیت این سایت اینه که اگه دقت کرده باشی بعضی از آپدیت های ویندوز نیاز به معتبر سازی ویندوز داره که با دانلود از این سایت این مشکل رو نخواهی داشت.
من خودم تا به حال از این سایت حدود 680 آپدیت رو دانلود کردم و همین الان هم همش روی ویندوزم نصبه.
:20:موفق باشی.:20:

sharghi
19-01-2010, 03:40
سلام من ویندوز م رو که سرویس پک سه هست رو کاملا اپدیتهاش رو گرفتم و نصب شده. از طریق اپدیت خود ویندوز و بعد از پوشه دانلود در سوفتوار دیسکراپشن ویندوز کپی گرفتم اما وقتی ویندوز جدید نصب میکنم و ای اپدیتها در همان محل کپی میکنم وقتی به مایکرو سافت برای اپدیت میرم نصف بیشتر این اپدیتهارو دوباره برای دانلود میده در حالیکه من قبا همه انها را دانلود کرده بودم دلیلش چیه و باید چیکار کنم . امیدوارم منظورم رو رسونده باشم

ASUS POWER
19-01-2010, 12:48
ویندوز این آپدیت ها رو کجا می ریزه ؟
قابل استخراج هست ؟ (که در نصب بعدی ویندوز نیازی به آپدیت مجدد نباشه)

Masоud
19-01-2010, 21:50
سلام من ویندوز م رو که سرویس پک سه هست رو کاملا اپدیتهاش رو گرفتم و نصب شده. از طریق اپدیت خود ویندوز و بعد از پوشه دانلود در سوفتوار دیسکراپشن ویندوز کپی گرفتم اما وقتی ویندوز جدید نصب میکنم و ای اپدیتها در همان محل کپی میکنم وقتی به مایکرو سافت برای اپدیت میرم نصف بیشتر این اپدیتهارو دوباره برای دانلود میده در حالیکه من قبا همه انها را دانلود کرده بودم دلیلش چیه و باید چیکار کنم . امیدوارم منظورم رو رسونده باشم

ویندوز این آپدیت ها رو کجا می ریزه ؟
قابل استخراج هست ؟ (که در نصب بعدی ویندوز نیازی به آپدیت مجدد نباشه)

سلام

سؤال: آیا می توان آپدیت های ویندوز را ذخیره کرد؟

موفق باشید :40: