PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : چگونه بفهميم دچار بيماري روحي رواني شده ايم؟

Old_Chater
14-01-2010, 21:31
چگونه بفهميم دچار بيماري روحي رواني شده ايم؟

morsadr
14-01-2010, 21:49
هر بیماری علایم خاص خودش را دارد . تشخیص بیماریها چه جسمی و چه روحی توسط پزشک است و پزشک با توجه به مجموع علایم و تستهای تکمیلی و تطابق با معیار های موجود تشخیص یک بیماری را بصورت محتمل و یا قطعی مطرح می کند.

ardavan_2008
15-01-2010, 00:27
البته برای تکمیل پست دوستمون شما می تونید کمی اطلاع داشته باشید ،چند تست نیز در همین محیط اینترنت موجود است که می توانید به طور کلی وضعیت خودتون را بدونید اما برای نظر قطعی بهتره به پیش یک پزشک برید...

new life
15-01-2010, 16:16
بیماری روانی چیست ؟
بیماری روانی اصطلاحی گسترده برای توصیف تعداد زیادی از بیماری های روان پزشکی است که توانایی تفکر احساس و رفتار شخص جهت عملکرد مناسب در تکالیف روزمره زندگی رامختل مینماید بسیاری از بیماری های روانی در اواخر جوانی یا اوایل جوانی یعنی مقارن با ورود به دانشگاه شروع میگردد
بعضی از مردم فقط یک دوره واحد از بیماری روانی را تجربه میکنند در حالی که در عده ی دیگر ممکن است
نشانه های روانی حالت دوره ای داشته باشد که امروز اغلب ان ها درمان پذیر هستند
تخمین زده میشود 20 در صد مردم در دوره ای از زندگی خود بیماری روانی را تجربه میکنند
چه چیز بیماری روانی نیست ؟
دوره هایی در زندگی وجود دارد که در ان هر شخص ممکن است احساس های غیر قابل کنترل مثل ترس فشار افسردگی اضطراب ویا عدم کنترل روانی را داشته باشد این دوره ها به شدت پریشان کننده هستند
اما معادل بیماری روانی محسوب نمی شوند
در بعضی موارد گفته میشود که بیماری روانی همان حالت ناتوانی هوشی است این اصلا درست نیست !
اگر چه ممکن است بیماری روانی و ناتوانی هوشی همزمان وجود داشته باشد اما هیچ ارتباطی بین این دو وجود ندارد
ناتوانی روانی چیست ؟
اصطلاح ناتوانی روانی و بیماری روانی گاهی به جای همدیگر به کار میروند به طور دقیق اصطلا ح های بیماری روانی
به وجود یک اختلال واقعی اشاره میکند در حالی که اصطلاح ناتوانی روانی به تجارب مختل ناشی از بیماری روانی اشاره دارد هر کسی که بیماری روانی دارد لزوما ناتوانی روانی ندارد بسیاری از مردم بعد از بهبود
از یک دوره بیماری برای مدت زمان طولانی از سلامت کامل در زندگی خود بهره می برند
شاخص های بیماری روانی
گر چه هر بیماری روانی علائم خاص خود را دارد اما علائمی وجود دارد که بر اساس ان می توان متوجه وجود اشکال شد
این علائم عبارت هستند از
کناره گیری از دیگران
تغیر سریع در وزن
هذیان ها (باورهای غلط)
پرخاشگری
اشکال درتمرکز
غمگینی و دلتنگی
فقدان علاقه (لذت نبردن)
رفتار بزرگ منشانه
تحریک پذیری
نگرانی و بی قراری
رفتار نامناسب
:11:

Old_Chater
12-06-2010, 21:52
موقع مراجعه به روان پزشك چه مطالبي رو بايد عنوان كنيم؟

JEskandari
13-06-2010, 06:36
البته با اجازه این تستهای توی اینترنت و یا اونهایی که توی مجلات منتشر میشن تنها بدرد این میخورن
که چند نفری دور هم جمع بشن و به نتیجه شون تا میتونن بخندن

Old_Chater
13-06-2010, 08:56
خوب از كجا ميشه يه تست درست حسابي پيدا كرد؟در ضمن جواب سوال بالاي منو ندادين

mmiladd
13-06-2010, 09:02
چگونه بفهميم دچار بيماري روحي رواني شده ايم؟

یه سر به اینجا بزنین دوست من...

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

morsadr
13-06-2010, 09:15
موقع مراجعه به روان پزشك چه مطالبي رو بايد عنوان كنيم؟

در هنگام مراجعه به روانپزشک شما باید تمام حالات و مسائلی که برای شما ایجاد ناراحتی و مشکل می کنه را بیان کنید . احساس درونی خود نسبت به حوادث و مسائل روزمره رابیان کنید و همچنین اگر افکار خاصی وجود داره که شما را ازار میده حتما به پزشکتون توضیح بدید .
در مقابل پزشک هم سوالاتی می کنه که باید با دقت و بصورت صادقانه پاسخ بدهید .

خوب از كجا ميشه يه تست درست حسابي پيدا كرد؟
فکر این مدل تستها را نکنید.
تشخیص بیماریهای روحی به این راحتی نیست که شما بایک تست بتونید خودتون به تشخیس برسید. روانپزشک چندین سال درس خونده تا اینکار را انجام بده. :13:

Old_Chater
13-06-2010, 12:40
چرا من هر دكتر روانپزشكي ميرم اول برام رسپريدون تجوبز ميكنه؟
يه بار كه دكتر برام تجويز كرد مصرف كردم تا 2 روز چنان بي قرارم كرد كه آرزوي مرگ ميكردم

amd>intel
13-06-2010, 13:29
این احتمالا مربوط به شرح حالی که شما به اونا میدین هست . مثلا میگید فکرهای منفی دارید

Old_Chater
13-06-2010, 13:38
خوب دقيقا افكار منفي خيلي سراغم مياد در مورد هر موضوعي

amd>intel
13-06-2010, 14:03
خوب این دارو برای همینه . باید دوباره مراجعه کنید به دکترتون بگید

Old_Chater
13-06-2010, 21:39
جوري كه من تحقيق كردم مغز آدماي مث ما دوپامين زيادي توليد ميكنه و اين قرص باعث كاهش توليد دوپامين ميشه درسته؟

eMer@lD
14-06-2010, 10:38
یکی از استادامون میگفت: وقتی متوجه شدی 2 ساعته به گوشه ای کز کرده خیره ای بدون هدف بدون داری به سمت افسردگی پیش میری ...

ولی اختلالات روان پریشی با هذیانها وتوهمات بارز عملکرد نادرست در محل کار و اجتماع اشفتگی در کلام یک یا همه ی مواردی که نوشتم بروز میکنه.

چرا من هر دكتر روانپزشكي ميرم اول برام رسپريدون تجوبز ميكنه؟
يه بار كه دكتر برام تجويز كرد مصرف كردم تا 2 روز چنان بي قرارم كرد كه آرزوي مرگ ميكردم

از لحاظ متابولیک ،فاصله ی Q T، را در برخی از بیماران طولانی میکنند
مصرف همزمان با دیگر داروهای طولانی کننده QT،با یک آریتمی تهدید کننده حیات به نام Torsodes de pointes همراهی داشته باشه
همچنین گاهی آلفا بلا کربرتیلیوم این اثر را تشدید کرده و باعث فشار خون بسیار پایننگردد و مشکل سازشود.
سندرم نورلپتیک بدخیم(NMS)نادر است اما در بسیاری از موارد کشنده میباشد . مراقب نشانه های ان باشید:(هیپر پیرکسی،سفتی عضلانی ، تغییر وضعیت ذهنی ، نبض نامنظم ، تغییر در فشار خون، وتعریق ).

جوري كه من تحقيق كردم مغز آدماي مث ما دوپامين زيادي توليد ميكنه و اين قرص باعث كاهش توليد دوپامين ميشه درسته؟
ممکنه با آنتاگونیزه کردن دوپامین تیپ 2 وسروتین تیپ 2 اثرسایکوتیک خود رو اعمال کنه

Sharingan
14-06-2010, 11:07
فهمیدن نمی خواد که، همین که توی ایران زندگی می کنی کافیه! :31:

Old_Chater
14-06-2010, 12:41
فهمیدن نمی خواد که، همین که توی ایران زندگی می کنی کافیه

اين همه دكتر و پورفوسر اومدن نظر دادن اما فقط اين جواب به دلم نشست

---------- Post added at 01:41 PM ---------- Previous post was at 01:40 PM ----------

یکی از استادامون میگفت: وقتی متوجه شدی 2 ساعته به گوشه ای کز کرده خیره ای بدون هدف بدون داری به سمت افسردگی پیش میری ...

ولی اختلالات روان پریشی با هذیانها وتوهمات بارز عملکرد نادرست در محل کار و اجتماع اشفتگی در کلام یک یا همه ی مواردی که نوشتم بروز میکنه.

از لحاظ متابولیک ،فاصله ی Q T، را در برخی از بیماران طولانی میکنند
مصرف همزمان با دیگر داروهای طولانی کننده QT،با یک آریتمی تهدید کننده حیات به نام Torsodes de pointes همراهی داشته باشه
همچنین گاهی آلفا بلا کربرتیلیوم این اثر را تشدید کرده و باعث فشار خون بسیار پایننگردد و مشکل سازشود.
سندرم نورلپتیک بدخیم(NMS)نادر است اما در بسیاری از موارد کشنده میباشد . مراقب نشانه های ان باشید:(هیپر پیرکسی،سفتی عضلانی ، تغییر وضعیت ذهنی ، نبض نامنظم ، تغییر در فشار خون، وتعریق ).

ممکنه با آنتاگونیزه کردن دوپامین تیپ 2 وسروتین تیپ 2 اثرسایکوتیک خود رو اعمال کنه

چرا شما دكترا اينقدر عشق واژه هاي علمي رو دارين
يه خورده سادتر بتوضيح

eMer@lD
14-06-2010, 13:09
اين همه دكتر و پورفوسر اومدن نظر دادن اما فقط اين جواب به دلم نشست

---------- Post added at 01:41 PM ---------- Previous post was at 01:40 PM ----------

چرا شما دكترا اينقدر عشق واژه هاي علمي رو دارين
يه خورده سادتر بتوضيح

یک موقع از اینکه بد حرف زدی احساس بدی پیدا نکنی

برای شما باید در یک جمله بگم که ممکنه دچار افت شدید فشار خون بشین
OTسندرم که باعث ایجاد شوک میشه
Torsodes de pointes یک سندرم خطرناکه که باعث افزایش ضربان قلب میشه و ممکنه ایجاد سنکوپ کنه.

کاملا علمی نوشتم که هم درسی هام هم بهره ببرند.

عشق اگر نبود تحصیلات هم نبود.

در ضمن شما ها با نوع پسند هاتون خیلی راحت خودتون به خودتون توهین میکنید وایرانی بودنتون رو زیر سوال میبرید.

این انجمن یه انجمن علمیه نه سیاسی ، اجتماعی و ...

Old_Chater
14-06-2010, 13:26
کاملا علمی نوشتم که هم درسی هام هم بهره ببرند.

به غير از هم درسايتون افراد معمولي هم اينجا زياد ميان

در ضمن شما ها با نوع پسند هاتون خیلی راحت خودتون به خودتون توهین میکنی

آدم خودش به خودش توهين كنه زياد مسله اي نيست واسه من حداقل اينجوريه

وایرانی بودنتون رو زیر سوال میبرید
[/Q]
واسه من ادم بودن مهم تره تا ايراني بودن

این انجمن یه انجمن علمیه نه سیاسی

اين كه من گفتم يه كم ساده تر توضيح بدين تا افراد معمولي هم متوجه بشن كجاش سياسيه؟

morsadr
14-06-2010, 15:51
من نمی دونم این چه بحثیه که می کنید . یکی چند روزی رسپریدون خورده و بی قرار شذه و حالا این همه عوارض و بحث و جدل ؟
مطالبی که دوستمون eMer@lD نوشته اند کاملا درسته ولی بنظر بنده مشکلی از کسی را دوا نمی کنه و فقط ایجاد تنش و فکر های عجیب و غریب در افراد می کنه :41:
تشخیص بیماری و تجویز دارو با پزشک شماست و اگر هم عارضه ای ایجاد شد به همان پزشک مراجعه کنید تا بررسی کند. دونستن عوارض متعدد داروها مشکلی را حل نمی کند. :13:

golabi2
14-06-2010, 17:26
منم افکار منفی میاد سراغم!ولی مشکل دیگه ای که دارم اینه بیش از حد زود از دست دیگران دلخور میشم و کینه ازشون به دل میگرم!ویه مشکل دیگم اینه که بعضی مواقع از همه متنفر میشم و دوست دارم سر همه داد بزنم!(البته هیچ وقت این کار رو نمیکنم!)

eMer@lD
14-06-2010, 17:27
من نمی دونم این چه بحثیه که می کنید . یکی چند روزی رسپریدون خورده و بی قرار شذه و حالا این همه عوارض و بحث و جدل ؟
مطالبی که دوستمون eMer@lD نوشته اند کاملا درسته ولی بنظر بنده مشکلی از کسی را دوا نمی کنه و فقط ایجاد تنش و فکر های عجیب و غریب در افراد می کنه :41:
تشخیص بیماری و تجویز دارو با پزشک شماست و اگر هم عارضه ای ایجاد شد به همان پزشک مراجعه کنید تا بررسی کند. دونستن عوارض متعدد داروها مشکلی را حل نمی کند. :13:
سلام :20:
پروفایل رو متاسفانه بستید
من نمیدونم چرا هر چند وقت به نوعی جبهه گیری میکنید !!؟

وقتی عوارض رسپریدون رو بدونند با پزشکشون مطرح میکنند تا داروی بهتری براشون تجویز بشه

دانستن از کسی کم نمیکنه .ایجاد تنش هم اگر کسی علاقمند باشه دچارش میشه.

Old_Chater
14-06-2010, 21:31
منم افکار منفی میاد سراغم!ولی مشکل دیگه ای که دارم اینه بیش از حد زود از دست دیگران دلخور میشم و کینه ازشون به دل میگرم

چرا بعضي از آدما اينجورين؟ممكنه ژنتيكي باشه؟

golabi2
14-06-2010, 22:29
چرا بعضي از آدما اينجورين؟ممكنه ژنتيكي باشه؟
والا چی بگم؟!:14:همین امروز عصر یه نمونش اتفاق افتاد تاالان دارم حرص میخورم!
کسی نمیدونه این بیماری چیه!؟

Old_Chater
14-06-2010, 22:41
کسی نمیدونه این بیماری چیه!؟

ببين عزيزم همين اتفاقي كه براي شما افتاد ممكنه براي شخص ديگه اي هم حتي 1 دقيقه هم طول نكشه اما شما يك روز به خاطرش خودخوري كردي اين برميگرده به تنظيم مواد شيمايي مغز افراد
كلا افراد عصباني و زود رنج غلطت سرتونين تو مغزشون پايينه و افراد بدبين و اسكيزوفرني دوپامين زيادي تو مغزشون فعاليت ميكنه كه برعكس كاهشش هم باعث پاراكسيون ميشه
و اما نكته ظريف اين موضع اينه كه مواد مخدر-محرك تخريب زيادي به اين سيستم بيو شيمي مغز وارد ميكنه كه تنظيم شدن دوبارشون حداقل چندسال زمان ميبره البته در صورتي كه فرد تو اين مدت مواد مخدر-محرك يا مشابه اونا رو مصرف نكنهTE

golabi2
14-06-2010, 22:52
من که اصلا از مواد مخدر استفاده نکردم!فقط سیگار کشیدم×××
حالا من اسکیزوفرنیم؟

Old_Chater
14-06-2010, 22:57
من که اصلا از مواد مخدر استفاده نکردم!فقط سیگار کشیدم×××
حالا من اسکیزوفرنیم؟

عزيزم همه آدما اسكيزوفرني دارن اما خفيف و شديد داره
بايد به خودت و رفتارات رجوع كني تا بتوني بفهمي

morsadr
16-06-2010, 15:57
سلام :20:
پروفایل رو متاسفانه بستید
من نمیدونم چرا هر چند وقت به نوعی جبهه گیری میکنید !!؟

وقتی عوارض رسپریدون رو بدونند با پزشکشون مطرح میکنند تا داروی بهتری براشون تجویز بشه

دانستن از کسی کم نمیکنه .ایجاد تنش هم اگر کسی علاقمند باشه دچارش میشه.

ببنید دوست گرامی . بنده جبهه گیری نمیکنم :41: هدف بنده از این صحبتها اینه که ما باید مطالبی را عنوان کنیم که بدرد کسی بخوره و نه اینکه آنها را همینطور ردیف کنیم :41:. در هر بحثی باید دید مخاطب کیه و چه استفاده ای از بحث ما می کنه .استفاده زیاد از اصطلاحات قلمبه و سلمبه جز خستگی و گیج شدن کاربران فایده دیگری نداره .:41:

در مورد عوارض داروها هم باید بدونید دونستن آنها تا حدی برای بیمار مفیده و اضافه تر از اون مضر می باشد . هیچ بیماری هم نمی تونه بره پیش پزشکش و بگه که من آریتمی Torsodes de pointes دارم و داروی من را عوض کن :41::18:. حتی عوارض معمولی تر هم اینطور نیست که بری و به پزشکتون یاد آوری کنی که این دارو این عارضه را می دهد :13:. اصول بر اینه که اگر فرد با مصرف دارویی دچار مشکل شد مشکل خود را بی کم و کاست به پزشک خود بگوید (بدون اینکه تشخیص بگذارد ) و این وظیفه پزشک است که تشخیص بدهد آیا این علائم عوارض دارواست و یا طبیعی است و آیا نیاز به تعویض دارو می باشد یا خیر ؟

دانستن بسیار خوب است ولی دانستن نصفه نیمه گاهی اوقات مضراتش بسیار بیشتر از ندانستن می باشد .
در مورد مسائل و مشکلات پزشکی هم بعلت پیچیدگی زیاد و حساسیت بالایی که وجود داره بهتره که کار را تمام و کمال به کسی که اطلاعاتش کامله یعنی پزشک معالج بسپاریم
موفق باشید :11:

morsadr
16-06-2010, 17:47
عزيزم همه آدما اسكيزوفرني دارن اما خفيف و شديد داره
بابا شما که همه مارو مریض کردی :19::31:
بیماریهای روحی و روانی معیارهای خودشو داره و نمی توان گفت که همه اسکیزوفرنی دارند.:41:

dsa dsa
16-06-2010, 19:02
من شیزوفرنی دارم..

136209
16-06-2010, 19:53
اگه فیلم خنده دار دیدی و نخندیدی و گریه کردی
بیمار هستی

Old_Chater
18-06-2010, 12:27
اگه فیلم خنده دار دیدی و نخندیدی و گریه کردی
بیمار هستی

فك نميكنم درست باشه
كلا معيارهاي رفتاري يه ادم سالم از نظر رواني چيه؟

morsadr
18-06-2010, 15:17
فك نميكنم درست باشه
كلا معيارهاي رفتاري يه ادم سالم از نظر رواني چيه؟

در علم پزشکی معمولا برای بیماریها معیار تشخیصی داریم نه افراد سالم :46:

Old_Chater
18-06-2010, 15:29
در علم پزشکی معمولا برای بیماریها معیار تشخیصی داریم نه افراد سالم

خوب ميشه چندتاشون رو بذارين

morsadr
18-06-2010, 16:12
خوب ميشه چندتاشون رو بذارين

نخیر نمیشه :21::31:
دونستن معیارهای تشخیصی بیماریها و رسیدن به تشخیص بیماری فقط به عهده پزشک می باشد .:46:
معیار های تشخیصی بیماریهای روانپزشکی بسیار پیچیده و حساس می باشند و فقط روانپزشک می تواند این معیارها را بررسی کند و تشخیص بیماری بگذارد :41:

golabi2
20-06-2010, 21:05
من دارم دیوانه میشم!نمیدونم چیکارکنم؟روزی نیست که با خونواده(مخصوصا مادرم)درگیری لفظی پیدا نکنم!من اونا رو مقصر همه اتفاقاتی رو که تو این 3 سال برام افتاد میدونم!!!!از دانشگاه و مشروط شدن و ازدواج و... .
داغون شدم کمک کنین!!!
به دلیل یه انتخاب رشته نابه جا کلی عقب افتادم!

همه میگن بی انگیزه ای!تلاش نمیکنی!

morsadr
21-06-2010, 14:44
من دارم دیوانه میشم!نمیدونم چیکارکنم؟روزی نیست که با خونواده(مخصوصا مادرم)درگیری لفظی پیدا نکنم!من اونا رو مقصر همه اتفاقاتی رو که تو این 3 سال برام افتاد میدونم!!!!از دانشگاه و مشروط شدن و ازدواج و... .
داغون شدم کمک کنین!!!
به دلیل یه انتخاب رشته نابه جا کلی عقب افتادم!

همه میگن بی انگیزه ای!تلاش نمیکنی!

توصیه بنده به شما مراجعه به یک مشاور و یا پزشکه تا کمی از فشارهای درونی خود کمتر کنید :11:

Old_Chater
25-06-2010, 21:54
من فكر ميكنم تمام بيماري هاي ما ادمها در اثر زيادخواهيه اگه بتونيم اين حسو كنترل كنيم خيلي روحيمون بهتر ميشه

golabi2
25-06-2010, 22:20
آخه اونی که مثلا به خاطر نرسیدن به فرد مورد علاقش افسرده میشه چه زیاده خواهی داشته؟

Old_Chater
25-06-2010, 22:34
آخه اونی که مثلا به خاطر نرسیدن به فرد مورد علاقش افسرده میشه چه زیاده خواهی داشته؟

خوب ديگه زياده خواهيه اگه فك كنه كه قسمت نبوده با اون شخص برسه و قبول كنه تو دنيا افراد خيلي بهتري هم براي ازدواج هستن هرگز افسرده نميشه

Arpanet
26-06-2010, 16:52
در اين جور مواقع گذشت زمان باعث التيام ميشه ضمنا از كجا معلوم بعدا با فرد مورد علاقه ديگري كه بهتر هم باشه اشنا نشي طرز فكر ادمها با بالا رفتن سن تفاوتهاي زيادي ميكنه:40:

ÖMID
27-06-2010, 03:17
به نظر من می تونه ارثی باشه . ( یا توجه به خودم )
تو bbc یه برنامه دیدم که مغز یکیو جراحی میکردن ویه دستگاهی میزاشتن که فرکانس یا شوکی خاصی داشت بعدش اونو با حالت های مختلف تنظیم میکردن چون تو همه افراد متفاوت بود یارو نشسته بود دکترم دستش یه دستگاهی بود داشت تنظیم میکرد :دی
یارو میگفت الان افسردم .. الان خیلی حالم بده . بعد دوباره رو یه چیز دیگه تنظیم میکرد میگفت خیلی خوشحالم سبکم
و اخر یکی رو که بتونه راحت زندگی کنه انتخاب کرد ..

زنه میگفت 20 سال افسرده بود . و رنج زیادی کشیده بود. واقعا هستن بعضی ها دست خودشون نیست .( نمیدونم کی این برنامه رو دیده ؟ خیلی جالبه )
به نظر من زیاده خواهی نمیتونه حرف کاملا درستی باشه .
من شنیدم بچه ها تا 8 سالگی شخصیتشون کامل میشه . و اگه تو این مدت مثلا 1 تا 2 سالگی اسیبی بنیند باعث میشه تو بزرگسالی مثلا خجالتی بشه یا خشمگین میشه (اینو مثال زدم دقیقا اینطور نیست )

Old_Chater شما حتما به روان شناس سر بزن چون تا اونجایی که میدونم روانپزشک قرص میده در ضمن تاکید کن قرص نمیخوای و مشکل رو از ریشه بررسی کن. کسی رو هم که انتخاب میکنی سعی کن علم روز داشته باشه چون 20 سال پیش قرص میدادن الان با این علم روز من فکر میکنم قابل حله . مگه اینکه قضیه خیلی خیلی جدی باشه ..

اینم یه وبلاگه که خیلی چیزا ازش یاد گرفتم :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

hamijoon
27-06-2010, 09:17
خوب ديگه زياده خواهيه اگه فك كنه كه قسمت نبوده با اون شخص برسه و قبول كنه تو دنيا افراد خيلي بهتري هم براي ازدواج هستن هرگز افسرده نميشه

داداشی حق با تو اما فکر نکنم در مورد عشق این حرف درست باشه که بگیم قسمت نبوده .

مگه آدم چند بار عاشق میشه ؟ ( خیلی :دی)

هر سری بخوای بگی این قسمت نشد یکی دیگه ... این نشد یکی دیگه ... عشق چیزه مقدسیه .

تازه حتما آدم با اون عشقش خاطرات خیلی زیادی داشته و... نمیتونه به این راحتی بندازه گردنه قسمت و ازش دل بکنه

اما واقعا زیاده خواهی تو خیلی موارد پدر آدم رو در میاره ...

Old_Chater
27-06-2010, 12:48
اما واقعا زیاده خواهی تو خیلی موارد پدر آدم رو در میاره ...

بازم به تنظيم مواد شيمايي مغز بر ميگرده كسايي كه مغزشون سرتونين و دوپامين بيشتري توليد ميكنه كمتر وابسته و عاشق ميشن

golabi2
27-06-2010, 13:28
داداشی حق با تو اما فکر نکنم در مورد عشق این حرف درست باشه که بگیم قسمت نبوده .

ما ایرونی ها عادت کردیم هرچی بشه بگیم قسمت!حلاعشق باشه یا هر چیز دیگه!
اصلا قسمت چیه؟یکی واسه من تعریفش کنه!

تازه حتما آدم با اون عشقش خاطرات خیلی زیادی داشته و... نمیتونه به این راحتی بندازه گردنه قسمت و ازش دل بکنه

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

.......

هر سری بخوای بگی این قسمت نشد یکی دیگه ... این نشد یکی دیگه ... عشق چیزه مقدسیه .

موافقم!دلم آدم که پارکینگ نیست!هر کی یه مدتی توش باشه بعد بره![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Old_Chater
27-06-2010, 21:08
موافقم!دلم آدم که پارکینگ نیست!هر کی یه مدتی توش باشه بعد بره!

خوب يعني چيكار بايد كرد هر كي شكست عشقي خورد بره خودكشي كنه خوب اين همه آدم و موقعيت هاي جديد و بهتر
البته بهت حق ميدم هنوز تو سني هستي فك ميكني عشق خيلي چيزه شاخيه

golabi2
27-06-2010, 21:18
خوب يعني چيكار بايد كرد هر كي شكست عشقي خورد بره خودكشي كنه خوب اين همه آدم و موقعيت هاي جديد و بهتر
البته بهت حق ميدم هنوز تو سني هستي فك ميكني عشق خيلي چيزه شاخيه
من به هر سنی برسم عشقم برام مقدسه یا به قول شما شاخه!
منم نگفتم هر کی شکست عشقی خورد بره خودکشی کنه!اینی که شما میگین یه نفر دیگه بهتر پیدامیشه و... درسته 100%بهتر پیدا میشه ولی مشکل اینه که بعضی افراد نمیتونن اون شخصی رو که از دست دادن فراموش کنن.
من نه به خودکشی فکر میکنم نه به خاطر همچین مساله ای خودکشی میکنم!ولی دیگه سعی میکنم به کشی علاقه مند نشم!

Old_Chater
27-06-2010, 21:29
من به هر سنی برسم عشقم برام مقدسه یا به قول شما شاخه!

زياد مطمين نباش منم يه موقع مث تو فكر ميكردم اما العان روزي 1000 بار خدا رو شكر ميكنم كه اون ازدواج سر نگرفت

Davood_titan
27-06-2010, 21:40
کسی میتونه  کمک کنه من چطوری به طرف بفهمونم که اونو دوسش دارم   

hamid_diablo
31-07-2010, 16:03
کسی میتونه کمک کنه من چطوری به طرف بفهمونم که اونو دوسش دارم

برو بهش بگو دوست دارم به همین راحتی:31::31::27:

zaminozaman
31-07-2010, 18:18
اگه یکی مدام بهت بگه میخوام ببینمت،حتی وقتی تو ماشین باباتی!!!!....یا وقتی ان میشی ،بگه وب کمتو روشن کن(البته کاملا اشنا باشه طرف)میخوام ببینمت....یعنی دوست داره؟ البته اینا رو در کمال غرور بهت بگه

Old_Chater
31-07-2010, 23:37
اين 51 پست خوندم بيشتر گمراه شدم تا بخوام چيز مفيدي دستگريرم بشه